خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما بهترین کتاب برای زیست شناسی چیست؟

رأی دهندگان
    494. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • آبی قلمچی

34 6.88%
    • گربه

5 1.01%
    • گاج نقره ای

143 28.95%
    • نشر الگو

220 44.53%
    • تخته سیاه

31 6.28%
    • خیلی سبز

142 28.74%
    • کوله پشتی

6 1.21%
    • همگامان - قلمچی

12 2.43%
    • همایش نشر دریافت

70 14.17%
    • مهر و ماه

21 4.25%
    • همایش عمارلو

9 1.82%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 48 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 716
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها بهترین کتاب ها برای سال سوم برای اموزش معرفی کنید. اگه تستم داشت اشکال نداره. یک کتاب تسته خوب که تست های نزدیک به کنکور داشته باشه هم معرفی کنید
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب ترینای زیست.نمیشه که 800 تا کتاب تست خرید .2 3 تا از بهترینای زیست که ارزش خریدنو داشته باشه

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      اول از همه میرم سراغ غول کنکور ایران یعنی " خیلی سبز"
      کسایی که کل مجموعه زیست خیلی سبز رو مطالعه کرده باشند می دونند که زیست 2 و پیش 2 ، به خوبی زیست 1 و پیش 1 نیستن.... زیست 1 واقعاً کتاب کامل از نظر آموزشه ولی نه از نظر تست..
      اگه شما تستای کنکور چند سال اخیر رو نگاه کنید می بینید که از لحاظ فرم ، شباهت زیادی با خیلی سبز ندارند.. واسه همین میگم که خیلی سبز توی مبحث آموزش خوب کار کرده ولی توی تست نه چندان..
      البته این نکته رو نباید فراموش کنیم که ایده هایی که خیلی سبز توی کتاباش میاره ، میتونه ایده ای باشه واسه تست کنکور سالبعد..مثلاً همون بالک پرنده ، مال فصل حرکت ، که خیلی سبز بهش توجه کرده بود و کنکور 90 هم ازش سوال اومد...
      به هر حال خیلی سبز واسه ی شروع کار بهترین منبعه..
      از من بپرسید میگم که در همگامان و زیست گربه و 8000 تست گاج و از این حرفا رو خط بکشید و وقت خودتونو الکی تلف نکنید... فرصت شما نا محدود نیست...باید گلچین کرد منابعو..
      مهسا به نظر من گاج سوم که خوبه.من زیست گیاهی مهرو ماهو ندارم ولی تخته سیاهو دارم که بد نیست ولی تستاش کمه و کامل نیست.به نظر منم زیست قلم چیو دورش خط بکشید بهتره اصلا کلا دور قلم چی خط بکشید!! معلم ما میگفت به جای اینکه 10 تا کتاب بخرید و تستای تالیفی بزنید که اصلا با کنکور مشابهت نداره برید تستای 10 سالو 10 بار بزنید

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اووووو کجا تا ۸۰۰ تا!!انصافا واسه درسی که ضریب ۱۲ کنکور داره باید پرکاری کرد...۴ تا کتاب هست که همشو برای نتیجه دلخواه بزن؛تانک تخته سیاه-الگو-گاج-خیلی سبز(به ترتیب اولویت از نظر من)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه هر کس یه نظری داره.چنتا کتابای کلک معلم دارم.خوبن؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میثم93 نمایش پست ها
      مهسا به نظر من گاج سوم که خوبه.من زیست گیاهی مهرو ماهو ندارم ولی تخته سیاهو دارم که بد نیست ولی تستاش کمه و کامل نیست.به نظر منم زیست قلم چیو دورش خط بکشید بهتره اصلا کلا دور قلم چی خط بکشید!! معلم ما میگفت به جای اینکه 10 تا کتاب بخرید و تستای تالیفی بزنید که اصلا با کنکور مشابهت نداره برید تستای 10 سالو 10 بار بزنید
      راستش خیلیا میگن هشت هزار تست گاج چندادن هم خوب نیست من نمیدونم این متن رو کپی کردم بچه ها استفاده کنن نوشته خودم نیس

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      میشه بپرسم کی گفته این کتاب(تانک) تستاش استاندارده
      من این کتاب رو برای کنکور 92 خریدم و فوق العاده تستاش ضعیفن --هرکی این کتاب رو خونده باشه میفهمه چه قدر شکل تستاش با کنکور های اخیر فاصله داره___90%تستاش عین تستای دهه 80 که گزینه ها همه تک کلمه ای بودن هستش و اصلا قرابتی با کنکور های دهه 90 که حجم کلمات به کار رفته تو تستا چند برابر قبل شده نداره

شاید تنها چیزی که این کتاب داره و تو خیلی انتشارات دیگه هم پیدا میشه آوردن تمام تست های کنکوروسنجش و آموزش پرورش باشه(البته تو یکی از فصل های پیش2 سوالات کنکور87و88رو نذاشته بود=فصل 10تانک رو نگاه کنید=آغازیان)) ولی تستای تالیفیش فوق العاده آبکی ان و فکر میکنم اسم مولفش خیلی این کتاب رو یزرگ کرده ولا چیز خاصی نداره

ولی اگه بی انصاف نباشم پاسخ نامه فوق تشریحی داره که اومده عین متن کتاب رو اوورده و اگه لازم بوده جایی یکم هم موضوعات رو ترکیبی برای بچه ها نوشته مثلا تو مبحث قارچ ها وقتی سوالش در مورد آسکومیست هاست در جوابش کل نکات پراکنده آسکومیست ها رو گفته البته بعضی جاها از این کارا کرده نه تو کل کتاب که این کارش باعث فهم بهتر آموخته ها میشه

در ضمن چون من این کتاب رو با خیلی سبز خوندم تو سوالات کنکور بعضی از جاها خیلی سبز یه جواب گفته و تخته سیاه یه جواب دیگه مثلا اگه بچه ها کتاب خیلی سبز و تخته سیاه چاپ رو91 _رو داشته باشن______صفحه 243 سوال 108 تخته سیاه و صفحه 328 سوال13 خیلی سبز میبینید دوتا مال کنککور 91 هستن حالا پاسخنامه دوتا کتاب رو بخونید میبینید که آرامفر گفته ((تصحیح بعضی.....))درسته نصری گفته((همه ی اعمال بدن.....))درسته

حالا یه جای دیگه صفحه 242 سوال 107 تخته سیاه و صفحه327 سوال9 خیلی سبز دوباره هردو مال کنکور91 هستن آرامفر گفته 2 تا ازموارد جای خالی رو پر میکنن__نصری گفته 3 تا از موارد جای خالی رو پر میکنن++++++++کلا خیلی باحالن سوال یکی جواب سازمان سنجش یکی جواب این دو تا از دوستان 2تا

اینم بگم این تفاوت فقط تو چند تا از تستای این کتابا دیده میشه ولی خوب بازم ایرادیه که به اینا وارده____راستی فکرکنم تو مقدمه ی کتاب تخته سیاه هم نوشته که شاگردای آرامفر به سوالا جواب میدن شاید دلیل این تفاوت ها هم همین دوستان باشن

در ضمن من هم با دوستان درمورد چند منبعی کارکردن تو زیست موافقم چون خودمم برای کنکور خیلی سبز=گاج=اندیشه فائق=دریافت=همگامان=مهروما =تخته سیاه کار میکردم اما نه همه ی کتاب هاشون رو مثلا زیست1 فصل 1 رو از خیلی سبز می خوندم بعد چون تست ازش زیاد نمیاد می اومدم از اندیشه فائق که کم تست داره تست میزدم یا مثلا از آغازیان رو از دریافت می خوندم بعد چون تستاش خیلی قیدمحورن از خیلی سبز و تخته سیاه و فائق تستاشو میزدم کلا اینجوری کار کردم!!!!!!

البته باید اعتراف کنم خرید همه ی این کتابا واجب نبود کلا چون مشاور نداشتم خودم مجبور بودم همه اینا رو امتحان کنم و بفهمم کدوم درس رو باید از کدوم از این کتابا خوند راستی این تناقض یابی بین کتاب ها به دست نمیاد جز تمرکز کامل رو درس و کتب تستی پس تا میتونید موقع خوندن مطالب تمرکز داشته باشید!!! امیدوارم به هرچی دوست دارید برسید&شب/روز خوش=پاپاپوریا
      ویرایش توسط پاپا پوریا : 04 دی 1392 در ساعت 16:43 دلیل: اولین پست تحلیل کتاب من در انجمن!!! یادش بخیر 5 ماه گذشت!!!

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پاپا پوریا جان اگه اونجور که میگی تستای کنکور(جواباشون دراز شده)حساب کنیم هیچ کتابی مناسب کنکور نیس.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا اقای باباپوریا هم نظرشو بده.2 3 تا کمک درسی و تست از همه درسا بده

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      بچه ها بهترین کتاب ها برای سال سوم برای اموزش معرفی کنید. اگه تستم داشت اشکال نداره. یک کتاب تسته خوب که تست های نزدیک به کنکور داشته باشه هم معرفی کنید
      واسه آموزش زیست سوم قراره تخته سیاه یه کتاب آموزش چاپ کنه
      فکر کنم حدودای مهر و اینجاها بیاد
      واسه تستش هم نشر الگو(البته الگو خودشم به تنهایی کفایت میکنه ولی به شرطی که جواب تشریحی تستاشم بخونی)
      ولی به هر حال اگه جفتشو بخری بهتره
      راستی سوم الگو هم همون مهر چاپ میشه

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظر یه استاد کاربلد واسه کتابای زیست.
      نظرشماچیه؟

زیست شناسی دوم دبیرستان.......................زیست شناسی خیلی سبز و بعد از اون زیست شناسی 8000 تست گاج

زیست شناسی سوم دبیرستان:......................زیست شناسی خیلی سبز و بعد از اون زیست شناسی 8000 تست گاج

زیست شناسی پیش دانشگاهی1:..................زیست شناسی گویای تخته سیاه و بعدش 8000 تست گاج

زیست شناسی پیش دانشگاهی 2:.................خیلی سبز و بعدش 8000 تست گاج

منابع مبحثی:.......
      ژنتیک تخته سیاه(دکتر مهدی آرامفر)

گیاهی تخته سیاه(دکتر مهدی آرامفر)

لغت نامه زیست شناسی (دکتر مهدی آرامفر)

زیر ذره بین تخته سیاه (دکتر مهدی آرامفر)

تانک زیست شناسی تخته سیاه(دکتر مهدی آرامفر)

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینو تو وبلاگ مهندس فرهادی دیدم...بنظرم این پست زمانی نوشته شده که زیست الگو نیومده بود...باید الگو هر سه سال هم اضافه کنن اونوقت خیلی کامل میشه.

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      حالا 8000تست گاج بهتره یا خیلی سبز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      مهندس فرهادی مشاور تجربی انجمن تخته سیاه هستش و تعجبی نداره همه ی کتاب های زیست تخته سیاه رو معرفی کنه من هنوز میگم تست های تخته سیاه خوب نیستن ولی از باکس های آموزشیش میشه استفاده کرد به عنوان درسنامه که جامعیت درسنامه هاش در برابر خیلی سبز و گاج هیچن

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      حالا 8000تست گاج بهتره یا خیلی سبز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

خيلي سبز بهتره ولي واس تمرين مفاهيم کتاب در طول سال 8000 خوبه من دوم و از 8000 کار کردم سوم هم گرفتمش

صفحه 3 از 48 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

، iphone، mahsa، tapatalk، فیزیک، فایده، قلم، قلمچی، قرار، كنكور، كاملا، من، منم، منابع، منبع، مهم، مهر، مهر و ماه، مهروماه، مهسا، مورد، میکرو، میکرو طبقه بندی گاج، میتوان، میخوام، میخواستم، ماه، مرسی، مشورت، مشکل، مشاوره، مشابه، مطالعه، نقره، چند، چه، چهارم، چی، نیارم، نگه، نظر، نظر سنجی، هم، همون، همگی، همایش، ها، های، هدف، هست؟، ژنتیک، کمک، کمک درسی، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکورو، کنکوری، که، کانون، کار، کارشناسی، کتاب، کتابامو، کدومشو، کردن، گیاهی، گاج، گرونه، گزینه 2، پیش، پاسخ، پزشکی، پست، آموزشی، آن، آبی، آرامفر، آزمایشی، الگو، الان، اما، امتحان، اون، این، اینا، ادبیات، ادغام، از، اصلا، به، بهتر، بهتره، بود، بین، بگیر، با، بالای، بدم، برای، تمام، تمرکز، تنهایی، تو، تا، تانک، تجربی، تخته، تخته سیاه، تسلط، تست، تشریحی، جمع بندی، جون، جالب، جامع، جزوه، حالا، خلاصه، خوبه، خوبی، خودم، خیلی، خیلی سبز، خانه، خانه زیست شناسی، خدای، دلیل، دوم، دوره، دوران جمع بندی، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دارم، داره، دختر، در، درد، درس، دعا، رو، روانشناسی، ریاضی، رتبه، زيست، زیست، زیست شناسی، زد؟، سنجش، سوم، سوال، سوالات کنکور، سوالات زیست، سیاه، سال، سال سوم، سبز، سخت، سراسری، شما، شناسی، شیمی، شاید، شده، عمارلو

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن