خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات

اینترنت دانشگاه ها

هر کس از وضع اینترنت دانشگاه ها خبرداره بیاد اینجا بگه
      من دانشگاه تبریزو میدونم هفته ای 2 گیگ با سرعت 100 کیلوبایت میشه تو کافی نت دانشگاه(نمیدونم چی بهش میگن اتاق کامپیوتر هرچی) هر چقدر که بخوای دانلود کنی
      دو سال پیش هم برا بازدید رفتیم امیرکبیر اینترنت واسه همه آزاد بود سرعت بیشتر از 500 کیلوبایت نامحدود رمز اینا هم نداشت هر کس میتونست وصل شه ولی مثل اینکه میگن محدودش کردن
      ویرایش توسط alirasoli : 17 مرداد 1395 در ساعت 19:58

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شیراز که سرعتش عالیه...اگه مرکز کامپیوتر بری 5مگ دانلود می کنی...توی کتابخونه هم حدود 1مگ هست...ماهانه 12 گیگ واسه استفاده از کل دانشگاه...البته خوابگاه سهم جداگانه داره...
      در ضمن خیلی از بچه ها اصلا دانلود نمی کنن...سه چار تا اکانت داشته باشی واسه دانلود زیاد بسه...

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شهید بهشتی توی خوابگاه ماهی 6 گیگ با سرعت دانلود تقریبا 400
      توی دانشگاه هم مثل اینکه میگن روزی 1 گیگ (چون من خودم امتحانش نکردم چون سرعتش کمتره در حد 150 اینا)
      www.konkoorkade.in

کانال تلگرام کنکورکده (مشاوره و برنامه ریزی ویژه کنکور 96)
      telegram.me/konkoorkade96

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دانشگا ما (علامه طباطبایی) سرعتش خیلی بالاس یادم نیس چقد بود دقیق .نامحدود بود تا اواسط ترم 2 ، بچه ها انقد دانلود کزدن محدودش کردن ماهی 6 گیگ واس هر نفر
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حجم اینترنت زیاد مهم نیست , مهم ترین نکته درباره ی اینترنت دانشگاه ها دسترسی به سایت های خاص علمی هست ! مثلا دانشگاه هزینه میپردازه تا دانشجوهاش بتونن از سایت های خاص برای سرچ و دانلود مقاله استفاده کنن .
      سرعت نت برای ما بالاست و میشه گفت حجم نامحدود . از وضعیت خوابگاه ها ی دانشگاه اطلاعی ندارم . دسترسی به سایت ها خیلی مهم تره .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دانشگاه های علوم پزشکی چی؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما میخوای واسه اینترنت انتخاب رشته کنی آیا؟
      یا فقط جنبه ی اطلاعات عمومی داشت؟
      I wanna thank me for believing in me

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      شما میخوای واسه اینترنت انتخاب رشته کنی آیا؟
      یا فقط جنبه ی اطلاعات عمومی داشت؟
      آره واقعن تنها دغدغم واسه دانشگاه رفتن اینترنتشه میخواستم دانشگاه تبریز برم که میبینم اینترنتش بده
      کسی اینجا از اینترنت صنعتی اصفهان خبر داره؟یه بار یکی که صنعتی اصفهان بود بهم گفت هر سوالی داری بپرس گفتم اینترنت دانشگاتون چجوریه؟ یه نگاه عاقل اندر سفیهی بهم کرد که تو افق محو شدم
      اگه اینترنت صنعتی اصفهان خوب باشه میرم اونجا فقط یکم دوره
      اینترنت دانشگاه خوارزمی چطوره؟(اینم یکی از انتخابامه)

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      تو دانشگاه که چیزی یاد نمیدن فقط صرف مدرگ گرفتن
      خب منم میگم حالا که چیزی یاد نمیدن اینترنتش خوب باشه حداقل عذاب نکشیم
      تو خوابگاه خط تلفن هست؟میخواستم ببینم میتونم خودم اینترنت بگیرم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فردوسیم ک ماهی شیش گیگ میده اگه تمومش کنی میتونی یک گیگ بخری سرعتش بستگی به جاش داره کدوم کلاسوکدوم خوابگاه باشی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      در دانشگاه زنجان قبلا حجمی نبود زمانی بودش
      اما ب دلیل مصرف بی رویه بعضیا جدیدا هم حجمی شد هم زمانی قدیماااااااااااا بعد ساعت 12 شبم ازاد بودش کلا همه میتونستن استفاده کنن
      دو گیگ احتمالا (حجمو دقیقا اطلاعی ندارم )...................هر روز هم دو ساعت فقط
      و اینترنت در دانشگاه ها و خوابگاه ها وجود داره
      زندگی بی مکث جریان داره....

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      دیشب یک از دوستان گفت دانشگاه تبریز (نمیدونم کدوم دانشگاهش فکر کنم دانشگاه اصلی هستش) اینترنتش نامحدوده با سرعت 16 مگ بر ثانیه گفت این قد دانلود کردم که هاردم پر شده.اگه خواستی میتونم اسکرین شات از حرفش بزارم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایشالا نت خوبی بهت بخوره چون جدا چیز مهمیه تو خوابگاه ها و حتی توی محیط دانشگاه
      جدیدا که خیلی مصرف رفته بالا مثلا 5 -6 سال پیش اینطور گوشی هوشمند مرسوم نبود خوب یک سری لپتاپ بود ولی الان همه دارن با گوشی کلی اینترنت مصرف میکنن محدودش میکنن ولی اگر کم باشه میتونی بخری ولی ایشالا بشه بهش درست وصل بشی و استفاده کنی ولی مهم تر از اون دانشگاهت خود محیط شهر و خوابگاه و امکاناتش هست اینو میشه بسته بخری ولی با دانشگاه بد هیچ کاری نمیشه کرد یا خوابگاه قدیمی و فرسوده یا هزاران چیز دیگه بیا در مورد خوابگاه و شهر و رشته تو دانشگاه سوال بپرس خیلی تصمیم بهتری میتونی بگیری وگرنه طرف میاد میگه شریف سرعت دانلود 100 کیلوبایته فلان جا نامحدوده خوب به شهر هم بستگی داره و مدیریت و سیستم دانشگاه ولی ایشالا سعی کن اینایی که بالا گفتم اولویتت باشه

"When the going gets tough, the tough get going."

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
      ایشالا نت خوبی بهت بخوره چون جدا چیز مهمیه تو خوابگاه ها و حتی توی محیط دانشگاه
      جدیدا که خیلی مصرف رفته بالا مثلا 5 -6 سال پیش اینطور گوشی هوشمند مرسوم نبود خوب یک سری لپتاپ بود ولی الان همه دارن با گوشی کلی اینترنت مصرف میکنن محدودش میکنن ولی اگر کم باشه میتونی بخری ولی ایشالا بشه بهش درست وصل بشی و استفاده کنی ولی مهم تر از اون دانشگاهت خود محیط شهر و خوابگاه و امکاناتش هست اینو میشه بسته بخری ولی با دانشگاه بد هیچ کاری نمیشه کرد یا خوابگاه قدیمی و فرسوده یا هزاران چیز دیگه بیا در مورد خوابگاه و شهر و رشته تو دانشگاه سوال بپرس خیلی تصمیم بهتری میتونی بگیری وگرنه طرف میاد میگه شریف سرعت دانلود 100 کیلوبایته فلان جا نامحدوده خوب به شهر هم بستگی داره و مدیریت و سیستم دانشگاه ولی ایشالا سعی کن اینایی که بالا گفتم اولویتت باشه

نه واقعا بعضی دانشگاه ها خیلی کم میدن و سرعتش کمه دانشجو تا بیاد کارشو تو اینترنت انجام بده 4 سال میشه میگن بیا برو(با کمی اغراق(فقط کمی))
      من میخوام رشته مهندسی کامپیوتر بخونم رتبم هم 2100 منطقه 2 شده
      باید برای دانشجو های مهندسی کامپیوتر اینترنت با کیفیت تری ارایه بدن چون بیشتر منابعشون تو اینترنته و با فایل های حجیم سر و کار دارن و بیشتر ویدیو های آموزشی هم که تو یوتیوب هست باید حجم و سرعت بالا باشه
      فقط خواستم وضعیت اینترنتو بدونم وگرنه هیچ وقت براساس اینترنت دانشگاه انتخاب نمیکنم که دیوانگیه محضه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirasoli نمایش پست ها
      هر کس از وضع اینترنت دانشگاه ها خبرداره بیاد اینجا بگه
      من دانشگاه تبریزو میدونم هفته ای 2 گیگ با سرعت 100 کیلوبایت میشه تو کافی نت دانشگاه(نمیدونم چی بهش میگن اتاق کامپیوتر هرچی) هر چقدر که بخوای دانلود کنی
      دو سال پیش هم برا بازدید رفتیم امیرکبیر اینترنت واسه همه آزاد بود سرعت بیشتر از 500 کیلوبایت نامحدود رمز اینا هم نداشت هر کس میتونست وصل شه ولی مثل اینکه میگن محدودش کردن
      معیار انتخاب رشته ات همینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خ وشا به حالت!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن