خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

بانک کتاب یکتا مهر

سلام
      دوستان کسی از بانک کتاب یکتا مهر که تبلیغش بالای همین انجمنه خرید داشته ؟ به موقع ارسال شده ؟ قابل اعتماده و آخرین ویرایش موجود رو میفرسته ؟

بانک کتاب | خرید اینترنتی کتاب | بانک کتاب |خرید کتاب

من یه کتابی نیاز دارم که توی اکثر جاها نیست کتابفروشی ها هم تموم کردن ، سایت خود انتشارات و پایتخت کتابو و اینا هم ندارن

اگر کتابفروشی انلاینی میشناسید و قبلا ازش خرید داشتید و فایل اعتمادن معرفی کنید تا چک کنم ببینم کتاب مورد نظر رو دارن یا نه
      ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      سلام
      دوستان کسی از بانک کتاب یکتا مهر که تبلیغش بالای همین انجمنه خرید داشته ؟ به موقع ارسال شده ؟ قابل اعتماده و آخرین ویرایش موجود رو میفرسته ؟

بانک کتاب | خرید اینترنتی کتاب | بانک کتاب |خرید کتاب

من یه کتابی نیاز دارم که توی اکثر جاها نیست کتابفروشی ها هم تموم کردن ، سایت خود انتشارات و پایتخت کتابو و اینا هم ندارن

اگر کتابفروشی انلاینی میشناسید و قبلا ازش خرید داشتید و فایل اعتمادن معرفی کنید تا چک کنم ببینم کتاب مورد نظر رو دارن یا نه
      ممنون

بله قابل اعتماده کاملا
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      سلام دوستان کسی از بانک کتاب یکتا مهر که تبلیغش بالای همین انجمنه خرید داشته ؟ به موقع ارسال شده ؟ قابل اعتماده و آخرین ویرایش موجود رو میفرسته ؟بانک کتاب | خرید اینترنتی کتاب | بانک کتاب |خرید کتابمن یه کتابی نیاز دارم که توی اکثر جاها نیست کتابفروشی ها هم تموم کردن ، سایت خود انتشارات و پایتخت کتابو و اینا هم ندارناگر کتابفروشی انلاینی میشناسید و قبلا ازش خرید داشتید و فایل اعتمادن معرفی کنید تا چک کنم ببینم کتاب مورد نظر رو دارن یا نه ممنون
      گیتا مهر هم خوبه.قابل اعتماده.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان چا بعضی از کتابا تو این سایتای بانک کتاب هست ولی تو خود سایت انتشاراتا نیست ؟

مثلا من ندیده بودم نشر الگو کتاب زبان انگلیسی جامع هم داره

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      الان چا بعضی از کتابا تو این سایتای بانک کتاب هست ولی تو خود سایت انتشاراتا نیست ؟

مثلا من ندیده بودم نشر الگو کتاب زبان انگلیسی جامع هم داره
      نشرابگو رو نمیدونم . ندیدم !
      بله خب بعضی از انتشاراتا تموم میشه ظرفیتشون ولی بانک کتابا دارن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پشتیبانی عالی داره تنوع کتاب خیلی خوبه هم ویرایش جدید داره هم ویرایش قدیمی در کل خدمات خوبی میده با مشتری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن