خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 54
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      وقتی میتونی بورسیه بگیری تو یه دانشگاه معتبر و تحصیلت و اقامتت رایگان باشه تو اون کشور چرا این همه هزینه ؟!
      چـیـزِ قـآبـلِ گـفـتـنـی نـیـسـتـ...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zealous نمایش پست ها
      درود.بچه ها کسی میدونه هزینه تحصیل در پزشکی مجارستان وهند دقیقا چقدره؟چون دیدم در انجمن چند نفر برای این دوتااقدام کردن پس خیلی خوب میدونند .لطفا هزینه تحصیل رو جدا از هزینه اقامت(اجاره و...) بگید.ضمنا اسم موسسه های مجاز خوب برای اعزام دانشجو به این دو کشور هم اگه میدونید بگید.سپاس
      مجارستان سالانه 70 80 ملیون میخواد

تهران-خ میرداماد غرب-میدان مادر-ساختمان ارتش طبقه3 موسسه کیان اندیشه
      02122256508
      02122258974
      بیکی از چه ها برا مجارستان از این طریق اقدام کرده بود

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از طریق موسسه اعزام دانشجو رفته یا شخصی؟کدوم دانشگاه رفته که اینقدر گرون شده؟
      نمیدونم ایناش رو ولی فک کنم با موسسه ای چیزی بوده .البته الان چک کردم گفته بود هزینه های جانبی 1.5 میلیون ماهانست نه هزار دلار !
      دانشگاه Tamil Nadu Dr. M.G.R. Medical University
      بقیه دانشگاه های هند شاید گرون تر هم بشه ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام برای پزشکی که هند واقعا قطب پزشکی هست،ولی خیلی خیلی گرون! کل هزینتون (هزینه تحصیلتون) میشه حدود 500 میلیون!

هر دو کشور رنکینگ دانشگاهاشون از دانشگاه های ایران ( به جز فک کنم ایران -بهشتی و یا شیراز) بالاتر هست! یعنی بهتر از ایران هستن.

مجارستان اعتبارش مشروط هست یعنی بعد از اینکه درستون تمام شد باید معدل دیپلم +پیش دانشگاهیتون کمتر از 16 نباشه! ولی توی دانشگاه درسا به شدت سخت هستن!

از طریق موسسات اعزام دانشجو اقدام نکنید چون شیاد واقعی هستن،در ضمن کسی که نمیتونه حتیکارای پذیرشش رو انجام بده،به نظر شما میتونه بعدا به زبان انگلیسی درس بخونه؟! اونم پزشکی با اون حجم.

باید خودتون اقدام کنید برای دانشگاه مورد نظر!خیلیا نمیدونن که این موسسات چقد مکار هستن،!

مهلت پذیرش هم که امسال تمام شد! ( شهریور کلاس ها شروع میشه!)، اگه زبانتون خوب باشه نیازی به رفتن به کالج نیست ،ولی اگه بد باشه باید کالج رو به مدت 1 سال برید.

مجارستان یه آزمون ورودی داره، که به 2 بخش تقسیم میشه شفاهی،کتبی،کتبیش آسون هست و با یکم خوندن پاس میشید ولی شفاهیش! 2 نفر از دانشگاه مقصد میفرستن باید

برای اونا توضیح بدید زیست رو! اونم به زبان انگلیسی. (اینا برای پزشکی -دندون عمومی)

برای تخصص ما پارسال رفتیم توی آزمون شرکت کردیم،(کتبی، ضمن اینکه باید مدرک عمومی دندون پزشکیتون رو نشونشون بدید) آزمون به شدت سختی بود،و تعداد بسیار کمی قبول شدن

که خب باید تا 9 شهریور بریم سر کلاسا این برای دبرسن مجارستان>.

هزینه زندگی توی مجارستان ماهیانه 1000 یورو هست، ولی خب خوبیش این هست مدرکش رو کل اتحادیه اروپا قبول دارن!!! بدون امتحان! اما خب توی دانشگاه بسیار سخت هست،ونمیشه به راحتی قبول شد.

شما بفرمایید تا چقد در سال ،ماه میتونید هزینه کنید تا بهتر کمکتون کنم!

سوالی بود درخدمتم ،موفق باشید

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها
      سلام برای پزشکی که هند واقعا قطب پزشکی هست،ولی خیلی خیلی گرون! کل هزینتون (هزینه تحصیلتون) میشه حدود 500 میلیون!

هر دو کشور رنکینگ دانشگاهاشون از دانشگاه های ایران ( به جز فک کنم ایران -بهشتی و یا شیراز) بالاتر هست! یعنی بهتر از ایران هستن.

مجارستان اعتبارش مشروط هست یعنی بعد از اینکه درستون تمام شد باید معدل دیپلم +پیش دانشگاهیتون کمتر از 16 نباشه! ولی توی دانشگاه درسا به شدت سخت هستن!

از طریق موسسات اعزام دانشجو اقدام نکنید چون شیاد واقعی هستن،در ضمن کسی که نمیتونه حتیکارای پذیرشش رو انجام بده،به نظر شما میتونه بعدا به زبان انگلیسی درس بخونه؟! اونم پزشکی با اون حجم.

باید خودتون اقدام کنید برای دانشگاه مورد نظر!خیلیا نمیدونن که این موسسات چقد مکار هستن،!

مهلت پذیرش هم که امسال تمام شد! ( شهریور کلاس ها شروع میشه!)، اگه زبانتون خوب باشه نیازی به رفتن به کالج نیست ،ولی اگه بد باشه باید کالج رو به مدت 1 سال برید.

مجارستان یه آزمون ورودی داره، که به 2 بخش تقسیم میشه شفاهی،کتبی،کتبیش آسون هست و با یکم خوندن پاس میشید ولی شفاهیش! 2 نفر از دانشگاه مقصد میفرستن باید

برای اونا توضیح بدید زیست رو! اونم به زبان انگلیسی. (اینا برای پزشکی -دندون عمومی)

برای تخصص ما پارسال رفتیم توی آزمون شرکت کردیم،(کتبی، ضمن اینکه باید مدرک عمومی دندون پزشکیتون رو نشونشون بدید) آزمون به شدت سختی بود،و تعداد بسیار کمی قبول شدن

که خب باید تا 9 شهریور بریم سر کلاسا این برای دبرسن مجارستان>.

هزینه زندگی توی مجارستان ماهیانه 1000 یورو هست، ولی خب خوبیش این هست مدرکش رو کل اتحادیه اروپا قبول دارن!!! بدون امتحان! اما خب توی دانشگاه بسیار سخت هست،ونمیشه به راحتی قبول شد.

شما بفرمایید تا چقد در سال ،ماه میتونید هزینه کنید تا بهتر کمکتون کنم!

سوالی بود درخدمتم ،موفق باشید
      دانشگاه ایران و بهشتی و شیراز از دانشگاه تهران بالاتره ؟؟ دلیل خاصی داره ؟؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      Daneshgahe dr MJR hend.. hazinash ham maghole o morede taeed..
      زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست
      و دلم بس تنگ است
      باز هم می‌خندم
      آنقدر می‌خندم که
      غم از روی رود…
      زندگی باید کرد
      گاه با یک گل سرخ
      گاه با یک دل تنگ
      گاه باید رویید در پس این باران
      گاه باید خندید بر غمی بی‌پایان…

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid Bm نمایش پست ها
      وقتی میتونی بورسیه بگیری تو یه دانشگاه معتبر و تحصیلت و اقامتت رایگان باشه تو اون کشور چرا این همه هزینه ؟!
      میشه بگید چطوری برای ورود به پزشکی بورسیه میدن؟!!!چون من تا حالا چنین چیز عجیبی نشنیدم.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bengisu نمایش پست ها
      Daneshgahe dr MJR hend.. hazinash ham maghole o morede taeed..
      معقول یعنی چقدر؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچ بورسیه ای برای رشته های پزشکی وجود نداره!

دوستمون پرسیدن چرا دانشگاه تهران و ... ،من نگفتم فرقی دارن یا یکیشون از دیگری بالاتره.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هیچ بورسیه ای برای رشته های پزشکی وجود نداره!

دوستمون پرسیدن چرا دانشگاه تهران و ... ،من نگفتم فرقی دارن یا یکیشون از دیگری بالاتره.
      سلام
      دوست عزیز کلا چند روش برای تحصیل در خارج از کشور وجود داره ؟ منظورم روش ورود مثلا ازاد با هزینه شخصی یا بورسیه و ...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میشه بگید چطوری برای ورود به پزشکی بورسیه میدن؟!!!چون من تا حالا چنین چیز عجیبی نشنیدم.
      تو پ . خ جوابتون رو دادم
      چـیـزِ قـآبـلِ گـفـتـنـی نـیـسـتـ...
      ویرایش توسط Vahid Bm : 17 مرداد 1395 در ساعت 16:17

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      سلام
      دوست عزیز کلا چند روش برای تحصیل در خارج از کشور وجود داره ؟ منظورم روش ورود مثلا ازاد با هزینه شخصی یا بورسیه و ...
      کلا تحصیل در خارج از کشور در رشته های پزشکی باید پول بدید!! به جز آلمان که اونم مدرک زبان آلمانی میخواد + اینکه باید شما معدل نهاییتون عالی باشه و تازه اینکه شما باید رشته مورد نظرتون رو توی ایران قبول شده باشید! یعنی پزشکی آلمان میخواید ،باید توی ایران قبول شده باشید رشته پزشکی رو!

ولی برای رشته های مهندسی کمک هزینه (بورسیه -فاند) هم بهتون تعلق میگیره طی شرایطی! ولی رشته های پزشکی به هیچ وجه بورسیه ای ندارن.

اگه بد توضیح دادم ،بگید دوباره با دقت بیشتر و کامل تر توضیح بدم.موفق باشید

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کلا تحصیل در خارج از کشور در رشته های پزشکی باید پول بدید!! به جز آلمان که اونم مدرک زبان آلمانی میخواد + اینکه باید شما معدل نهاییتون عالی باشه و تازه اینکه شما باید رشته مورد نظرتون رو توی ایران قبول شده باشید! یعنی پزشکی آلمان میخواید ،باید توی ایران قبول شده باشید رشته پزشکی رو!

ولی برای رشته های مهندسی کمک هزینه (بورسیه -فاند) هم بهتون تعلق میگیره طی شرایطی! ولی رشته های پزشکی به هیچ وجه بورسیه ای ندارن.

اگه بد توضیح دادم ،بگید دوباره با دقت بیشتر و کامل تر توضیح بدم.موفق باشید
      نه ممنون تا حدودی فهمیدم
      حالا چرا همه میرن مجارستان و هند و اینا چرا کسی نمیره کشورایی مثل انگلبس و امریکا و ...؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      نه ممنون تا حدودی فهمیدم
      حالا چرا همه میرن مجارستان و هند و اینا چرا کسی نمیره کشورایی مثل انگلبس و امریکا و ...؟
      چون پذیرش از این کشور ها بسیار سخت و هزینه ها بسیار بسیار بالاست!

در ضمن همه اول دوست دارن برن انگلیس- آمریکا وقتی پروسه ها رو طی میکنن متوجه میشن ! و منصرف.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من خودم برادر امسال همسن شماست یعنی تازه امسال کنکور داده،و خیلی خراب کرده! خواستم برای هند براش اقدام کنم (چون پسر داییم اونجاست!) ولی خب با یه سری از دکتر های آینده این سایت مشورت کردم گفتن چون دیپلم منطقه 3 داره بهتر هست همینجا سال دیگه امتحان بده امکان قبولیش هست،ولی خب توی تخمین رتبه 94 سایت کانون درصد هاش رو اگه اینطوری هم قرار بدم!

که ادبیات 80 دینی 80 عربی 78 زبان 95 زیست 30 فیزیک 20 ریاضی 10 شیمی هم 10 باز هم منطقه 3 بین 2500 تا 3000 قبول میشه! که یعنی هیچی جز پردیس شانس نداره !

این یعنی اینکه،من خودم اگه تخمین رتبه 95 اومد دیدم باز هم همین رتبش میشه __که فقط به پردیس بخوره،خب 100 درصد همون خارج تحصیل کنه بهتر هست!

درصد 20 جانبازی چه تاثیری میتونه داشته باشه؟ چون من زمان خودم هیچ کاری برام نکرد و زیر 25 فایده ای نداشت الان چقد میتونه تاثیر داشته باشه؟! مرسی

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن