خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      قوانین دانشگاه ازاد ربطی به روزانه نداره. این قانون فقط مربوط به دانشگاههایی میشه که تحت تکفل دولته
      نوی دفترچه سنجش زده ربطی به ازاد و دولتیشم نداره برای کنکور باید انصراف داد
      مشاور

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط malake_barfi نمایش پست ها
      خب من میخوام بدونم منبع موثق شما چیه؟میشه لینکشو بذارید؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

منبع:اقای نیکخو
      مشاور

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      نوی دفترچه سنجش زده ربطی به ازاد و دولتیشم نداره برای کنکور باید انصراف داد
      این قانون مربوط میشه به وقتی که کنکور ازاد جدا بود ولی الان که یکی شده قانونو عوض نکردن هنوز. چون من یه بار از سنچش پرسیدم گفت قوانین مربوط به دانشگاه ازاد ربطی به سنجش نداره

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این قانون مربوط میشه به وقتی که کنکور ازاد جدا بود ولی الان که یکی شده قانونو عوض نکردن هنوز. چون من یه بار از سنچش پرسیدم گفت قوانین مربوط به دانشگاه ازاد ربطی به سنجش نداره

باشه. پس انصراف نیاز نیست
      مشاور

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما کی پرسیدید؟

فرستاده شده از HUAWEI G750-U10ِ من با Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      باشه. پس انصراف نیاز نیست
      من فقط پرسیدم ولی میخوام مطمئن شم چون سنجش حواس درست حسابی نداره که.اومدیم زد زیر حرفش

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فقط پرسیدم ولی میخوام مطمئن شم چون سنجش حواس درست حسابی نداره که.اومدیم زد زیر حرفش

اتفاقا زمانی که ازاد جدا بود کنکورش راحت میشد تا لحظه اخر صبر کرد بعد انصراف داد
      حالا که کنکور ادغام شده بنا به قانون سنجش ملاکه
      حرف منو قبول ندارین باشه
      اینم بند دفترچه رسمی سنجش

6- براساس ضوابط، دانشجويان ورودي قبل از سال 1394 دوره روزانه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي در صورتي مي‌توانند در آزمون سراسري سال 95 ثبت‌نام و شركت نمايند كه اولاً واجد شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون مذكور باشند و ثانياًحداكثر تا تاريخ 1394/12/1 نسبت به انصراف قطعي از تحصيل اقدام نمايند. بديهي است كه داوطلبان مذكور، در صورت عدم انصراف قطعي از تحصيل تا تاريخ تعيين شده، در صورت موفقيت و قبولي در آزمون، مجاز به ثبت‌نام و ادامه تحصيل در رشته قبولي جديد خود نيستند و به عنوان داوطلب متخلف تلقي خواهند شد.

مشاور

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای 96 میشه تا 95/12 انصراف داد
      مشاور

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.کسانی ک اطلاع ندارند چرا جواب میدن؟آقای عزیز برادر بزرگوار هرچی ک هستی نگو و اطلاع اشتباه نده
      حالا جواب:
      کنکور آزاد و سراسری یکی هستش و هرکی بخواد بره پزشکی دانشگاه آزاد باید کنکور ثبت نام کنه ودرصورت کسب نمره مورد نیاز انتخاب رشته میکنه
      حالا انصراف کی باید باشه؟
      تمام دانشجویان اگر در سنوات مجاز باشند وو قبلا هم انصراف نداده باشند میتونن به مدت یک سال دانشگاه جدید پذیرفته باشند.
      حالا تفاوت اینجاس ک دانشگاه روزانه باید قبل ثبت نام کنکور انصراف بدند و حتما باید این کارو بکنند.
      دانشجویان شبانه آزاد و پیام نور و غ انتفاعی میتونند صبر کنند و بعد نتایج کنکور انصراف بدند اگه دوست داشتند و کنکور خوب دادند
      سوالی بود در خدمتم

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      سلام.کسانی ک اطلاع ندارند چرا جواب میدن؟آقای عزیز برادر بزرگوار هرچی ک هستی نگو و اطلاع اشتباه نده
      حالا جواب:
      کنکور آزاد و سراسری یکی هستش و هرکی بخواد بره پزشکی دانشگاه آزاد باید کنکور ثبت نام کنه ودرصورت کسب نمره مورد نیاز انتخاب رشته میکنه
      حالا انصراف کی باید باشه؟
      تمام دانشجویان اگر در سنوات مجاز باشند وو قبلا هم انصراف نداده باشند میتونن به مدت یک سال دانشگاه جدید پذیرفته باشند.
      حالا تفاوت اینجاس ک دانشگاه روزانه باید قبل ثبت نام کنکور انصراف بدند و حتما باید این کارو بکنند.
      دانشجویان شبانه آزاد و پیام نور و غ انتفاعی میتونند صبر کنند و بعد نتایج کنکور انصراف بدند اگه دوست داشتند و کنکور خوب دادند
      سوالی بود در خدمتم
      من غیر این گفتم؟؟
      چرا میگی اشتباه میگی؟
      مشاور

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله درسته آزاد کاری به این چیزا نداره.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tb_me نمایش پست ها
      سلام خدمت همه دوستان .

من لیسانسم رو دو رشته ای همزمان خوندم و فارغ التحصیل مهندسی پزشکی و مهندسی برق هستم . هر سوالی داشتید میتونم راهنماییتون کنم .البته اینو هم بگم که سرپرست برترین و پر افتخارترین تیم اختراعات و رباتیک ایران هم هستم و چندین مقام کشوری و بین المللی هم به صورت تیمی در زمینه اختراعات و رباتیک و ...کسب کردیم . اگه علاقه مند به فعالیت و کسب اطلاعات در این زمینه هم هستید میتونید با ایمیلم در ارتباط باشید . amir_tb_me@yahoo.com
      دوست عزيز خيلي عذر ميخواما ولي
      ميتونستين اول با مديراي تاپيك هماهنگ كنيد و بعدش يه تاپيك ميزديد
      نه اينكه تاپيكاي زير خاكي رو الكي الكي آپ كنيد
      با احترام

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن