خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 56 از 56
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      من برا پایه خیلی سبز گرفتم به نظرم خوبه .... ولی فعلا برا پیش گاج دوستم رو گرفتم اونم خوبه ولی یه برتری گاج فقط اینکه برای جمع بندی و مرور تست هاشو علامت دار کرده ....... واین خوبه به نظرم . ولی برا ریاضی مهرماه گرفتم .

2. Top | #47
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      من نشر الگو دارم.به خوبی سومش نیس ولی از خیلی سبز بهتره.خیلی سبز سوالاش راحتن یکم و اکثرا آزاد و سراسری قدیمیه که الان اون مدلی سوال نمیدن ولی الگو خوبه.
      ببخشیدا ولی مثل اینکه شما چاپ خیلی سبز عهد دقیانوس رو دارید که این جرفارو میزنید. بخدا اینایی که میگن گاج و الگو بهتره از نزدیک کتاب رو ندیدن و با تستاش گلاویز نشدن. من پارسال فیزیک پیش رو از خیلی سبز میخوندم و میتونم بگم تو هیچ یک از آزمونای قلمچی درصد زیر 80 نداشتم. در ضمن در جواب دوستمون بگم استاد مصلایی اگه بهتر از استاد سبزمیدانی نباشن بدترم نیستن. ایشون وااااااااقعا کارشون درسته. خیلی مفهومی درس دادن تو درسنامه هاشون و پارسال من با خوندن این کتاب تازه فهمیدم بحث موج یعنی چی! لطفا دوستانی مه از این کتاب بد میگن اول برن یکم اطلاعات ازش جمع کنن بعد نظر بدن که سبب گمراهی دیگران نشن با تشکر.

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان الان خب یه جم بندی کلی بکنین

فیزیک پایه گاج یا خیلی سبز؟

فیزیک پیش چطور؟

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_47 نمایش پست ها
      ببخشیدا ولی مثل اینکه شما چاپ خیلی سبز عهد دقیانوس رو دارید که این جرفارو میزنید. بخدا اینایی که میگن گاج و الگو بهتره از نزدیک کتاب رو ندیدن و با تستاش گلاویز نشدن. من پارسال فیزیک پیش رو از خیلی سبز میخوندم و میتونم بگم تو هیچ یک از آزمونای قلمچی درصد زیر 80 نداشتم. در ضمن در جواب دوستمون بگم استاد مصلایی اگه بهتر از استاد سبزمیدانی نباشن بدترم نیستن. ایشون وااااااااقعا کارشون درسته. خیلی مفهومی درس دادن تو درسنامه هاشون و پارسال من با خوندن این کتاب تازه فهمیدم بحث موج یعنی چی! لطفا دوستانی مه از این کتاب بد میگن اول برن یکم اطلاعات ازش جمع کنن بعد نظر بدن که سبب گمراهی دیگران نشن با تشکر.
      یاسین اتفاقا خیلی هم اطلاعات دارهمطمئنم هستم هر دو کتابو دیده
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

5. Top | #50
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_47 نمایش پست ها
      من درسنامه واس فیزیک نمیخونم. اتفاقن قبل خرداد خریدم.نمیگم که بده ولی میگم سطح اغلب تستای استانداردش پایین تر از کنکوره. تستای فراترش خوبه ولی بعضیاشون هم زیادی سخته. من با نشر الگو راحت ترم ولی خیلی سبزم دارم شاید بعدا اونم زدم.
      نشر الگو رو رضا خالو نوشته
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

6. Top | #51
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7 نمایش پست ها
      یاسین اتفاقا خیلی هم اطلاعات دارهمطمئنم هستم هر دو کتابو دیده
      معلم ما اول گف هرکدومو میخواین بخرین من خیلی سبزو خریدم بعدن گف که نشر الگو بهتره و از اون تکلیف گف رفتم الگو رو خریدم.
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      به نظر من که گاج عالیه والا من که استفاده کردم و راضی بودم خداروشکر
      موفق باشید
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

8. Top | #53
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای پیش گاج بهتره
      www.konkoorkade.in

کانال تلگرام کنکورکده (مشاوره و برنامه ریزی ویژه کنکور 96)
      telegram.me/konkoorkade96

9. Top | #54
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم منتظر چاپ جدید پیش گاج هستم چاپ93 رو دارم کتاب خیلی خوبیه اگر تغییراتش زیاد باشه چاپ جدید رو می گیرم
      پایه هم چون تغییرات داشته خیلی سبز گرفتم
      ویرایش توسط mmn : 17 مرداد 1395 در ساعت 17:44

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7 نمایش پست ها
      خخخخ

عجب تفاهمی

اریا وقتی می بینمت یاد امتحانای نهایی می افتم
      خیلی سبز100درصد
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

11. Top | #56
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من اگر تونستین گاجو کامل کار کنین برین سراغ خیلی سبز ولی اول گاج.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن