خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

لطفا دوستانی که زیستشون خوبه بیان داخل

سلام دوستان

یک سوال داشتم ذهنم مشغول کرده

من منابع دارم به قدر کافی و اصلا هم وسواسی نیستم و واسه اطمینان خاطر سوالمو می پرسم

از منابع های خوب بازار نشر الگو و همایش و تانک تست دارم قبول دارم همشون هم خوب هستن

اما تست های تالیفی نشرالگو رو که میبینم ی جوری هستن کلا ینی از سبک کنکور کاملا به دور هستن و نه اینکه نتونم بزنمشون یا سخت باشن

اما رابطه خوبی باهاشون نمی تونم بر قرار کنم

به نظر شما زدن تست های سراسری + سنجش + گزینه دو از نشر الگو کفایت میکنه برای درصد خوب و مناسب در زیست شناسی ؟

یا تست های تالیفی هم کار کنم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      سلام دوستان

من منابع دارم به قدر کافی و اصلا هم وسواسی نیستم و واسه اطمینان خاطر سوالمو می پرسم

از منابع های خوب بازار نشر الگو و همایش و تانک تست دارم قبول دارم همشون هم خوب هستن

اما تست های تالیفی نشرالگو رو که میبینم ی جوری هستن کلا ینی از سبک کنکور کاملا به دور هستن و نه اینکه نتونم بزنمشون یا سخت باشن

به نظر شما زدن تست های سراسری + سنجش + گزینه دو از نشر الگو کفایت میکنه برای درصد خوب و مناسب در زیست شناسی ؟

تو اینی که الگو فوق العادس شکی نیست
      از اونجایی که فکر کنم دیگه نیاز به تفهیم مباحث ندارین و قبلا خوندید=> متن کتاب بجای درسنامه ها و .... براتون کفایت میکنه به شرطی که خیلی زیاد بخونینش
      به نظر من مرور زیاد متن کتاب درسی(تاثیرش از هزار تا تست بیشتره)+سراسری ها(در کنار متن کتاب خیلی واجبه تا با دید طراح کتاب رو بخونی)+سنجش و سایر آزمونهای آزمایشی کافی هستن(چون همه ی اونایی که تو آزمون آزمایشی مثلا گزینه 2 میان یسری تالیفی هستن که کاملا به سبک استاندارد سراسری هستن)...
      واقعا به این نتیجه رسیدم و مطمئنم یه نفر وقتی که میخواد بذاره به تالیفی رو بذاره رو مطالعه ی مکرر کتاب و تحلیلش و چندین بار سراسری و سنجش و آزمونهای آزمایشی نتیجه ی بهتری میگیره تا کسی که میره تالیفی های غیر استاندارد میزنه و خودشو از مسیر اصلی دور میکنه...
      به نظر من کافیه...بعدا اگه حداقل 2 دور تستای سراسری و سنجش و آزمونها رو زدی خواستی میتونی در کنار مرور هایلایت شده هات بری تالیفی هم بزنی که به نظر من اگه یه همچین کاری هم خواستی بکنی تالیفی ها و آزمونای ی تخته سیاه استاندارد تر از الگوئه

Written by myself

ویرایش توسط EXCELSIOR : 16 مرداد 1395 در ساعت 17:48

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لااقل اگه تست های الگو رو نمیخونی درسنامه هاشو بخون..

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

منم اولش حس تو رو داشتم😒
      اما بعد ی کاری کردم.
      از فاگوزیست نحوه ی خوندن زیستو یاد گرفتم(دقت کن ک ی ذره ازش بخونی کافیه.صرفا برا یاد گرفتن طرز خوندن .الان لازم نیس بخونیش)
      حالا مثلا ی فصل و میخوای بخونی
      تبادل گازها مثلا.
      اول مبحث پزندگان و از کتاب بخون.
      قیداشو هایلایت کن.
      بعد بیا رو تستای خیلی سبز.حتما هم درس نامه و هم تستشو با دید اموزشی بخون. سعی کن نکات مهمو ترکیبیو ب صورت خلاصه بنویسی تو کتاب.
      بعد ی ذره خودت فک کن.اون جدول رده بندیو وا کن جلوت . دقیقا ببین پرندگان کجاشه.با کی هم رده اس.
      حالا تو ذهنت دنبال جواب این سوالا باش
      پرندگان مهره دارن . ویژگی های مهره دارا چیاس؟
      نحوه ی دفع مواد زائدشون؟دفاع شون چطوره؟
      کم کم بیا رو الگو درسنامشو دقیق بخون
      بعد رفتی تو تستاش فقط سعی کن تحلیل کنی با چیزایی ک بلدی.
      انتظار نداشته باش همین اول کار بلد باشی همشو.
      هرچی تست تالیفی تو الگوعه نکته داره.ریاضی نیس ک با انگولک بازی بشه جواب داد بهش.باید یادگرفتشون.
      ولی اگه تالیفی الگو رو حذف کنی اشتباهه . خیلی اشتباه.
      جرعت کن و بزن تو دل تستا.
      مطمعن باش بعد ی فصل برات جا میوفته

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zist200 نمایش پست ها
      لااقل اگه تست های الگو رو نمیخونی درسنامه هاشو بخون..
      درسنامه که سر جاش هست همایش و الگو درسنامشون کپی هم هست و قدرتشون یکسانه و می خونم

در مورد تست های تالیفی الگو سوال پرسیدم ...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      @...NEGIN...

زیستم خوبه و بلدم مطالب رو ترکیب کنم با هم البته فاگو هم دارم اسمش رو جز منابع نیاوردم

ینی خودم که پول بالای فاگو ندادم مجانی گیرم اومده

نمیدونم منو بشناسی من پشت کنکوریم و زیستم امسال در حد 23 تا تست درست زدم تو کنکور

فقط گیرم به سوالات تالیفی الگو بود که زدنش واجب هست یا تست های سراسری + سنجش + گزینه دو کفایت میکنه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

داداش من امسال زیست رو 80 میزنم
      قبلا تو تایپکا گفتم کی بهم کمک کرد من زیستم در حد 20 درصد بود ایشون منو به 80 رسود واقعا کارش عالیه اتفاقا هم شهری شما هم هست تو همین انجمن هم میومد الان نمیاد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      داداش من امسال زیست رو 80 میزنم
      قبلا تو تایپکا گفتم کی بهم کمک کرد من زیستم در حد 20 درصد بود ایشون منو به 80 رسود واقعا کارش عالیه اتفاقا هم شهری شما هم هست تو همین انجمن هم میومد الان نمیاد
      دادا, دکتر لطفی رو میگی؟؟؟؟؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaiemh76 نمایش پست ها

دادا, دکتر لطفی رو میگی؟؟؟؟؟؟؟؟
      نه دکتر مسلم مصلی نژاد
      دی وی دی های حل تست بهم داد
      یه جزوه بهم داد خودش نوشته
      جزوه هم خیلی عالی هست تایپ شده کلمات مهم فعل ها ی انتهای جملات و..من هرچی بگم متوجه نمیشی باید جزوه شو ببینی
      بعد بهم گفت یه بار هم متن کتاب بخون بعد از خوندن جزوه و دیدن دی وی دی ها واقعا من نتیجه گرفتم
      دی وی دی هاش هم تا دلت بخواد تست حل کرده دمش گرم
      ولی یه کم قیمتش بالاست ولی ارزش داره
      ویرایش توسط Full Professor : 16 مرداد 1395 در ساعت 17:35

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      نه دکتر مسلم مصلی نژاد
      دی وی دی های حل تست بهم داد
      یه جزوه بهم داد خودش نوشته
      جزوه هم خیلی عالی هست تایپ شده کلمات مهم فعل ها ی انتهای جملات و..من هرچی بگم متوجه نمیشی باید جزوه شو ببینی
      بعد بهم گفت یه بار هم متن کتاب بخون بعد از خوندن جزوه و دیدن دی وی دی ها واقعا من نتیجه گرفتم
      دی وی دی هاش هم تا دلت بخواد تست حل کرده دمش گرم
      ولی یه کم قیمتش بالاست ولی ارزش داره
      دکتر مصلی نژاد چیه داداش !‌

ی پسر هم سن و سال خودمون هست اونم کنکوریه چرا میگی دکتر آخه

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دکتر مصلی نژاد چیه داداش !‌

ی پسر هم سن و سال خودمون هست اونم کنکوریه چرا میگی دکتر آخه
      داداش من بهش میگم دکتر خودش نگفت دکتر هست
      من سال قبلش کلاس میفرتم کتاب الگو هم تست میزدم /سی دی های موسسه آفبا و کرامت هم داشتم نتونستم خوب بزنم
      اگه واقعا کنکوری بوده واقعا سطحش بالاست و کمک کردنش به یه کنکوری به نوعی رقیب تراشیدن واسه خودش باشه
      البته من فک میکنم دانشجوی پزشکی باشه چون واقعا از یه دبیرستانی بعیده با این سطح معلومات اونم تو شهرستان
      به هر حال من ازش راضیم
      اون روز هم باهاش کلی حرف زدم ازش تشکر کردم
      انشالله هر جا هست سالم باشه

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کاش برا درس هایی چون ریاضی و عربی و فیزیک و زبان هم چنین افرادی بودن
      من کلاس برا اینها هم رفته بودم دی وی دی موسسات هم داشتم ولی واقعا با اونها نمیشه درصد بالا زد
      من امیدم امسال به زیست هست و کمی شیمی و دینی و ادبیات

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظر من اینه الان که وقت هست تست های تالیفی رو کار کنی، خیلی از نکات داخل همین تستهاست، بهر حال ریسک نکنی بهتره، الگو درسنامه کاملی که نداره، شما احتمال بده یه نکته جزو همین تستای تالیفی باشه که تو هیچ کتاب زیست دیگه ای نباشه، منم اول نمیخوندم ولی یبار یه نکته ترکیبی از انزیم سلولاز و هورمون های گیاهی دیدم که خودم بهش نرسیده بودم، بعدشم تو هیچ کتابی دیگه ندیدم، برا همینه که میگم ریسک نکن، زیست پ از نکته و ایده نابه، تو بهترین و بالاترین ظرفیت و دانش زیستی خودت باشی ا
      بهتره

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام

من یه قسمت از کتاب رو میخونم بعد یه قسمت از الگو میخونم بعد تست میزنم بعد نکات رو وارد میکنم توی کتاب بعد همه ی تست ها

تست های تالیفی رو یکبار 87 % صدم و بقیه رو 90% زدم تست های سراسری وگزینه 2 هم که سادن و اکثرا بالای 90% هستن.

سوالی بود در خدمتم

Mehdi Is Back

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      درسنامه که سر جاش هست همایش و الگو درسنامشون کپی هم هست و قدرتشون یکسانه و می خونم

در مورد تست های تالیفی الگو سوال پرسیدم ...
      چون هردوشون صرفا متن کتاب درسی هستند + یه چندتا نکته ی ترکیبی .
      در کل فقط تست های الگو و اونم معمولا 6-7 تست آخر هر بخش خیلی خوبن .

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن