خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز

یه پیشنهاد دارم حتما گوش کن

حتما حتما تست های همایش دریافت رو کار کن + پاسخ تشریحی تست ها ...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من زیاد خوب نیس ولی دیگه اومدم داخل

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      دوست عزیز

یه پیشنهاد دارم حتما گوش کن

حتما حتما تست های همایش دریافت رو کار کن + پاسخ تشریحی تست ها ...
      تست های همایش رو که حین خوندن درسنامه میزنم و اکثر هم متوسط و اسون هستن

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      تست های همایش رو که حین خوندن درسنامه میزنم و اکثر هم متوسط و اسون هستن
      اگه تا کنکور 96 ، زیست الگو + همایش رو بخونی

و یک یا دو ماه قبل از کنکور زیست آزمون الگو یا خیلی سبز ( ترجیحا خیلی سبز )

رو کار کنی مطمئنا یه درصد توپ به دست میاری ...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      اگه تا کنکور 96 ، زیست الگو + همایش رو بخونی

و یک یا دو ماه قبل از کنکور زیست آزمون الگو یا خیلی سبز ( ترجیحا خیلی سبز )

رو کار کنی مطمئنا یه درصد توپ به دست میاری ...
      انشالا که همینطور میشه چون من پشت کنکوریم و فرصت دارم از طرفی هم پارسال زیست رو خیلی خوب کار کردم با همایش و تانک تست ... امسال الگو هم دارم

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انشالا که همینطور میشه چون من پشت کنکوریم و فرصت دارم از طرفی هم پارسال زیست رو خیلی خوب کار کردم با همایش و تانک تست ... امسال الگو هم دارم

خب پس الگو و دریافت رو کار کن ، بعد از عید هم آزمون کار کن ...

موفق باشی ...

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسنامه که سر جاش هست همایش و الگو درسنامشون کپی هم هست و قدرتشون یکسانه و می خونم

در مورد تست های تالیفی الگو سوال پرسیدم ...
      ببخشید من نه زیستم در حدی ک بخوام ادعا کنم نه اینارو از کسی شنیدم ک بیام اینجا مثل ی عده کپی پیست کنم

چون این حرفایی ک الان زدی قبلا واس خودم رخ داده و اشتباهاتی کردم این حرفارو میگم ! هر کی میگه زیست غول یا غول نیس رو کلا ازش دوری کن !

زیست یک درس که نیاز به آموزش دقیق -خط ب خط-مفهومی-ترکیبی- و خوندن چند باره نیاز داره ! دنبال تست استاندارد نباش ! تستای خود کنکور هم حتی استاندارد نیست داداش من ! همین الگو رو وجدانن قشنگ بخون وقت کردی تستای آی کیو یا نشر دریافتم بزن

داداش الگو هیچ تست خارج از کتابی ک نداره ! هر یک از اون نکات تست تالیفی ممکن ی روز تست کنکور باش !

همینطور که فاگو برداشته خط ب خط کتابو تحلیل کرده و کلی کتاب حجیم درست کرده !

آقای اشکان هاشمی اومده باز خط ب خط کتابو با زاویه های دید متفاوت ازشون تست طرح کرده ! این کجاش بده ؟ شما تست کنکورو بزن برای اینکه با نحوه سوالات آشنا بشی ! ولی تستای تالیفی رو بزن تا با نکات ریز و درشت آشنا بشی !

اینکه میگن تستای الگو شبیه کنکور نیست و فلانم همش از ی جا شروع میشه و بقیه هم بهش دامن میزنن !

باو مگ قرار دقیقا تست کنکور تو کتاب طرف باش ک بهش ایمان بیارید ؟؟

ما توقع داریم تستای کنکورو تو این کتابا پیدا کنیم و تو کم ترین زمان بهترین نتیجه رو سرجلسه بگیریم

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      ببخشید من نه زیستم در حدی ک بخوام ادعا کنم نه اینارو از کسی شنیدم ک بیام اینجا مثل ی عده کپی پیست کنم

چون این حرفایی ک الان زدی قبلا واس خودم رخ داده و اشتباهاتی کردم این حرفارو میگم ! هر کی میگه زیست غول یا غول نیس رو کلا ازش دوری کن !

زیست یک درس که نیاز به آموزش دقیق -خط ب خط-مفهومی-ترکیبی- و خوندن چند باره نیاز داره ! دنبال تست استاندارد نباش ! تستای خود کنکور هم حتی استاندارد نیست داداش من ! همین الگو رو وجدانن قشنگ بخون وقت کردی تستای آی کیو یا نشر دریافتم بزن

داداش الگو هیچ تست خارج از کتابی ک نداره ! هر یک از اون نکات تست تالیفی ممکن ی روز تست کنکور باش !

همینطور که فاگو برداشته خط ب خط کتابو تحلیل کرده و کلی کتاب حجیم درست کرده !

آقای اشکان هاشمی اومده باز خط ب خط کتابو با زاویه های دید متفاوت ازشون تست طرح کرده ! این کجاش بده ؟ شما تست کنکورو بزن برای اینکه با نحوه سوالات آشنا بشی ! ولی تستای تالیفی رو بزن تا با نکات ریز و درشت آشنا بشی !

اینکه میگن تستای الگو شبیه کنکور نیست و فلانم همش از ی جا شروع میشه و بقیه هم بهش دامن میزنن !

باو مگ قرار دقیقا تست کنکور تو کتاب طرف باش ک بهش ایمان بیارید ؟؟

ما توقع داریم تستای کنکورو تو این کتابا پیدا کنیم و تو کم ترین زمان بهترین نتیجه رو سرجلسه بگیریم
      تا حدودی باهاتون موافقم اما با جاهایی از حرفاتونم مخالفم...
      تست های زیست کنکور ی سبک و قلق خاص دارن حالا درسته امسال چندتاش غلط بودن ولی چهار چوب سوالات امسال مثل 92 یا 93 یا 94 بود و چیز عجیب غریبی نبود و 90 درصد نکاتم تکراری بود از اون چندتا سوال مشکوک هم فاکتور بگیر...

قبول دارم تست های تالیفی الگو خط به خط کتاب درسی هست ولی تو کنکور به هیچ وجه اینقدر مفاهیم رو نمی پیچونن و زدن تست تالیفی زیاد با سبک های عجیب غریب ادمو از تست های کنکور و قلق اونا دور میکنه...

این نظر من هست و نظر شما هم محترم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تا حدودی باهاتون موافقم اما با جاهایی از حرفاتونم مخالفم...
      تست های زیست کنکور ی سبک و قلق خاص دارن حالا درسته امسال چندتاش غلط بودن ولی چهار چوب سوالات امسال مثل 92 یا 93 یا 94 بود و چیز عجیب غریبی نبود و 90 درصد نکاتم تکراری بود از اون چندتا سوال مشکوک هم فاکتور بگیر...

قبول دارم تست های تالیفی الگو خط به خط کتاب درسی هست ولی تو کنکور به هیچ وجه اینقدر مفاهیم رو نمی پیچونن و زدن تست تالیفی زیاد با سبک های عجیب غریب ادمو از تست های کنکور و قلق اونا دور میکنه...

این نظر من هست و نظر شما هم محترم

تستای تالیفی جنبه ی آموزش دارن نه صرفا آمادگی واس کنکور ! مولف قصد داره ببین شما
      چقد دقیق کتابو خوندی !
      میدونم این که چاچوب سوالات کنکور ی نوع خاصی و این چیزا ! ولی همه تستای تالیفیشم بد نیستن شاید 30 درصد تستاش اینطور باش !
      شما تستای گزینه 2 رو نزن ب جاش نشردریافتو ک داری بزن !

بازم خودت و دوستان عزیزی که تو زیست عالی هستن بهتر میدونین !

من فقط ی نظر دادم اونم از تجربه ی اشتباهاتم بود ! نه تجربه ی پیروزیم تو درس زیست !

شایدم اشتباه کردم !

به هر حال ببخشید

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تستای تالیفی جنبه ی آموزش دارن نه صرفا آمادگی واس کنکور ! مولف قصد داره ببین شما
      چقد دقیق کتابو خوندی !
      میدونم این که چاچوب سوالات کنکور ی نوع خاصی و این چیزا ! ولی همه تستای تالیفیشم بد نیستن شاید 30 درصد تستاش اینطور باش !

من فقط ی نظر دادم اونم از تجربه ی اشتباهاتم بود ! نه تجربه ی پیروزیم تو درس زیست !

شایدم اشتباه کردم !

به هر حال ببخشید
      ممنونم جواد جان از نظر خوب و دقیقت

منم خودم سه بار کنکور دادم و حسابی کلافه هستم

امیدوارم امسال اوکی بشه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنونم جواد جان از نظر خوب و دقیقت

منم خودم سه بار کنکور دادم و حسابی کلافه هستم

امیدوارم امسال اوکی بشه
      ان شا الله یکی از درصدای بالا زیست 96 رو خودت رقم بزنی

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چقد دقیق کتابو خوندی !

شایدم اشتباه کردم !

به هر حال ببخشید
      این دوستمون به یه مطلب خوبی اشاره کردن و به یه نظر نه چندان جالب. اولا که شما تست زیست زدنی باید ببینی چه موقع سال و برای چی تست میزنی: اگه نزدیکای کنکوره باید تست های استاندارد مثل همایش نشر دریافت کار کنی ولی اگه تازه داری با آزمونا پیش میری و تست آموزشی میزنی مهم اینه که تسلطط رو مطالب کتاب رو بسنجی و چندتا نکته ریز از شکل های کتاب و جاهای گنگ کتاب یاد بگیری پس به قول دوستمون نیاز نیست که سوالات خیلیم شبیه کنکور باشن! ولی اینو قبول دارم که بعضی تست های نشرالگو با اینکه خارج از کتاب نیستن ولی خیلی سلیقه ای و گنگ هستن و ادبیات جالبی هم ندارن! ولی خب بعضی تست هاش هم واقعا نکات خوبی دارن. تازه شما اگه با سبک الگو حال نمیکنی مجبور نیستی که بخونیش این همه کتاب تست خوب مثل آی کیو و خیلی سبز که هرکدوم مزیت ها و معایب خودشون رو دارن. به نظرم ببین با کدومشون راحت تری و از رو اون تست بزن چون اگه آدم با کتابش حال نکنه نمیتونه ازش بهینه استفاده کنه. موفق باشید.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای زیست به نظر من از کتاب نشر الگو اصلا استفاده نکنین چون غلط توش زیاده من که ازش نتیجه ای نگرفتم برای امسال به نطرم ای کیو خوب باشه.در ضمن حتما ازمون های ماز هم شرکت کنین .

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

یک سوال داشتم ذهنم مشغول کرده

من منابع دارم به قدر کافی و اصلا هم وسواسی نیستم و واسه اطمینان خاطر سوالمو می پرسم

از منابع های خوب بازار نشر الگو و همایش و تانک تست دارم قبول دارم همشون هم خوب هستن

اما تست های تالیفی نشرالگو رو که میبینم ی جوری هستن کلا ینی از سبک کنکور کاملا به دور هستن و نه اینکه نتونم بزنمشون یا سخت باشن

اما رابطه خوبی باهاشون نمی تونم بر قرار کنم

به نظر شما زدن تست های سراسری + سنجش + گزینه دو از نشر الگو کفایت میکنه برای درصد خوب و مناسب در زیست شناسی ؟

یا تست های تالیفی هم کار کنم؟
      سلام دوست عزیز من امسال کنکور دادم فقط و فقط و فقط تنها توصیم به شمایی که کنکور ندادی هنوز اینکه فقط و فقط و فقط کتاب درسیتو بخون من خودم با 12 دوردوره ی کتابای درسی زیستم رفتم سر جلسه پیش خودم همش میگفتم ای کاش همه ی اونوقتیم که میذاشتم سر کتابای کمک اموزشی ودرس نامه ها اونوقتو میذاشتم دورمو بیشتر میکردم الان سیاست کنکور بر مبنای این هست که کتاب هاو اموزشگاهات رو از دور خارج کنه واقعا 4 تا گزینه سوالات چیزی نبودن جز 4 جمله دقیقا از توی کتاب درسی
      کتب دیگه فقطو فقط برای تست زنی نه مطالعه

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط monaa_mlr نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز من امسال کنکور دادم فقط و فقط و فقط تنها توصیم به شمایی که کنکور ندادی هنوز اینکه فقط و فقط و فقط کتاب درسیتو بخون من خودم با 12 دوردوره ی کتابای درسی زیستم رفتم سر جلسه پیش خودم همش میگفتم ای کاش همه ی اونوقتیم که میذاشتم سر کتابای کمک اموزشی ودرس نامه ها اونوقتو میذاشتم دورمو بیشتر میکردم الان سیاست کنکور بر مبنای این هست که کتاب هاو اموزشگاهات رو از دور خارج کنه واقعا 4 تا گزینه سوالات چیزی نبودن جز 4 جمله دقیقا از توی کتاب درسی
      کتب دیگه فقطو فقط برای تست زنی نه مطالعه
      ممنون خودم 3 بار کنکور دادم 93 94 95

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن