خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات

Lightbulb دکتر علیرضا افشار کین؟! برای کدوم موسسه کار میکنن؟! لطفاااا جواب بدید

سلام بچه ها.
      دکتر افشار کی هست؟! برای کدوم موسسه کار میکنه؟!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دکتر افشار تو این سایت هم هستن سوالی داشتین میتونین ازشون بپرسین.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام .مشاور هستن . با هیچ موسسه ای کار نمیکنن .
      http://forum.konkur.in/users/10/

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه مشاور کنکور ،فک کنم مستقل باشه،تو این سایتم هست بگرد می یابی.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faynas.m نمایش پست ها

سلام بچه ها.
      دکتر افشار کی هست؟! برای کدوم موسسه کار میکنه؟!

منم تو انجمن اسمشو دیدم .

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام دوست عزیز
      دکتر افشار مشاور تحصیلی هستن که با هیچ موسسه ای کار نمیکنن و کمک های خییلی بزرگی به بچه ها در همین انجمن کردند
      از فایل های مشاوره ای گرفته تا تاپیک های پرسش و پاسخ مستقیم ایشون با کاربران
      موفق باشید
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آدم خوبيه ....خيرش به ما كه كارگاه هاش رو گوش كرديم رسيده ولي مشاور خصوصيش رو نميدونم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایشون دکترای روانشناسی از آلمان دارن ولی هیچ منبع معتبری تاییدش نکرده و کسی مدرکش رو ندیده.
      البته پارسال که بحث مدرک ایشون شده بود یه نفر توی یکی از تاپیک ها بلافاصله یه یوزر درست کرد و گفت که من مدرک ایشون رو دیدم! کمی واضح و مبرهن بود قضیه.

تاپیک هایی هم که در وصف ایشون ایجاد میشه در لحظه ایجادشون از قبل تعدادی از عاشقان سینه چاکشون آماده هستن که صفحه اول تاپیک رو به مدح ایشون مزین کنن.

در مورد مشاوره های ایشون چیز جدیدی توش نیست یه سری بدیهیات هست که همه میدونن حتی کسی که یه سال پشت کنکور مونده همه چیزایی که ایشون میدونن رو بلده. توی تخت خواب درس نخونین و غذای سنگین نخورین و الکی تعداد زیادی کتاب نخرین و ....

در مورد تاثیر معدل و ترمیم معدل و دیپلم مجدد و ... هم پارسال تقریبا تمام اطلاعاتی که در فروم دادن اشتباه بود.
      ویرایش توسط khaan : 16 مرداد 1395 در ساعت 00:44

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      ایشون دکترای روانشناسی از آلمان دارن ولی هیچ منبع معتبری تاییدش نکرده و کسی مدرکش رو ندیده.
      البته پارسال که بحث مدرک ایشون شده بود یه نفر توی یکی از تاپیک ها بلافاصله یه یوزر درست کرد و گفت که من مدرک ایشون رو دیدم! کمی واضح و مبرهن بود قضیه.

تاپیک هایی هم که در وصف ایشون ایجاد میشه در لحظه ایجادشون از قبل تعدادی از عاشقان سینه چاکشون آماده هستن که صفحه اول تاپیک رو به مدح ایشون مزین کنن.

در مورد مشاوره های ایشون چیز جدیدی توش نیست یه سری بدیهیات هست که همه میدونن حتی کسی که یه سال پشت کنکور مونده همه چیزایی که ایشون میدونن رو بلده. توی تخت خواب درس نخونین و غذای سنگین نخورین و الکی تعداد زیادی کتاب نخرین و ....

در مورد تاثیر معدل و ترمیم معدل و دیپلم مجدد و ... هم پارسال تقریبا تمام اطلاعاتی که در فروم دادن اشتباه بود.
      شما هدفتون چیه؟! علیه همه ی انتشارات و موسسات و مشاوران هستی؟! لطفا در تاپیکهایی که من ایجاد میکنم اسپم نفرستید.مرتبط با موضوع صحبت کنید و اهانت نکنید.به مدرکشون چه کار دارید؟!من هم آثارشون که کاملا رایگان بود گوش کردم.محشر بودن.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه سری از اطلاعاتی که میده خوبه
      یه سری هاش هم غلطه و بعد از شنیدن بری تحقیق کنی و درستشو یاد بگیری بار علمیت میره بالا.

مشاوره خصوصیش میگن خوب نیست

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات

درسته. اطلاعاتشون غلطه.غلط املایی هم دارن.ولی مشاوره هاشون به من کمک کرده.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faynas.m نمایش پست ها
      شما هدفتون چیه؟! علیه همه ی انتشارات و موسسات و مشاوران هستی؟! لطفا در تاپیکهایی که من ایجاد میکنم اسپم نفرستید.مرتبط با موضوع صحبت کنید و اهانت نکنید.به مدرکشون چه کار دارید؟!من هم آثارشون که کاملا رایگان بود گوش کردم.محشر بودن.
      من با این ک خودم استاد افشارو قبول دارم و پیگیری مطالب ایشون هستم !

ولی خب انتقاد هیچ اشکالی نداره !انتقاد باعث بالا رفتن کیفیت کار میشه !
      تو این دنیا فقط از خدا نباید انتقاد کرد ( ک متاسفانه انتقاد از خدا هم زیاد دیده میشه )

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      من با این ک خودم استاد افشارو قبول دارم و پیگیری مطالب ایشون هستم !

ولی خب انتقاد هیچ اشکالی نداره !انتقاد باعث بالا رفتن کیفیت کار میشه !
      تو این دنیا فقط از خدا نباید انتقاد کرد ( ک متاسفانه انتقاد از خدا هم زیاد دیده میشه )
      من ناراحتم که چرا ایشون تو همه ی تاپیکها در حال انتقاد و توهین غیرمستقیم به عالم و آدم هستن...

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ایشون با هیچ موسسه یا انتشاراتی زدو بند نداره! مشاور خوبی هستند من همایشای ایشون رو اوایل راه گوش کردم 2 جلسه هم مشاوره تک جلسه تلفنی
      خوب بود

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

یا شیخ خیلی از کسانی که مشاوره میگیرن پشت کنکوری نیستند. اونایی که پشت کنکوری میشن خودشون مشاور میشن!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن