خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Post با این شرایط پشت کنکور بمونم یا نه؟

...
      ویرایش توسط Fatemeh2Net : 25 دی 1395 در ساعت 14:45

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه فک میکنید میتونیدبمونید،سرد شدن واینا واسه دی وبهمنه وگرنه اولش که همه جیلیز ویلیز میکنن.گویا خودتون همه چیز رو خوب میدونید بازم امید به خدا ایشاالله یه جا قبول شید.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منم میخوام پشت کنکور بمونم سال پیشم مشکلات زیادی مثل سرد شدن و بی حوصلگی‌ و .. داشتم ولی دیگه تصمیمچ گرفتم که حل کنم تو هم اگه مطمئنی میتونی تحمل کن صد در صد بمون ولی اگه حس میکنی نزدیکای عید کم میاری سعی کن امسال بری

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      من تو خییلی از تاپیکای مشابه گفتم و تو این تاپیکم میکم :
      اگه در خودت میبینی سال دیگه میتونی به هدفت برسی بسم الله ولی اگه نه در خودت نمیبینی پس عمر خودتو تلف نکن
      همه چیز بستگی به خودت داره که ایا یه همچین چیزی درخودت میبینی یا نه ؟
      موفق باشی
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      سلام
      میخام خودمو از بلاتکلیفی نجات بدم و بدونم بلخره باید چیکار کنم

اول اینکه من با وجود خیلی چیزایی که درباره ی رشته های دیگه شنیدم بازم دلم راضی نمیشه که به چیزی جز پزشکیو دندون فک کنم
      هرکاری میکنم نمیتونم خودمو قانع کنم برم رشته هایی جز این

بعد اینکه من شرایط کنکور امسالم اینطور بود: بدون کلاس کنکور و با یه مدرسه ضعیف و وقت کم و با اتلاف وقت توسط خودم و با میانگین مطالعه 3 ساعت در روز! (میانگین با توجه به دفتر برنامه ریزیم) و شلوغ بودن محیط خانه و کلی بهونه ی دیگه برای درس نخوندن (!)
      با توجه به تخمین رتبه ی کانون 2000-2500 منطقه 3 میشم
      احتمالن با وضعی که همه کنکورشونو عالی دادن و 1000 تا تک رقمی داریم من رتبم از اینم بدتر میشه

پس نمیتونم به دندون و پزشکی برسم/ دندون تعهدی هم دوس دارم ولی معلوم نیس به من برسه یا نه

پس زیاد شانسی ندارم

حالا میخام برای انتخاب رشته فقط اون دوتا رشته رو بزنم که یا همون تعهدی رو بیارم به امید خدا یا مردود بشم و بخونم برای زیر 100
      احساس میکنم امسال خیلی تجربه و انگیزه دارم اگه خدا بخوادد همینطورم بمونه تا من به نتیجه دلخواهم برسم

ولی خب شرایط خانواده و هزینه و حرف شنیدن و ... اینا هم هست که با وجودی که ادم زودرنج و ناصبوری که هستم سخته تحملش کنم ولی اینکارو بکنم

از دوستانی که پشت کنکوری بودن رو تجربه کردن خاهش میکنم نظرشونو درباره ی نوع طرز فکرم بگن

واقعن حرفایی که الان میزنم چند ماه دیگه که همه رفتن دانشگاه ولی من موندم و همین درسای تکراری و خوندم هنوز بهش اعتقاد دارم؟
      با روزی سه ساعت بین دوهزارو پونصد تا سه هزار؟؟؟؟؟؟؟؟چی بگم والا...پای هوشو استعدادت حساب کنم یا شانست؟؟
      ببین این یه ساله مث برقو باد میگزره...یه ازمون برو که توی جو کنکور باشی حله...در ضمن جو گیر نشو که مثلا من تا خر پاییز باید زیستو تموم کنم تا عید 127246بار زیستو دوره کنم اهسته و پیوسته برو جلو مشکلی پیش نمیاد
      ببین هیییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییچ وقت به حرف بقیه توجه نکن ن تشویق دیگران از تو دکتر میسازه ن سرکوفتاشون مانع پزشک شدنت میشه
      تو راه خودتو برو...تلاشتو بکن...خدا کریمه
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      با روزی سه ساعت بین دوهزارو پونصد تا سه هزار؟؟؟؟؟؟؟؟چی بگم والا...پای هوشو استعدادت حساب کنم یا شانست؟؟
      ببین این یه ساله مث برقو باد میگزره...یه ازمون برو که توی جو کنکور باشی حله...در ضمن جو گیر نشو که مثلا من تا خر پاییز باید زیستو تموم کنم تا عید 127246بار زیستو دوره کنم اهسته و پیوسته برو جلو مشکلی پیش نمیاد
      ببین هیییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییچ وقت به حرف بقیه توجه نکن ن تشویق دیگران از تو دکتر میسازه ن سرکوفتاشون مانع پزشک شدنت میشه
      تو راه خودتو برو...تلاشتو بکن...خدا کریمه
      شانسی که نبود همیشه رتبم تو ازمونا همین بود
      اره من قصد ندارم با تلاش بیش از حد زیر 100 بشم
      تلاشمو بیشتر میکنم ولی از راه و روش درست

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

ولی خب شرایط خانواده و هزینه و حرف شنیدن و ... اینا هم هست که با وجودی که ادم زودرنج و ناصبوری که هستم سخته تحملش کنم ولی اینکارو بکنم

آینده ی شماست نه دیگران
      دهن مردم رو نمیشه بست
      پشت سر خدا هم حرف میزنن
      تبریک میگم بابت رتبتون
      پردیس که همه ی رشته هارو میارین
      به پزشکی و داروی تعهدی هم فکر کنید
      ویرایش توسط magicboy : 16 مرداد 1395 در ساعت 00:10

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      بمون پشت كنكور منم ميمونم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behdad نمایش پست ها
      بمون پشت كنكور منم ميمونم
      اگه ریاضی هستی نمون...مگر اینکه هدفت شریفو امیر کبیرو تهران باشه
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      اگه ریاضی هستی نمون...مگر اینکه هدفت شریفو امیر کبیرو تهران باشه
      چرا همه ميگن نمون؟ آره رياضى هستم ، هدفم ١٠٠٪ همونايي هست كه گفتي ! ولى چرا نمونم؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      چرا همه ميگن نمون؟ آره رياضى هستم ، هدفم ١٠٠٪ همونايي هست كه گفتي ! ولى چرا نمونم؟
      چون رشته ما ارزش پشت کنکور موندنو نداره ولی تجربی چرا...منم ریاضی بودم ولی 96 میخوام تجربی کنکور بدم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      چون رشته ما ارزش پشت کنکور موندنو نداره ولی تجربی چرا...منم ریاضی بودم ولی 96 میخوام تجربی کنکور بدم
      اخه آزاد بدرد نميخوره

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با این نحوه تاثیر معدل و سبک سوالات کنکور؛ پشت کنکوری موندن برای رشته تجربی واقعا اشتباهه.
      آدم بره رشته های درجه دو بخونه بهتره

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اخه آزاد بدرد نميخوره
      بحث ازادو دولتی نیس تو رشته ما کار کمه اگر ه باشه درآمدش ناچیزه تازه واس همونشم باید جون بکنی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      میخام خودمو از بلاتکلیفی نجات بدم و بدونم بلخره باید چیکار کنم

اول اینکه من با وجود خیلی چیزایی که درباره ی رشته های دیگه شنیدم بازم دلم راضی نمیشه که به چیزی جز پزشکیو دندون فک کنم
      هرکاری میکنم نمیتونم خودمو قانع کنم برم رشته هایی جز این

بعد اینکه من شرایط کنکور امسالم اینطور بود: بدون کلاس کنکور و با یه مدرسه ضعیف و وقت کم و با اتلاف وقت توسط خودم و با میانگین مطالعه 3 ساعت در روز! (میانگین با توجه به دفتر برنامه ریزیم) و شلوغ بودن محیط خانه و کلی بهونه ی دیگه برای درس نخوندن (!)
      با توجه به تخمین رتبه ی کانون 2000-2500 منطقه 3 میشم
      احتمالن با وضعی که همه کنکورشونو عالی دادن و 1000 تا تک رقمی داریم من رتبم از اینم بدتر میشه

پس نمیتونم به دندون و پزشکی برسم/ دندون تعهدی هم دوس دارم ولی معلوم نیس به من برسه یا نه

پس زیاد شانسی ندارم

حالا میخام برای انتخاب رشته فقط اون دوتا رشته رو بزنم که یا همون تعهدی رو بیارم به امید خدا یا مردود بشم و بخونم برای زیر 100
      احساس میکنم امسال خیلی تجربه و انگیزه دارم اگه خدا بخوادد همینطورم بمونه تا من به نتیجه دلخواهم برسم

از دوستانی که پشت کنکوری بودن رو تجربه کردن خاهش میکنم نظرشونو درباره ی نوع طرز فکرم بگن

واقعن حرفایی که الان میزنم چند ماه دیگه که همه رفتن دانشگاه ولی من موندم و همین درسای تکراری و خوندم هنوز بهش اعتقاد دارم؟
      دقیقا شرایط منو تو پارسال داری
      منم رتبم سال اول 2457 منطقه 3 شد با ساعت مطالعه ی خیلی پایین.
      منم تو همین موقع به همین فکر می کردم که یه کوله بار از تجربه دارم و دیگه امسال اشتباه نمیکنم پس وایمیستم و برای هدفم میجنگم.
      خوب اما روزگار من چی شد اینجاشو نیگا کن.
      مهر ماه دیدم همه دارن بارتبه های گندتر از من میرن دانشگاه منم افسردگی شدید گرفتم به طوری که چن روز افتادم خونه ولی پاشدم شروع کردم محکم به درس خوندن
      13 مهر نتایج نیمه متمرکز اعلام شد و پزشکی نیروی انتطامی قبول شدم
      یکی دو ماه به خاطر مراحل گزینش نتونستم خوب درس بخونم اما چون روحیم به خاطر قبولی افزایش پیدا کرده بود یه آزمون با پنج روز خوندن ترازم تو گاج شد 7700 و رتبم 16 کشوی.
      دست و پا شکسته تا بهمن ماه خوندم
      ولی تو بهمن ماه نتایج نهایی اعلام شدو متاسفانه مردود شدم.
      ولی دیگه محکم شروع کردم به خوندن تمام تجربیات سال قبلم به دردم خورد طوری که فک کنم سه بار تو مجله آزمون اومدم و مث مرد پای حرفم واستادم و خدا هم خیلی خیلی کمکم کرد
      هدفم این بود یه صفر از رتبم بردارم 246 بشم امسال
      و خوشبختانه با لطف و مرحمت خدا امسال کنکورو ترکوندم طوری که تخمین 200 تا 300 میاد ولی فک کنم 300 تا 400 بشم.
      پس از من میشنوی امسالو وایسا و به هیچ چیز فکر نکن امیدت به خدا باشه چون فراموش نکن تنها کسی که سر جلسه کمکت میکنه خودشه.
      رو روحیت امسال خیلی کار کن چون تو 60 درصد کار رو انجام دادی پس بزن نابودش کن.
      یا علی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن