خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

ثبت نام دوباره در کنکور (پشت کنکور _ سربازی )

سلام
      خوبید؟
      من سال 94 کنکور دادم ، بعد پشت کنکور موندم ، 95 کنکور دادم
      الان دیگه باس حتما برم دانشگاه وگرنه مستقیم خودمم نخوام ، منو میبرن سربازی ،
      خب حالا من میتونم برم دانشگاه مثلا سراسری اگرم نشد پیام نور دربیام و برم بخونم و لا به لای اینا بشینم بخونم واسه 96 ، ؟
      اونوقت من یک سال رو گذروندم و اگه سال 96 از رشته ای که خودم میخام قبول شم و برم اونجا سربازی چطور میشه ، چون من یک سالمو از دست دادم...
      میشه؟

میتونم؟
      یه کمک اجمالی کنین
      همچنین من امسال از سراسری در بیام و برم ( که در نمیام و نمیرم :D )، میتونم سال بعد کنکور بدم باز برای سراسری؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما میری آزاد یا پیام نور مینوسی و 2 ترم مرخصی میگیری، میشینی برا 96 میخونی و قبل از ثبت نام مجددت برای دانشگاه از پیام نور یا ازاد ثبت نام کرده ی امسال ، انصراف میدی
      ببین پسر

خدا حقمو میگیره

خیالت راحت !

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      سلام
      خوبید؟
      من سال 94 کنکور دادم ، بعد پشت کنکور موندم ، 95 کنکور دادم
      الان دیگه باس حتما برم دانشگاه وگرنه مستقیم خودمم نخوام ، منو میبرن سربازی ،
      خب حالا من میتونم برم دانشگاه مثلا سراسری اگرم نشد پیام نور دربیام و برم بخونم و لا به لای اینا بشینم بخونم واسه 96 ، ؟
      اونوقت من یک سال رو گذروندم و اگه سال 96 از رشته ای که خودم میخام قبول شم و برم اونجا سربازی چطور میشه ، چون من یک سالمو از دست دادم...
      میشه؟

میتونم؟
      یه کمک اجمالی کنین
      همچنین من امسال از سراسری در بیام و برم ( که در نمیام و نمیرم :D )، میتونم سال بعد کنکور بدم باز برای سراسری؟
      فقط قسمت اخرشو فهمیدم اونم این که میتونی دوباره بری سراسری ولی اینبار باید پول بدی چون هر داوطلب فقط یه بار میتونه از خدمات سراسری رایگان استفاده کنه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-corpo نمایش پست ها
      شما میری آزاد یا پیام نور مینوسی و 2 ترم مرخصی میگیری، میشینی برا 96 میخونی و قبل از ثبت نام مجددت برای دانشگاه از پیام نور یا ازاد ثبت نام کرده ی امسال ، انصراف میدی
      سراسری چی؟
      سراسری در بیام و برم و همون طور که گفتم لابهلای دانشگاه بشینم واسه 96 بخونم واسه رشته ی مورد علاقم اونوقت چی میشه!

*
      همچنین این سربازی چی میشه ؟
      اخه 4 سال معافیت میدن !
      اونطوری که برم پیام نور تا 96 بخونم یکسال میره ! و 3 سال میمونه..بعد دانشگاه جدید در بیام مشکل نمیشه؟

ویرایش توسط hanjera : 15 مرداد 1395 در ساعت 21:35

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      سراسری چی؟
      سراسری در بیام و برم و همون طور که گفتم لابهلای دانشگاه بشینم واسه 96 بخونم واسه رشته ی مورد علاقم اونوقت چی میشه!

*
      همچنین این سربازی چی میشه ؟
      اخه 4 سال معافیت میدن !
      اونطوری که برم پیام نور تا 96 بخونم یکسال میره ! و 3 سال میمونه..بعد دانشگاه جدید در بیام مشکل نمیشه؟
      در صورت انصراف و ثبت نام دانشگاه جدید سنوات تحصیلی از نو و معافیت تحصیلی از اول محاسبه میشه
      مشاور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن