خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

امتحانات شهریور

سلام بکس آقا ما یه غلطی کردیم 5 تا درس گذاشتیم شهریور الان هم مطمئنم داشنگاه چیزی که میخوام قبولم فقط مشکلم شهریور و نمیدونم چطور باید دیفرانسیل و فیزیک رو پاس کنم حقیقتش درسای داخلی هم هندسه و شیمی و گسسته دارم که خودم میتونم پاس کنم یکیم هندسه تحلیل مشکله که فک کنم معلم نامردی نکنه و پاسم کنه اما مشکلم فزیک و دیفرانسیله مخصوصا دیفرانسل خدایی من چجور دیفرانسیل رو بخونم که بشه پاسش کرد بخدا هیچی ازش نمیدونم تا حالا هم نخوندم میشه راهنمایی کنید چجور بخونم یا روی چه چیزی بخونم که حداقل 12 بیارم تو رو خدا کمک کنید بقیه درسا هم اگه چیزی میدونید بگید باید از فردا شروع کنم به خوندن 31 شروع میشن تنکســـ
      «علم بهتر است یا پول انسان؟»
      هه، اینکه دیگه فکر نداره با مایه می‌شه خرید بابای مهندس

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yaghi نمایش پست ها
      سلام بکس آقا ما یه غلطی کردیم 5 تا درس گذاشتیم شهریور الان هم مطمئنم داشنگاه چیزی که میخوام قبولم فقط مشکلم شهریور و نمیدونم چطور باید دیفرانسیل و فیزیک رو پاس کنم حقیقتش درسای داخلی هم هندسه و شیمی و گسسته دارم که خودم میتونم پاس کنم یکیم هندسه تحلیل مشکله که فک کنم معلم نامردی نکنه و پاسم کنه اما مشکلم فزیک و دیفرانسیله مخصوصا دیفرانسل خدایی من چجور دیفرانسیل رو بخونم که بشه پاسش کرد بخدا هیچی ازش نمیدونم تا حالا هم نخوندم میشه راهنمایی کنید چجور بخونم یا روی چه چیزی بخونم که حداقل 12 بیارم تو رو خدا کمک کنید بقیه درسا هم اگه چیزی میدونید بگید باید از فردا شروع کنم به خوندن 31 شروع میشن تنکســـ
      سلام,داخلی ها که حله فقط این نهایی ها,یه کتاب کمک آموزشی بگیر قشنگ از رو اون و نمونه سوالای نهاییش بخون حله راحت 12 رو میاری! نگران نباش

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Byt. نمایش پست ها
      سلام,داخلی ها که حله فقط این نهایی ها,یه کتاب کمک آموزشی بگیر قشنگ از رو اون و نمونه سوالای نهاییش بخون حله راحت 12 رو میاری! نگران نباش
      دمت گرم دادا یه کتاب کار خوب دیفرانسیل و فیزیک میگی که ساده و سریع توضیح داده باشه که بشه نمره اورد؟ بازم مرسی :x

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Update

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yaghi نمایش پست ها
      دمت گرم دادا یه کتاب کار خوب دیفرانسیل و فیزیک میگی که ساده و سریع توضیح داده باشه که بشه نمره اورد؟ بازم مرسی :x
      داداش من تجربیم از منابع ریاضی خیلی سر درنمیارم ولی کتابای نشر گلواژه و یا پرسمان گاج خوب هستند. بنظر من یه جزوه خوب هم داشتی باشی کفایت میکنه وقت شما باید نمومنه سوالای نهایی کار کنی.از هر بخش 6/7 تا نمونه سوال کار کنی دیگه تمومه!نمونه سوالا هم که تو نت هست میتونی گیر بیاری!
      اینارو نگا بنداز
      حساب دیفرانسیل و انتگرال
      فیزیک (ثمین تراشه) ریاضی و فیزیک پیش دانشگاهی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن