خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

Exclamation يعني ميشه با اين درصدا قبول شم ؟؟؟!

سلام.ممنون ميشم افرادي كه آگاهي كاملي دارند به من كمك كنند دو هفته س من دارم اينطرف اونطرف سوال ميپرسم كسي جواب قانع كننده اي نداره برام با اين درصدا چه رشته هايي قبول ميشم: ادبيات 27 عربي41 ديني51 زبان 14 زمين 0 رياضي20 زيست 29 فيزيك5 شيمي30 چه رتبه اي احتمالا بيارم باتوجه به اينكه ميگن امسال درصدهاميره بالا رتبه ؟ رشته هايي كه توسراسري قبول ميشم ؟ خيلي مهم:رشته هايي كه توي آزادقبول ميشم؟ آياممكنه فيزيوتراپي آزاد رو قبول شم حالاهردانشگاهي باشه مهم نيست فقط قبول شم؟رتبه موردنياز واسه فيزيوتراپي آزاد؟ خيلي ممنون ميشم يكي كمكم كنه خيلي وقته سردرگمم دوستاني هم كه تلگرام دارند اگه خواستن بهتر كمكم كنند به اين آيدي پيام بدن:kahune@ ممنون از دوستان منطقه 3
      ویرایش توسط kamy20200 : 15 مرداد 1395 در ساعت 20:13

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظر من به دندون شهید بهشتی فکر کن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1360 نمایش پست ها
      به نظر من به دندون شهید بهشتی فکر کن
      به جای نظر بیخود و مسخره یا ساکت باش یا ی حرفی بزن که به درد بخوره

ـــ

دوست عزیز شما منطقه چندی ؟ با این درصد ها به احتمال بسیار بسیار زیاد پیراپزشکی های علوم پزشکی های درجه دو میاری البته به جز یکی دوتا

رشته ها مثل رادیو ایا علوم ازمایشگاهی !

البته تا جواب اولیه نیاد دقیقا مشخص نیست ولی همین حدود هست !

انتخاب رشته ازاد هم فوق العاده عجیب غریب هست و معلوم نیس چی میشه امسال چقدر سوابق تو پذیرش تاثیر میدن و...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamy20200 نمایش پست ها
      سلام.ممنون ميشم افرادي كه آگاهي كاملي دارند به من كمك كنند دو هفته س من دارم اينطرف اونطرف سوال ميپرسم كسي جواب قانع كننده اي نداره برام با اين درصدا چه رشته هايي قبول ميشم: ادبيات 27 عربي41 ديني51 زبان 14 زمين 0 رياضي20 زيست 29 فيزيك5 شيمي30 چه رتبه اي احتمالا بيارم باتوجه به اينكه ميگن امسال درصدهاميره بالا رتبه ؟ رشته هايي كه توسراسري قبول ميشم ؟ خيلي مهم:رشته هايي كه توي آزادقبول ميشم؟ آياممكنه فيزيوتراپي آزاد رو قبول شم حالاهردانشگاهي باشه مهم نيست فقط قبول شم؟رتبه موردنياز واسه فيزيوتراپي آزاد؟ خيلي ممنون ميشم يكي كمكم كنه خيلي وقته سردرگمم دوستاني هم كه تلگرام دارند اگه خواستن بهتر كمكم كنند به اين آيدي پيام بدن:kahune@ ممنون از دوستان
      منطقه چندین ؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aydiny نمایش پست ها
      منطقه چندین ؟
      منطقه 3هستم با معدل كتبي 17

6. Top | #6
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      به جای نظر بیخود و مسخره یا ساکت باش یا ی حرفی بزن که به درد بخوره ـــ دوست عزیز شما منطقه چندی ؟ با این درصد ها به احتمال بسیار بسیار زیاد پیراپزشکی های علوم پزشکی های درجه دو میاری البته به جز یکی دوتا رشته ها مثل رادیو ایا علوم ازمایشگاهی ! البته تا جواب اولیه نیاد دقیقا مشخص نیست ولی همین حدود هست ! انتخاب رشته ازاد هم فوق العاده عجیب غریب هست و معلوم نیس چی میشه امسال چقدر سوابق تو پذیرش تاثیر میدن و...
      ممنون دوست عزيز من منطقه 3ومعدل كتبيم 17هستش يعني من تورشته هاي سراسري راديولوژي فيزيوتراپي يا علوم آزمايشگاهو قبول نميشم ؟پس چي قبول ميشم ؟ تو دانشگاه آزاد ممكنه فيزيوتراپي رو قبو ل شم؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ممنون دوست عزيز من منطقه 3ومعدل كتبيم 17هستش يعني من تورشته هاي سراسري راديولوژي فيزيوتراپي يا علوم آزمايشگاهو قبول نميشم ؟پس چي قبول ميشم ؟ تو دانشگاه آزاد ممكنه فيزيوتراپي رو قبو ل شم؟
      من تو کانون نیگا‌کردم ولی نمیشه بهش اعتماد کرد چون سال پیش تاثیر معدل قطعی بوده ولی امسال مثبت اما طبق اون شما هوشبری سراسری رو با علوم ازمایشگاهی قبول میشین ولی بازم باید منتظر بمونین چون هیچی قابل پیش بینی نیس

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میون تاپیک و پستا
      ببخشید که پست میدم.
      منم درصد هام شبیه ایشون هست ، فقط با این فرق که من ریاضی کلا نزدم :d
      اما شیمی حدود 45 و زیست 30
      بقیه درصدا شبیه استارتر تاپیک هست!
      با معدل 13 و این دورو برا ، منطقه دو
      چه ربطه ای میاد
      بنظر خودم دوروبرای 40 هزار الی 30 هزار میاد
      بازم معذرت واسه پرسیدن سوال در این تاپیک..چون درصدا شبیه بود :d

9. Top | #9
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من تو کانون نیگا‌کردم ولی نمیشه بهش اعتماد کرد چون سال پیش تاثیر معدل قطعی بوده ولی امسال مثبت اما طبق اون شما هوشبری سراسری رو با علوم ازمایشگاهی قبول میشین ولی بازم باید منتظر بمونین چون هیچی قابل پیش بینی نیس
      ممنون از شما دوست عزيز هوشبري وعلوم آزمايشگاه ارزش دانشگاه رفتن داره اخه؟؟ من كه ميگم اگه آزادرشته هاي فيزيوتراپي يا راديولوژي قبول شم بهتره تا سراسري هوشبري واتاق عمل برم دوستان بنظرتون فيزيوتراپي آزاد قبول ميشم ؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      میون تاپیک و پستا
      ببخشید که پست میدم.
      منم درصد هام شبیه ایشون هست ، فقط با این فرق که من ریاضی کلا نزدم :d
      اما شیمی حدود 45 و زیست 30
      بقیه درصدا شبیه استارتر تاپیک هست!
      با معدل 13 و این دورو برا ، منطقه دو
      چه ربطه ای میاد
      بنظر خودم دوروبرای 40 هزار الی 30 هزار میاد
      بازم معذرت واسه پرسیدن سوال در این تاپیک..چون درصدا شبیه بود :d
      اگه درصدای عمومیتون همین باشه طبق تخمین رتبه کانون رتبتون بین ۱۳۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ میاد

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ممنون از شما دوست عزيز هوشبري وعلوم آزمايشگاه ارزش دانشگاه رفتن داره اخه؟؟ من كه ميگم اگه آزادرشته هاي فيزيوتراپي يا راديولوژي قبول شم بهتره تا سراسري هوشبري واتاق عمل برم دوستان بنظرتون فيزيوتراپي آزاد قبول ميشم ؟
      هوشبری رشته ی خوبی هستش درامد قابل قبولیم داره ولی خب فیزیوتراپی از هوشبری بهتره بازم میگم منتظر بمونید هیچی قابل پیش بینی نیس

12. Top | #12
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      هوشبری رشته ی خوبی هستش درامد قابل قبولیم داره ولی خب فیزیوتراپی از هوشبری بهتره بازم میگم منتظر بمونید هیچی قابل پیش بینی نیس
      درآمدش حدودا چقده ؟ استخدام وشرايط كاريش چجوريه ؟ هوشبري اونطور كه ميگن ادامه تحصيل تو رشته خودشو نداره وبايد تو شاخه هاي ديگه ادامه تحصيل بدي

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      درآمدش حدودا چقده ؟ استخدام وشرايط كاريش چجوريه ؟ هوشبري اونطور كه ميگن ادامه تحصيل تو رشته خودشو نداره وبايد تو شاخه هاي ديگه ادامه تحصيل بدي
      این اطلاعاتی که دارم شنیدم پس اگه اشتباه بود منو ببخشید ولی حقوقش تقریبا بالای دو سه تومنه البته به اضافه کار و.. عم بستگی داره. بله فک کنم فقط تا لیسانس مدرک داره و نمیتونی دکتری بگیری

14. Top | #14
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      این اطلاعاتی که دارم شنیدم پس اگه اشتباه بود منو ببخشید ولی حقوقش تقریبا بالای دو سه تومنه البته به اضافه کار و.. عم بستگی داره. بله فک کنم فقط تا لیسانس مدرک داره و نمیتونی دکتری بگیری
      باشه داداش خيلي ممنون از كمكتون

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن