خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question یه سبک متفاوت توی زیست !نظرتون؟؟؟

سلام ..خسته نباشید بچه ها . راستش خیلی سریع سوالمو میپرسم ...نظرتون درمورد استاد امیر چیه؟نمیدونم میشناسینشون یانه ولی من تو این چند وقتی که توی اینستا کاراشونو دنبال کردم خیلی راضی بودم.کلا زیستو داره از این رو به اون رو میکنه !با همه ی کتابای تست تو بازار مخالفه. ومیگه همشون آشغالن!البته اینو بگم یه فرد خیلی باسواده !نه مثل بعضیا که تازه دم دراوردن !حالا اونایی که قبلا باهاشون پیش رفتن راضی بودن ؟نظرتون رو خواستم درمورد ایشون بگین!

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      حالا اینستاشو بده ببینیم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza__sh نمایش پست ها
      حالا اینستاشو بده ببینیم
      reza-amir-biology

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رضا امیر عالیه

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatimashokri76m نمایش پست ها
      سلام ..خسته نباشید بچه ها . راستش خیلی سریع سوالمو میپرسم ...نظرتون درمورد استاد امیر چیه؟نمیدونم میشناسینشون یانه ولی من تو این چند وقتی که توی اینستا کاراشونو دنبال کردم خیلی راضی بودم.کلا زیستو داره از این رو به اون رو میکنه !با همه ی کتابای تست تو بازار مخالفه. ومیگه همشون آشغالن!البته اینو بگم یه فرد خیلی باسواده !نه مثل بعضیا که تازه دم دراوردن !حالا اونایی که قبلا باهاشون پیش رفتن راضی بودن ؟نظرتون رو خواستم درمورد ایشون بگین!
      منم تازه دارم باش پیش میرم(7 تا فصل سوم) ولی توی تستا چیزی که خیلی سبز یه صفحه در موردش توضیح داده رو ایشون توی دو دیقه میگه و همون برای تست زدن کافیه . فقط یه سری جا ها ترکیبیه و خودتون باید روش دقیق بشید ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میثم93 نمایش پست ها
      رضا امیر عالیه
      من الان دوهفتس باهاشون آشنا شدم !میگم میشه به روشش اعتماد کرد؟!آخه میگه نه این آزمونا رو قبول دارم نه کتاب تستارو نه کلاسا بیرونو ..کلا خیلی آدم خاصیه

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      من الان دوهفتس باهاشون آشنا شدم !میگم میشه به روشش اعتماد کرد؟!آخه میگه نه این آزمونا رو قبول دارم نه کتاب تستارو نه کلاسا بیرونو ..کلا خیلی آدم خاصیه
      آدم خود خواه و مغروریه نه خاص(اینطور که شما میگین)

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من که راستش تا حالا با این کلاسا چیزی از زیست نفهمیدم . شاید نکته بگن و قید ها رو توضیح بدن ، ولی وقتی ندونی اون قید از کجای کتاب در اومده و چطوری استدلال شده چه فایده داره آخه . در ضمن با تست زدن مشکلی نداره ، با تستی خوندن مشکل داره .

پاسخ تشریحی کنکور 95 هم ک گذاشته بود از پاسخ تشریحی بقیه بهتر بود به نظرم ....

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza__sh نمایش پست ها
      آدم خود خواه و مغروریه نه خاص(اینطور که شما میگین)
      مغرورم باشه خداییش حق داره و چه خوب که مغروره!غرور بعضی جاها لازمه !الان یه مشت معلم فزرتی دارن زیست درس میدن درحالی که به گرد پای امیر هم نمیرسن

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

من که راستش تا حالا با این کلاسا چیزی از زیست نفهمیدم . شاید نکته بگن و قید ها رو توضیح بدن ، ولی وقتی ندونی اون قید از کجای کتاب در اومده و چطوری استدلال شده چه فایده داره آخه . در ضمن با تست زدن مشکلی نداره ، با تستی خوندن مشکل داره

پاسخ تشریحی کنکور 95 هم ک گذاشته بود از پاسخ تشریحی بقیه بهتر بود به نظرم ....
      میدونم با تست زنی مشکل نداره !درواقع میگه همین تستایی که خودش طرح میکنه کافیه چون استاندارد ترن!با تستای کنکور!

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیدونین تو کدوم دبیرستانای تهران درس میده؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      خخخخ

تاپیک زدی میگی این یارو چطور هست خوبه ؟ بد هست ؟ کسی میشناستش

بعد حالا میگی کسی به گرد پاش نمیرسه ؟ چند چندی عمو ؟

11 تا پست گذاشتی الانم تا یک دقیقه پیش طرف رو نمیشناختی الان طرفداری ازش میکنی ؟

اومدی داری تبلیغ میکنی ضایع بازی در نیار !

بعدشم استاد هایی مثل عمارلو و کرامت و ارامفر و هاشمی اینا امتحان خودشون پس دادن

این یارویی که میگی فقط خودت میشناسی و بچه های محلتون
      یکم درست صبحبت کن .بخدای علی قسم قصدم تبلیغ نبود!من گفتم تازه چند وقته باهاش آشنا شدمه وازش تاالان راضی بودم .وفقط خواستم بدونم اونایی که خیلی وقته ایشونو میشناسن با این روش نتیجه گرفتن ؟هنوزم میگم ایشون عالی ان وهیشکی به گرد پاش نمیرسه !اینکه تاپیک زدم میخوام معلمای خوبو انتخاب کنم با همونا پیش برم چون توی شهرم امکانت و معلم خوب ندارم !ینی اینو نمیفهمی!مگه اینجا نمیشه تاپیک زد وسوالا رو پرسید منم دلم میخواست بیام واز این معلما یکم بیشتر بدونم که بعدا وقتمو هدر ندم.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یکم درست صبحبت کن .بخدای علی قسم قصدم تبلیغ نبود!من گفتم تازه چند وقته باهاش آشنا شدمه وازش تاالان راضی بودم .وفقط خواستم بدونم اونایی که خیلی وقته ایشونو میشناسن با این روش نتیجه گرفتن ؟هنوزم میگم ایشون عالی ان وهیشکی به گرد پاش نمیرسه !اینکه تاپیک زدم میخوام معلمای خوبو انتخاب کنم با همونا پیش برم چون توی شهرم امکانت و معلم خوب ندارم !ینی اینو نمیفهمی!مگه اینجا نمیشه تاپیک زد وسوالا رو پرسید منم دلم میخواست بیام واز این معلما یکم بیشتر بدونم که بعدا وقتمو هدر ندم.

آخه تا یکی امتحانش رو پس نده و شما نشناسیش یا باهاش نتیجه نگیری که نمی تونی در موردش قضاوت کنی !

شما اول میگی چطور هست بعد میگی هیچکس به گردش پاش نمیرسه ؟ خب اگه خوب هس نیاز به پرسش و تحقیق نداره

در ضمن کسی هم که همش من من میکنه و میگه من خوبم دیگرون بد هستن بدون هیچی نیست !!

کسی که بیاد کتاب های دیگرون که خیلیا باهاش نتیجه گرفتن رو ببره زیر سوال مطمن باش ی جای کارش میلنگه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من پستمو حذف کردم و هدفمم فقط کمک کردن به شما بود چه در تاپیک ریاضی چ اینجا !

حوصله بحث بیخود هم ندارم حرفی هم که میزنم از روی دلسوزی هست و تجربم که سه بار کنکور دادم

و به اندازه کافی با جو اینجا و دبیرای کنکوری و.... آشنایی دارم

خاستم ضرر نکنی ... به هر حال تصمیم گیرنده شمایی

موفق باشی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      من پستمو حذف کردم و هدفمم فقط کمک کردن به شما بود چه در تاپیک ریاضی چ اینجا !

حوصله بحث بیخود هم ندارم حرفی هم که میزنم از روی دلسوزی هست و تجربم که سه بار کنکور دادم

و به اندازه کافی با جو اینجا و دبیرای کنکوری و.... آشنایی دارم

خاستم ضرر نکنی ... به هر حال تصمیم گیرنده شمایی

موفق باشی
      عزیزم منکه گفتم مدت کمیه ایشونو شناختم و تاالان راضی بودمم !اما این دلیل نمیشه!چون خیلی های دیگه هم کلاسای بیرونو میرن اکثرا قبل کنکور میگن عالی بود وراضی بودم !من درواقع سوالم از سبک کارشه!کسی که میگه کتابای تستو قبول ندارم آزمونا به درد نمیخورن و ... خب من خواستم از اونایی که با ایشون پیش رفتم این شیوه خوب میدونن !؟چون من الان کلی کتاب تست برا زیست دارم و سردرگمم.(یکمم مودبانه میتونی صحبت کنی بخدا اشکم داشت درمیومد)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)