خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 54
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

⭐⭐منابعم خوبه واسه امسال ؟🌟🌟

سلام دوباره پست گذاشتم واسه جمع بندی منابعم 😆
      لطفا صادقانه و بی تعصب نطرتونو بگید اگه هم به نظرتون بد بود با دلیل منطقی بگین مرسی ❤
      ادبیات
      لغت : خیلی سبز + مصور تخته سیاه
      آرایه : لقمه + مصور تخته سیاه
      تاریخ ادبیات : خیلی سبز + مصور تخته سیاه 😄
      زبان فارسی : هامون سبطی
      قرابت : نشرالگو + هامون
      عربی
      کلاس + جامع خیلی سبز. واسه پرکاری تستی هم یا گاج یا فوت و فن خیلی سبز
      زبان
      جامع مبتکران + تیک ۸ گاج

دین و زندگی

جامع گاج + خط ویژه گاج

ریاضی

کلاس + جامع خیلی سبز یا سال به سال گاج + خط ویژه واسه مرور

فیزیک

کلاس + گاج نقره ای + واسه تست بیشتر نشرالگو

زیستتتتت

برای درسنامه فعلا تا دی فاگوزیست بعدش احتمالا یا مرور فاگو یا خوندن خیلی سبز
      برای تست زدن در مرحله اول نشرالگو + خیلی سبز بعد دی ماه iq + تانک
      پ.ن : چون فارغ التحصیلم تصمیم دارم زیست تست زیاد کار کنم

شیمی

جزوه معلمم ( عالیه ) + تست از جامع گاج + تست از خیلی سبز + واسه مرور هم خط ویژه گاج و فیل شیمی

مرسی از همه ❤
      ویرایش توسط Aydiny : 15 مرداد 1395 در ساعت 18:31

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      کسی نبود ؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واسه هر درس فقط 1 منبع داشته باشفوقش یه درسنامه یه تستمنابعت زیاد باشن ضرر میکنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزم برا هر درس یکیو کار کن مثلا واسه ریاضی به نظرم همون خیلی سبر عالیه!مثلا برا عربی هم من خودم فقط گاج نقره ای داشتم کافی بود برام .برا شیمی هم فقط میتکران .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      واسه هر درس فقط 1 منبع داشته باشفوقش یه درسنامه یه تستمنابعت زیاد باشن ضرر میکنی
      بعله منم همین نظرو دارم ولی من اینارو با هم نمیخونم که واسه هر درس یه منبع رو میخونم تموم شد واسه تست بیشتر و .. میرم سراغ منبع دیگه مثلا فیزیک اول گاج بعد تموم شدن خیلی سبز اینجوری حوبه ؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه زیست هر تستی هم مناسب نیست که نوشتی میخوام خیلی تست کار کنم !بعضی تستا تو رو از سبک کنکور دور میکنن !

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatimashokri76m نمایش پست ها
      عزیزم برا هر درس یکیو کار کن مثلا واسه ریاضی به نظرم همون خیلی سبر عالیه!مثلا برا عربی هم من خودم فقط گاج نقره ای داشتم کافی بود برام .برا شیمی هم فقط میتکران .
      بله حرفتون درسته ولی من پشت کنکوریم وقتم زیاده مثلا همین عربی خیلی سبزو اگه تموم کنم میرم سراغ گاج هردوشو با هم کار نمیکنم بعد تموم شدن یکی میرم سراغ اون یکی امیدوارم منظورمو فهمیده باشی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      95 کنکور دادی؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تواگه بیشتر از یک کتابو تونستی یاد بگیری من اسموو میزارم زری....داداشم چ خبره یه ای کیو کافیه اینکه بجه ها جو میدن سخته بیخیال بخون یک کتابو حتی همون خیلی سبزوو.....

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatimashokri76m نمایش پست ها
      واسه زیست هر تستی هم مناسب نیست که نوشتی میخوام خیلی تست کار کنم !بعضی تستا تو رو از سبک کنکور دور میکنن !
      ادم اگه تست کار کنه خودش میفهمه کدوم به سبک کنکوره و کدوم نیست. پس میتونه حذف کنی بعضی تستارو

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      تواگه بیشتر از یک کتابو تونستی یاد بگیری من اسموو میزارم زری....داداشم چ خبره یه ای کیو کافیه اینکه بجه ها جو میدن سخته بیخیال بخون یک کتابو حتی همون خیلی سبزوو.....
      فقط زیست دوتا منبع واسه خوندن دارم بقیشون بیشتر تستن. زیستم چون پارسال خیلی سبزو خوندم امسال میخوام فاگو کار کنم.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکورای داخل خارج سال قبلو بزن میشه 1000 تست...ای کیو هم 4800تا تست داره اونارم بزن با ازموناتم تحلیل کن میشه 7500 تست توهمه اینارو واقعا یاد بگیر ولاه بسه ولاه بسه...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      کنکورای داخل خارج سال قبلو بزن میشه 1000 تست...ای کیو هم 4800تا تست داره اونارم بزن با ازموناتم تحلیل کن میشه 7500 تست توهمه اینارو واقعا یاد بگیر ولاه بسه ولاه بسه...
      iq همون تستای سال قبلو داره بعدشم من روزی چهار ساعت زیست میخونم مطمئنن ای کیو رو تموم میکنم بعدش چی ؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      انقدر درگیر حاشیه نباشید به جای این که بیاید ببینید دیگران درباره منابع شما چه نظری دارند بشینید بخونید حتی اگه بدترین منبع رو هم داشته دید. این موقع از سال دیگه وقت این سوال نیست زیاد دو رو برتون شلوغ نکنید و با یه منبع بخونید.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aydiny نمایش پست ها
      سلام دوباره پست گذاشتم واسه جمع بندی منابعم ������
      لطفا صادقانه و بی تعصب نطرتونو بگید اگه هم به نظرتون بد بود با دلیل منطقی بگین مرسی ❤
      ادبیات
      لغت : خیلی سبز + مصور تخته سیاه
      آرایه : لقمه + مصور تخته سیاه
      تاریخ ادبیات : خیلی سبز + مصور تخته سیاه ������
      زبان فارسی : هامون سبطی
      قرابت : نشرالگو + هامون
      عربی
      کلاس + جامع خیلی سبز. واسه پرکاری تستی هم یا گاج یا فوت و فن خیلی سبز
      زبان
      جامع مبتکران + تیک ۸ گاج

دین و زندگی

جامع گاج + خط ویژه گاج

ریاضی

کلاس + جامع خیلی سبز یا سال به سال گاج + خط ویژه واسه مرور

فیزیک

کلاس + گاج نقره ای + واسه تست بیشتر نشرالگو

زیستتتتت

برای درسنامه فعلا تا دی فاگوزیست بعدش احتمالا یا مرور فاگو یا خوندن خیلی سبز
      برای تست زدن در مرحله اول نشرالگو + خیلی سبز بعد دی ماه iq + تانک
      پ.ن : چون فارغ التحصیلم تصمیم دارم زیست تست زیاد کار کنم

شیمی

جزوه معلمم ( عالیه ) + تست از جامع گاج + تست از خیلی سبز + واسه مرور هم خط ویژه گاج و فیل شیمی

مرسی از همه ❤
      سلام
      حجم منابعتون خیلی زیاده
      منم پشت کنکوریم البته ۹۵ اولین کنکورم بوده
      مثلا شما برا لغت و تاریخ ادب دوتا منبع دارین اونارو بررسی کنید که با کدوم راحت ترین و فقط اونو بخونید
      فوقش اگه تا عید تمومش کردین از منبع دیگه تون استفاده کنید البته اگه همون قبلی رو مرور کنید بهتره چون محل نوشته هارو بخاطر میسپرید
      برا ریاضیم جامع خیلی سبز حالا اگه خواستین به همراه گاج توسی پیش
      فیزیک به جای نشرالگو تست های گاج توسی رو چندباره حل کنید تا روششو حفظ شین
      کنکور که سوالاش از مریخ نمیاد بیشترش شبیه همن فقط میمونه چندتا سوال خفن که اگه برین قلم حله
      من از جمله نقاط قوتم زیست بود
      چون خیلی سبزو تموم کردین یه دور بیخیالش شین
      فاگوزیست دومشو به همراه نصف سوم خوندم واقعا فوق العادس فقط حفظش نکنید درکش کنید تا یادتون نره به خاطر حجم زیاد مطالب و اگه یادتون رف دوباره خودتون بتونید استنباطش کنید
      واسه تستم یک منبع حداکثر دوتا که نشرالگو فوق العادس انتخاب منبع بعدی هم یادتون باشه حتما قرار نیست سوالاش سخت باشه اتفاقا متوسط باشه بهتره چون قبل از نشرالگو میزنید تا مطالب براتون تثبیت شه

در کل گول زیادی زمانو نخورید که اگه واقعا کارگر بود الان همه ی زیر ۱۰۰۰ جز چند نفر مثلا نابغه،پشت کنکوری بودن در حالیکه برعکسه علتشم شروع طوفانی و منابع زیاد پشت کنکوریاس که باعث سستیشون وسط راه میشه

امیدوارم موفق باشین

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن