خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1372 نمایش پست ها
      چطور آزمونارو دانلود کنم؟!

اگه سرچ کنی سایتای مختلف آزمونا رو گذاشتن برای دانلود...

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara_m نمایش پست ها
      اگه سرچ کنی سایتای مختلف آزمونا رو گذاشتن برای دانلود...
      دمت گرررررررررررم

3. Top | #33
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دمت گرررررررررررم

مسخره م کردی الان؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      خو با زندگیت پینگ پونگ بازی کن!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها, امیدوارم کنکورتونو مثل من خراب نکرده باشین, اعصابم داغونه, از سال ۹۱ همینطور دارم کنکور میدم, ولی هیچی به هیچی, اول کتابام خونده شده, همشون بوی نویی میدن, میدونم مشکلم چیه اما راه حل رو نمیدونم, به هیچ وجه با کسی جز خوانواده در ارتباط نیستم , اوناهم همشون منجمله مادرم سر کارن منمو من در طول روز, با دور بودن از دیگران و فضای مدرسه و رقابت انگیزمو از دست دادم, اگرم یکی بود مثل پشتیبان که آدم بهش گذارش بده درس خوندنشو یه آفرین بشنوه انرژی بگیره خوب میشدش, اما پول ندارم آزمونی ثبت نام کنم, شما راه حلی اگر به ذهنتون میرسه خواهش میکنم جواب بدین, ممنون
      سلام . خب بیایین کانون بورسیه بشین رایگانه . راستی چند تا ازمون بدین اسمتون بیاد توو نفرات برتر از 1000 تا افرین خانواده و مشاور بیشتر انرژی میده
      موفق باشین

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پاسخ به سوالات سربازی

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه زندگیت راکته که عالیه ولی اگه راکدِ که مثه خودمی بهت پیشنهاد میکنم بیخیال هر چی امسال اوردی برو حال داری باز پشت کنکور وایسی؟ دیدی 100 سال وایسادی و نخوندی همینطور باید تو خونه بشینی؟ پاشو برو دانشگاه یه رشته ای بخون! نمیدونم شما ملت چرا اینطورید بخدا همه رشته ها خوبن...تو اگه خونده بودی الان دیگه آخرای کار بودی امسال هر چی اسمت اومد بزن برو
      «علم بهتر است یا پول انسان؟»
      هه، اینکه دیگه فکر نداره با مایه می‌شه خرید بابای مهندس

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها, امیدوارم کنکورتونو مثل من خراب نکرده باشین, اعصابم داغونه, از سال ۹۱ همینطور دارم کنکور میدم, ولی هیچی به هیچی, اول کتابام خونده شده, همشون بوی نویی میدن, میدونم مشکلم چیه اما راه حل رو نمیدونم, به هیچ وجه با کسی جز خوانواده در ارتباط نیستم , اوناهم همشون منجمله مادرم سر کارن منمو من در طول روز, با دور بودن از دیگران و فضای مدرسه و رقابت انگیزمو از دست دادم, اگرم یکی بود مثل پشتیبان که آدم بهش گذارش بده درس خوندنشو یه آفرین بشنوه انرژی بگیره خوب میشدش, اما پول ندارم آزمونی ثبت نام کنم, شما راه حلی اگر به ذهنتون میرسه خواهش میکنم جواب بدین, ممنون
      میدونم خیلی سختهاینطور زندگی کردن !
      منم همینطورم ! اما من کتابا بوی نویی نمیدن حداقل گاهی میخوندم ! گاهی نمیخوندم گاهی هم ک میخواستم بخونم کار داشتم و نتونستم بخونم !

ما با رویا زندگی میکنیم ! خودمونو تو جایی میبینیم وتصور میکنیم که با این وضع تلاشمون جز رویاهم نمیتونه واسمون باش !

ی مدت کوتاهی کلمون داغ میشه و کلی قرار و قول ب خودمون میدیم ک سال دیگ کنکورو فلان میکنیم ! پزشکی قبول میشیم و ....
      ولی چن روز ک میگذره دیگ همه چیو فراموش میکنیم و فقط با رویامون میریم جلو !

هیچ کس هیچ جای دنیا بدون تلاش موفق نشد ( موفقیتی ک خودش ب دست میاره نه ارث بابا و پارتی )

ی چیزی دیدم تو حرفاتون یکم تعجب کردم ! از کسی که دیگ خودش شده خدای تجربه !

اینکه شما پشتیبان داشته باشی اصن دلیل نمیشه درس بخونی !

توقع معجزه ک نداری ؟

نمیگم مشاوره بد ! ن مشاور خوب داشته باشی خیلیم خوبه !

ولی مشاور فقط راهنماس نه اینکه در حکم فرشته نجات !

منطقی ترین بی منطقی ما همین که منطقی فک نمیکنیم ! این جمله رو خوب ب ذهنت بسپار !

ما منطقی نیستیم ! باور کن منطقی نیستیم ! فقط خواسته ها بزرگی داریم ! فقط به آینده دور نگاه میکنیم !

امروز و فردامونو فدای سال های بعد زندگی میکنیم ! ولی هیچ نتیجه ای هم برای خوشی اون روز ها رقم نمیزنیم ! جز افسوس خوردن چیزی واس خودمون پس انداز نمیکنیم!

11 ماه تا کنکور ! یعنی 44 هفته ! یعنی 300 تا 315 روز دیگ

این 11 ماه ها هیشه میان و میرن ! فقط حسرت ب جا میمونه !

فقط تغییر کردن لازم !

تو زندگی وقتی یکنواخت داری پیش میری باید تغییر کنی ! تنوع تو زندگی گاهی لازم ! تغییر تو افکار تغییر تو رفتار تغییر تو عمل !

اینکه میخوای کسی باش کمکت کنه و راهنماییت کنه قبول ! نیاز به راهنما داری درست !ولی ی دقیقه اینو بخون!

11 ماه
      یک نفر تو درس ریاضی ضعیف !

تو این 11 ماه 1 ماهش هیچ میزاریمش واس جمع بندی !

اصن ی ماه دیگ هم هیچ ! اینم میزاریمش واس ذخیره فصلای سخت !

9 ماه ! شما تصور کن تو هر ماه بتونی رو سه تست از کنکور مسلطط بشی! تو 9 ماه میشه 27 تست از 30 تست رشته تجربی!

یعنی دیگ کن ذهن ترین آدم هم هر چی ضعیف باش تو یک ماه میتونه ترکیبیات + لگاریتم بخونه ! یک ماه بعدش مثلا آمار + جز صحیح + قدر مطلق

یک ماه بعدش حد + مثلثات یک ماه بعدش مشتق + ماتریس ! ماه بعدش کاربرد مشتق و.....اینو ب طور کلی گفتم ! نه اینکه لزوما شما بری همیجوری بخونی !
      اینو فقط واس اینکه ثابت کنم ما خودمون از درس خوندن غول ساختیم در حالی که با یک ذره تغییر در نحوه نگاه کردن به خوندن درسا میشه کلی انگیزه واس درس خوند پیدا کنی!

نهایت عمری که ما بخوایم تو این زندگی بکنیم دیگ خوشبنانه نگاه کنیم دیگ معجزه رخ بده 100 سال دیگ ( ک حالا سن مرگ خیلی پایین تر )

پس 11 ماه خیلی ارشمند و سال های بعد از اون 11 ماه خیلی ارزشمند تر !

پس بهتر 11 ماه تغییر کنی تا زندگی سال های بعدتو تغییر بدی و از این نوع یکنواختی رها شی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چرا اینجوری شد...؟
      بشین خیلی بش فکر کن!دلایلی که گفتی کافی نبود! حداقل برای کنکور nام

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه تصميمت رو موندن شد
      ميتوني رو كمك من حساب كني(بصورت تلفني،رايگان)
      هرچند نظر منم اينه امسال بري دانشگاه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام .ابجی منم شرایط شما رو دارم توی کنکورم و درس خوندنم تقریبا با این تفاوت ک سال سومم 96.شما هدف انتخاب کنید .مثلا من گفتم دندان تهران.و بعدش شروع کنید بخونید با توکل بخدا.اولش شاید روزی 8 ساعت خسته بشید ولی عادت می کنید.ولی یک توصیه ی بسیا بسیار مهم دارم :کنکورو بسیار اسان بگیرید ولی جدی .کنکور برای کسی ک تلاش کنه واقعا راحته.ضمنا زیاد ناراحت دفعات پشت کنکور موندن نمونید چون دختری بود ک بعد از 12 سال کنکور دادن پزشکی تهران اوورد یا پزشکی عمومی از شهر خودمون ک بعد از هفت سال پزشکی اوورد یا اقای عطا کیمری ک بعد از 8 سال دندان زاهدان اووردن.ازمونم سنجش ثبت نام کنید و حتما برنامه داشته باشید

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      علت شکست این دو سالم این بود ک از کنکور برای خودم غول ساختم.از درس خوندن لذت ببرید

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      در مورد مشاورم باید بگم اصن سمتش نرید چون من پارسال نزدیک ده تاشون رفتم .اینا فقط پول می گیرند.همه چیز به خودمون بستگی داره .سعی کنین سال کنکور از خونه زیاد بیرون نرین ک بخواین زیاد حرف بشنوین چون این حرفا همش باد هواست.بنده در فامیل خیلی ها مسخرم کردند اما بعد از متخصص شدم ان شاء الله و همچنین متخصص شدن شما ان شاء الله دهن همه بسته خواهد شد.نگران هیچی نباشید

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم حالت خوبه باشه!
      اینو بدون فقط خودت نیستی که این وضعیت رو داره چند هزار نفر توی کشور وجود داره که ممکنه وضعیتی مثل تو داشته باشند!(پس تنها نیستی از نظر مشکل)
      برای این که تنها نباشی خونه عمویی،خاله ای ...... بروو
      در رابطه با کنکورت من خودم یکی رو میشناسم بعد چهار سال کنکور دادن رفت دانشگاه! امسال ببین چی میشه امیدوارم که بر وفق مرادت باشه وبتونی بری دانشگاه و اگر بر وفق مردات نبود عزم و جزمتو بذار برای سال آینده و بشین توی این مدت ریشه یابی کن که مشکلت از کجا بوده و اونو حلش کن
      در رابطه با نداشتن مشاور منم ندارم ولی بهش احتیاجیم ندارم سعی کن خودت مشاورت خودت باشی درستو بخون و اخرش به خودت افرین بگو
      در رابطه با ازمون ازمایشی منم پول ندارم(خانوادم میگن خرج اضافه چون که خواهرم بدون ازمون و مشاور و کتابو.......این جور چیزا چمران اورد پس باید منم بتونم بدون ازمون و کتاب و ..... دانشگاه بیارم در نتیجه هزینه شو به من نمی دن)
      اگر وضعیت مالیت خوبه با کمی پا فشاری ببین می تونی قانعشون کنی یا نه نهایت برو سنجش!!!
      اگر نشد هر دو هفته یکبار برو کانون قلمچی شهرتون و بگو ازمون فلان تاریخ رو بده هزینشم 2 هزار تومنه!
      و در آخر اصلا امیدت رو از دست نده و پافشاری کن برای رسیدن به هدفت!!
      برات بهترین هارو ارزو مندم.
      موفق باشی.
      ویرایش توسط Röntgen : 16 مرداد 1395 در ساعت 19:00

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا راکت چی شده؟؟بدمینتون یا تنیس؟؟
      ویرایش توسط Uncertain : 06 مهر 1395 در ساعت 19:33

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن