خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      یه سوالی میپرسم راستشو جواب بده
      فرض کن امروز از خواب بلند شدی میخوای درس بخونی همینطوری میری سمت یه کتاب میگی من امروز باید اینو بخونم؟؟؟
      پیش خودت میگی مثلا من تا اخر تابستون باید زیست دومو تموم کنم؟؟؟(ینی فقط برنامه ریزی بلند مدت داری؟؟)
      نقل قول نوشته اصلی توسط اردیبهشتی نمایش پست ها
      هنوز قبول شدن در کنکور رو برا خودت «باید» نمیدونی
      منم مثل خودت بودم، دفه سوم قبول شدم، اون سال از نت و وبلاگ زدم ولی آخرش قبول شدم
      با برنامه کانون شروع کن
      آزموناشو برا خودت حل کن
      درصد بگیر
      بزار رو نمودار
      روند پیشرفتت رو که ببینی برات انگیزه میشه

Sent from my iPad Air2 using Tapatalk
      نمیدونم درچه مورد میحرفی میشه بیشتر توضیح بدی بعدشم پول ندارم که

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      یه سوالی میپرسم راستشو جواب بده
      فرض کن امروز از خواب بلند شدی میخوای درس بخونی همینطوری میری سمت یه کتاب میگی من امروز باید اینو بخونم؟؟؟
      پیش خودت میگی مثلا من تا اخر تابستون باید زیست دومو تموم کنم؟؟؟(ینی فقط برنامه ریزی بلند مدت داری؟؟)
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      درست برنامه ریزی کن
      با خودت رقابت کن
      اگه پول نداری برو کانون بورسیه شو از برنامه و آزمونهاش استفاده کن
      گزارش دادن رو هم به خودت بده
      چجوریش رو پ.خ بده بگم
      معدلم بالا نیستش بورسیم نمیکنن

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1372 نمایش پست ها
      سلام بچه ها, امیدوارم کنکورتونو مثل من خراب نکرده باشین, اعصابم داغونه, از سال ۹۱ همینطور دارم کنکور میدم, ولی هیچی به هیچی, اول کتابام خونده شده, همشون بوی نویی میدن, میدونم مشکلم چیه اما راه حل رو نمیدونم, به هیچ وجه با کسی جز خوانواده در ارتباط نیستم , اوناهم همشون منجمله مادرم سر کارن منمو من در طول روز, با دور بودن از دیگران و فضای مدرسه و رقابت انگیزمو از دست دادم, اگرم یکی بود مثل پشتیبان که آدم بهش گذارش بده درس خوندنشو یه آفرین بشنوه انرژی بگیره خوب میشدش, اما پول ندارم آزمونی ثبت نام کنم, شما راه حلی اگر به ذهنتون میرسه خواهش میکنم جواب بدین, ممنون
      اول بگو کدوم شهر هستی ؟

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      هم بلند مدت هم کوتاه مدت
      اما رقابتی ندارم به ذوق بیام, آزمون ها هم که خدا تومنه
      پشت کنکور موندن کلا تویه روحیه ادم تاثیر منفی میزاره جدای از این قضیه ادم بی انگیزه میشه و حس رقابت رو از دست میده که این قسمتش دو دلیل داره1جو گیر میشن و با ساعت مطالعه بالا شروع میکنن و بعد یه مدت نا امید میشنو این نا امیدی تا اخر سال کنکورشون ادامه پیدا میکنه2خیلی اسون میگیرن و روزی دو سه ساعت بدون برنامه ریزی میخونن به خیال اینکه وقت زیاده
      ولی زمانی که شما برنامه ریزی کنی( یه برنامه ریزی منطقی) مثلا برنامه ریزیت اینطوریه که این هفته باید دو فصل از زیست بخونی.دیگه مجبور میشی بخونی چون میدونی در غیر این صورت عقب میومونی و زمانی که به برنامه این هفته عمل میکنی تشویق میشی که ادامه بدی (یه جورایی احساس موفقیت میکنی)البته اگه برنامه ریزی جوگیرانه باشه چیزی جز نا امید شدن نصیبت نمیشه
      شما اینطوری نبودید؟؟
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      راه حل=برید دانشگاه!
      چون از نظر من این چیز هایی که گفتید بهانه ای بیش نیست که اکثر کسایی که وضعیت مشابه شما رو دارن میارن...پشت کنکور موندن روحیه جنگنده میخواد نه فقط ارزو های قشنگ توی سر...!همه بهترین هارو میخوان و دوس دارن بهترین رشته رو توی بهترین دانشگاه بیارن...اما فقط خواستن کافی نیست...
      بحث ناامید کردن نیست اما اگه قرار بود اتفاق خاصی بیوفته و یا پیشرفتی حاصل بشه توی این5سال میشد!
      سال اول رو اشتباه کردید!سال دوم چی!؟
      سال اول و دوم و سوم رو اشتباه کردید!
      سال چهارم و پنجم چی؟!
      پیشنهادی که دارم اینه که رشته ای رو انتخاب کنید که به روحیتون نزدیک تر باشه...موندن پشت کنکور توی این شرایط برای یک دختر و برای بار 6م از نظر من جایز نیست!
      اول و اخر انتخاب با خودتونه...اما بهتره کمی هم واقع بین باشید...

اگه میخواین همون ادم قبلی باشید و همون رفتار هایی رو انجام بدید که 5سال گذشته انجام دادید که نتیجه مشخصه...غیر از این باید تغییر کنید...یه تغییر اساسی که هر کسی از عهدش بر نمیاد و این بستگی به شخص شما داره که میتونید یا نه و تنها کسی که میتونه به این سوال درست جواب بده خودتونید...
      برای افزایش تمرکز هم دوستان پیشنهاد های خوبی دادن که بهترینش کتابخونس...اونجا هم دوست پیدا میکنید که باهاش رقابت کنید و هم تنها نیستید...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام شما اگه هر روز میخوای بیای اینجا پزشکی نمیاری ها !

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راکت وسیله در پینگ پنگ میباشد
      راکد یعنی توقف

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      راکت وسیله در پینگ پنگ میباشد
      راکد یعنی توقف
      راکت جنگی هم داریم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NoBogh نمایش پست ها
      راکت جنگی هم داریم
      اره اونم هست

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها, امیدوارم کنکورتونو مثل من خراب نکرده باشین, اعصابم داغونه, از سال ۹۱ همینطور دارم کنکور میدم, ولی هیچی به هیچی, اول کتابام خونده شده, همشون بوی نویی میدن, میدونم مشکلم چیه اما راه حل رو نمیدونم, به هیچ وجه با کسی جز خوانواده در ارتباط نیستم , اوناهم همشون منجمله مادرم سر کارن منمو من در طول روز, با دور بودن از دیگران و فضای مدرسه و رقابت انگیزمو از دست دادم, اگرم یکی بود مثل پشتیبان که آدم بهش گذارش بده درس خوندنشو یه آفرین بشنوه انرژی بگیره خوب میشدش, اما پول ندارم آزمونی ثبت نام کنم, شما راه حلی اگر به ذهنتون میرسه خواهش میکنم جواب بدین, ممنون
      سلام
      هدفت چیه؟
      اول اینو مشخص کن
      منابعت چین؟اینا رو معلوم کن
      برنامه داری؟اینو بریز!مهم!!!
      اراده داری؟ با اراده و پشت کار شروع کن

خودتو باور کن-میدونم سخته-اما اگه بخوای میرسی-به عاقبت بد بنگر و بترس
      بجنگ برای جلوگیری از اون
      خلاف قوانین.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      معدلم بالا نیستش بورسیم نمیکنن
      حداقل ی بار برو صحبت بکن اینا زیاد رو اصول و قاعده نیستن کم کمش از یکی از بچه ها که کانون میره هماهنگ باش سوالا رو بگیر کپی بگیر خودت با ی هفته تاخیر تو خونه بزن یا ی موسسه دیگه که ارزون تر حساب میکنه ثبت نام بکن

1-شرایط ثبت نام دانش آموزان متقاضی بورسیه
      دانش آموزان متقاضی جدید بورسیه‌ی بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی در صورت دارا بودن شرایط ذیل می توانند جهت مصاحبه و ثبت نام به مسئولین بورسیه‌ی شهرستان‌ها و مناطق تهران مراجعه کنند.

الف-شرط معدل
      چهارم دبیرستان

معدل سال گذشته بالای 17

پنجم دبستان تا سوم دبیرستان

معدل سال گذشته بالای 17

دوم و سوم هنرستان

معدل سال گذشته بالای 16

برای دانش‌آموزان عضو کمیته‌ی امداد در صورتی که معرفی‌نامه از طرف کمیته ارائه دهند، از تمامی معدل‌های اعلام شده یک نمره کم می شود (به عنوان مثال: دختر چهارم دبیرستان با معدل بالای 17،در صورت ارائه‌ی نامه‌ی کمیته امداد معدل بالای 16 نیز پذیرفته می شود).ب- محرز شدن بضاعت مالی ضعیف دانش آموزان متقاضی در مصاحبهج- متقاضیان فارغ التحصیل به عنوان بورسیه پذیرفته نخواهند شد(مگر یک یا دو سال پس از فارغ التحصیلی).د- دانش آموزان متقاضی بورسیه پس از شرکت در آزمون های دوره ای (یک فصل از زمان ثبت نام )در صورت احراز 2 شرط (عدم غیبت و کسب تراز بالای 5000) به عنوان بورسیه‌ی نوع اول پذیرفته خواهند شد و تا سقف معینی از طرف بنیاد کتاب رایگان دریافت خواهند کرد.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راکت شدن؟یعنی چی؟😮😮😮

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اول ببین هدفت از درس خوندن چیه میخوای به چی برسی؟

اون هدف بیشترین انگیزه رو بهت میده.

تو درس خوندن همین که آدم یه مبحثو میخونه میبینه فهمید تشویق میشه.لازم نیست حتما تو یه امتحان شرکت کنه.

سوالای کنکور آزمایشی هم میتونی دانلود کنی خودتو با اونا بسنجی

بودجه بندی آزمونا رو هم بگیر سعی کن ازش عقب نمونی

هر وقت از درس خوندن خسته شدی به شیرینی آرامش بعد کنکور فکر کن

یه دوستی تو نظرات گفته بود کتابخونه عمومی.به نظرم از یکنواختی در میای اینم خوبه.

از مدرسه دور بودن خیلی بهانه خوبی نیست از ماها که با لیسانس و ارشد کنکور میدیم که دورتر نیستی؟!

پس قدر همین شرایطی که داری رو بدون چون خیلیا همینم ندارن

اگه علاقه به چیزی داری برای رسیدن بهش بجنگ

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara_m نمایش پست ها
      خب شما باید سعی کنی تو جو درس خوندن باشی من کتابخونه رفتن رو برای شروع پیشنهاد میکنم
      خودم هم امتحان کردم و مفید بوده برام ..البته من ازمونم میرفتم..

روی برنامه ازمونای قلمچی پیش برو ازمونا رو دانلود کن و از خودت ازمون بگیر

یه مدت که رفتی کتابخونه انگیزه میگیری از هفته های بعدی کمتر برو (یکی دو روز در هفته) چون یه مقداری هم خستگی داره و هم اینکه ممکنه اونجا بعضیا بیان باهات صحبت کنن و مزاحم درس خوندنت بشن..
      چطور آزمونارو دانلود کنم؟!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      آزمونا سنجش رو شرکت کن میتونی هر مرحله رو جدا شرکت کنی آزمونی حدود ۲۰ تومن برا انگیزه اینا ام تو موقعیتی که تو هستی تاپیکا درسی همین انجمن بیای مثل "تراز آزمون آزمایشیتو بگو " انگیزت زیاد میشه ولی درگیر قسمت تفریحی نشو اصن مشکل درسیم داشتی بچه ها همینجا کمکت میکنن
      run forrest runnn

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن