خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 120
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      منم چندتا سوال داشتم ممنون میشم نظرتون را بگین
      1=من اصلن نمیدونم چجوری شروع کنم خیلی گیج شدم.نظرتون چیه مشاور بگیرم.کسی از پشتیبان ویژه کانون اطلاعی داره؟یا کسی هست که به من مشاوره بده.[البته با قیمت مناسب]
      2-یه موسسه خوب واسه ازمون تابستان.که سوالای خوب و جونداری داشته باشه/برنامه ریزی خوب/واز همه مهمتر تمرکزش روی درس های پایه باشه.(لطفا بجای تاپیک ازمون های ازمایشی اسم موسسه را بگید )
      3_به نظرتون اگه از اول تیر شروع کنم خوبه؟
      ******پیشاپیش ممنون از راهنماییتون****

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط docms نمایش پست ها
      سلام
      منم چندتا سوال داشتم ممنون میشم نظرتون را بگین
      1=من اصلن نمیدونم چجوری شروع کنم خیلی گیج شدم.نظرتون چیه مشاور بگیرم.کسی از پشتیبان ویژه کانون اطلاعی داره؟یا کسی هست که به من مشاوره بده.[البته با قیمت مناسب]
      2-یه موسسه خوب واسه ازمون تابستان.که سوالای خوب و جونداری داشته باشه/برنامه ریزی خوب/واز همه مهمتر تمرکزش روی درس های پایه باشه.(لطفا بجای تاپیک ازمون های ازمایشی اسم موسسه را بگید )
      3_به نظرتون اگه از اول تیر شروع کنم خوبه؟
      ******پیشاپیش ممنون از راهنماییتون****
      سلام

1 مشاوره میخوای چیکار ، پولات اضافه س بده من خخخخخخ
      خب این همه مقاله مشاوره ای و برنامه ریزی
      هموشون حرفای همو میزنن والا
      هر طور خودت صلاح میدونی ، من که نمیشناسم

2 قلم چی یا گزینه 2 ، هر کدوم یه برتری داره ، اما من خودم هر دو رو ثبت نام کردم تا به حال
      تابستون گزینه 2 بودم ، فاصله ازموناش زیاد هسش ،تستای بعضی درساش ، مثلا ریاضی پیچیده س به نظر من. عوضش اگه رتبه ت خوب شه ، خیالت راحته کنکور م موفق میشی !
      اما قلم چی بعضی وقتا ازموناش سخت هسش! و چون فاصله ازموناش کمه فرصت نمیکنی تنبلی کنی
      اما فک کنم علاوه بر پایه 2 تا کتاب از پیش هم تو برنامه ش باشه که خوندنش اجباری باشه!

3 اره خوبه . سعی کن روش های صحیح مطالعه و برنامه ریزی رو خوب یاد بگیری ، که زحمتایی واسه درس خوندن میکشی هدر نره

موفق باشی
      در ضمن اینا رو که گفتم نظرم بود
      مشاوره نبود

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سعی کن روش های صحیح مطالعه و برنامه ریزی رو خوب یاد بگیری ، که زحمتایی واسه درس خوندن میکشی هدر نره
      :آخه واسه همین میخوام مشاوره بگیرم.چون میخوام حداکثر تلاشمو بکنم دوست دارم نتیجه خوبی بگیرم. ابته منظورم از مشاور رتبه های برتر سال های قبل بود

مشاوره میخوای چیکار ، پولات اضافه س بده من خخخخخخ
      هر طور خودت صلاح میدونی ، من که نمیشناسم=دلیلیش اینه که به نت دسسترسی ندارم الانم خونه خالم هستم بخاطر همین ممنون میشم مقالات خوب (والبته خلاصه)درمورد برنامه ربزی و مشاوره را بهم معرفی کنی .
      یکی دیگه از دلایلی میخوام مشاوره بگیرم تو انتخاب منابع است اخه وقت محدوده ومنابع زیاد و خیلیم حیفه که وسط سال بفهمی که کتابی که نصفشو خوندی چرت بود .**راستی شما که گام اول گزینه 2 بودی چجوریاس؟یکی از بچه های پارسال میگفت خوب نبوده؟نظرتون چیه که کانون راواسه جامه آماری بهتر نسبت به گزینه 2 امتحان بدم و سوالای گزینه 2 را هم از دوستام بگیرم
      بازم ممنون

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نظرتون درباره دی وی دی های شیمی یزدانی چیه ؟میگن خیلی روش های تستی محشری داره.
      خوبه بگیرم؟اخه همه میگن شیمی چندتا سوال محاسباتی خفن داره که حدود 5 دقیقه وقت میگیره.

و کسی از دوستان هست که از تمام منابع کمک درسی خوب اطلاعی داشته باشه و بتونه تو هر درس (پایه +پیش) تنها یه منبع(بخاطر وقت+پول) بهم معرفی کنه که باهاش بشه حداکثر درصد (بالای 80-90) زد.

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      به نظرتون تابستون اختصاصیا + عربی و ادبیات ( موضوعی ) دروس پایه رو مطالعه کنم یا

اختصاصیا + عربی و ادبیات کل پایه هارو ؟

یعنی تابستون وقتم رو بزارم برای دروس پایه یا کل ؟

در ضمن فارغ التحصیلم

قوانين فعاليت در بازارچه کنکور

و رهایی آنجاست / که خود را اسیر سختی ها کنی

6. Top | #36

نمایش مشخصات
      سلام یه چیزی بهت میگم اگه انجام بدی محشر کردی.توی کل تابستون فقط بچسب به ریاضی و فیزیک و عربی والسلام.جدی میگم آزمون هم نرو تا اول مهر .فعلا اینا رو قوی قوی قوی کن حالا یا با کلاس یا با سی دی که به نظرم سی دی خیلی خیلی بهتره چون صد بار میتونی ببینیش.من خودم فیزیکمو با دی وی دی های دکتر رحمانی قوی کردم ریاضیمو با کتاب نقره ای های گاج که جدید اومده
      ....... ................... ............. ................آے פֿـانم .....פ בפֿـتر פֿـانمـے ڪﮧ تــمام آرزפٺ غربی شـבنـﮧ!بـבפלּ چـیـزے ڪـﮧ براے شما آرزפسـت براے زنـﮫـاے غربے خاطره شـבه .... !!!اפنها בارלּ بـﮧچیزے مــے رسـלּ کــﮧ تــפ از בاشـتنش פֿــجـالــت مے کـشــے !حجاب... هیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــســـ ــــــجای اینکه ربطش بدی به آزادی یکم فک کن!

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظرتون درباره دی وی دی های شیمی یزدانی چیه ؟میگن خیلی روش های تستی محشری داره.
      خوبه بگیرم؟اخه همه میگن شیمی چندتا سوال محاسباتی خفن داره که حدود 5 دقیقه وقت میگیره.

و کسی از دوستان هست که از تمام منابع کمک درسی خوب اطلاعی داشته باشه و بتونه تو هر درس (پایه +پیش) تنها یه منبع(بخاطر وقت+پول) بهم معرفی کنه که باهاش بشه حداکثر درصد (بالای 80-90) زد.
      توی پیام خصوصی جوابتو دادم

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سعی کن روش های صحیح مطالعه و برنامه ریزی رو خوب یاد بگیری ، که زحمتایی واسه درس خوندن میکشی هدر نره
      :آخه واسه همین میخوام مشاوره بگیرم.چون میخوام حداکثر تلاشمو بکنم دوست دارم نتیجه خوبی بگیرم. ابته منظورم از مشاور رتبه های برتر سال های قبل بود

مشاوره میخوای چیکار ، پولات اضافه س بده من خخخخخخ
      هر طور خودت صلاح میدونی ، من که نمیشناسم=دلیلیش اینه که به نت دسسترسی ندارم الانم خونه خالم هستم بخاطر همین ممنون میشم مقالات خوب (والبته خلاصه)درمورد برنامه ربزی و مشاوره را بهم معرفی کنی .
      یکی دیگه از دلایلی میخوام مشاوره بگیرم تو انتخاب منابع است اخه وقت محدوده ومنابع زیاد و خیلیم حیفه که وسط سال بفهمی که کتابی که نصفشو خوندی چرت بود .**راستی شما که گام اول گزینه 2 بودی چجوریاس؟یکی از بچه های پارسال میگفت خوب نبوده؟نظرتون چیه که کانون راواسه جامه آماری بهتر نسبت به گزینه 2 امتحان بدم و سوالای گزینه 2 را هم از دوستام بگیرم
      بازم ممنون
      شما ندیدی این تاپیک رو http://forum.konkur.in/thread4341.html
      جواب خیلی از سوالاتو داده ها

روش صحیح درس خوندن و مرور کردن : http://forum.konkur.in/thread3619.html

تاپیکا رو اصلا نیگا نکردیا : منابع تستی و کمک آموزشی برای کنکور - صفحه 18 و مقایسه چند تا از بهترین منابع زیست شناسی

اره قلم چی فک کنم مناسب تر باشه
      خیلی خوبه
      ازمونای گزینه 2 رو هم بگیر و بزن !

خواهش میکنم

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pooryakharatha نمایش پست ها
      توی پیام خصوصی جوابتو دادم
      نمیشه همین جا جواب بدی بقیه هم استفاده کنن !!

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FeaRLorD نمایش پست ها
      به نظرتون تابستون اختصاصیا + عربی و ادبیات ( موضوعی ) دروس پایه رو مطالعه کنم یا

اختصاصیا + عربی و ادبیات کل پایه هارو ؟

یعنی تابستون وقتم رو بزارم برای دروس پایه یا کل ؟

در ضمن فارغ التحصیلم
      شما هنوز سردرگمی؟

قلم چی میری یا گزینه 2 یا هیچ کدام! ؟

به نظر من دروس اختصاصی پایه و عربی و زبان رو خیلی خوب کار کن
      چون شما فارغی ! از مهر که دیگه دغدغه مدرسه رو نداری ، میتونی واسه پیش وقت بذاری ، درسای حفظی رو هم بخونی ، درضمن ازمون دادن هم خیلی خوبه ها ، خودتو می سنجی .

شما که میخوای پشت کنکور بمونی
      روش صحیح مطالعه و برنامه ریزی رو یاد بگیر
      که مثه بعضیا ! دم کنکور نیای بگی درسا رو یادم نمیاد
      از همین تابستون ، خلاصه نویسیا ت رو شروع کن

اینا که گفتم پیشنهاد بودا
      واسه یکی از دوستان مثال زدم به شما هم میگم
      شما باید با توجه به شرایط و هوش خودت تصمیم بگیری
      مثلا من بگم تابستون ادبیات نخون
      اما بعد به این نتیجه برسی که ای کاش خونده بودی ادبیات رو

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parniya نمایش پست ها
      نمیشه همین جا جواب بدی بقیه هم استفاده کنن !!
      آخه تبلیغ این سی دی ها توی سایت زیاده و برا سایت بد میشه ولی بازم میذارم :

شیمی یزدانی به هیچ وجه خوب نیس ، اومده کتاب مبتکران رو نصف کرد یه سری چرت و پرت بهش اضافه کرده

اگه میخوای 100 بزنی نیازی نیس الکی پولتو صرف موسسه احمدی کنی ، مبتکران دی وی دی آموزش تصویری شیمی 2 و شیمی 1 پیش رو داده بیرون اونو بگیر ، کلا 9 تومن میشه هزینه ش) و کتاب تست های مبتکران برا هر 3 پایه ، مطمئن باش بی دقتی نکنی 100 میزنی

اینو بر اساس تجربه خودمو دوستام میگم ، خودم شیمی 2 یزدانی رو استفاده کردم (اولش فک میکردم خوبه) بعد رفتم مبتکران خوندم فهمیدم چرت گفته

منابع هم خیلی تحقیق کردم از اینا که بهت میگم بهتر پیدا نمیکنی

زیست 2و3وپیش خیلی سبز رو بگیر (البته زیست 3 رو فعلا نگیر تا ویرایش جدیدش میاد قراره درسنامه دار شه) ، ژنتیک کنکور تخته سیاه رو بگیر (اگه دوس داشتی و البته وقتشو داشتی که داری ژنتیک مندلی رو هم که مال خیلی سبزه بخون) زیست گیاهی تخته سیاه هم استفاده کن ، در کل زیست هرچی تست بیشتر بزنی ضرر نکردی ، ولی اول کتاب رو خوب خوب بخون که مسلط شی بعد کمک آموزشی این خیلی مهمه ( برای ماه های آخر هم زیر ذره بین تخته سیاه که همه قید ها توشه بگیر)

شیمی حتما اون 2 تا دی وی دی که گفتم رو بگیر + مبتکران یا خیلی سبز ( البته مبتکران تستاشو بگیر ، اگه خیلی شیمی رو دوس داری آموزششم بگیر) یعنی به جز مبتکران یا خیلی سبز هیچ کتاب دیگه ای برا شیمی به درد نمیخوره مطمئن باش

فیزیک : فیزیک سال اول که دو فصل آخر میاد کتاب نور هندسی خیلی سبز حرف نداره ، فیزیک 2 هم مبتکران خوبه ولی قراره خیلی سبز هم به زودی بیاد بیرون که 100% عالی تره ، فیزیک 3 هم شک نکن خیلی سبز (البته تستش) من 20 فیزیک رو مدیونشم ، فیزیک پیش هم که بازم خیلی سبز ، کلا برا فیزیک خیلی سبز ترکونده ، اگه روش مسلط شی راحت میتونی 100 بزنی

ریاضی : برا آمار میکرو گاج بخون ، برا هندسه نشر الگو یا مبتکران بگیر ، ریاضی 2 آموزش مفهومی مبتکران رو بگیر ، ریاضی 1 هم اگه مسلط نیستی کتاب آموزش(نه تکمیلی) خیلی سبز به شدت پیشنهاد میشه ، ریاضی 3 (خیلی سبز خوبه ولی عالی نیس ) ، ریاضی پیش هم میکرو بگیر ، جامع خیلی سبز هم خوبه ها ولی سطحش بالاس

زمین هم حتما یه 30-40 درصدی باید بزنی ، که با هفت چیز خیلی سبز میتونی راحت بزنی (خلاصه س و خیلی کم وقت میگیره)

ادبیات : ببین برا ادبیات نری سال به سال بخونی مبحثی بخون ، البته روی شعرای هر سال هم مسلط باشی بد نیس
      برا قرابت هامون سبطی نشر دریافت معرکه س ، برا املا و لغت فردا میرم میخرم توی نشر الگو و دریافت شک دارم ، تاریخ ادبیات خیلی سبز ، آرایه نشر الگو ، زبان فارسی هم خیلی سبز یا نشر الگو

دین و زندگی : اگه درصد خیلی بالا میخوای میکرو گاج(طوسی رنگ) اگه به 50-60 راضی هستی جامع خیلی سبز

عربی : اگه سطح عربیت پایینه ایاد فیلی مبتکران بگیر ، اگه قوی هستی خیلی سبز اون جلد قهوه ای رو بگیر

زبان : برا زبان یه کم صب کن در حال بررسی هستم ولی در کل مبتکران دکتر اناری خوبه ، خیلی سبز هم بد نیس ، دکتر کیاسالار هم میگن خوبه ولی فعلا به هیچ کدوم مطمئن نیستم

اگه زبان تخصصی هم خواستی شرکت کنی (کنکور زبان) لغت نامه 504 رو بخون + واژگان و اصطلاحات زبان تخصصی ، گرامر کاربردی دکتر شهاب اناری ، زبان تخصصی دکتر علیرضا جابری خیلی سبز

البته یادت باشه کنکور = کتاب درسی ، البته از نوع مفهومیش ، خوبیه کتابای کمک آموزشی اینه که مطلب رو برا آدم جا میندازه ، پس کتاب درسی فراموش نشه

البته اولین و مهمترین قدم برا رتبه شدن تلاش خودته و بس ، مطمئن باش تاستون بتونی خوب درسارو جم کنی حتی میتونی تک رقمی شی ، و اصلا خودتو هم دست کم نگیر ، رستگار رحمانی تنها با معدل 12 در یه مدرسه دولتی توی 2 رشته رتبه 1 شد ، پس چرا ما نتونیم ؟

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این پشنهادا واسه بچه های تجربیه:

بهترین متابع برای شیمی از نظر من : سال دوم و سوم رو بازرگان بگیر پیش رو خیلی سبز چون پیش بازرگان خیلی بی خوده و زیادی گفته و ادم رو زده میکنه ولی خیلی سبز حرف نداره.

فیزیک شک نکن 30 سال قلم چی بهترینه من از تجربم میگم هم حجمش معقوله هم بازدهی بالا داره.
      ریاضی واسه تجریبا گاج میکرو که من خوندم فوق العادس امارم همون گاج. هندسه رو بیخیال شو فعلا تا بهار چون هندسه جایی که رتبه های تک رقمی رو جابجا میکنه اگر دیدی تا اون حد رسیدی و اشکالی تو ریاضی و احتمال و امار نداری برو سراغش.

ادبیات موضوعی گاج حرف نداره تموم استرس ادم رو واسه ادبیات برطرف میکنه من الان همیشه ادبیان رو 80 به بالا میزنم به لطف این کتاب.

دینی هم فقط کتاب + نکات ایات گاج تستم نمیخواد تا بهار 93
      عربی تخته سیاه شرفی عالیه همه هم میدونن.

زبانم اگر زبانت قوی هست بزار تا بهار اون موقع فقط نمونه کنکور بزن اگر قوی نیست همین کتاب گاج رو بگیر.

زیست به نظر من اول کتاب بعد کتاب بعد تست یعنی بیشتر کتاب خونی تا تست زنی تا کتاب ورد زبونت بشه من خودم تو طول امسال دو تا کتاب تست زدم اسمشو نمیبرم تو این یه ماه هم فقط کتابو با همایش دکتر عمارلو و چکیده ارام فر زدم شاید بگم این یه ماه ده برابر 11 ماه کاراییم بشتر بود به طوری که ماه پیش زیستو 60 میزدم الان 85 میزنم.

در کل وقتتون رو برای عمومی تلف نکنین بزارین واسه وسطای زمستان شروع کنین فعلا تمرکزتون فقط روی اختصاصی.

اینا پیشنهاد کسی بود که امسال به موفقت گذرونده و 100 هم موفق میشه (تعریف از خود نباشه!)

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همه منم همین الآن اومدم خب مستقیم میرم سر اصل مطلب

اول واسه اینکه چند ساعت بخونی

به نظر من باید روزی10ساعتو داخل تابستون بخونی وپایه رو کلا چند بار دوره کنی

ولی نمیگم فوری روزی 10 ساعت بخون من الآن خودم شروع کردم و روزانه حدود4-5ساعت میخونم ولی یواش یواش باید زیادش کنیم(که خودمونم از درس خسته نشیم)

راستی هر ساعتی رو که واسه خودت مشخص کردی حداقل یه هفته طبق همون درس بخون و یواش یواش و همون هفته ای ساعتشو زیاد کن

واسه منابع هم نظر من اینا هست:

زیست:فقط خییییلی سبز(البته به نظر من قبل از تستای خیلی سبز کتابای اختیاری-مهروماه-هم کارکنی خوبه!واسه این خوبه که غلط هاتو موقع زدن تستای خیییلی سبز کم میکنه و اعتماد به نفست بالا میره......من خودم این کار رو میکنم)راستی اگه خییلی سبز رو نداری زیست2(سوم)رو نخر آخه قرار چاب جدید درس نامه دار بشه(البته نه همش)

فیزیک:فیزیک1 و3 وپیش همه رو خیییلی سبز بخر+میکرو طبفه بندی گاج هم پیش هم پایه(از من میشنوی اینا رو همشو تهیه کن آخه فیزیک وهمینطور زیست تست باید زیاد کار کنی)
      +گیاهی وژنتیک تخته سیاه+ژنتیک خیلی سبز+وقتی رفتی پیش و تستی خیلی سبز هم زدی یه سر به تانک تست آرامفر(تخته سیاه) هم بزن+دی وی دی همایش آرامفر که میتونی از تخته سیاه بخری

ادبیات:موضوعی گاج+آموزش ادبیات 3 خیلی سبز(یعنی هر کی نخونتش نصف عمرش برفناست) ولی دوم و پیش رو خیلی سبز نداره واسه همین من الگو رو پیشنهاد میدم(البته این آموزشیا واسه اینه که اگه دبیر درست حسابی نداشتی بخری چون خیلی کاملن+واسه قرابت وزبان فارسی(نشر دریافت-هامون سبطی)+تاریخ ادبیات خیلی سبز یا تخته سیاه فراموش نشه

عربی:مبتکران عالیه ولی گاج نقره ای(یا میکرو) هم انصافا عالیه

دینی:فقط میکرو گاج

زبان:جامع مبتکران شهاب اناری

شیمی:فقط و فقط مبتکران(گول خییلی سبز رو نخور-اصلا خو.ب هم که باشه به ریسکش نمی ارزه آخه مبتکران امتحان خودشو پس داده)+دی وی دی های شیمی 2 و پیش1 مبتکران رو که اصلا فراموش نکن

ریاضی:به نظرم با تخته سیاه شروع کن ولی بعدش خیلی سبز هم کار کن+اگه سی دی خواستی بخری منتظری خوبه

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستی یادم رفت بگم واسه لغت عربی و زبان tick8گاج یادت نره

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دینی انرژی اتمی بهتر از گاجه من با اون کار میکنم
      دانشگاه بابل
      اگه کسی بود بگه اشنا بشیم

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن