خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 120
    1. Top | #16
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      راستی فیزیک گاج نقره ای (بهروز نادری نژاد) هم پایه و هم پیش
      ادبیات هم کتابای نشر الگو

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلاام عزیزم
      اینکه چقدر بخونی بستگی به بازدهی و توان خودت داره...یکی با 5 ساعت موفقه یکی با 10 ساعت!! به نظرم طبق برنامه ازمونا پیش برو که اونام دروس پایه رو تموم میکنن تو تابستون ممکنه پندتا از دروس اختصاصی پیش رو بردارن که میتونی با استفاده از کتاب کمک اموزشی بخونی...تو تابستون عمومیا رو فراموش نکن...! درمورد کتابا هم نمیدونم...موفق باشی :*

3. Top | #18
      mmp
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین cd رو ول کن به ترتیب اینا بهترین منابع هستند
      1-ادبیات جامع الگو {خودم استفاده کردم} همه ی تست های کنکور +ازاد+تالیفی+گزینه 2 رو داره
      2-املا خوبه که املا و واژه الگو رو بگیری
      3-عربی ببین برای عربی یا خیلی سبز رنگ قهو ه ای رو بگیر یا گاج البته کلاس بری خوبه نمیدونم کایی هستی بهت معرفی میکردم
      4- زبان کتاب نوبل یا شهاب اناری
      5-شیمی فقط خیلی سبز
      6-زیست ابجی من ریاضی ام نمیدونم زیست چیه
      7- فیزیک پایه نشر الگو
      8-فیزیک پیش گاج
      9- ریاضی هم نیدونم تجربی ها چه کتابایی دارن
      در ضمن من بیشتر کتابا رو دیدم ولی این کتابا بهترن
      در روزگاری که ادم ها به شکست تو لبخند میزنن برخیز تا بگریند

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون داداش

مـــــــــــا آزمـــــــــوده ایمــــــ در این شهــــــــــــــر

بختــــــــــــــــــــ خویش

بیــــــــــــــرون بایــــــد کشیـــــــــد از این ورطــــه

رختـــــــــــــــــ خویش

5. Top | #20
      mmp
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای کسب اطلاعات بیشتر از صمیم قلب برای هر کی که تابستون میخواهند بخونن من کمک میکنم چون انقدر توی این سال تجربه دارم همه ی کتابای کمک اموزشی رو خوندم 4 تا موسسه ازمون دادم فک کنم بتونم کمک کنم فقط سومی ها مواظب دروغ هایی که تو این سایت هم کم نیس باشید هر چی خوشگله که خوب نیست اره منم تبلیغ میکنم ولی مشک ان است که خود ببوید نه اینکه سایت کنکور بگوید اخرین حرفم اینه که شما باید سریع غول نخورید .توی درس شما تو چند بازه سرد میشید باید اون موقع افرای کاردان به شما کمک کنن
      در روزگاری که ادم ها به شکست تو لبخند میزنن برخیز تا بگریند

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام منم سوم تجربیم
      امروزم رفتیم مشاوره واسه برنامه ریزی تابستون

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmp نمایش پست ها
      برای کسب اطلاعات بیشتر از صمیم قلب برای هر کی که تابستون میخواهند بخونن من کمک میکنم چون انقدر توی این سال تجربه دارم همه ی کتابای کمک اموزشی رو خوندم 4 تا موسسه ازمون دادم فک کنم بتونم کمک کنم فقط سومی ها مواظب دروغ هایی که تو این سایت هم کم نیس باشید هر چی خوشگله که خوب نیست اره منم تبلیغ میکنم ولی مشک ان است که خود ببوید نه اینکه سایت کنکور بگوید اخرین حرفم اینه که شما باید سریع غول نخورید .توی درس شما تو چند بازه سرد میشید باید اون موقع افرای کاردان به شما کمک کنن
      دوست عزیز

به سایت کنکور توهین کردی؟

مثلا تلویزیون این همه تبلیغ پخش میکنه
      اگه شما یه محصولش رو خریدی و راضی نبودی
      میری از صدا و سیما شکایت میکنی یا تولید کننده محصول؟

تبلیغاتی که تو سایت گذاشته شده ، اینطوری نیست که تایید شده باشن ، صرفا
      تبلیــــــــــغ هستن

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام. من سوم تجربی هستم.
      1. دروس سال اول رو که برای کنکور نمیاد (ریاضی ، شیمی و...) رو هم باید برای کنکور بخونم؟
      2. فیزیک 1 برای کنکور از کدوم مبحث میاد؟
      3. برای دین و زندگی کدوم کتاب کمک درسی بهتره(سال دوم که اصلا کتاب رو نخوندیم سال سومم فقط نصفشو درس داد!!)؟
      4. برای تابستون آزمون شرکت کنم؟
      ممنون
      ویرایش توسط 50R005H : 20 خرداد 1392 در ساعت 18:00

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 50R005H نمایش پست ها
      سلام. من سوم تجربی هستم.
      1. دروس سال اول رو که برای کنکور نمیاد (ریاضی ، شیمی و...) رو هم باید برای کنکور بخونم؟
      2. فیزیک 1 برای کنکور از کدوم مبحث میاد؟
      3. برای دین و زندگی کدوم کتاب کمک درسی بهتره(سال دوم که اصلا کتاب رو نخوندیم سال سومم فقط نصفشو درس داد!!)؟
      4. برای تابستون آزمون شرکت کنم؟
      ممنون
      سلام

1. شیمی 1 اگه مطلبی هم داشته باشه سالای بعد ! تکرار شده و مهم نیست فکر کنم

اما کی گفته ریاضی مهم نیست؟
      نسبت های مثلثاتی + اتحاد ها+ حتی بردار ها و .... یادم نیست ولی به نظر من اگه ریاضی 1 ! رو بلد نباشی به مشکل برمیخوری !

2 فیزیک 1 ، 2 تا فصل اخری همون نور و بازتاب نور (اینه ها)

3 منابع پیشنهادی تستی و کمک آموزشی برگزیده کنکور 92 همه رشته ها - کنکور

4 اگه پایبند !! به برنامه هاش هستی خب اره شرکت کن ! http://forum.konkur.in/thread166.html

خواهش میکنم

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1. تابستون روزی چند ساعت درس بخونم؟ بستگی به خودت داره ولی به نظرم کمتر از 6 نخون
      2. عمومیارو بخونم یا تخصصی هارو؟ یا هردو؟ شک نکن تخصصی ها ، من از خیلی از رتبه های برتر پرسیدم ، تابستون اختصاصیارو خودن + عربی و زبان (به هیچ وجه دین و زندگی نخون مطالبش فرّاره) ادبیات هم مبحثی کارکن مطمئن باش پشیمون نمیشی
      3. پایه رو بخونم یا هر 3 سال رو؟ منظورم اینه پیش هم بخونم یا نه؟ اگه تونستی پیش 1 رو تموم کن + پایه
      4.کلاس کنکور برم یانه؟اگه آره به نظرتون چه درسایی رو؟
      برا شیمی بهمن بازرگان حتما سی دی هاشو بگیر (لوح سال دوم و پیش 1) هزینه ش هم 9 تومنه خیلی کمه ، مطمئن باش بالای 80 میزنی از 100 تا کلاس بهتره
      برا فیزیک کلا هرچی خیلی سبز داره بگیر ، فیزیک رو 90 بالا میزنی ، من خودم زیاد با کلاس موافق نیستم
      5.من کتابای کانون وگزینه 2 رو دارم به نظر شما همینا کافیه یااز منابع دیگه ای استفاده کنم؟ کتابای کانون اصلا به درد بخور نیستن (فقط آبی هاش یه کم چون تست کنکور داره بدک نیس)
      برا زیست خیلی سبز ، شیمی 2 و پیش مبتکران ، شیمی 3 خیلی سبز یا مبتکران ، فیزیکم که خیلی سبز ، ریاضی (آمار میکرو گاچ ، هندسه الگو ، ریاضی 2 مبتتکران ، ریاضی 3 خیلی سبز ، ریاضی پیش نمیدونم)
      موفق باشید

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      1. تابستون روزی چند ساعت درس بخونم؟ بستگی به خودت داره ولی از 7.8ساعت کمتر نخون
      2. عمومیارو بخونم یا تخصصی هارو؟ یا هردو؟ هر دو هیچکدوم نباید کنار گذاشته بشه در عین حال باید توجه بیشتری به نخصصی ها بشه
      3. پایه رو بخونم یا هر 3 سال رو؟ منظورم اینه پیش هم بخونم یا نه؟ پایه، اگر وقت اضاف اوردی میتونی پیش رو بخونی ولی اگر نه نیازی نیست
      کلا با کلاس مخالفم چون خود ادم بهتر میتونه بخونه ولی اگر در درسی نیاز داشتی حتما برو تا مشکلاتت رو برطرف کنی
      5.من کتابای کانون وگزینه 2 رو دارم به نظر شما همینا کافیه یااز منابع دیگه ای استفاده کنم؟ کتابهای کانون که کلا تعطیلن به درد نمیخورن الان خیلی سبز. مبتکران اینا خوبن واسه زیستم پیشنهاد میکنم از 8000تست گاج استفاده کن

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pooryakharatha نمایش پست ها
      1. تابستون روزی چند ساعت درس بخونم؟ بستگی به خودت داره ولی به نظرم کمتر از 6 نخون
      2. عمومیارو بخونم یا تخصصی هارو؟ یا هردو؟ شک نکن تخصصی ها ، من از خیلی از رتبه های برتر پرسیدم ، تابستون اختصاصیارو خودن + عربی و زبان (به هیچ وجه دین و زندگی نخون مطالبش فرّاره) ادبیات هم مبحثی کارکن مطمئن باش پشیمون نمیشی
      3. پایه رو بخونم یا هر 3 سال رو؟ منظورم اینه پیش هم بخونم یا نه؟ اگه تونستی پیش 1 رو تموم کن + پایه
      برا شیمی بهمن بازرگان حتما سی دی هاشو بگیر (لوح سال دوم و پیش 1) هزینه ش هم 9 تومنه خیلی کمه ، مطمئن باش بالای 80 میزنی از 100 تا کلاس بهتره
      برا فیزیک کلا هرچی خیلی سبز داره بگیر ، فیزیک رو 90 بالا میزنی ، من خودم زیاد با کلاس موافق نیستم
      5.من کتابای کانون وگزینه 2 رو دارم به نظر شما همینا کافیه یااز منابع دیگه ای استفاده کنم؟ کتابای کانون اصلا به درد بخور نیستن (فقط آبی هاش یه کم چون تست کنکور داره بدک نیس)
      برا زیست خیلی سبز ، شیمی 2 و پیش مبتکران ، شیمی 3 خیلی سبز یا مبتکران ، فیزیکم که خیلی سبز ، ریاضی (آمار میکرو گاچ ، هندسه الگو ، ریاضی 2 مبتتکران ، ریاضی 3 خیلی سبز ، ریاضی پیش نمیدونم)
      موفق باشید

مبتکران واسه شیمی 3 دیویدی نداره ؟ ( بازرگان )

این دیویدی ها حتما باید بهمراه کتاب های شیمی مبتکران دید ؟ یا میشه به همراه سایر انتشارات مطالعه کرد ؟

قوانين فعاليت در بازارچه کنکور

و رهایی آنجاست / که خود را اسیر سختی ها کنی

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ای کاش من هم مثل شما از تابستان شروع میکردم
      من خیلی راه ها رفتم که فهمیدم غلط بوده
      بهترین منابع از نظر من ایناس:
      زیبت خیلی سبز
      فیزیک و دینی میکروطبقه بندی گاج (طوسی رنگ)
      زبان گرامر دیویدی سپهر پیروزان
      لغت تیک ایت

عربی دی وی دی های گاج عالیه

ادبیات از الان روی لغت و املا خیلی کار کن

دروس پیشنهادی من ایناس:
      زیست و شیمی هر روز توی برنامت باشه یعنی برنامه ثابت باشه
      بقیه دروس رو هم بچین خودت داخلش
      مثلا
      زیست + دی وی دی عربی گاج + شیمی + ادبیات بعد استراحت کن و عصر اینارو بخون: حفظ لغت زبان از تیک ایت +ریاضی
      و وز بعد تمام اینها بجز ریاضی فیزیک بخون

7 ساعت عالیه ساعت مطالعت باشه
      البته اینایی که گفتم واسه کسانیه که میخوان پزشکی دارو یا دندون بخونن و یا لیسانس های فوق العاده بالا و با ارزش

امیدوارم موفق باشید برای منم دعا کنید اگه نتیجه خوبی رفتم رایگان کمکتون میکنم و چیزایی که از مشاورم گرفتم بهتون انتقال میدم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم سوم تجربیم. والا به من که میگن تابسون حداقلش باید 12 ساعت بخونی! دارم دیوونه میشم.ولی وقتی فکر میکنم میبینم ارزشش رو داره.
      خلاصه می خوام اصلا کلاس نرم و فقط خودم بخونم. ولی هنوز نتونستم منبع های معتبری رو انتخاب کنم. البته هدف منم زیر 600 هستش. لطفا کمکم کنید

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Rj نمایش پست ها
      سلام منم سوم تجربیم. والا به من که میگن تابسون حداقلش باید 12 ساعت بخونی! دارم دیوونه میشم.ولی وقتی فکر میکنم میبینم ارزشش رو داره.
      خلاصه می خوام اصلا کلاس نرم و فقط خودم بخونم. ولی هنوز نتونستم منبع های معتبری رو انتخاب کنم. البته هدف منم زیر 600 هستش. لطفا کمکم کنید
      سلام

شاید این 2 تا لینک به دردت بخوره : ☻♦ چگونه برای تابستان برنامه ریزی کنیم؟ ♦☻

منابع پیشنهادی تستی و کمک آموزشی برگزیده کنکور 92 همه رشته ها - کنکور

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن