خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 48
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

یا لثارات به گیشه بازگشت !!

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگیباشگاه خبرنگاران جوان؛ شماره جدید نشریه «یالثارات» با وجود آنکه لغو مجوز شده است؛ با حکم انتشار موقت قوه قضاییه امروز چهارشنبه 13 مرداد منتشر شد.

امروز همه در صفحه ادب و هنر خود اماجرای جشن حافظ عبور کرده و این بار مطلبی با تیتر غیرت را با «فروشنده» خواهیم فروخت عریانی حافظ کیلویی چند؟؟؟ از فیلم اصغر فرهادی انتقاد کرده است.

این اتفاق در حالی رخ داد که حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست هفتگی خود اعلام کرد هفته نامه «یالثارات» توقیف شده و اجازه نشر ندارد، اما در واکنش به این صحبت‌ها مدیر مسئول این هفته نامه اعلام کرد که «یالثارات» با مجوز موقت از سوی قوه قضائیه چهارشنبه منتشر خواهد شد.

این شروع یک تقابل دوسویه بین وزارت ارشاد و مقامات قضایی و اختلاف نظر در مورد پرونده این هفته نامه است.سخنگوی وزارت ارشاد در حالی در تاریخ 11 مرداد خبر از توقیف نشریه «یالثارات» داد که این ابهام وجود داشت که وقتی نشریه ای با رای هیات نظارت بر مطبوعات لغو مجوز شده، چگونه رای مجدد بر توقیف آن داده می شود؟

این درحالی است که محمد علی وکیلی عضو هیئت نظارت مطبوعات در همان تاریخ 11 مرداد در گفتگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص فعالیت غیرقانونی نشریه «یالثارات» گفت: قبلا این نشریه توقیف بوده است و لغو مجوز نشده بود، ولی اصرار برجرم مرتکب شده کردند و فعالیتشان خلاف قانون است.

وی در ارتباط با لغو مجوز این نشریه افزود: پروانه هفته نامه لغو نشده بود. هنوز هیئت نظارت ، جلسه ای تشکیل ندادند که هفته نامه لغو یا توقیف شود. فعالیت این هفته نامه در توقیف است. همان حکم توقیف که قبلا بوده، همچنان وجود دارد و رفع توقیف نشده ولی اقدام کنونی این نشریه نشان می دهد که بر همان دلایل توقیف قبلی اصرار دارد.

سرانجام هفته «یالثارات» منتشر شد اما باز هم وزارت ارشاد توپ را به سمت قوه قضائیه انداخت و سخنگوی ارشاد در گفتگو با یکی از رسانه ها مطرح کرد: هرگونه اقدام جدید درباره این نشریه به شیوه برخورد قوه قضاییه و دادسرای فرهنگ و رسانه با آن بازمی‌گردد زیرا مقامات قضایی حکم بازگشت و اجازه انتشار موقت داده‌اند.

نوش آبادی عنوان کرد: هفته گذشته به‌دنبال مقاله‌ای که درباره سینماگران و هنرمندان در این هفته‌نامه منتشر شد، دوباره پرونده تخلف به دادسرا ارسال شد. بعد از آنکه مجوز این نشریه لغو شد مسولان هفته‌نامه «یالثارات» به دادگاه مراجعه کردند و از مسولان قضایی حکم انتشار موقت گرفتند و امروز نیز براساس حکم قضایی منتشر شده است، ولی از نظر ما این نشریه لغو مجوز شده است.

با این حال و با انتشار مجدد این نشریه می‌توان دریافت که همچنان اختلاف نظر میان قوه قضائیه و ارشاد ادامه دارد و باید منتظر ماند و دید پس از بررسی های مقامات قضایی چه حکمی برای این هفته نامه صادر خواهد شد؟

موقتا اجازه چاپ صادر شده

یاد کرار جاسم بخیر ! اونم وقتی محرومیت 1.5 ساله بهش خورد گفتن که چون بازیکن استقلاله بعد از پایان قرار دادش با استقلال ( یعنی وقتی رفت عراق ) براش محرومیت رو اجرا میکنیم

اونم موقتا اجازه بازی گرفته بود
      ببین پسر

خدا حقمو میگیره

خیالت راحت !

2. Top | #2

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دیگه کم کم دارم از ایرانی بودنم متنفر میشم
      یعنی دیگه حالم داره از این همه رابطه بازی و مافیا و پارتی و دست های پشت پرده به هم میخوره

بیشتر برای این ناراحتم که اسم اسلام رو داریم یدک میکشیم
      دیگه واقعا این وضعیت غیر قابله تحمله

Sent from my K019 using Tapatalk

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه می خواست از با حجاب دفاع کنه خیلی بهتر و با ادبیات بهتری میتونست ...

ولی این ادبیاتی که به کار برد به نظر میرسه هدفش تخریب بوده ...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط F.amin نمایش پست ها
      دیگه کم کم دارم از ایرانی بودنم متنفر میشم
      یعنی دیگه حالم داره از این همه رابطه بازی و مافیا و پارتی و دست های پشت پرده به هم میخوره

تازه هنوز اولشه

از فردا میگن حق با ایشون بوده و جشن حافظ رو بر میدارن
      ببین پسر

خدا حقمو میگیره

خیالت راحت !

5. Top | #5

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-corpo نمایش پست ها
      تازه هنوز اولشه

از فردا میگن حق با ایشون بوده و جشن حافظ رو بر میدارن
      وضع خراب تر از اونیه که فکر میکردم

قبلا خودم از آدمایی بودم که فکر میکردم این طور قانون شکنی ها خیلی کمتر از اونیه که این همه بزرگش میکنن
      ولی الان دیگه به این باور رسیدم که قانون کیلو چنده،،،حتی قوه قضاییه طبق قانون عمل نمیکنه
      اصلا باورم نمیشه تو همچنین کشوری هستم

کم کم دارم درک میکنم چرا آدمای بزرگ دارن میرن از این جهنم،شاید منم امکانشو داشتم قطعا از ایران میرفتم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

اگه منطقی نگاه کنیم، اسلامم طرفدارشونه!! تو خود قران چندبار به مخالفا توهین شده!(حرومزاده، الاغ، نجس و...)
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یعنی هر چی فکر کردم چیزی پیدا نکردم در مورد عمق این فاجعه بگم.
      فقط متاسفم ...

8. Top | #8

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      اگه منطقی نگاه کنیم، اسلامم طرفدارشونه!! تو خود قران چندبار به مخالفا توهین شده!(حرومزاده، الاغ، نجس و...)
      الان من اینطوری فهمیدم که غیر مستقیم میخوای بفهمونی که تو خود قرآن هم اشکالاتی هست؟؟؟
      یا اشتباه فهمیدم؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جای موندن نیست اینجا...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      الان من اینطوری فهمیدم که غیر مستقیم میخوای بفهمونی که تو خود قرآن هم اشکالاتی هست؟؟؟
      یا اشتباه فهمیدم؟؟؟

الان خیلی مستقیم گفتم که رویکردشون هم راستای قرانه و تضادی با اسلام نداره!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

"گیبون"

11. Top | #11

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      الان خیلی مستقیم گفتم که رویکردشون هم راستای قرانه و تضادی با اسلام نداره!
      در این که کاملا با اسلام تضاد داره شکی نیست
      و شما داری میگی که کاملا کارهاشون طبق اسلامه

به نظرت من میتونم برداشتی غیر این داشته باشم که میخوای بگی اسلام و قرآن هم اشکال داره توش؟؟؟میشه غیر این برداشت کرد؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

به نظرت من میتونم برداشتی غیر این داشته باشم که میخوای بگی اسلام و قرآن هم اشکال داره توش؟؟؟میشه غیر این برداشت کرد؟

بله تو قرآن همچین الفاظی هست. اما باید دید ک آیا واقعا توهین محسوب میشه یا نه. کافیه ک به معنای توهین دقت کنیم. توهین نسبت دادن زشتی به کسیه ک از اون زشتی مبراست. اما جایی ک کسی صفت زشتی داره، بیان اون صفت زشت، توهین نیست. بلکه توصیف واقعیته.
      پس هر جا ک کسی مدعی میشه قرآن توهین کرده، می تونیم به واقعیت نگاه کنیم. آیا قرآن مطلبی خلاف واقعیت بیان کرده؟ آیا حتی ذره ای تو بیان واقعیت مبالغه کرده؟ یا اینکه بیان واقعیتا رو تحمل نمیکنیم؟اونجا ک قرآن افراد چشم و گوش بسته رو گمراه تر از حیوانات دونسته، به اونا توهین نکرده، بلکه واقعیتی رو بیان کرده ک اونا واقعا ب اون مبتلا هستن و زشتی تو بیان قرآن نیست بلکه زشتی تو عمل افرادیه که قرآن اونا رو توصیف کردهمثلا یه عده "نابغه!!!!" حتی این آیه رو توهین محسوب کردن:«نِساؤُكُمْ حَرْثٌ لَكُمْ زنانتان كشتزار شما هستند.»آیه داره نقش زن رو تو تولید مثل بیان میکنه و نابغه ها این مطلبو زشت میدونن ک چرا به زن توهین شده! انگار ک نقش زن تو تولید مثل، کسر شانه!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

اسلام چیه!؟ یه چیزی که واقعیشو فقط شما میدونید و تو دنیا هیچ اثر و نشانه ای ازش نیست!؟ اگه اینطوره، درست! کارشون خلاف اسلامه! ولی اگه مشابهت اسمی نباشه، اسلام معروف معتقده کتابش تحریف نشده و در این کتابم به مخالف توهین شده، پس کار این نشریه کاملا همراستای قران و در نتیجه اسلامه!(اگه فکر میکنید توهینی در قران نیست و من از خودم درآوردم، میتونید رو اون ستاره ی پایین پستم کلیک کنید و امتیاز مخالف بدید تا تو پ خ مدرک بفرستم!)
      فرگشت!

"گیبون"

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nacli نمایش پست ها

بله تو قرآن همچین الفاظی هست. اما باید دید ک آیا واقعا توهین محسوب میشه یا نه. کافیه ک به معنای توهین دقت کنیم. توهین نسبت دادن زشتی به کسیه ک از اون زشتی مبراست. اما جایی ک کسی صفت زشتی داره، بیان اون صفت زشت، توهین نیست. بلکه توصیف واقعیته.
      پس هر جا ک کسی مدعی میشه قرآن توهین کرده، می تونیم به واقعیت نگاه کنیم. آیا قرآن مطلبی خلاف واقعیت بیان کرده؟ آیا حتی ذره ای تو بیان واقعیت مبالغه کرده؟ یا اینکه بیان واقعیتا رو تحمل نمیکنیم؟اونجا ک قرآن افراد چشم و گوش بسته رو گمراه تر از حیوانات دونسته، به اونا توهین نکرده، بلکه واقعیتی رو بیان کرده ک اونا واقعا ب اون مبتلا هستن و زشتی تو بیان قرآن نیست بلکه زشتی تو عمل افرادیه که قرآن اونا رو توصیف کرده
      مثلا یه عده "نابغه!!!!" حتی این آیه رو توهین محسوب کردن:«نِساؤُكُمْ حَرْثٌ لَكُمْ زنانتان كشتزار شما هستند.»آیه داره نقش زن رو تو تولید مثل بیان میکنه و نابغه ها این مطلبو زشت میدونن ک چرا به زن توهین شده! انگار ک نقش زن تو تولید مثل، کسر شانه!
      خب از نظر اسلامی حد حجاب معینه و همینطور تو احادیث درباره مرداشون نظرشونو گفتن! پس با این حساب این نشریه هیچ توهینی نکرده و باید بخاطر حق گوییش بهش جایزه بدن!

ببینید، مگه خدا همیشه مثالای فوق العاده نمیزنه!؟ کشتزار مگه زمین کشاورزی نیست!؟ به زمین کشاورزی باید آب داد، کود داد و محصولو داخلش کاشت! ولی همه چیزایی که بهش میدیم فقط بخاطر محصوله نه زمین! اگه زمین غیرقابل کشت شد، آیا بازم باید بهش آب و کود داد!؟ قطعا نه! بعبارتی عبارت گفته تنها کاربرد زن بچه زاییه! اگه نتونه، بزارش کنار!! تاکید میکنم که من نمیگم تمام مطالب قران دقیق و صحیحه، پس من چنین نتیجه ای از این مطلب نمیگیرم، بلکه مذهبیون چنین نتیجه ای میگیرن!(بسته به موقعیت!)
      فرگشت!

"گیبون"

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز اون آیات جزو متشابهات هستند
      و استغفرالله خداوند مستقیم نفرموده الاغ
      منظور شدت گمراهی و غرق شدن ما انسانها در ضلالته با وجود ارسال چندین هزار پیامبر
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن