خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

غیر حضوری یا رفتن به مدرسه

با سلام ببخشید من تو یه دوراهی بین غیر حضوری رفتن و یه مدرسه خوب رفتن موندم کلاسهای مدرسه هم از دو هفته بیش شروع شده و شهریش هم فک کنم 6 ملیون هس اگه بخام برم باید تصمیممو بگیرم نظر شما چیه؟در ضمن از یه چیزی هم میترسم اگه غیر حضوری بگیرم از درس بیفتم و شنیدم اکثر اونایی که غیر حضوری میگیرن تنبل میشن و طول سال این روز اون روز میکنن
      روزگاری کفران خدا، بزرگ ترین کفران بود.
      اما خدا مرد
      و در پی آن این گویان نیز مردند.
      اکنون کفران زمین سهمگین ترین کفران است.

چنین_گفت_زرتشت

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بودن تو جو مدرسه و بچه ها انگیزه میده...
      بعدشم کسی که مدرسه میره تا یه روز تعطیل گیره میاره نهایت استفاده رو میکنه وخوب میخونه....
      ولی اونی که هر روز تعطیله همه روزاش مثه همه و ممکنه به اندازه ی وقتی که مدرسه میرفت قدر زمانو ندونه....
      ولی بازم به خودتون بستگی داره کسی که اهل درس باشه خوب میخونه....
      انسان ها هرگز شکست نمیخورند بلکه تلاششان را متوقف میکنند
      (هرگونه سوالی از شیمی با هر سطحی! داشتین در خدمتم)
      رتبم شده 2970 در سهمیه(اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر پایین شم
      )

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم سال پیش دانشگاهی چه اتفاقی بیفته.ولی نظرم اینه که درسای پیش رو بخوای بخونی و تست بزنی و درسای سال دوم و سوم هم مرور کنی سخت میشه.
      خودمم دارم روش فکر میکنم.هنوز تصمیم نهایی نگرفتم ولی نظرم اینه که غیرحضوری بخونم.مدرسه ادمو خسته میکنه تا بیای خونه و خودتو بازسازی کنی طول میکشه.

Sent from my D6502 using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali7893 نمایش پست ها
      با سلام ببخشید من تو یه دوراهی بین غیر حضوری رفتن و یه مدرسه خوب رفتن موندم کلاسهای مدرسه هم از دو هفته بیش شروع شده و شهریش هم فک کنم 6 ملیون هس اگه بخام برم باید تصمیممو بگیرم نظر شما چیه؟در ضمن از یه چیزی هم میترسم اگه غیر حضوری بگیرم از درس بیفتم و شنیدم اکثر اونایی که غیر حضوری میگیرن تنبل میشن و طول سال این روز اون روز میکنن
      دوست عزیز اگر با مدیر مدرسه مشکلی ندارید ، معلم هاتون سطح تدریسشون خوب نیست یا وقت تلفی هست ، خودتون بخونید و پراکنده بیایید مدرسه (من که خیلی روزها رو نیومدم ، معلم و مدیر خودشون میفهمیدن نیام بهتره ) ، چون مدرسه رفتن و برگشتن و ناهار بخورید و استراحت و ... وقت تلفیه! مثلا دینی و زبان با این همه کتاب ریخته تو بازار دیگه معلم نمیخواد! خیلی از درسای دیگه هم شاید شما مشکل نداشته باشید که نیاز داشته باشید بیایید مدرسه ، امّا غیرحضوری یک مشکل داره اونم اینه که ممکنه خودتونه گول بزنید بگید وقت هست و سفت نخونید و از جو درس خارج میشید. من کلاً با غیرحضوری خیلی موافقم. امّا بستگی به خودتون داره.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Up @8MIT8

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk
      اما خدا مرد

چنین_گفت_زرتشت

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مــــــدرسه مـدرسه مدرسه

بدون هیچ شکی فقط مدرسه برای فردی که تاحالا کنکور نداده مناسبه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من امسال کنکور دادم...پیش بودم...پیش روغیر حضوری گرفتم...

کاملا هم راضیم....خیلی وقتم ذخیره شد....

اگه مدرسه بود و نبودش تو ارتقا سطح علمیت کمکی نمیکنه...غیرحضوری عالیه

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها
      من امسال کنکور دادم...پیش بودم...پیش روغیر حضوری گرفتم...

کاملا هم راضیم....خیلی وقتم ذخیره شد....

اگه مدرسه بود و نبودش تو ارتقا سطح علمیت کمکی نمیکنه...غیرحضوری عالیه
      اگه بخای بین غیر حضوری و یه مدرسه خوب یکیو انتخاب کنی کدوم بهتره؟پارسال که غیر حضوری خوندین خارج بودن از جو مدرسه مشکل براتون پیش نیاورد؟و اینکه چجوری غیر حضوری گرفتین غیر انتفاعی رفتین پول دادین؟
      اما خدا مرد

چنین_گفت_زرتشت

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اگه بخای بین غیر حضوری و یه مدرسه خوب یکیو انتخاب کنی کدوم بهتره؟پارسال که غیر حضوری خوندین خارج بودن از جو مدرسه مشکل براتون پیش نیاورد؟و اینکه چجوری غیر حضوری گرفتین غیر انتفاعی رفتین پول دادین؟
      مدرسه ی خوب...اگه مدرسه خوب باشه و بهم کمک کنه و درواقع یار باشه نه بار...
      چون من کلاس کنکور میرفتم جبران میشد....نه اصلا مشکلی پیش نیومد...عالی بود...
      نه...من با تفحس و جست و جوی فراوان یه مدرسه دولتی داغوووون پیدا کردم...معدلم بالا بود قبول کردن
      فقط امتحان ترم اول و دوم رو رفتم دادم...برای مستمر هم با مدیر طی کردم...عینا نمره برگمو برا مستمر وارد کرد...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود دوست گرامی!

من به یک دلیل با غیر حضوری خواندن بسیار مخالفم که متاسفانه به این علت هیچ گاه نه اشاره ای شده است و نه حتی به مغز مشاوران پر ادعا رسیده است!

در سیستم غیر حضوری شما با خود عهد می بندید صبح زود از خواب بیدار شوید و تا ساعتی معین با جدیت درس بخوانید. اصلی ترین مشکل که علت می شود برای وقوع سایر مسائل، آن است که اساساً فیزیولوژی بدن شما به عنوان یک مرد بالغ، در طی سال ها تکامل و فرگشت، برای این طراحی شده است که صبح از خواب برخاسته و از محلی که خانه ی خود می نامید خارج شوید و برای شکار و تهیه ی غذا از نهایت توان فیزیکی و روانی خود بهره ببرید. وانگهی شما برنامه ای ریخته اید که طی آن صبح هیچ نیازی و انگیزه ی جدی ای نیست که شما را از خانه بیرون بکشد و مغز و عضلاتتان را آماده ی کار جدی ای کند. این است که پس از مدت کوتاهی بی انگیزگی و رخوت وجودتان را رفته رفته فرا می گیرد و حتی ممکن است شما تغییرات مخرب هورمونی را هم تجربه کنید. مثل کاهش سطح تستوسترون (هورمون مردانه) که خود عاملی می شود برای مشکلات بسیار جدی تر.

اما وقتی به مدرسه متعهد باشید، مجبور خواهید بود که راس ساعت 6 از خواب ناز دل کنده و خود را تا 7.5 در مدرسه حاضر کنید تا با سرزنش ها و تنبیه های ناظم سنگدل مواجه نشوید. معاشرت با دوستان و گاهی دعوا با بدخواهان برایتان به عنوان یک مرد بسیار سودمندتر خواهد بود تا اینکه در کنج خانه پناه بگیرید و درس بخوانید.

این است که حتی اگر تصور می کنید در مدرسه وقتتان در یکسری کلاس ها تلف می شود، باز هم همچنان فکر 1 سال خانه ماندن را از ذهن خود خارج کنید و به جای آن به فکر شیوه هایی برای مطالعه ی مفید در ان کلاس های مضر باشید.
      هر که از خویش فرمان نبرد، بر او فرمان می رانند! چنین است سرشت زندگان...
      ویرایش توسط مهدی یار : 11 مرداد 1395 در ساعت 23:33

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام،ببخشید کسی مدرسه ای نمی شناسه که غیر حضوری ثبت نام کنه؟؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر ارادت قویه غیر حضوری بهتره

13. Top | #13
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگر دوازدهم هستید صد در صد برید مدرسه .
      و توی تابستون حداقل یه پایه رو کاملا جمع کنید

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      درود بر شما. معلومه به روانشناسی تکاملی بسیار علاقه مندید! البته من خودم با غیر حضوری موافق هستم که باز اون هم بستگی به فرد داره، اما متن‌تون چشمم رو گرفت، دلم نیومد نظر ندم!
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی یار نمایش پست ها
      درود دوست گرامی!

من به یک دلیل با غیر حضوری خواندن بسیار مخالفم که متاسفانه به این علت هیچ گاه نه اشاره ای شده است و نه حتی به مغز مشاوران پر ادعا رسیده است!

در سیستم غیر حضوری شما با خود عهد می بندید صبح زود از خواب بیدار شوید و تا ساعتی معین با جدیت درس بخوانید. اصلی ترین مشکل که علت می شود برای وقوع سایر مسائل، آن است که اساساً فیزیولوژی بدن شما به عنوان یک مرد بالغ، در طی سال ها تکامل و فرگشت، برای این طراحی شده است که صبح از خواب برخاسته و از محلی که خانه ی خود می نامید خارج شوید و برای شکار و تهیه ی غذا از نهایت توان فیزیکی و روانی خود بهره ببرید. وانگهی شما برنامه ای ریخته اید که طی آن صبح هیچ نیازی و انگیزه ی جدی ای نیست که شما را از خانه بیرون بکشد و مغز و عضلاتتان را آماده ی کار جدی ای کند. این است که پس از مدت کوتاهی بی انگیزگی و رخوت وجودتان را رفته رفته فرا می گیرد و حتی ممکن است شما تغییرات مخرب هورمونی را هم تجربه کنید. مثل کاهش سطح تستوسترون (هورمون مردانه) که خود عاملی می شود برای مشکلات بسیار جدی تر.

اما وقتی به مدرسه متعهد باشید، مجبور خواهید بود که راس ساعت 6 از خواب ناز دل کنده و خود را تا 7.5 در مدرسه حاضر کنید تا با سرزنش ها و تنبیه های ناظم سنگدل مواجه نشوید. معاشرت با دوستان و گاهی دعوا با بدخواهان برایتان به عنوان یک مرد بسیار سودمندتر خواهد بود تا اینکه در کنج خانه پناه بگیرید و درس بخوانید.

این است که حتی اگر تصور می کنید در مدرسه وقتتان در یکسری کلاس ها تلف می شود، باز هم همچنان فکر 1 سال خانه ماندن را از ذهن خود خارج کنید و به جای آن به فکر شیوه هایی برای مطالعه ی مفید در ان کلاس های مضر باشید.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قطعا رفتن به کلاس و کار کردن با معلم برای قبولی در سه رشته الزامی هست. خودتون میتونید قضاوت کنید در 1000 نفر اول کنکور بیش از 80 درصد از مدارس تیزهوشان هستند که همگی مدرسه رفتند و با بهترین معلم های شهرشون کار کردن . غیرحضوری خوندن یعنی مطالعه ای که بدون هیچ راهنمایی صورت بگیره
      پ.ن : قطعا یکسری ها میگن با وجود اینهمه کتاب کمک درسی اصلا نیازی نیست . من فقط از شما میخوام 5 نفر از رتبه های برتر همین سایت رو معرفی کنید که کاملا خودشون خوندند و هیچ کلاسی نرفتند.
      غیرحضوری خوندن ذهن خیلی شفافی می خواد که شاید کمتر یک صدم درصد بچه ها اینو داشته باشن
      ویرایش توسط Nima_lovee : 26 تیر 1398 در ساعت 00:01

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن