خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 100 از 100
    1. Top | #91
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تک بخونی خیلی بهتره من تا جایی که یاد میومد وقتی داشتم سال اول به گروهم فیزیک درس میدادم همش با هم حرف میزدن و نمیخوندن .......

2. Top | #92
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir 1378 نمایش پست ها
      تک بخونی خیلی بهتره من تا جایی که یاد میومد وقتی داشتم سال اول به گروهم فیزیک درس میدادم همش با هم حرف میزدن و نمیخوندن .......
      ببینید مثلا من تمام شرایطم عالیه و تمام برنامه هامو دقیق و درست ریختم ولی چون اوضاع برام یکنواخت شده و هیچ کنکوری هم اطرافم نیست دلسرد شدم. شاید پارتنر بودن کمک کنه...
      ویرایش توسط Sarve : 29 آبان 1396 در ساعت 13:41

3. Top | #93
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarve نمایش پست ها
      ببینید مثلا من تمام شرایطم عالیه و تمام برنامه هامو دقیق و درست ریختم ولی چون اوضاع برام یکنواخت شده و هیچ کنکوری هم اطرافم نیست دلسرد شدم. شاید پارتنر بودن کمک کنه...
      هرکاری صلاحه بکن

4. Top | #94
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شاید اوایلش وجود یک پارتنر باعث شه دو طرفتون با انگیزه و عالی درس بخونید اما بعد یه مدت از نظرم ضرره و باعث حواس پرتی میشه من خیلیا رو دیدم بعد یه مدت دیگه اینجوری درس نخوندن البته درمقابلش یه سری ها رو هم دیدم خوب باهم خوندن اما اونا واقعا از اولش تمرکز داشتن واهل حرف زدن غیر درسی نبودن

5. Top | #95
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      پارتنر شاید اولش خوب بشه ولی بعدا باعث حواس پرتی میشه و بعضی وقتا طرف الکی میگه که فلان ساعت خونده فلان تا تست زده و تو میبینی ازش عقبی و دلسرد میشی!

6. Top | #96
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarve نمایش پست ها
      اگر کسی هست که بخواد پارتنر و مشوق درسی باشه لطفا خصوصی پیام بده( فارغ التحصیل ترجیحا)
      من فارغ التحصیلم، فکر میکنمم به یه پارتنر نیاز داشته باشم... شرایط شما چجوریه؟

7. Top | #97
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr_zahra نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      نظرتون چیه آدم با یه نفردرس بخونه؟ یعنی باهم برنامه بریزن به هم گزارش مطالعه بدن ؟ رفع اشکال کنن و ...
      بستگى به طرف مقابلت داره كه اونم جدى بگيره يا نه
      رو صندلي داغ هستم

8. Top | #98
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب بستگی به خوده شخص وپارتنرش داره
      نمیشه یه نسخه رو برا همه پیچید
      مثلا خوده من بیشتر مایلم با یه پارتنر درس بخونم چون اینطوری انگیزه م بالاتر میره
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

9. Top | #99
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه به جز درس به چیز دیگه ای فکر نکنین خیلی بهتره
      من بعضی وقت ها با دوستام می خونم وقتی بهشون یه مسئله رو توضیح میدم یا همچین چیزی کلی انرژی میگیرم میام 10 روز خیلی خوب میخونم
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

10. Top | #100
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی که راه افتاده هیچ نیازی به پارتنر نداره ، بهترین رقیب تو سال کنکور خودتی ، شاید کسی که باهاش میخونی پایش از تو قوی تر باشه سریع تر یه مبحث رو جمع کنه و تو فکر کنی خنگی . یا پایه تو قوی تر باشه یه مبحث رو سریع تر از اون جمع کنی فکر کنی حتما درست نخوندی و خیلی مشکلات دیگه که بخوام بگم طولانی میشه ولی برا کسایی که فکر میکنن به پارتنر نیاز دارن و فکر میکنن اگر یه هفته هر روز 12 ساعت میخونن و فکر میکنن دیگه دارن درجا میزنن و سرد میشن باید بگم اگر میخوایید همیشه عالی باشید باید هر روزتون بهتر از دیروزتون باشه ، بهتر شدنم این نیست امروز 12 ساعت خوندی فردا بشه 13 ساعت ، بهتر شدن اینه امروز تو 9 ساعت 100 تا تست زدی فردا بشه 110 تا پس فردا بشه 120 تا ، تا جایی که ببینی واقعا واقعا واقعا تو 9 ساعت بیشتر از این نمیشه تست زد بعد بری روی 10 ساعت و ... اینجور با خودت رقابت کنی میبینی خرداد داری روزی 15 ساعت میخونی با 700 تا تست در روز ولی پارتنر یه هفته براش مشکل پیش اومد وسط راه سرد شد و ... و نخوند تو هم سرد میشی

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن