خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

رتبه 16000 و برق شریف!!!

سلام امیدوارم تا الان تابستون بهتون خوش گذشته باشه
      میدونین که تا چند روزه دیگه نتایج میاد و باید انتخاب رشته کنیم
      و حتما اینم میدونین که انتخاب رشته درست میتونه سرنوشتتون رو تغییر بده
      من از این و اون چند تا مثال شنیدم که فقط یکیشون رو تونستم از اینترنت پیدا کنم
      میدونستین در سال 1379 - 1380 ( سالش دقیقا یادم نمییاد) دختری با رتبه 8000 پزشکی دانشگاه تهران قبول شده؟؟؟!!!
      یا دختری با رتبه 36000 فیزیک شریف قبول شده!( اینو از ایمان سرورپور شب قبل کنکور شنیدم)
      و آخرین هم فردی با رتبه 16000 برق شریف قبول شده!
      من خودمم فکر میکنم کنکورمو خرhttp://www.tabnak.ir/fa/news/21046/%...9%8A%D9%81اب کردم ولی همه میگن کنکور ریاضی امسال خیلی سخت بوده پس ناامید نشین و سعی کنین بهترین انتخاب رشته رو داشته باشین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اینکه کنکور امسال رشته ریاضی سخت بود رو خیلی قبول دارن ولی از هرکی میپرسم میگه در حد پارسال بود
      خداییش بجز شیمی و ادبیات همش از پارسال سخت تر بود من الان تو خونه هم نمیتونم سوالا ریاضیشو حل کنم
      شما از کی شنیدی سخت تر بوده؟
      یه سوال دیگه اینکه اگه ما مثلا برق شریف رو اول بزنیم تو انتخاب رشته شانس قبولی رشته های بالا تر کمتر نمیشه؟ یعنی درواقع شماره اولویت تو شانس قبولیشون تاثیری داره؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      اینکه کنکور امسال رشته ریاضی سخت بود رو خیلی قبول دارن ولی از هرکی میپرسم میگه در حد پارسال بود
      خداییش بجز شیمی و ادبیات همش از پارسال سخت تر بود من الان تو خونه هم نمیتونم سوالا ریاضیشو حل کنم
      شما از کی شنیدی سخت تر بوده؟
      یه سوال دیگه اینکه اگه ما مثلا برق شریف رو اول بزنیم تو انتخاب رشته شانس قبولی رشته های بالا تر کمتر نمیشه؟ یعنی درواقع شماره اولویت تو شانس قبولیشون تاثیری داره؟
      100% تاثیر داره . ربات سازمان سنجش میاد از اولویت اول شما شروع میکنه میاد پایین همینطوری هرجا که قبول شدید همونجا قفل میکنه و دیگه پایین تر نمیره . مثلا شما با رتبت برق شریف قبول میشی ولی اولیو زدی برق کاشان . برق کاشان قبول میشی و نمیتونی شریف بری. واسه همین اولویتا خیلی خیلی مهمه

اگرم منظورتون اینه که از همون اول اونایی که میدونین قبول میشینو بالا بزنین من هرچی انتخاب رشته دیدم از ایده آلا شروع کرده مثلا 20تا اول شریف و امیرکبیرو تهرانه در صورتی که رتبه طرف 6000 . فک نکنم تاثیری داشته باشه
      .Human, Developer, Innovator
      ویرایش توسط vahyd : 12 مرداد 1395 در ساعت 17:52

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من یکی که اصلا با تکنیکای انتخاب رشته آشنا نیستم پارسال خودم دسته گل آب دادم با اون انتخاب رشتم هی بلدم بلدم راه انداختم
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      از این چیزای عجیب و غریب زیاد اتفاق میوفته همونطور که پارسال دیدیم خیلیا با رتبه های 3-4 زار کلا مردود شدن

کنکور ریاضی خیلی سخت بود؟ :/ اگه از شما سخت بود از ما تجربیا پس چی بود؟ 0_0
      درسای مشترکون خصوصا شیمی و دینی مال شما رو انگار هلو زده بودن براتون :/

توی عربی از شما خیلی سخت تر بود و انگلیسی هم از ما خیلی سخت تر بود
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      رتبه کل ت مهم نیس ک . رتبه زیرگروهته ک مهمه .
      شاید اون داوطلبه ریاضی رو زده 70 ولی بقیرو خراب کرده .
      تازه این برای 87
      !The Big Bang Theory S9

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BacheMosbat نمایش پست ها
      از این چیزای عجیب و غریب زیاد اتفاق میوفته همونطور که پارسال دیدیم خیلیا با رتبه های 3-4 زار کلا مردود شدن

کنکور ریاضی خیلی سخت بود؟ :/ اگه از شما سخت بود از ما تجربیا پس چی بود؟ 0_0
      درسای مشترکون خصوصا شیمی و دینی مال شما رو انگار هلو زده بودن براتون :/

توی عربی از شما خیلی سخت تر بود و انگلیسی هم از ما خیلی سخت تر بود
      حالا کجاشو دیدی دوست من با رتبه ی 630 منطقه 3 مردود شد فقط به دلیل انتخاب رشته ی نا به جا

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بستگی به مشاور انتخاب رشته هم داره،چون بعضیا هستن تو موسسه ها موقع انتخاب رشته به فکر بازار گرمی ان و اطلاعات علمی ندارن
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چه جالب...واقعا سخت بود؟^_^

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      حالا کجاشو دیدی دوست من با رتبه ی 630 منطقه 3 مردود شد فقط به دلیل انتخاب رشته ی نا به جا
      باز اون میدونه انتخاب رشته نا به جا کرده پارسال تو همین سایت دیدیم خیلیا با رتبه ی 2-3 هزار مردود شدن در صورتی کسایی با رتبه بدتر همون رشته و شهر رو رفتن

هیشکی به هیشکیه
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بابا چقدر سختش میکنین انتخاب رشته رو!برم پیش فلاناستاد برم پیش بحمان دکتر!!بابا یکم اعتماد به نفس داشته باشید
      این به اصطلاح مشاورا،استادا و دکترها چه پولی نمیگیرن از این بچه ها و چه کلاهبرداری هایی که نمیکنن
      بابا انتخاب رشته میدونید چیه؟!نه واقعا میدونید؟شما میاید 150 رشته رو بر اساس سلیقه،درآمد یا هرچی دیگه که خودتون تعیین می کنید(اینجور که من میدونم شما میرید دانشگاه نه اون به اصطلاح دکتر و مشاوری که براتون انتخاب رشته می کنه) رو از توی دفترچه ی انتخاب رشته توی یه لیست می نویسید و بعد توی سایت سازمان سنجش می زنید،مطمین هم باشید ترتیب انتخابتون هیچ تاثیری در قبولیتون نداره،یعنی مثلا من دیدم یکی میگه من فرضا پزشکی کرمان رو انتخاب 32 زدم و دانشگاه تهران پزشکی رو اولی نتیجش هم این شد که هیچکدوم رو قبول نشدم اما اگر میومدم پزشکی کرمان رو اول میزدم قبول میشدم!!خب این چرت محضه!!من خیلی ها رو دیدم اینجور فکر ها میکنن!!!!بابا به قران هیچ تاثیری نداره تترتیب...میدونید ترتیب انتخاب رشته جا تاثیر داره؟مثلا شما بیاید پزشکی خرم آباد رو بزنید اولویت مثلا پنجم و پزشکی شیراز رو بزنید ششم،حالا اگر رتبه ی شما خوب بود،ممکنه شما پزشکی خرم آباد رو قبول بشید و در عین حال رتبتون به به پزشکی شیراز هم برسه ولی چون شما خرم آباد رو اول زدید اونجا قبول میشید نه شیراز که در اینحور موارد:یعنی حالتی که شما کد رشته ی پایین تر از جایی رو که قبول شدید رو رتبش رو بیارید میتونید راحت از اون رشته ای که قبول شدید(یعنی پزشکی خرم آباد) به کد رشته ی پایین تری که رتبش رو اوردید ولی چون پایین زدیدش قبول نشید(یعین پزشکی شیراز) برید ولی خب یکم دوندگی داره
      اینقدر انتخاب رشته رو سخت نکنید...هیچ چی نیست انتخاب رشته و اسون ترین چیز هست.....این چیرا که راجبش میشنوید از یه سری کلاهبردارهایی هست که فقط میخوان پول شما رو خیلی شیک و مجلسی توی جیب خودشون بذارن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا برق شریف هم ، چنان آش دهن سوزی نیست ...

آخرش بیکاری ...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از انتخاب رشته های سنجش و قلمچی استفاده کنید و سعی کنید معقولانه برخورد کنید و نه احساسی و نه حرف دیگران
      عاقلانه با مشورت با افراد دانا
      یکمم سرچ کنید فکر کنم 150 تا انتخاب دارید درست فکر کنید و عمل کنید

"When the going gets tough, the tough get going."

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.N.M19 نمایش پست ها
      میدونستین در سال 1379 - 1380 ( سالش دقیقا یادم نمییاد) دختری با رتبه 8000 پزشکی دانشگاه تهران قبول شده؟؟؟!!!
      یا دختری با رتبه 36000 فیزیک شریف قبول شده!( اینو از ایمان سرورپور شب قبل کنکور شنیدم)
      من خودمم فکر میکنم کنکورمو خرhttp://www.tabnak.ir/fa/news/21046/%...9%8A%D9%81اب کردم ولی همه میگن کنکور ریاضی امسال خیلی سخت بوده پس ناامید نشین و سعی کنین بهترین انتخاب رشته رو داشته باشین
      این مال یه زمان خاص بود...الان چه انتخاب شما اول باشه چه 150 .رتبه تونه که مشخص میکنه کدوم رشته رو دراومدید.خیلی وقتی این قانون منقرض شده...
      ویرایش توسط Baloot : 12 مرداد 1395 در ساعت 00:22

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.N.M19 نمایش پست ها
      امکانش هست
      ی ظرفیت از شانس طرف خالی مونده زده قبول شده دیگه!!
      دبیر فیزیکمون میگفت سالها قبل شاگردی داشته خیلی بد آورده بود واسه مسخره بازی همه انتخاب ها رو پزشکی زده بود از قضای روزگار ی ظرفیت خالی تو یکی از دانشگاه ها کار خودش رو کرده بود

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)