خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

آموزش زبان انگلیسی در خانه

سلام
      من میخوام زبان انگلیسی رو روان یاد بگیرم و نمیخوام از هیچ کلاسی استفاده کنم تو اینترنت جستجو کردم و چند سایت که زبان انگلیسی رو آنلاین آموزش میدن رو دیدم
      و الآن شک دارم کدومشون مناسبن و کدومشون نامناسب و از اونجایی که خیلیاشون نیاز به دانلود کردن داره خواستم از کسایی که از این سایت ها استفاده کردن بپرسم کدومشون بهتر و مفیدترن؟
      و چطور میتونم تو خونه زبان انگلیسی یاد بگیرم( البته با استفاده از اینترنت)
      در ضمن میخوام زبانم روان بشه برای همین لطفا به من بگین کدوم سایت واسم مناسبتره
      ممنون از کسانی که جواب میدن

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیلم های بدون ترجمه + کتاب یا رمان انگلیسی به زبانت خیلی کمک میکنه...امتحانش کن

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr fatima97 نمایش پست ها
      فیلم های بدون ترجمه + کتاب یا رمان انگلیسی به زبانت خیلی کمک میکنه...امتحانش کن
      ممنون از جوابت ولی من میخوام در کمترین زمان ممکن ( قبل دانشگاه) زبانم روان بشه واسه همین به نظر خودم اگه از یه سایت کمک بگیرم شاید بیشتر کمکم کنه ولی پیشنهادتم امتحان میکنم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.N.M19 نمایش پست ها

ممنون از جوابت ولی من میخوام در کمترین زمان ممکن ( قبل دانشگاه) زبانم روان بشه واسه همین به نظر خودم اگه از یه سایت کمک بگیرم شاید بیشتر کمکم کنه ولی پیشنهادتم امتحان میکنم
      هرجور که راحتی عزیزم

موفق بااااااشی

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      برو سایت مرجع زبان ایرانیان
      مجموعه ویدیویی English Tod

دوره صوتی Effortless English
      اگه بخوای کامل یاد بگیری حداقل باید 6 ماه به طور مداوم کار کنی.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه میخوای انگلیسیت تو این مدت پیشرفت کنه باید کلا انگلیسی زندگی کنی!فقط با یکی دو تا فایل زبانت زیاد پیشرفت نمیکنه!!!!شما که میخوای تو این مدت کم کارت راه بیافته
      2ماه تمام فقط انگلیسی بخوون؛انگلیسی گوش کن؛انگلیسی بنویس و انگلیسی صحبت کن...پیشنهاد میکنم که حتی وقتی تو ذهنت فکر میکنی هم انگلیسی فکر کن!مطمئنا بعضی کلمات رو نمیدونی بلافاصله برو از دیکشنری معادلش رو (ترجیحا Slangش رو یادبگیر)...
      چن تا توصیه:
      1)حتما فیلم انگلیسی ببین...حتما با زیر نویس انگلیسی...به هیچ وجه زیر نویس فارسی نباشه چون اغلبشون غلط ترجمه شدن و تاثیر چندانی تو ارتقای زبان ندارن.اما وقتی زیرنویس انگلیسی باشه سه مهارت speaking listening reading رو ارتقا میده و بطور کلی متحول میکنه زبانت رو...بعدا هم که راه افتادی بدون زیرنویس ببین
      اخبار انگلیسی هم خیلی خوبه چون خبرگو ها و گزارشگر ها اغلب شمرده و از موضوعات مختلف صحبت میکننBBC و VOA و Euro News...مستند های BBC هم جالبن
      2)آهنگهای انگلیسی گوش کن و دفعات بعدی به لیریکش هم دقت کن
      3)متون انگلیسی رو به دقت بخون تو موضوعات مختلف و سعی کن با قالب هر نوع متن آشنا بشی ... که تو این مورد یکی از بهترین سایتها سایت مجله Scinceه
      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      به عنوان محور اصلی یادگیریت هم میتونی از English Today و English way استفاده کنی که بویژه English Today زبانت رو همه جانبه ارتقا میده ...

*در مورد سایت هم باید بگم که سایت BOOK2 برای آموزش تمامی زبانهای زنده ی دنیا هست که از فارسی به انگلیسی هم داره و فقط روی مکالامات و واژگان تاکید داره...که میتونه به عنوان ی مکمل باشه!!!
      هیچ هیچ سایتی نمیتونه تو زبانت معجزه کنه(سایت میتونه یه مکمل باشه)...چون هیچکدوم از سایتا همه جانبه پیش نرفتن ... تنها منبع که تقریبا همه جانبه پیش رفته به نظر من English Todayه.

Written by myself

ویرایش توسط EXCELSIOR : 10 مرداد 1395 در ساعت 20:38

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      من میخوام زبان انگلیسی رو روان یاد بگیرم و نمیخوام از هیچ کلاسی استفاده کنم تو اینترنت جستجو کردم و چند سایت که زبان انگلیسی رو آنلاین آموزش میدن رو دیدم
      و الآن شک دارم کدومشون مناسبن و کدومشون نامناسب و از اونجایی که خیلیاشون نیاز به دانلود کردن داره خواستم از کسایی که از این سایت ها استفاده کردن بپرسم کدومشون بهتر و مفیدترن؟
      و چطور میتونم تو خونه زبان انگلیسی یاد بگیرم( البته با استفاده از اینترنت)
      در ضمن میخوام زبانم روان بشه برای همین لطفا به من بگین کدوم سایت واسم مناسبتره
      ممنون از کسانی که جواب میدن
      سلام
      تشریف ببرید از بیرون یا از سطح نت برنامه اموزشی rosetta stone english رو یا بخرید یا دانلود کنید من باهاش فرانسه کار کردم خیلی هم راضیم , از سرکشیدن به سایتها برای یادگیری زبان خیلی بهتره .
      در کنارش هم میتونید برای تقویتش فیلم نگاه کنید , شعر بخونید , اهنگای به این زبون گوش کنیدو......

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب اول از همه بهت پیشنهاد میکنم بری یه کلاس تاپ ( چون وقتی توی جو قرار میگیری یادگیریت هم بهتر میشه و ذهنت اکتیو تر میشه)
      کتابای مختلفی توی بازار هست میتونی یکی رو بگیری و روی وکب و لیسنینگت کار کنی...و اما یه سری کتاب داستان های مینی هست اونا رو میتونی از کتابفروشی تهیه کنی داستان رو بخونی سوال هم داره جواب بدی معمولا داستان ها سی دی دارن.کتاب رو بذار جلوت با سی دی گوش بده بعد خودت تکرار تمرین کن و اماااااااا فیلم که مهمترین بخش یادگیریه سعی کن حداقل هفته ای 3تا فیلم زبان اصلی ببینی و سعی کنی تمام جملات و دیالوگ هارو یاد بگیری. این کار رو اونقدر تکرار کن که برای چندمین بار که میخوای فیلم رو ببینی خودت دیالوگ هارو بگی..تکست های انگلیسی از نت دانلود کن و بخون و بفهم و فقط کلماتی رو از توی دیکشنری پیدا کن که بلد نیستی به هیچ عنوان ترجمه لغت به لغت نکن که کار واقعا بدیه
      میتونی آهنگ هم دانلود کنی بنظرم آهنگای امینم برای شروع خوبه😁
      و در آخر هر شب سعی کن اتفاقاتی که برات افتاد رو به انگلیسی یادداشت کنی برای جذاب کردن زبان خوندن میتونی از خودکارای رنگی بوک مارکای گلگلی های لایت های رنگی و دفترهای خوشگل مشگل استفاده کنی...😍
      اینگونه شما قبلا از ورود به یونی فوق تخصص اسپیکینگ میشی
      قوربانت😂😂😂
      دکتر آوا😍

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      من از این راه یاد گرفتم: بازیایی که داستان دارنو با زیرنویس انگلیسی بازی کردم! اگرم قسمتی برام گنگ بوده از دیکشنری آکسفورد که انگلیسی به انگلیسیه استفاده کردم!(البته به علاقه شخصی بستگی داره!)
      البته این کار من فقط باعث شده که تو قسمت شنیداری قوی بشم، نه گفتاری!!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام دوست عزیز لینک چند سایتی رو که مد نظرتونه بهم پیام خصوصی کنید تا براتون بررسی کنم -- تو اینجا لینک نذارید چون لینک خروجی خلاف قوانینه و اسپم محسوب میشه -- موفق باشید
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

آبجی اگه میشد توی چن ماه زبان رو یاد گرفت که ملت کانون و زبان سرا نمیرفتن ...

توی این مدت درک انگلیسیتون رو بالا ببرید . یه فیلم سینمایی انگلیسی دانلود کنید و سعی کنید دیالوگ ها رو بنویسید (به انگلیسی) بعد با زیر نویس play کنید و ببینید چقد از چیزایی که نوشتید صحیحه. این خیلی به شما کمک میکنه که ساختار های کاربردی و نحوه سر هم کردن جمله رو یاد بگیرید

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      عزیزم زبان نصرت تعریفشو شنیدم فایلاشم دارم ولی هنوز خودم گوش نکردم چون از زبان خوشم نمیاد

13. Top | #13
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      به نظر من دو تا مورد رو حتما تو برنامتون بذارین
      یکی سری کتاب های english in use که مال کمبریجه
      و دیگه هم دیدن کارتون انگلیسی با زیر نویس انگلیسی...گفتم کارتون چون زبانش ساده تر و روان تره
      When will those dark clouds all disappear

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،بهترین توصیه ای که میتونم بهتون بکنم این هست که کتاب essential grammer in use رو بخرید + 504 essential absolutely . اینارو کار کنید اما مثلا کتاب 504 یه سری واژه به قول معروف قلمبه داره

مثلا vacant ویکنت یعنی خالی.شما میتونید همه جا از کلمه empty به جاش استفاده کنید،منظورم این هست که هر جا دیدید مترادف کلمه ای آسون تر هست.همون مترادف کفایت میده

مثلا bet -wager هر دو به معنای شرط بندی هستن،ولی خب bet واقا آسون تر هست.

broadcast دانلود کنید و گوش کنید.زبان انگلیسی چیزی هست که تا 5-6 ماه مستمر خوندن تازه،شما درکش میکنی که چی هست.

باید به سطحی برسید که وقتی یکی گفت مثلا do u like football . شما نخواد توی ذهنتون تجسم کنید خب الان این present simple هست .present countiue هست یا ...

پیروز باشید.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آهنگ خارجی رو هم در کنار موارد دیگه گوش بده البته اگه لهجه برات مهمه می تونی انگلیسی یا آمریکایی رو انتخاب کنی،من خودم آمریکایی گوش میدم لهجه شون با بریتانیا خیلی فرق داره
      اینجا رو توجه کن بار آموزشی داره
      مثال: just رو همه jast میخونن ولی با لهجه ی لاتینی میشه jest
      Can رو همه caan میخونن ولی با لهجه ی لاتینی میشه cen
      تا جلسات بعدی بدرود....
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن