خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 101
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات

Arrow کیا از فاگوزیست نتیجه گرفتن؟

سلام ...
      از وقتی تایپک هارو راجب فاگوزیست خوندم بدجوری سردرگم شدم! من فاگوزیست رو دوست دارم! واقعا اسمش روی خودشه و آدم زیست رو میخوره باهاش!
      اینکه گفتن حجیمه مهم نیست! یک سال وقت کمی نیست برای ما خرخونا
      فقط یه نکته توجه منو جلب کرد اونم اینکه گفتن لقمه رو آماده دهن آدم میذاره وقدرت تحلیلو از آدم میگیره و ...
      من بعیدمیدونم اینجوری باشه واقعا! مایه کلاس زیست خصوصی هم که بریم نکته هارو به مامیگه یعنی اونم لقمه آمادست ؟!
      توی آزمون کنکور که به ما یه متن نمیدن بگن تحلیلش کن نکته هاشو دربیار! یه سوال میدن که باید اون نکته هارو بلدباشی! پس مثال ماهی گیری و ماهی واینا صدق نمیکنه خیلی!
      فقط یه نظر میخوام ازتون
      زیستم فعلا درحد متوسط روبه بالاست وعلاقه ی شدید هم دارم
      لطفا کسایی که ازفاگو نتیجه گرفتن بیان اینجا برای من رفع ابهام کنن و بهم آرامش خاطربدن

شرمندم پست تکراری زدم
      #حلال کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اصلا قصدم توهین نیس ولی دوستان یه جور میگن نکات رو خودمون باید در بیاریم که ادم فکر میکنه این عزیزان همه زیست رو 100 میزنن
      ببین خواهر من کتاب عالی ای هستش ، واقعا ذهن من یک رو که باز کرد در خوندن زیست
      هر نکته ای که دیدی فکر کن که چطور بهم ارتباطش دادن و بعد موقع خوندن کتاب درسی همون روش رو پیاده کن

علی رقم این که دوستان میگن پدرام فرهادیان فلان و بیسانه اما من واقعا ازش ممنونم
      نشد یه بار برنامش رو ببینم و یه نکته قشنگ و تحلیلی نبینم
      خیلی توی کتاب خوندن به من یکی که کمک کرد

ادم فرصت خطا و اشتباه خیلی تو سال کنکورش نداره ، لقمه رو اماده داده ، خوب دستش دردنکنه چه بهتر!!!
      خیلی کتاب خوبیه فاگوزیست ، عالیه عالی ... واقعا نمیفهمم مشکل دوستان با این کتاب چیه
      این که یه کتاب مثل الگو و گاج رو بخوای تست هاش رو بزنی خیلی وقت گیره ... خیلی خیلی زیاد
      توی زیست تست الویت زیادی نداره (نمیگم اصلا نداره) مهم متن کتاب و نکات اونه
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr_zahra نمایش پست ها
      سلام ...
      از وقتی تایپک هارو راجب فاگوزیست خوندم بدجوری سردرگم شدم! من فاگوزیست رو دوست دارم! واقعا اسمش روی خودشه و آدم زیست رو میخوره باهاش!
      فقط یه نکته توجه منو جلب کرد اونم اینکه گفتن لقمه رو آماده دهن آدم میذاره وقدرت تحلیلو از آدم میگیره و ...
      من بعیدمیدونم اینجوری باشه واقعا! مایه کلاس زیست خصوصی هم که بریم نکته هارو به مامیگه یعنی اونم لقمه آمادست ؟!
      توی آزمون کنکور که به ما یه متن نمیدن بگن تحلیلش کن نکته هاشو دربیار! یه سوال میدن که باید اون نکته هارو بلدباشی! پس مثال ماهی گیری و ماهی واینا صدق نمیکنه خیلی!
      فقط یه نظر میخوام ازتون
      لطفا کسایی که ازفاگو نتیجه گرفتن بیان اینجا برای من رفع ابهام کنن و بهم آرامش خاطربدن

شرمندم پست تکراری زدم
      #حلال کنید
      شما با خیلی سبز و گاج و الگو نتیجه نگرفتین؟؟ حتما خوب کارشون نکردین
      اینهمه انتشارات خوب و معروف که اکثرا نتیجه گرفتن
      دنبال میانبر نباشین برا کنکور و زیست باید خیلی تلاش کنین
      کتاب درسی و الگو یا خیلی سبز یا گاج نتیجه میده بالا 60 -70 میتونین بزنین
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      من تاحالا چندمبعی نبودم و نمیخوام باشم
      و معروف بودن یه انتشارات که دلیل برخوبی اون نمیشه
      من انکارنمیکنم خوب بودن الگو رو و راجب بقیه هم قضاوتی نمیکنم
      اما مگه نه اینکه آدم باید اول زیستو خوب خونده باشه وبلدباشه بعدش بره سراغ تست؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

من تاحالا چندمبعی نبودم و نمیخوام باشم
      و معروف بودن یه انتشارات که دلیل برخوبی اون نمیشه
      من انکارنمیکنم خوب بودن الگو رو و راجب بقیه هم قضاوتی نمیکنم
      اما مگه نه اینکه آدم باید اول زیستو خوب خونده باشه وبلدباشه بعدش بره سراغ تست؟
      خب همین
      شما اگه زیستت زیر 50 درصد هست با خیلی سبز شروع کن هم درسنامه اش خوبه همم تست هاش متوسط هست البته قبلش کتاب درسی هم بخون
      به درصد 50 رسیدی الگو رو شروع کن
      به این نمیگن چند منبعی میگن مرحله مرحله و با برنامه خوندن
      مشاور

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      میخوام بافاگو+کتاب شروع کنم
      آخرهرفصل تست های گزینه2 یا کتاب های دیگه که درسطح متوسط هستن رو بزنم
      و وقتی فاگو تموم شد الگو بخرم و شروع کنم به تست کارکردن
      چون مطمئنم باخوندن فاگو تکمیل میشم وآماده میشم که دیگه فقط تست کارکنم/البته چون الگو قویه میخوام این کاررو بکنم وگرنه اگر متوسط بود همزمان میزدم تستاشو،ولی میخوام وقت بذارم واسش

نظرتون؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب همین
      شما اگه زیستت زیر 50 درصد هست با خیلی سبز شروع کن هم درسنامه اش خوبه همم تست هاش متوسط هست البته قبلش کتاب درسی هم بخون
      به درصد 50 رسیدی الگو رو شروع کن
      به این نمیگن چند منبعی میگن مرحله مرحله و با برنامه خوندن
      جناب ارتیم نمیدونم قصد شما واقعا از این پست ها چیه ، اگه بلد نیستید کسی رو راهنمایی کنید لطفا انقدر طرف رو از درس دور نکنید
      صرفا برای فاگوزیست نمیگم

یادش بخیر یه زمانی شما هر روز لااقل 30 الی 40 پست در انجمن میدادید
      کلا جو طوری بود که امکان نداشت تاپیکی زده بشه و شما توش پستی نذاشته باشد
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      جناب ارتیم نمیدونم قصد شما واقعا از این پست ها چیه ، اگه بلد نیستید کسی رو راهنمایی کنید لطفا انقدر طرف رو از درس دور نکنید
      صرفا برای فاگوزیست نمیگم

یادش بخید یه زمانی شما هر روز لااقل 30 الی 40 پست در انجمن میدادید
      کلا جو طوری بود که امکان نداشت تاپیکی زده بشه و شما توش پستی نذاشته باشد

راهنمایی نادرست نکردم
      اکثرا دوستان و بچه ها هم عقیده من هستن
      شما مشکل دارین با من ربطی نداره به راهنمایی نادرست
      الحمدالله همه اگاه هستن توی این زمانه
      مشاور

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام ...
      فقط یه نظر میخوام ازتون

شرمندم پست تکراری زدم
      #حلال کنید
      سلام وقتتون بخیر.
      کتاب فاگوزیست به لحاظ آموزشی در سطح بسیار بالایی قرار داره.
      اما دقت کنید این کتاب چند صد صفحه ای فقط دارای درسنامه است نه تست.
      در صورتی که بخش عمده ای از موفقیت شما در این درس بسته به میزان تست زدن شماست.
      این کتاب برای کسایی که میخوان ضعف استدلال وتحلیل زیست شناسی خودشون رو بپوشونند مناسب نیست.
      شما در درس زیست شناسی یا دارای قدرت تحلیل قابل قبول هستید یا قدرت تحلیل ضعیف.
      اگر جز دسته ی اول هستید اصلا نیازی به فاگوزیست ندارید ومیتونید بیشتر وقتتون رو صرف حل تست های خلاقانه کنید.
      اما اگر جز دسته ی دوم هستید باید از فاگوزیست جوادی فقط شیوه ی استدلال رو یاد بگیرید.یعنی با خوندن فاگوزیست رفته رفته میتونید نحوه ی مطالعه ترکیبی رو یاد بگیرید.پس نیازی به مطالعه ی کامل این کتاب ندارید.
      صحبت بچه ها در مورد ماهی وماهی گیری تا حد زیادی درست هست.
      فاگوزیست همه ی نکات مربوط به یک فصل رو ذکر نکرده و میزان مطالب گفته نشده ی این کتاب به اندازه ی حجم مطالب گفته شده است.واین خاصیت درس زیست شناسیه که هیچوقت نمیشه به خلاصه نکته بسنده کرد.
      رویه ی دوسال اخیر نشون داده که دست طراح برای طرح کردن نکات بدیع وتازه بازه.تست هایی که مشابهش در هیچ کتابی نیومده.
      در مجموع شما داوطلب مستعد وبسیار با انگیزه ای به نظر میاین.وطبیعتا خودتون میتونید یک فاگوزیست باشید،بدون نیاز به صرف زمان اضافی.
      موفق باشید

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میخوام بافاگو+کتاب شروع کنم
      آخرهرفصل تست های گزینه2 یا کتاب های دیگه که درسطح متوسط هستن رو بزنم
      و وقتی فاگو تموم شد الگو بخرم و شروع کنم به تست کارکردن
      چون مطمئنم باخوندن فاگو تکمیل میشم وآماده میشم که دیگه فقط تست کارکنم/البته چون الگو قویه میخوام این کاررو بکنم وگرنه اگر متوسط بود همزمان میزدم تستاشو،ولی میخوام وقت بذارم واسش

نظرتون؟
      من نظرم رو گفتم و البته روش هایی که دوستان برا کنکور 95 و 94 کردن دیگه با خودتون تصمیم نهایی
      اما همه جوابت از جمله حجیم بودن کتاب ها بخصوص بعضی جزوات ک قصد تهیه اون رو دارید داشته باشین
      مشاور

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام ...
      فقط یه نظر میخوام ازتون

شرمندم پست تکراری زدم
      #حلال کنید
      باهرچی راحتی بخون حرف بقیه هم گوش نده سوال درباره منابع مسخره ترین کاره یکی هوشش خیلی بالایه میتونه همه ی نکات کتاب خودش ترکیب کنه که فکرکنم تعداداین افرادخیلی کمه تازه وقت کنکورهم بایددرنظرگرفت یکی باتست بهترنتیجه میگیره یکی بادرسنامه براهمه که نمیشه یه نسخه پیچیدیکی حتمابایدفیلم آموزشی ببینه تامطلب بفهمه یکی باکتاب خودش میفهمه پس به حرف بقیه اهمیت نده

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      باهرچی راحتی بخون حرف بقیه هم گوش نده سوال درباره منابع مسخره ترین کاره یکی هوشش خیلی بالایه میتونه همه ی نکات کتاب خودش ترکیب کنه که فکرکنم تعداداین افرادخیلی کمه تازه وقت کنکورهم بایددرنظرگرفت یکی باتست بهترنتیجه میگیره یکی بادرسنامه براهمه که نمیشه یه نسخه پیچیدیکی حتمابایدفیلم آموزشی ببینه تامطلب بفهمه یکی باکتاب خودش میفهمه پس به حرف بقیه اهمیت نده
      موافقم + وقتی یک کتاب میگیرید با همون ادامه بدید دیگه چند منبعی نشید
      و البته یه چیز دیگه این ‌که بهتره رویایی فکر نکنید
      این که شما بخواید فاگوزیست رو بخونید بعد تستای گزینه دو و الگو رو هم بزنید خیلی وقت میگیره
      نمیگم نمیشه ها اما خیلی وقت میگیره

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ho3einu نمایش پست ها

موافقم + وقتی یک کتاب میگیرید با همون ادامه بدید دیگه چند منبعی نشید
      و البته یه چیز دیگه این ‌که بهتره رویایی فکر نکنید
      این که شما بخواید فاگوزیست رو بخونید بعد تستای گزینه دو و الگو رو هم بزنید خیلی وقت میگیره
      نمیگم نمیشه ها اما خیلی وقت میگیره
      الگو مرحله ی دوم منه
      بهتره بادقت تر بخونید مطلب رو
      و گزینه2هم چون نمیشه فقط خوند وبالاخره باید تست هم زد تواین مدت اگرچه کم،برای این استفاده میکنم،چون استاندارد هستن و هزینه ای هم ندارن

14. Top | #14
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام ...
      فقط یه نظر میخوام ازتون

شرمندم پست تکراری زدم
      #حلال کنید
      من خودمم خیلی سردرگم بودم ولی تصمیم نهایی خودم رو گرفتم.
      متاسفانه خیلی از بچه ها وقتی اسم کتاب فاگوزیست میاد گارد میگیرن هر کی ندونه فکر میکنه با فردین جوادی خصومت شخصی دارن.
      در صورتی که این کتاب بسیار عالیه
      ایراداتی که بچه ها از این کتاب میگیرن یکی این هستش که حجمش زیاده که این اصلا مشکلی نداره باید برای درس خوندن وقت گذاشت و نباید انتظار داشته باشیم با خوندن روزی 2 ساعت زیست به درصد بالایی رسید.درس خوندن سخته و نباید انتظار معجزه داشته باشیم.
      برای کسب درصد بالا تو زیست باید حداقل روزی 4 ساعت زیست خوند.
      ایراد بعدی که میگیرن اینه که این کتاب تمامی نکات ممکن رو گفته و قدرت تجزیه و تحلیل رو از دانش آموز گرفته ولی همینطور که دوست عزیزمون پوریا گفتش امسال فرصت آزمون و خطا نداریم و در ضمن 1 سال وقت درسته خیلی زیاده ولی اونقدرم زیاد نیستش که شما روزی 2 ساعتم بشینی رو کتاب تمرکز کنی و چند تا نکته در بیاری که همونام اکثرا بدردنخور هستن. عملا یه دانش آموز نمیتونه همه نکاتو از کتاب استخراج کنه.در ضمن توی زیست شناسی باید مرور زیاد انجام بشه که خب اگر بخوایم خودمون نکات رو استخراج کنیم دیگه وقتی برای مرور زیاد باقی نمیمونه که این برای زیست کنکور فاجعس.
      فقط یه مورد هستش که من تا حدودی باهاش موافقم.اونم غلطای علمی کتابه.که خب اونام به ظاهر غلطه ولی در حقیقت درسته.دلیلشم اینه که رفرنسی که آقای جوادی برای نوشتن کتاب از اون استفاده کرده با رفرنس کتاب درسی متفاوته.و حتی میشه گفت کتاب درسی غلط علمی داره نه فاگوزیست.
      ولی خب شدیدا این مسئله روقبول دارم که ما باید کتاب درسی رو کنکور بدیم.
      به نظر من راه حل این مشکل این هستش که اول کتاب درسی رو مو به مو بخونیم اگر تونستیم الگو رو هم بخونیم تا به یه تسلط کامل توی زیست برسیم که بتونیم اون غلطای اندک رو شناسایی کنیم.
      ولی به نظر من این کتاب واقعا عالیه و چندتا از دوستام که از این کتاب استفاده کردن طبق گفته خودشون خیلی راحت سوالای زیست 95 رو زدن.حتی سوالای بحث برانگیز 156 و 182و....

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من که از قلبش نتیجه ای نگرفتم ! ولی از یه انیمیشن توی یوتیوب چرا

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن