خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فارغ التحصیلان فیزیو تراپی لطفا

سلام دوستان.:-)
      میخاستم بدونم از دید دانشجوهای سال بالایی یا فارغ التحصیلان و شاغلین فیزیو تراپی بپرسم که مشکلات و سختی های کار و رشتشون و مزیتهاش چی هست؟و اینکه در حال حاضر شرایط تاسیس کلینیک خصوصی و هرینه هاش چطوره؟
      بعضیا چند تا کلینیک دارن,اونا چطورین؟
      ممنونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امیدوارم یک نفر پیدا یشه جواب این سوالات رو بده.خوبند.

3. Top | #3

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگه کسی جواب بده ممنون میشم

Sent from my K019 using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من توضیحی که دارم میدم بر اساس گفته های یک متخصص فیزیوتراپی هستش
      موقع انتخاب رشتم باهاش صحبت کردم و یک اطلاعاتی رو دادش

اول این که یک دوره 4 ساله لیسانس هست بعد 3 سال فوق و دکتراشم ی5 ساله هست
      12 سال باید بخونی که متخصص شی

لیسانس باشی باید کار های ماساژ رو که به صورت هفته ای میان بیمار ها انجام بدی و بین 2 تا 3 میلیون بر اساس محل کار و تعداد بیماران متغیر هست
      فوق که بشی بیشتر کار های تمرینیشو بهشون میدید و به نوعی پشت میز نشستن هست اما کار های مخصصوصی هم مطمئنا داره که ایشون به من توضیح نداد و خقوقشم گفت بین 3.5 تا 5

دکتراشو بگیریبیشتر کار های ویزیت رو انجام میدی و کار های بیمار رو چک میکنی که ببینی به خوبی پیش میره یا نه و میری برای بالای 10 میلیون در امد

تنها چیزی که حتما باید توجه بهش داشته باشید اینه که اعصابتون باید خوب باشه و صبر داشته باشید
      بیمارانی که به شما مراجعه میکنن قطعا برای تمرین دادن و ماساژ درد زیادی رو متحمل میشن و ممکنه داد بزنن و حتی فحشتون هم بدن (بدون شوخی میگم )

البته دکترا رو بگیرید دیگه قرار نیست تمرین ها رو خودتون انجام بدید پس از این تصور غلطی که جا انداختن تو ذهن من و شما که فیزیوتراپی یعنی اینکه مساژور بشی چرتی بیش نیست و فقط برای تخریب این رشتس

نیازی هم نیست که خودتون یک کلینیک مجزا بزنید ساختمان پزشکان هم باشه مشکلی نیست

اگر دکتراشو بگیرید 10 میلیون براتون کاملا تضمین شدس
      حالا هرچی بیشتر برند بشید
      درامد بالاتری هم دارید بستگی به تلاشتون داره و اینکه چجوری از موقعیت هاتون استفاده میکنید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alibahadori نمایش پست ها
      من توضیحی که دارم میدم بر اساس گفته های یک متخصص فیزیوتراپی هستش
      موقع انتخاب رشتم باهاش صحبت کردم و یک اطلاعاتی رو دادش

اول این که یک دوره 4 ساله لیسانس هست بعد 3 سال فوق و دکتراشم ی5 ساله هست
      12 سال باید بخونی که متخصص شی

لیسانس باشی باید کار های ماساژ رو که به صورت هفته ای میان بیمار ها انجام بدی و بین 2 تا 3 میلیون بر اساس محل کار و تعداد بیماران متغیر هست
      فوق که بشی بیشتر کار های تمرینیشو بهشون میدید و به نوعی پشت میز نشستن هست اما کار های مخصصوصی هم مطمئنا داره که ایشون به من توضیح نداد و خقوقشم گفت بین 3.5 تا 5

دکتراشو بگیریبیشتر کار های ویزیت رو انجام میدی و کار های بیمار رو چک میکنی که ببینی به خوبی پیش میره یا نه و میری برای بالای 10 میلیون در امد

تنها چیزی که حتما باید توجه بهش داشته باشید اینه که اعصابتون باید خوب باشه و صبر داشته باشید
      بیمارانی که به شما مراجعه میکنن قطعا برای تمرین دادن و ماساژ درد زیادی رو متحمل میشن و ممکنه داد بزنن و حتی فحشتون هم بدن (بدون شوخی میگم )

البته دکترا رو بگیرید دیگه قرار نیست تمرین ها رو خودتون انجام بدید پس از این تصور غلطی که جا انداختن تو ذهن من و شما که فیزیوتراپی یعنی اینکه مساژور بشی چرتی بیش نیست و فقط برای تخریب این رشتس

نیازی هم نیست که خودتون یک کلینیک مجزا بزنید ساختمان پزشکان هم باشه مشکلی نیست

اگر دکتراشو بگیرید 10 میلیون براتون کاملا تضمین شدس
      حالا هرچی بیشتر برند بشید
      درامد بالاتری هم دارید بستگی به تلاشتون داره و اینکه چجوری از موقعیت هاتون استفاده میکنید
      ممنون دوستم.اگه بشه به بقیه سوالام جواب بدی عالیه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خوبه نمایش پست ها
      ممنون دوستم.اگه بشه به بقیه سوالام جواب بدی عالیه.
      من بیشتر از این اطلاعات ندارم اگه جواب بقیه رو بخوام بدم باید از خودم بسازم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیگه کسی نبود جواب بده.فیزیو تراپیست ها ی عزیز😀

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعد از نتایج دوباره بپرس الان انجمن خالی شده

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه دیگه چیزی نمونده.هفته دیگه میدن نتایجو.راستش این انجمن اکثرا خالیه فکر کنم.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خوبه نمایش پست ها
      آخه دیگه چیزی نمونده.هفته دیگه میدن نتایجو.راستش این انجمن اکثرا خالیه فکر کنم.
      ی سر برید با ی فیزیوتراپیست صحبت کنید حضوری

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      =>بهتره در همه رشته ها (در اینجا فیزیوتراپی) ،با جوانان تقریبا تازه فارغ شده مشورت کنید.
      این کار دو تا حسن داره:
      1- از قوانین جدید تحصیل در رشته خودشون آگاهی دارن.
      2-از وضعیت کار فارغ التحصیلان جدید اون رشته با خبر میشین.چون اگه با یه قدیمی مشورت کنین از وضعیت شغلیِ چند سالِ بعدِ اون رشته مطلع میشین.
      از طرفی، بعد فارغ التحصیلی قرار نیست با ده سال سابقه کار فارغ بشین.

پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"
      ویرایش توسط Mahdi.k.h : 13 مرداد 1395 در ساعت 18:28

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آپ

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن