خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

تست زنی و درصد گرفتن

سلام هنگامی که در منزل تست می زنیم باید بالای چه درصدی به دست اوریم ؟؟ مثلا اگه ۷۰٪در یه درس زدم یعنی دیگه لازم نمیکنه دوباره بخونم یا باید درصد بالاتری به دست بیاورم و دوباره بخونم

درکل باید چه درصدی بزنیم که دوباره یه درس و نخونیم و بدونیم که تا حدودی مسلط هستیم ؟

ممنون میشم اگه پاسخ بدید

2. Top | #2
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      الوووووووو

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      test amuzeshi bayad vaght begirim??
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

4. Top | #4
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نه تست اموزشی صرفا برای اموزشه ولی تست سنجشی همونی که من موضوعی انتخاب کردم درباره ش باید هم وقت و هم درصد گرفت

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احمدیا نمایش پست ها
      سلام هنگامی که در منزل تست می زنیم باید بالای چه درصدی به دست اوریم ؟؟ مثلا اگه ۷۰٪در یه درس زدم یعنی دیگه لازم نمیکنه دوباره بخونم یا باید درصد بالاتری به دست بیاورم و دوباره بخونم

درکل باید چه درصدی بزنیم که دوباره یه درس و نخونیم و بدونیم که تا حدودی مسلط هستیم ؟

ممنون میشم اگه پاسخ بدید
      اگه تستِ اموزشی میزنین اصلا نباید وقت بگیرین.. حتی شده به راه حل برسین ولی نیم ساعت طول بکشه خیلی مهمه این کار که اخرش به راه حل برسین. چون برای اموزش هست نه برای وقت گرفتن.

تستِ سنجشی هم فکر نمیکنم الان وقتش باشه... شما باید بعد از عید روش کار کنین یا اگر خیلی مسلط هستین تو بهمن.. الان این کار فایده ای نداره... چون مسلط که نباشین بعدا به مشکل برمیخورین و نمیتونین زمان دار بزنین.

اما اگر از الان میخواین زمان دار بزنین باید مجموعه سوالی تست بزنین... مثلا اگر جامع میزنین به تعدادِ تست های کنکور ( البته نشد هم نشد ولی این تعداد خوب تره ) تست انتخاب میکنین و توی زمانِ مشخص شده ی کنکور میزنین. اما اگر میخواین مبحثی کار کنین هم این کارو کنین خوبه.

در موردِ درصد گرفتن؛ شما الان اولِ اولِ راهین... باید برای 100 % بخونین... اگر توی مجموعه سوالی نتونستین سوالی رو جواب بدین باید موشکافانه روشِ حلشو یاد بگیرین تا اگه مشابهش تو کنکور اومد لنگ نزنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها
      test amuzeshi bayad vaght begirim??
      برای اموزشی نه... اسمش روشه... اموزش ! حتی اگر یک ساعت!! هم طول کشید ولی تونستین حلش کنین انجام بدین... چون اگه حل شه حتی به سختی؛ ملکه ی ذهن میشه و دیگه راه حل یادتون نمیره.

بهتره برای سوالاتِ محاسباتی راه حل های میانبر هم پیدا کنین اگر میتونین... اینکه خودتون یه مطلبی رو کشف کنین خیلی توی ذهنتون خوب میمونه و راحت میتونین حل کنین سوالاتِ مشابه رو.
      من اگر پسر نفرین شده ی اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

6. Top | #6
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ممنون از جواب ولی من از حالا میخوام هردو را کار کنم ولی ۱۰۰٪دیگه بعده ده بار خوندن یه فصل به دست میاد شاید حتی بازم به دست نیاد فک کنم ۶۰٪ خوب باشه چون اونایی که غلط زدیم نیز میتونیم بررسی کنیم ولی اینکه به ۱۰۰٪ برسیم یکم وقته زیادی میخواد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن