خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GUST نمایش پست ها
      من بلافاصله که تکلیف دانشگاهم روشن بشه احتمالا وارد بازار کار بشم منظورم رشته خودم نیستش ...
      اگر فیزیک رو تونستم فیزیک(البته با تقویت دروس تخصصی ) اگر تونستم واردات کنم واردات! یا شاید وارد بورس ایران یا فارکس شدم ...ا
      درنهایت اگر هیچکدوم از کارهام نگرفت شاید به رشته تجربی روی آوردم
      اگه نمیخوای توی رشته خودت کاری انجام بدی همین امسال برو هر دانشگاهی که شد ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

اگه نمیخوای توی رشته خودت کاری انجام بدی همین امسال برو هر دانشگاهی که شد ...
      آخه نمیدونم توی اون مسیرها موفق میشم یا نه!؟
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام آقا من دیگه دارم آمپر میپرونم!
      هرکسی یک چیزی میگه راجع به رشته های مهندسی و پزشکی
      از اول شروع میکنم : هدف من رشته مهندسی شهرم بود که امسال بهش نمیرسم حالا نظریات مختلف دوستان :
      معلم هندسه : هیچ فرقی بین دانشگاه دولتی و آزاد نداره!استادای دانشگاه دولتی پول میگیرن میرن آزاد
      عموم (معلم فیزیک و طرفدار سرسخت تجربی) : خدا دانشگاه آزاد رو زوال نیاره 1.5 میدی ترمی راحت فرقی هم ندارن!
      نظر خودم : مهندسا عین مرغ تو صف نظام مهندسی وایستادن پروژه بگیرن ( طرح پویا) هیچ فرقی هم نداره آزاد باشی یا پیام نور یا دولتی
      یکی از دوستان که درحال تحصیل در دانشگاه آزاده : یکسال موندن برای مهندسی دانشگاه فردوسی ارزششو داره ! اونجا هم مخن و درس خون! انتخاب رشته نکن...!
      نظر معلم شیمی گرامی : پشت کنکور نمون برو سربازی بعدش فلافلی بزن بعدش فرصت برای ادامه تحصیل توی دانشگاه آزاد هست

حالا میرسیم سر رشته!
      بابام : چندسال دیگه همه اینایی که سر کارن بازنشست میشن کار مهندسی نایاب میشه ساخت و ساز هم راه میفته
      خودمم : مهندس بشم پول ندارم نون بخورم تو فکر این بودم تا سال 97 زیست رو بخونم برم دندانپزشکی حالا سختی قبولیش بماند!اگر قبول نشدم همین مهندسی آزاد رو ادامه میدم
      نظر یکی از دوستان انجمن راجع به دندانپزشکی : آرتروز گردن میگیری نرو!
      اون قضیه تدریس فیزیک هم که تو فکرش بودم رو تقریبا کنسل کردم! علتش اینه که خود کسی که فیزیک محض اونم دانشگاه علم و صنعت خونده داره انصراف میده! چون بیشتر از 5تا کلاس در ماه بیشتر پیدا نمیکنه و کنکور تجربی داده ... استادش که 14 سال خونده و از اساتید بزرگ تهرانه هم نظرش همینه !
      دوستان بعضیا میگن تو جوگیری و فلان تصمیم هاتو زود عوض میکنی! علتش اینه که هیچکس از قضیه انتخاب رشته من، منفعتی نمیبره و همه چیزی رو میبینن میگن!واقعا نمیشه یک چیز معقول انتخاب کرد!
      یعنی بالکل هرچی ایده داشتم پاک شد نا امید شدم
      مشکل شماتوسوالتون پیداست میگین تاکنکور97برادندونپزشکی یعنی اگه برین تجربی خودتون رسمادوسال پشت کنکوری میدونید وهمین کلی اشکال داره پس بهتره تجربی نیاین

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مگه نمیگی کاری که میخوای انجام بدی ربطی به رشته و دانشگاهت نداره ؟؟؟ ینی میخوای با آزمون و خطا به سراغ کسب و کار ؟؟؟ داداش گلم پول علف خرس نیست خدایی ... اول فک کن ک چه کاری میتونی انجام بدی و دوست داری از چه روشی پول دار بشی بعد تصمیم بگیر ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داش اگه همه میدونست این مسیری که میخوان برن موفق میشن که کسی نا موفق نبود
      رو کسب و کار اینتنتی حساب کن
      من یه زمانی هدفم این بود دکتر بشم پول در بیارم بعد بیام تو کار بازار یابی اینترنتی

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درضمن یه چیزدیگه یادم رفت بگم مشکل رشته ریاضی تنهابازارکارنیست خیلی ازدانشجوهامث داداش خودم میرن تودانشگاه تئوری محض کارمیکنن توقع دارن باهمونابراشون شغل پیداشه درحالیکه نیازبازارمهارت واقعیه که کسی که وضع مالیش خوبه مثلابرارشته برق فنی حرفه ای کلی کلاس تخصصی داره که میشه شرکت کردوهم زمان ازدانشگاه خوبی مث فردوسی هم مدرک گرفت که دراینصورت حتماکارهست ولی هزینه کلاس هاش دیدم خیلی گرون بودبراهمین منم سال بعدتصمیم گرفتم کنکورتجربی میدم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

مگه نمیگی کاری که میخوای انجام بدی ربطی به رشته و دانشگاهت نداره ؟؟؟ ینی میخوای با آزمون و خطا به سراغ کسب و کار ؟؟؟ داداش گلم پول علف خرس نیست خدایی ... اول فک کن ک چه کاری میتونی انجام بدی و دوست داری از چه روشی پول دار بشی بعد تصمیم بگیر ...
      من که نمیخوام آزمون خطا انجام بدم! مطمئنا یکسال توی اون حیطه بدون سرمایه فعالیت میکنم
      ولی الان همه چیز رکوده و احتمال اینکه منصرف بشم زیاده ...
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      مشکل شماتوسوالتون پیداست میگین تاکنکور97برادندونپزشکی یعنی اگه برین تجربی خودتون رسمادوسال پشت کنکوری میدونید وهمین کلی اشکال داره پس بهتره تجربی نیاین
      داداش علت اینکه دوسال وقت قائل شدم اینه : 1- دانشجوو ام 2 - دست به اختصاصی ترین درس یعنی زیست نزدم!!
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن