خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا وقتی هدفت پول محض باشه به هیچ جا نمیرسی اینو پارسال خودم تجربه کردم داداش.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JavADiiI74 نمایش پست ها
      هدف.... فکر کنم تعریف درستی از هدف توی ذهنت نداری.
      به هرحال آرزوی موفقیت برات دارم و امیدوارم جوگیریت کمتر بشه!
      بای
      آبجی من که هدفمو گفتم عجبااااااا |:
      باز گفت جوگیر
      یعنی یک انتخاب معقول و درست پیدا نمیشه |:
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من فقط از 10 سال دیگه خودم میترسم که انقدر ملت دارن سرازیر میشن به سمت رشته های پزشکی و ...
      یه وقت ورق برنگرده و 10 سال دیگه بخوایم از نو بریم مهندسی بخونیم ...
      اینجا ایرانه ؛ هیچی روش ننوشته ...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در توصیف رشته های مهندسی باید بگم.
      من تو آموزشی مسابقات ملی مهارت که بودم دو تا مهندس برنامه نویس دیدم.
      یکی تاکسی رون بود
      اون یکی دیگه برنامه می نوشت 15 میلیون گاهی هم با شرکتشون برنامه مینوشتن 90 میلیون تومان .
      از اون که موفق بود پرسیدیم چرا شما انقدر موفقید اون یکی اون طوریه
      گفت : خودش عرضه نداره وگرنه مینشست خونشون هر روز تواناییهاشو زیاد می کرد.
      بله اینطوریاس

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Hosseini نمایش پست ها
      من فقط از 10 سال دیگه خودم میترسم که انقدر ملت دارن سرازیر میشن به سمت رشته های پزشکی و ...
      یه وقت ورق برنگرده و 10 سال دیگه بخوایم از نو بریم مهندسی بخونیم ...
      اینجا ایرانه ؛ هیچی روش ننوشته ...
      خوبی پزشکی اینه دست وزارت بهداشته وگرنه بدبخت بودیم
      الآن البته وضع چندان خوب نیست چون دانشگاه ها خیلی دارن پردیس میگیرن تو پول بده پزشکی بخون

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gust نمایش پست ها
      هدف من پوله آبجی
      90 درصد هدفشون پوله ولی راه های زیادی برای رسیدن به پول وجود داری . شما باید ببینی علاقت چیه . اگه خودت میدونی چه شغلی رو دوست داری که مشکل حله اگه نه برو پیش یه روانشناس تست mbti بده ببین به چه چیزایی گرایش داری .

شغل مورد نظرت رو که پیدا کردی بهترین رشته دانشگاهی که باهاش همخوانی داره رو در بهترین دانشگاه انتخاب کن (دانشگاه های تهران و دولتی منطقه 1) و بشین درس بخون سال دیگه بهش برسی .

چنتا چیز رو مد نظر داشته باش :
      1-همونجور که پدرت میگه ممکنه یهو نیاز به مهندس توی کشور زیاد بشه . چه از طرف دولت چه بخش خصوصی . که در هر صورت اولویت با فارغ های دانشجو های برتره .

2-شما نمیخوای بری دانشگاه که دو روز بعد بیای بیرون . شما قراره حداقل 6 سال دیگه فارغ بشی که اون موقع نسبت به الان دوتا دولت عوض شده و ممکنه با توجه به وضع وخیم ایران اوضاع 180 درجه تغییر کنه .

3-شما قبلا گفتی که مشکل مالی نداری درسته ؟ پس خودت هر وقت بخوای میتونی شرکت تاسیس کنی و وارد بازار کار بشی . بازار کار همه توی ایران خیلی خلا داره ! اگه کسی توی کارش حرفه ای باشه میتونه از این خلا ها میلیاردی پول در بیاره ...
      و نکاتی دیگر ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز Blackfire747 من اگه انقدر پول داشتم که سالی 32 میلیون پول بدم برم پزشکی بخونم اصن درس نمی خوندم
      خداوکلیلی به چیه این مملکت امیدوار باشم ؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Hosseini نمایش پست ها
      دوست عزیز Blackfire747 من اگه انقدر پول داشتم که سالی 32 میلیون پول بدم برم پزشکی بخونم اصن درس نمی خوندم
      خداوکلیلی به چیه این مملکت امیدوار باشم ؟
      والا منم نطرم همینه آدم که انقدر پول داره میره یه کامیون میخره از همون سال اول پول در میاره
      امسال سه نفر از شهرستان ما رفتن بین الملل توی شهرستان خیلی کوچیک شما حساب کن.
      بعضیا بی حد پولدارن .
      اوضاع خرابه خراب

9. Top | #24
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من که دیگه فقط بعد از هر نماز دعا می کنم آقا ظهور کنه
      فک کنم که بعد از ظهور آقا ؛ سلمان فارسی خیلی کار داره تا این مملکتو درس کنه ...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

90 درصد هدفشون پوله ولی راه های زیادی برای رسیدن به پول وجود داری . شما باید ببینی علاقت چیه . اگه خودت میدونی چه شغلی رو دوست داری که مشکل حله اگه نه برو پیش یه روانشناس تست mbti بده ببین به چه چیزایی گرایش داری .

شغل مورد نظرت رو که پیدا کردی بهترین رشته دانشگاهی که باهاش همخوانی داره رو در بهترین دانشگاه انتخاب کن (دانشگاه های تهران و دولتی منطقه 1) و بشین درس بخون سال دیگه بهش برسی .

چنتا چیز رو مد نظر داشته باش :
      1-همونجور که پدرت میگه ممکنه یهو نیاز به مهندس توی کشور زیاد بشه . چه از طرف دولت چه بخش خصوصی . که در هر صورت اولویت با فارغ های دانشجو های برتره .

2-شما نمیخوای بری دانشگاه که دو روز بعد بیای بیرون . شما قراره حداقل 6 سال دیگه فارغ بشی که اون موقع نسبت به الان دوتا دولت عوض شده و ممکنه با توجه به وضع وخیم ایران اوضاع 180 درجه تغییر کنه .

3-شما قبلا گفتی که مشکل مالی نداری درسته ؟ پس خودت هر وقت بخوای میتونی شرکت تاسیس کنی و وارد بازار کار بشی . بازار کار همه توی ایران خیلی خلا داره ! اگه کسی توی کارش حرفه ای باشه میتونه از این خلا ها میلیاردی پول در بیاره
      و نکاتی دیگر ...
      من بلافاصله که تکلیف دانشگاهم روشن بشه احتمالا وارد بازار کار بشم منظورم رشته خودم نیستش ...
      اگر فیزیک رو تونستم فیزیک(البته با تقویت دروس تخصصی ) اگر تونستم واردات کنم واردات! یا شاید وارد بورس ایران یا فارکس شدم ...ا
      درنهایت اگر هیچکدوم از کارهام نگرفت شاید به رشته تجربی روی آوردم
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      استارتر به نظرخودت به جای مشورت با ماها بهترنیست بری بایه مشاورخوب صحبت کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اخه اگه مابیل زن بودیم باغچه خودمونو بیل میزدیم

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis413 نمایش پست ها
      استارتر به نظرخودت به جای مشورت با ماها بهترنیست بری بایه مشاورخوب صحبت کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اخه اگه مابیل زن بودیم باغچه خودمونو بیل میزدیم
      مشاور چی میخواد بگه!؟ انچه عیان است چه حاجت به بیان است
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

13. Top | #28
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بابا مشاورا خودشون دارن واسه تجربی 96 میخونن
      مزاحم اون بنده خداها نشین ...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GUST نمایش پست ها
      مشاور چی میخواد بگه!؟ انچه عیان است چه حاجت به بیان است
      اگه سرمایه کافی داری به نظرمن بروسمت بازارکار درسو ول کن
      ولی اگه نداری بمون یه سال دیگه یه مهندسی خوب تویه دانشگاه خوب قبول شو که راحت تر بورسیه بگیری بری کشورای دیگه مهندسی توایران حالا حالا پره

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GUST نمایش پست ها
      سلام آقا من دیگه دارم آمپر میپرونم!
      هرکسی یک چیزی میگه راجع به رشته های مهندسی و پزشکی
      از اول شروع میکنم : هدف من رشته مهندسی شهرم بود که امسال بهش نمیرسم حالا نظریات مختلف دوستان :
      معلم هندسه : هیچ فرقی بین دانشگاه دولتی و آزاد نداره!استادای دانشگاه دولتی پول میگیرن میرن آزاد
      عموم (معلم فیزیک و طرفدار سرسخت تجربی) : خدا دانشگاه آزاد رو زوال نیاره 1.5 میدی ترمی راحت فرقی هم ندارن!
      نظر خودم : مهندسا عین مرغ تو صف نظام مهندسی وایستادن پروژه بگیرن ( طرح پویا) هیچ فرقی هم نداره آزاد باشی یا پیام نور یا دولتی
      یکی از دوستان که درحال تحصیل در دانشگاه آزاده : یکسال موندن برای مهندسی دانشگاه فردوسی ارزششو داره ! اونجا هم مخن و درس خون! انتخاب رشته نکن...!
      نظر معلم شیمی گرامی : پشت کنکور نمون برو سربازی بعدش فلافلی بزن بعدش فرصت برای ادامه تحصیل توی دانشگاه آزاد هست

حالا میرسیم سر رشته!
      بابام : چندسال دیگه همه اینایی که سر کارن بازنشست میشن کار مهندسی نایاب میشه ساخت و ساز هم راه میفته
      خودمم : مهندس بشم پول ندارم نون بخورم تو فکر این بودم تا سال 97 زیست رو بخونم برم دندانپزشکی حالا سختی قبولیش بماند!اگر قبول نشدم همین مهندسی آزاد رو ادامه میدم
      نظر یکی از دوستان انجمن راجع به دندانپزشکی : آرتروز گردن میگیری نرو!
      اون قضیه تدریس فیزیک هم که تو فکرش بودم رو تقریبا کنسل کردم! علتش اینه که خود کسی که فیزیک محض اونم دانشگاه علم و صنعت خونده داره انصراف میده! چون بیشتر از 5تا کلاس در ماه بیشتر پیدا نمیکنه و کنکور تجربی داده ... استادش که 14 سال خونده و از اساتید بزرگ تهرانه هم نظرش همینه !
      دوستان بعضیا میگن تو جوگیری و فلان تصمیم هاتو زود عوض میکنی! علتش اینه که هیچکس از قضیه انتخاب رشته من، منفعتی نمیبره و همه چیزی رو میبینن میگن!واقعا نمیشه یک چیز معقول انتخاب کرد!
      یعنی بالکل هرچی ایده داشتم پاک شد نا امید شدم
      دوست من بشین روشن و معقول به هدفت از مهندسی خوندن فکر کن...ببین میخای چه کاره بشی آزاد کار کنی استخدام بشی خودت دفتر بزنی شایدم بخای هییت علمی چیزی بشی...اصلا کجا کار کنی؟تهران شهرستان یا حتی خارج از کشور...چون مثلا توی بعضی از استخدام ها نوع دانشگاه هم مهمه.جواب هر کدوم از این سوال ها راه متفاوتی جلو پات میزاره.در کل از بقیه مشورت بگیر ولی خودت تصمیم نهاییتو بگیر.موفق باشی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن