خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات

تعداد صفحات کتاب های شیمی مبتکران 2 و 3 و پیش 1 و پیش 2 و شیمی های خیلی سبزو میدونید؟

سلام دوستان
      تعداد صفحات کتاب های شیمی مبتکران 2 و 3 و پیش 1 و پیش 2 و شیمی های خیلی سبزو اگه میدونید بگید لطفا
      http://facenama.com/ajax/?tp=41&post_id=288948532
      هر روز صبح آهویی از خواب یبدار میشود که میداند باید از شیری تندتر بدود تا طعمه ی او نشود وشیری که میداند باید از آهویی تندتر بدود تا گرسنه نماند،مهم نیست که شیر هستی یا آهو،با طلوع هر آفتاب با تمام توان آماده دویدن باش...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام خيلي سبز تو سايتش كنار هر كتاب نوشته مبتكران رو نمي دونم من كتاباي مبتكرانم قديميه اينه شيمي دو ٥٣٣ سوم ٤٤٧ پيش يك ٤٣٨ خيلي سبز سوم اين جديده ٥٤٤ پيش يك قديميه ٣٤٥
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مرسی
      داداش
      من رشتم چیزی دیگه بوده
      کدوم شیمی سختره
      شیمی 2یا 3 یا پیش
      اگه ترتیب کتابای سخت شیمی رو از نظر خودت بگی ممنون میشم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      .
      .
      .
      .
      .
      up
      هر روز صبح آهویی از خواب یبدار میشود که میداند باید از شیری تندتر بدود تا طعمه ی او نشود وشیری که میداند باید از آهویی تندتر بدود تا گرسنه نماند،مهم نیست که شیر هستی یا آهو،با طلوع هر آفتاب با تمام توان آماده دویدن باش...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یادش بخیر زمانی که من میخوندم 4 سال پیش مبتکران همشون دو جلدی بودن هرپایه 700 صفحه ولی الانشو میدونم تقریبا نصف شده وبقیش رفته تو شیمی تکمیلی.....
      انسان ها هرگز شکست نمیخورند بلکه تلاششان را متوقف میکنند
      (هرگونه سوالی از شیمی با هر سطحی! داشتین در خدمتم)
      رتبم شده 2970 در سهمیه(اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر پایین شم
      )

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseinR نمایش پست ها
      یادش بخیر زمانی که من میخوندم 4 سال پیش مبتکران همشون دو جلدی بودن هرپایه 700 صفحه ولی الانشو میدونم تقریبا نصف شده وبقیش رفته تو شیمی تکمیلی.....
      داداش کتابای درسی شیمی کدومش به نظرت سخت تره به ترتیب/

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mosicr7 نمایش پست ها
      داداش کتابای درسی شیمی کدومش به نظرت سخت تره به ترتیب/
      والا راستشو بخوای به نظر من همش بیش از حد آسونه
      شیمی 2 حفظی تره و اوربیتالش سختره و لوییس
      شیمی سه استو کیو متری رو بفهمی بقیشش حله
      شیمی 4 اسید باز نیاز به مطالب قبلی داره و الکتروشیمیش حفظیه
      )

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      والا راستشو بخوای به نظر من همش بیش از حد آسونه
      شیمی 2 حفظی تره و اوربیتالش سختره و لوییس
      شیمی سه استو کیو متری رو بفهمی بقیشش حله
      شیمی 4 اسید باز نیاز به مطالب قبلی داره و الکتروشیمیش حفظیه
      داداش کتابای شیمی مبتکران واسه کسی که شیمی رو خوب نمیشناسه خوبن ب نظر شما؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم شیمی رو با مبتکران شروع کردم و اصن مبتکران شیمی باعث شد برم سمت المپیاد شیمی...اونقدر خوب و جذاب توضیح داده بود که تا وسط تابستون سال اول بدون هیچ معلم و کمکی تا سومو خوندم کامل کامل.....البته خب من همه زندگیمو گذاشتم پای شیمی و با روزی 5-6 ساعت فقط شیمی حدود شش ماه فقط دوم و سوم طول کشید
      به نظر من چون وقتگیره شما اول درسنامشو بخون بعدشم تستای vit رو بزن و اخر هر فصلم تستای کنکور....
      من همینا رو خوندم +حدود 36 تا منبع دیگه کنکور 94 رو 90 و 95 رو 76 متاسفانه زدم(البته اون 36 تا رو اگه نمیخوندمم فرقی نمیکرد چون اونا مربوط به المپیادم بود)
      )

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من کتابای مبتکران رو بخونم چهارتاشو میتونم شیمی 20 تا 30 بزنم به نظرتون؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کتابای مبتکران رو بخونم چهارتاشو میتونم شیمی 20 تا 30 بزنم به نظرتون؟
      20 تا 30؟؟!!!!!!!!!!!!
      اگه تکمیلیشم بخونی همه چیزای لازم برای 100 رو داری ولی در عمل نمیشه میشه بین 60 تا 100
      بدون تکمیلیش به نظرم تا 50 باید بشه چون وقتی قراره نصفه سوالارو جواب بدی وقت بیشتریم داره ولی هرچه درصد بیشتری بخوای زمانت واسه هر سوال کمتر میشه و سخت تر
      ببین بین همه درسا شیمی نسبت به خودش کم ترین وقتو داره حداقل 10 دقیقه از زمینو باید واسش بذاری البته که اگه زیر 50 میخوای نیازی نیس وقتش خوبه
      قبل عید تموم کن همه درسارو بعدش خوب تثبیت کن
      یادت نره اول درس نامه بعد تستای vit بعدشم آخر هر فصل سوالای کنکور(یه وقت نگی تستای کنکور حیفه بذارم واسه آخر که بزرگ ترین اشتباه عمرته)
      راستی بعدا که تو شیمی شاخ شدی برو سراغ تستای سری Z خیلی سببز تستای خلاقانه ای داره
      بعدشم اینقدر خودتو دست کم نگیر من خودم معدل دوم 13.31 بود از 18 آبان شروع کردم سه ماه دیرتر از تو فقط هم کتاب کمک درسی و ازمون و دیگر هیچ نه معلم خصوصی نه دی وی دی هیچی.......ولی خیلی خوندم...بالای 70 ساعت خالص در هفته....الانم تخمین رتبم زیر هزاره اتفافا 18 مرداد کارنامه و معدلمو میزارم تا بچه ها همه ببینن اگه بخوان میتونن..
      یه توصیه ویژه هم از من بشنو اگه ساعت مطالعت پایینه برو خانه کنکور ثبت نام کن واقعا ارزششو داره اگه خودت ارادشو داشته باشی....باید سخت کار کنی.....و بهترین نتیجه رو بگیری
      راستی تو این دو سال اخیر خیلی گیر دادن به حفظیجات! شیمی...حتما از رو کتاب درسی بخون همه چیز رو جز بیشتر بدانید...حتی ساختار ها رو حفظ کن...مخصوصا مهماش مثه آسپرین و گلوکز و...البته سعی کن شیمی رو بفهمی و حفظ نکنی مخصوصا استوکیمتری رو
      )
      ویرایش توسط amirhosseinR : 11 مرداد 1395 در ساعت 06:35

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      20 تا 30؟؟!!!!!!!!!!!!
      اگه تکمیلیشم بخونی همه چیزای لازم برای 100 رو داری ولی در عمل نمیشه میشه بین 60 تا 100
      بدون تکمیلیش به نظرم تا 50 باید بشه چون وقتی قراره نصفه سوالارو جواب بدی وقت بیشتریم داره ولی هرچه درصد بیشتری بخوای زمانت واسه هر سوال کمتر میشه و سخت تر
      ببین بین همه درسا شیمی نسبت به خودش کم ترین وقتو داره حداقل 10 دقیقه از زمینو باید واسش بذاری البته که اگه زیر 50 میخوای نیازی نیس وقتش خوبه
      قبل عید تموم کن همه درسارو بعدش خوب تثبیت کن
      یادت نره اول درس نامه بعد تستای vit بعدشم آخر هر فصل سوالای کنکور(یه وقت نگی تستای کنکور حیفه بذارم واسه آخر که بزرگ ترین اشتباه عمرته)
      راستی بعدا که تو شیمی شاخ شدی برو سراغ تستای سری Z خیلی سببز تستای خلاقانه ای داره
      بعدشم اینقدر خودتو دست کم نگیر من خودم معدل دوم 13.31 بود از 18 آبان شروع کردم سه ماه دیرتر از تو فقط هم کتاب کمک درسی و ازمون و دیگر هیچ نه معلم خصوصی نه دی وی دی هیچی.......ولی خیلی خوندم...بالای 70 ساعت خالص در هفته....الانم تخمین رتبم زیر هزاره اتفافا 18 مرداد کارنامه و معدلمو میزارم تا بچه ها همه ببینن اگه بخوان میتونن..
      یه توصیه ویژه هم از من بشنو اگه ساعت مطالعت پایینه برو خانه کنکور ثبت نام کن واقعا ارزششو داره اگه خودت ارادشو داشته باشی....باید سخت کار کنی.....و بهترین نتیجه رو بگیری
      راستی تو این دو سال اخیر خیلی گیر دادن به حفظیجات! شیمی...حتما از رو کتاب درسی بخون همه چیز رو جز بیشتر بدانید...حتی ساختار ها رو حفظ کن...مخصوصا مهماش مثه آسپرین و گلوکز و...البته سعی کن شیمی رو بفهمی و حفظ نکنی مخصوصا استوکیمتری رو
      پ

دوست عزیز امروز یه تاپیکی دیدم و موضوعش رو که خوندم فکر کنم کتاب اشتباه رو خریدم من واسه شیمی 2 مبتکران
      ی نگاهی میندازی اون تاپیک رو
      من کتاب دومی تاپیک زیر رو خریدم و میگن اولی رو باید میخریدم.نظر شما چیه
      http://forum.konkur.in/thread43253.html

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پ

دوست عزیز امروز یه تاپیکی دیدم و موضوعش رو که خوندم فکر کنم کتاب اشتباه رو خریدم من واسه شیمی 2 مبتکران
      ی نگاهی میندازی اون تاپیک رو
      من کتاب دومی تاپیک زیر رو خریدم و میگن اولی رو باید میخریدم.نظر شما چیه
      http://forum.konkur.in/thread43253.html
      اونی که روش نوشته واجب رو باید میخریدی(الان مبتکران دوقسمت شده واجب و تکمیلی)
      اون یکی دیگه قدیمیه
      ببین نمودار کلیش اینطوریه:
      مبتکران کلا دو نوع بود:
      1)آموزش(که نکات اضافی هم توش داشت مثلا شکل اوبیتال های f)
      2)تست(که کتاب اصلی واسه کنکوره وچون حجمش زیاد بود مطالب ضروریش شده کتاب واجب و مطالب دیگش رفته تو تکمیلی)
      )

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اونی که روش نوشته واجب رو باید میخریدی(الان مبتکران دوقسمت شده واجب و تکمیلی)
      اون یکی دیگه قدیمیه
      ببین نمودار کلیش اینطوریه:
      مبتکران کلا دو نوع بود:
      1)آموزش(که نکات اضافی هم توش داشت مثلا شکل اوبیتال های f)
      2)تست(که کتاب اصلی واسه کنکوره وچون حجمش زیاد بود مطالب ضروریش شده کتاب واجب و مطالب دیگش رفته تو تکمیلی)
      پس اونی که دارم بدرد نمیخوره؟
      با خوندن درسنامه مبتکران واجب نیازه کتاب درسی هم بخونم؟چون من شیمی 30 هم بزنم خوبه
      در مورد آزمون تست فار نظری ندارید؟
      ویرایش توسط mosicr7 : 11 مرداد 1395 در ساعت 21:06

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس اونی که دارم بدرد نمیخوره؟
      با خوندن درسنامه مبتکران واجب نیازه کتاب درسی هم بخونم؟چون من شیمی 30 هم بزنم خوبه
      در مورد آزمون تست فار نظری ندارید؟
      اونم خوبه ولی قدیمیه........
      تو این دو سال اخیر خیلی گیر دادن به حفظیجات! شیمی...حتما از رو
      کتاب درسی
      بخون همه چیز رو جز بیشتر بدانید...حتی ساختار ها رو حفظ کن...هر کار میکنی کتاب درسیو کنار نذار...راستی حواست باشه کتابا عوض شدن واسه 96 باید شیمی پیش 96 و سوم 95 و دوم94 رو بخونی....مخصوصا شیمی پیش بیشتر عوض شده...
      آزمون فار یه بار از یکی از دوستام گرفتم یکیشو شانسی زدم شد 50 درصد... بهم بر خورد گذاشتمش کنار...
      آخرین ویرایش amirhosseinR
      ; امروز در 05:35.
      )

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن