خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 79
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

بررسی سوالات زیست 95 و تطبیق آن با خط کتاب درسی !!!

با سلام ...
      درسته که الان دیره و خیلیا پاسخ تشریحی های معتبر تری دادن بیرون ولی هدف من فقط این بود که بخام بهتون بگم سوالات کنکور مخصوصا تو زیست شناسی قطعا و مسلما از خط کتاب درسی طرح میشن و لاغیر !!! و از طرفی میخام بهتون این توضیه رو بکنم که دنبال منابع مختلف و بی پایه و اساس نرید ! کتاب درسی بخونید و تست سراسری بزنید ...
      همگی موفق و پیروز باشید !
      بریم سراغ اولین سوال زیست داخل 95 ، سوالی که رسما همه گفتن کلید سازمان سنجش غلط بوده ولی من میگم کاملا درست بوده !!!!
      فایل پیوست 58248

سعی میکنم یکی یکی همه ی سوالات رو بررسی کنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دوست عزیز در مورد این سوال اول در ص 117 ماهی رو جدا از اون سایرین مهره داران کرده . خب وقتی یه مهره دار که اسکلت از جنس غضروف داره دیگه سه نوع استخوان رو نمیتونه داشته باشه .
      پدرام فرهادیان هم همینطوری میخواست که غلط طراحان رو درست جلوه بده . نمیدونم چرا؟!!
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست %D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA95-1.jpg  

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      دوست عزیز در مورد این سوال اول در ص 117 ماهی رو جدا از اون سایرین مهره داران کرده . خب وقتی یه مهره دار که اسکلت از جنس غضروف داره دیگه سه نوع استخوان رو نمیتونه داشته باشه .
      پدرام فرهادیان هم همینطوری میخواست که غلط طراحان رو درست جلوه بده . نمیدونم چرا؟!!
      اگه دقت کنین تمام خط کتاب رو اوردم که یکیش اون یکی رو نقض کرده و گفتم که استناد طراح به جمله ی ای هس که با رنگ قرمز مشخص کردم . . . حالا شما اصرار بر مخالف دارید عرضی نیس . . .

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فایل پیوست 58254
      اینم سوال 157

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا میشه منو هم راهنمایی کنید
      من واسه زیست نشرالگو و زیر ذره بین و همایش عمارلو رو خوندم(سوالات سراسری 6سال هم که محفوظه)
      کتاب درسیم که واقعا بیا اوضاعشو ببین چقدر داغونه خواستی واستون عکس میذارم ببنید فسیل شده
      حالا من امسال تو 40 دقیقه 41 زدم
      احساس میکنم خیلی کم زدم چون کنکورای پارسالو که نگاه میکنم با توجه به توانایی هام کمترین درصد ممکنو بدست آوردم
      میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟؟؟
      امسال حدودا زیر هزار منطقه میشم بنظرتون بمونم یا برم؟؟؟پزشکی مازندران و یزد و بیرجند و.. اینا قبولم(کنکورمو که خراب کردم و توی هر درس کمترین درصد ممکنو زدم)

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کار خوبیه دوست عزیز لطفا ادامه بدید تا دوستان دنبال جزوه ها و کتاب های درسنامه ای نگردن

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseinR نمایش پست ها
      لطفا میشه منو هم راهنمایی کنید
      من واسه زیست نشرالگو و زیر ذره بین و همایش عمارلو رو خوندم(سوالات سراسری 6سال هم که محفوظه)
      کتاب درسیم که واقعا بیا اوضاعشو ببین چقدر داغونه خواستی واستون عکس میذارم ببنید فسیل شده
      حالا من امسال تو 40 دقیقه 41 زدم
      احساس میکنم خیلی کم زدم چون کنکورای پارسالو که نگاه میکنم با توجه به توانایی هام کمترین درصد ممکنو بدست آوردم
      میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟؟؟
      امسال حدودا زیر هزار منطقه میشم بنظرتون بمونم یا برم؟؟؟پزشکی مازندران و یزد و بیرجند و.. اینا قبولم(کنکورمو که خراب کردم و توی هر درس کمترین درصد ممکنو زدم)
      تو پیغام خصوصی برات میگم ... اینجا بخام بگم هستند عزیزانی که با انواع سلاح های سرد و گرم اماده باش وایستادن تا حمله کنن . . .

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      کار خوبیه دوست عزیز لطفا ادامه بدید تا دوستان دنبال جزوه ها و کتاب های درسنامه ای نگردن
      ممنون دوستم

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها
      با سلام ...
      درسته که الان دیره و خیلیا پاسخ تشریحی های معتبر تری دادن بیرون ولی هدف من فقط این بود که بخام بهتون بگم سوالات کنکور مخصوصا تو زیست شناسی قطعا و مسلما از خط کتاب درسی طرح میشن و لاغیر !!! و از طرفی میخام بهتون این توضیه رو بکنم که دنبال منابع مختلف و بی پایه و اساس نرید ! کتاب درسی بخونید و تست سراسری بزنید ...
      همگی موفق و پیروز باشید !
      بریم سراغ اولین سوال زیست داخل 95 ، سوالی که رسما همه گفتن کلید سازمان سنجش غلط بوده ولی من میگم کاملا درست بوده !!!!
      فایل پیوست 58248

سعی میکنم یکی یکی همه ی سوالات رو بررسی کنم
      گزینه سه ایراد داره اول برین اخرم بیاین باز مورد داره .

لطفا .... خواری طراح را نکنیم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان لطفی بکنن اگه سوال مشاوره ای یا هر چیز نامربوط به تاپیک رو دارن برن جای دیگه بپرسن

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درسته ما نمیتونیم سوال غلط رو درست بگیریم اما دست کم میتونیم ادب خودمون رو حفظ کنیم

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دوستان روزی 5 سوال رو بررسی میکنیم ...
      از همراهی همه ی عزیزان کمال تشکر رو دارم

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن