خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

چطور تست بزنیم؟

سلام. برای تست زدن کدوم یک از روش ها بهتره
      1)یه تست رو بعد از اینکه جواب دادیم پاسخ کلیدی و تشریحی رو نگا کنیم
      2)حدود 20 یا30 یا هر چند تا بیشتر تست بزنیم و براخودمون پاسخنامه تشریحی تو ورق کاغذ درست کنیم وپاسخ تشریحی اون سوالو توش بنویسیم و بعد از اینکه اون تعداد معین شده تست ها رو تموم کردیم وپاسخ های تشریحی رو هم تو کاغذ نوشتیم حالا بیایم جوابا و پاسخ تشریحی ها رو با جواب و پاسخ تشریحی کتاب تست تطابق بدیم ببنیم درسته یا نه(این روش رو یه مشاور بهم گفت)
      البته روش دوم وقت گیر از روش اوله

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من همیشه از روش اول رفتم و راضی هم هستم ... البته مواقعی که میخای تو خونه ازمون جامع بدی از روش دوم باید استفاده کنی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما یه مشاور داشتیم میگفت روش دوم بهتره چون سر کنکور خسته می شی و کم میاری اگر اینجوری تست بزنی و بری جوابشو ببینی
      می شود....
      شورش را دربیاوری..
      من به این دوست داشتن ها
      قانع ......
      نیستم ....

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تست آموزشی روش اول ولی اگه می خوای از خودت ازمون بگیری روش دوم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روش اول برای یادگیری
      روشش دوم موقع امتحان کردن خودت
      چون من خودم با این مسئله مشکل داشتم وقتی میومدم از روش دوم برم و برمیگشتم ببینم چرا تستو اشتباه زدم کلا از فضای تست بیرون اومده بوده و بازدهی لازمو نداشت ولی روش اول همونجا نکته تستو میگرفتم
      بعدشم مگه خسته چی میخوای بشی؟؟؟مگه کوه کندنه؟؟؟اونقدر آزمون آزمایشی میدین که مخصوصا اون آخرا که کنکورارو میزنین دیگه همه چی طبیعی میشه تعداد زیاد تست پشت سرهم واستون عادیه...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseinR نمایش پست ها
      روش اول برای یادگیری
      روشش دوم موقع امتحان کردن خودت
      چون من خودم با این مسئله مشکل داشتم وقتی میومدم از روش دوم برم و برمیگشتم ببینم چرا تستو اشتباه زدم کلا از فضای تست بیرون اومده بوده و بازدهی لازمو نداشت ولی روش اول همونجا نکته تستو میگرفتم
      بعدشم مگه خسته چی میخوای بشی؟؟؟مگه کوه کندنه؟؟؟اونقدر آزمون آزمایشی میدین که مخصوصا اون آخرا که کنکورارو میزنین دیگه همه چی طبیعی میشه تعداد زیاد تست پشت سرهم واستون عادیه...
      دقت نکردی به متن تایپیک گفتم یه پاسخ تشریحی برا خودمون درست میکنیم وآخر سر با پاسخ تشریحی کتاب تست مقایسه میکنیم تا ببنیم تحلیلی که روی اون تست انجام دادیم وبه جواب رسوندیم درست بوده یانه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramandi نمایش پست ها
      2)حدود 20 یا30 یا هر چند تا بیشتر تست بزنیم و براخودمون پاسخنامه تشریحی تو ورق کاغذ درست کنیم وپاسخ تشریحی اون سوالو توش بنویسیم و بعد از اینکه اون تعداد معین شده تست ها رو تموم کردیم وپاسخ های تشریحی رو هم تو کاغذ نوشتیم حالا بیایم جوابا و پاسخ تشریحی ها رو با جواب و پاسخ تشریحی کتاب تست تطابق بدیم ببنیم درسته یا نه(این روش رو یه مشاور بهم گفت)
      سلام.این دو روش هر کدوم واسه یه زمان خاصی هستش
      1)وقتی میخوای تست آموزشی حل کنی.مثلا درس فیزیک درستو ک خوندی بعد میای چندتا تست میزنی واسه این که موضوع رو کامل یاد بگیری خب این باید به روش اول بری ک کامل یاد بگیری
      2)بعد این که درس واست جا افتاد یه روز یا دو روز بعد چند تا تست انتخاب میکنی و یک آزمون کلی از خودت میگیری این دیگه از روش دوم بری خیلی بهتره چون میتونی درصد حساب کنی و بفهمی چه طوری

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      شما نوع تستو معلوم نکری؟ اموزشی ؟ یاداوری؟ ازمون؟......
      برای اموزشی روش اول خیلی خوبه!!! به شرظی اینکه جر زنی نکنی و درست کار کنی!
      برای یاد اوری هم روش اول خوبه
      برای ازمون روش دوم!!
      بقیه هم یادم نیست

ولی در کل روش اول بهتره!
      خلاف قوانین.

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      والا من که از روش اول میرفتم و واقعا هم به نتیجه رسیدم ولی من هر 10 تا تستی که میزدم میرفتم پاسخنامه رو میدیدم و سوالایی که درست زدم هیچ - ولی سوالایی که اشتباه زدم پاسخنامه تشریحیشو نگاه میکردم ببینم چجوری حل شده و روش حل کردنشو یاد میگرفتم
      اینجوری خوندم که پیشرفت کردم
      روش دوم هم که خییلی از دوستان در همین تاپیک درست جوابتون رو دادن و اون برای اینکه از خودت امتحان بگیری خوبه ولی اگه بخوای تو تست زنی از اون استفاده کنی وقت کم میاری
      موفق باشی
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دقت نکردی به متن تایپیک گفتم یه پاسخ تشریحی برا خودمون درست میکنیم وآخر سر با پاسخ تشریحی کتاب تست مقایسه میکنیم تا ببنیم تحلیلی که روی اون تست انجام دادیم وبه جواب رسوندیم درست بوده یانه
      اینطوری خیلی وقت گیرهههههههههه
      همون روش یک در کل بهتره
      انسان ها هرگز شکست نمیخورند بلکه تلاششان را متوقف میکنند
      (هرگونه سوالی از شیمی با هر سطحی! داشتین در خدمتم)
      رتبم شده 2970 در سهمیه(اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر پایین شم
      )

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن