خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

Red face بهترین اساتید و مشاوران کنکوری شهر قم

سلام عزیزانم....خواهش میکنم بهترین اساتید کنکوری شهر قم تو هر درسی که میشناسین رو بم معرفی کنید پیشاپیش ممنون از توجهتون شاد باشید یاعلی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خانومی...
      میتونی تهران بیای واسه کلاس؟؟ یا فقط قم؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی : آقای رزاقی و خانعلی
      فیزیک : قاسمی ، علی محمدی، حسینی ....
      دیف و ریاضی پایه : کوره پزان
      هندسه و گ‍سسته : جعفریان

برای عمومی ، ادبیات ک‌معلم‌نمیخواد، زبان فارسیشو خواشتی میتونی دی وی دی ببینی.

عربی هم بهترین میرلوموسوی هست ک من کلاسش بودم جالب نبود، باز دی وی دی خوب ببینی فک کنم خیلی بهتره

دینی و زبانم ک معلم نمیخواد!!!

Sent from my C5303 using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JavADiiI74 نمایش پست ها
      سلام خانومی... میتونی تهران بیای واسه کلاس؟؟ یا فقط قم؟؟
      نه آبجی جانم نمیتونم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinnn نمایش پست ها
      شیمی : آقای رزاقی و خانعلی فیزیک : قاسمی ، علی محمدی، حسینی .... دیف و ریاضی پایه : کوره پزان هندسه و گ‍سسته : جعفریان برای عمومی ، ادبیات ک‌معلم‌نمیخواد، زبان فارسیشو خواشتی میتونی دی وی دی ببینی. عربی هم بهترین میرلوموسوی هست ک من کلاسش بودم جالب نبود، باز دی وی دی خوب ببینی فک کنم خیلی بهتره دینی و زبانم ک معلم نمیخواد!!! Sent from my C5303 using Tapatalk
      ممنون داداشی جانم فقط من رشتم تجربیه...زیست شناسی نمیشناسی خوووب؟؟؟بعد یه چیزی موسسات این دبیرا هم لطف کن بم بگو که بدونم از کجا گیرشون بیارم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تو قم که کلا فقط کانون رو بورسه بقیه همه رفتن تو باقالی... مثلا یکی از موسسات که اسمشو نمیبرم معلمِ مدرسه ی ما دبیرش بود خیلی شووت بود رو اون حساب کمتر کسی میره سمتِ موسسه های متفرقه.

توی کانون اگر از منی که اکثرِ کلاساشو نوشتم میخوای بدونی چی به چیه... این کلاسایی که میگمو برو بقیه رو نرو... رفتی پشیمون میشی به احتمالِ زیاد

توی عمومیا دبیرِ ادبیات کانون بهزادِ رئیس داناس.. خلاصه بت بگم... مالید رفت ترمِ تابستونو من اگر برگردم عقب عمرا اگه برم کلاسش... ادبیات؛ فهمِ ادبی میخواد و با کلاس کارت راه نمی افته... فقط زبان فارسی میشه با کلاس یاد گرفت که اونم به هیچ وجه سرِ کلاسش نرو که اصلا به ما زبان فارسیِ چندانی یاد نداد همشو حذف کرد : ))) ولی تکواژ و واژه رو بد نگفت هرچند اونم نمی صرفه فقط بخاطرش بری کلاس.

عربی خطیبی بود... بد نبود اما به شخصه برای اولین بار دی وی دی هم امتحان کردم اردیبهشت ماه... به نظرم دی وی دی های گاج خیلی خیلی بهتر بود... 70 % عربی منظورمه... با دی وی دی بهتر نتیجه میگیری تا کلاس تو این مورد.

دینی که کلاس نداشت.. فقط عید جمع بندی داشت که اونم نمی صرفید بری... من نرفتم ولی بقیه که رفته بودن میگفتن تعریفی نیست... کلا دینی رو از روی گاج بزنی خیلی خوب تره... من فقط گاج رو خوندم و خوبم نتیجه گرفتم.

زبان هم که علیزاده بود.. من چون زبانم خوب بود نرفتم اما همه ازش بد میگفتن نمیدونم چرا ولی میگفتن هیچی بارش نیست
      ---
      کلا کانون تو عمومیا افتضاحه... در واقع عمومی کلاس رفتن نمیخواد که بخوای پول حروم کنی.

اما اختصاصی ها :

ریاضیش عمادِ عباسی بود... خودش که خیلی از خودش تعریف میکرد و زیاد قپی میومد اما من اگر برگردم عقب حتما دوباره مینویسم کلاسشو... چون باهوشه و سعی میکنه به بهترین وجه کلاس رو بگردونه... تا قبلِ کنکور ریاضی نقطه قوتم هم شده بود... اما کنکور خراب کردم بخاطرِ کم اوردنِ وقت البته اما در کل این یک کلاس رو پیشنهاد میدم بهت حتما بنویسی... چون کاری میکنه ترست از ریاضی بیوفته.

زیستش دکتر محمدِ هاشمی بود : )))) من فقط دارم خودمو لعنت میفرستم چرا رفتم سرِ کلاسِ این ابله من فقط بهت توصیه میکنم خامِ ژنتیک و شرو وراش نشی.. مام خام شدیم گفتیم هورا... اما بلایی سرمون اومد که توی جمع بندیش کلا 20 نفر رفتن... یعنی به معنایِ واقعیِ کلمه گند زد به خودشو ما ... زیست رو کلاس نرو... تو کلاس چیزی نمیتونی بفهمی... زیست رو باید خودت درک کنی... اول کتابو بخون بعدشم همایش های عمارلو رو بگیر... شک نکن نتیجه میگیری... زیست رو اگه بفهمی خیلی خوب و اسونه... اما با کلاس نمیشه فهمید !

فیزیک هم اکبرِ__ علیمحمدی بود دوتا دبیر داره که فقط جای اکبر توی اسمشون فرق میکنه باسه همین اینجوری نوشتم جالب بود کلاساش در کل.. شیوه های قشنگی میگفت و بعضا هم کارامد بودن... بخوام منصفانه نظر بدم اینه که روی این کلاس دو دل بودم... کتاب نخوندم و فقط با جزوه های ایشون کار کردم.. اما به نظرم با کتاب های اموزشی هم میشه فیزیک رو خوب زد... این رو من نظرِ قطعی نمیدم.

اخریشم که نویدِ پورجلیلی بود خیلی ادمِ خوبی بود به دور از معلمی... و کارِ معلمیشم واقعا معرکه اداء کرد اگه سرِ کلاساش رفتی میفهمی که کلا ادمِ خوبیه... به جایِ خوندنِ همه ی مبتکران دوتا کتاب نوشته خودش که واقعا هم کامله.. روش شک دشتم... اما با حرفا و احتمال هایی که توی جمع بندیش گفت مطمئن شدم کارشو خوب بلده همه ی حرفاش تو کنکور تصدیق شد.. ( برای مثال میگفت هیچیو حذف نکنید... امسال شیمی ترکیبی میشه و استو رو با شیمی پیش مخلوط میکنن که اینطور هم شد... میگفت مسئله زیاد میدن و دادن و حتی گفت که صحیح غلط و چند مورد درستایی میدن که جونتون در میاد تا بزنیدشون و اینطور هم بود...! ) از بچه های پارسالم که میشنیدم همشون میگفتن حرفاش توی کنکور معلوم میشه... و به حرفاش گوش کنید. )

توی لپِ کلام بخوام بگم اینه که رفتی قلم چی یهو نبینی سرتو شیره مالیدن و همه ی کلاسارو کردن تو کتت کارشونو خوب بلدن : )) حواست باشه خامِ حرفاشون نشی.

اینا تجربه ی من از کلاسا بود... میتونی عمل کنی میتونی بندازی دور اما مطمئناَ بدِ شما رو نمیخوام
      من اگر پسر نفرین شده ی اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      ممنون داداشی جانم فقط من رشتم تجربیه...زیست شناسی نمیشناسی خوووب؟؟؟بعد یه چیزی موسسات این دبیرا هم لطف کن بم بگو که بدونم از کجا گیرشون بیارم
      من رشتم ریاضیه اینا معلم هام بودن و میشناسمشون، زیست خوب رو از همین معلما بپرسی بهت میگن چون خودشون شک ندارم بهترینن، ینی همه میدونن!
      شماره هرکدومو خواستی بگو بدم چون موسسه ای نیستن فک کنم، بیشتر خصوصی میرن و کلاس های مدرسه هاشون، تیزهوشان و ماندگار ...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من کل کلاساشون رو نوشتم الان هم میخوام همشون رو انصراف بدم کلا... چون بهتر از اون ها هم هست
      من شیمی از شریف برداشتم استاد آقاجانی
      فیزیک نوروزی
      دیفرانسیل که شما ندارین هم مهربان...ولی بدرد شما تجربی ها هم میخوره
      عربی هم فیلماشو گرفتم ... ناصح زاده
      یک یادی هم بکنیم از خانوم بلند و خانوم زند
      DON'T LEARN TO HACK-------------HACK TO LEARN

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.RaDePa نمایش پست ها
      تو قم که کلا فقط کانون رو بورسه بقیه همه رفتن تو باقالی... مثلا یکی از موسسات که اسمشو نمیبرم معلمِ مدرسه ی ما دبیرش بود خیلی شووت بود رو اون حساب کمتر کسی میره سمتِ موسسه های متفرقه. توی کانون اگر از منی که اکثرِ کلاساشو نوشتم میخوای بدونی چی به چیه... این کلاسایی که میگمو برو بقیه رو نرو... رفتی پشیمون میشی به احتمالِ زیاد توی عمومیا دبیرِ ادبیات کانون بهزادِ رئیس داناس.. خلاصه بت بگم... مالید رفت ترمِ تابستونو من اگر برگردم عقب عمرا اگه برم کلاسش... ادبیات؛ فهمِ ادبی میخواد و با کلاس کارت راه نمی افته... فقط زبان فارسی میشه با کلاس یاد گرفت که اونم به هیچ وجه سرِ کلاسش نرو که اصلا به ما زبان فارسیِ چندانی یاد نداد همشو حذف کرد : ))) ولی تکواژ و واژه رو بد نگفت هرچند اونم نمی صرفه فقط بخاطرش بری کلاس. عربی خطیبی بود... بد نبود اما به شخصه برای اولین بار دی وی دی هم امتحان کردم اردیبهشت ماه... به نظرم دی وی دی های گاج خیلی خیلی بهتر بود... 70 % عربی منظورمه... با دی وی دی بهتر نتیجه میگیری تا کلاس تو این مورد. دینی که کلاس نداشت.. فقط عید جمع بندی داشت که اونم نمی صرفید بری... من نرفتم ولی بقیه که رفته بودن میگفتن تعریفی نیست... کلا دینی رو از روی گاج بزنی خیلی خوب تره... من فقط گاج رو خوندم و خوبم نتیجه گرفتم. زبان هم که علیزاده بود.. من چون زبانم خوب بود نرفتم اما همه ازش بد میگفتن نمیدونم چرا ولی میگفتن هیچی بارش نیست --- کلا کانون تو عمومیا افتضاحه... در واقع عمومی کلاس رفتن نمیخواد که بخوای پول حروم کنی. اما اختصاصی ها : ریاضیش عمادِ عباسی بود... خودش که خیلی از خودش تعریف میکرد و زیاد قپی میومد اما من اگر برگردم عقب حتما دوباره مینویسم کلاسشو... چون باهوشه و سعی میکنه به بهترین وجه کلاس رو بگردونه... تا قبلِ کنکور ریاضی نقطه قوتم هم شده بود... اما کنکور خراب کردم بخاطرِ کم اوردنِ وقت البته اما در کل این یک کلاس رو پیشنهاد میدم بهت حتما بنویسی... چون کاری میکنه ترست از ریاضی بیوفته. زیستش دکتر محمدِ هاشمی بود : )))) من فقط دارم خودمو لعنت میفرستم چرا رفتم سرِ کلاسِ این ابله من فقط بهت توصیه میکنم خامِ ژنتیک و شرو وراش نشی.. مام خام شدیم گفتیم هورا... اما بلایی سرمون اومد که توی جمع بندیش کلا 20 نفر رفتن... یعنی به معنایِ واقعیِ کلمه گند زد به خودشو ما ... زیست رو کلاس نرو... تو کلاس چیزی نمیتونی بفهمی... زیست رو باید خودت درک کنی... اول کتابو بخون بعدشم همایش های عمارلو رو بگیر... شک نکن نتیجه میگیری... زیست رو اگه بفهمی خیلی خوب و اسونه... اما با کلاس نمیشه فهمید ! فیزیک هم اکبرِ__ علیمحمدی بود دوتا دبیر داره که فقط جای اکبر توی اسمشون فرق میکنه باسه همین اینجوری نوشتم جالب بود کلاساش در کل.. شیوه های قشنگی میگفت و بعضا هم کارامد بودن... بخوام منصفانه نظر بدم اینه که روی این کلاس دو دل بودم... کتاب نخوندم و فقط با جزوه های ایشون کار کردم.. اما به نظرم با کتاب های اموزشی هم میشه فیزیک رو خوب زد... این رو من نظرِ قطعی نمیدم. اخریشم که نویدِ پورجلیلی بود خیلی ادمِ خوبی بود به دور از معلمی... و کارِ معلمیشم واقعا معرکه اداء کرد اگه سرِ کلاساش رفتی میفهمی که کلا ادمِ خوبیه... به جایِ خوندنِ همه ی مبتکران دوتا کتاب نوشته خودش که واقعا هم کامله.. روش شک دشتم... اما با حرفا و احتمال هایی که توی جمع بندیش گفت مطمئن شدم کارشو خوب بلده همه ی حرفاش تو کنکور تصدیق شد.. ( برای مثال میگفت هیچیو حذف نکنید... امسال شیمی ترکیبی میشه و استو رو با شیمی پیش مخلوط میکنن که اینطور هم شد... میگفت مسئله زیاد میدن و دادن و حتی گفت که صحیح غلط و چند مورد درستایی میدن که جونتون در میاد تا بزنیدشون و اینطور هم بود...! ) از بچه های پارسالم که میشنیدم همشون میگفتن حرفاش توی کنکور معلوم میشه... و به حرفاش گوش کنید. ) توی لپِ کلام بخوام بگم اینه که رفتی قلم چی یهو نبینی سرتو شیره مالیدن و همه ی کلاسارو کردن تو کتت کارشونو خوب بلدن : )) حواست باشه خامِ حرفاشون نشی. اینا تجربه ی من از کلاسا بود... میتونی عمل کنی میتونی بندازی دور اما مطمئناَ بدِ شما رو نمیخوام
      ممنونم واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم از تموم حرفات عکس گرفتم.......مگه میشه عمل نکنم؟؟؟؟؟؟بازم مرسی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشاور قم

سلام همه
      کسی یه مشاور خوب در قم مقدس میشناسه؟
      به یک مشاور درست حسابی شدیدا نیاز مندیم
      دستتونم طلا

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آکادمی مثل این که قم هم نمایندگی داره
      من هم می تونم ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگ فقط برنامه ریز میخوای سراغ دارم و راضی بودم
      اگه بحثای مشاوره ای ، نه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinnn نمایش پست ها
      اگ فقط برنامه ریز میخوای سراغ دارم و راضی بودم
      اگه بحثای مشاوره ای ، نه
      آره برای برنامه ریزی می خوام
      من چون سرکار می رم می خوام یه برنامه منسنجم داشته باشم بتونم به درسام برسم
      واقعا نیاز دارم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی دهقانی نمایش پست ها
      سلام همه
      کسی یه مشاور خوب در قم مقدس میشناسه؟
      به یک مشاور درست حسابی شدیدا نیاز مندیم
      دستتونم طلا
      قم مقدس؟ .... مقدس؟:troll (20):
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نبود کسی؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن