خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سیستم اموزشی ایران

سلام .
      اینجا درمورد اشکالات سیستم معلوم الحال اموزشی ایرانه.من خودم یه سری چیزا رو گفتم نمیدونم شما چقدر باهاش موافقید چقد هم نه.
      چرا تو سیستم اموزشی ایران با خوندن کتاب درسی و تمرینات نمیشه به سوالات جواب داد چرا کتابای درسی بیشتر به یه تله شبیه اند که هرچی بیشتر میخونی بیشتر سوال برات بیش میاد چرا ما تو 3 فصل اخر زیست باید تازه با ویروس و میکروب و باکتری اشنا بشیم درصورتی که دوازده ساله همه ی این چیزا رو قلقله کردیم اما هنوز نمیدونیم چین! چرا ما برای دادن یه ازمون اصلی باید بریم 20 تا ازمون استرس زای دیگه بدیم . چرا طرف با میانگین 6 ساعت خوندن تو 2 سال برا کنکور میانگین درصداش بشه 40% و چرا در کشور رانتی حساس ترین جا یعنی سیستم اموزشی بهداشتی و فرهنگی باید مافیایی باشه . چرا باید تو مملکت ادمی تو تلوزیون عریض و طویل و البته بدخاصیت 24 ساعته بیاد بگه بچه ها برای یادگیری عدسی محدب و مقعر بگید گاو مودب نیست!!!کی به این ابتذالات باسخ میده. فقط برای دیدن سیستم اموزشی غلط ایران کافیه به تمام دیبلمه ها یه سوال بدند . میکروب . باکتری . ویروس . اتم .عنصر چیست و چه فرقی با هم دارند !!! بعد امار بگیرن ببینم چند نفر بهش جواب درست میدن اما فکر نمیکنم تو وزارت خونه یا تو دولت کسی به اندازه بعضی از ادمای اینجا عقلش به این چیزا برسه. مافیا بازی تو ورزش تو حتی بازار و اکثر جاها یه جورایی قابل تحمله اما مافیا تو سیستم اموزشی واقعا نوبر و تاریخیه.
      نظرتون چیه...
      ویرایش توسط Baloot : 07 مرداد 1395 در ساعت 23:16

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن