خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 153
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا انقدر میگن کنکور راحت تر از پارسال بوده.....انقد گفتن من فکر میکنم امتحان نهایی دادم....بنظر من فقط ادبیات و ریاضیش اسون تر بود...بعضیا هم که میگن زیست خییلی اسون بود و 80 90 زدن والا!!!!بنظر من اسون نبود همسطح پارسال بود...فقط چون شوکه نشدم....حالا که انقدر به نظر همه راحت بوده تخمین کانون بدرد نمیخوره؟؟؟؟؟؟؟؟
      <br>

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra99 نمایش پست ها
      چرا انقدر میگن کنکور راحت تر از پارسال بوده.....انقد گفتن من فکر میکنم امتحان نهایی دادم....بنظر من فقط ادبیات و ریاضیش اسون تر بود...بعضیا هم که میگن زیست خییلی اسون بود و 80 90 زدن والا!!!!بنظر من اسون نبود همسطح پارسال بود...فقط چون شوکه نشدم....حالا که انقدر به نظر همه راحت بوده تخمین کانون بدرد نمیخوره؟؟؟؟؟؟؟؟
      به نظر من ( و تا اونجایی که من دیدم ) فقط اونایی میگن راحت بوده که جزو 20 درصد اخر کنکورن. یعنی حداقل تو رشته ریاضی فقط ترازای زیر 5000 قلمچی میگن اسون بوده.
      بذار بگن

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      چون اول کار نمرات کارنامه رو میگیره فکر نکنم جواب بده باید هر کس خودش اقدام کنه نمرات قابل تغییر نیست ولی اگر خواستید و اصرار داشتید عیب نداره بدید وارد کنم
      مرسی ازشما.یکی از بچه ها لطف کردن وارد کردن فهمیدم ترازمو

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gholii نمایش پست ها
      به نظر من ( و تا اونجایی که من دیدم ) فقط اونایی میگن راحت بوده که جزو 20 درصد اخر کنکورن. یعنی حداقل تو رشته ریاضی فقط ترازای زیر 5000 قلمچی میگن اسون بوده. بذار بگن
      اره موافقم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      عمومی ها فوق العاده آسون بود
      اختصاصی هم ریاضی آسون بود دیگه نبود؟؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به دلیل ماهیت جدید و بدیع کنکور95 هیچ نرم افزاری قادر به محاسبه صحیح تراز براش نیست.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      به دلیل ماهیت جدید و بدیع کنکور95 هیچ نرم افزاری قادر به محاسبه صحیح تراز براش نیست.
      حق با شماست ولی انتظار برای نتایج کنکور سخته با این نرم افزار ها فعلا دلمون رو خوش میکنیم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عمومی ها فوق العاده آسون بود
      اختصاصی هم ریاضی آسون بود دیگه نبود؟؟
      پس عمومیا رو همشو 100 زدید؟؟؟
      <br>

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

پس چی فکر کردید !

اصلا امسال 2/3 دانش اموزا عمومیا رو 100 زدن و سنجش تو فکر برگزاری دوباره کنکور 95 هستش فکر میکنن سوالاشون لو رفته ، نمیدونن از بس اسون بوده همه بلد بودن

من خودم یه رفیقی دارم امسال تو 1 ساعت 4 تا اختصاصی رو 100 زد بعدش رفت بیرون 1 پاکت سیگار کشید ، دوباره اومد تو و شروع کرد همه سوالا رو دوباره چک کرد

والا !

الان هر کی تو قلمچی ترازش بالای 4200 بوده شانس پزشکی داره
      ببین پسر

خدا حقمو میگیره

خیالت راحت !

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      من کنکوری نبودم و نخونده بودم ولی تو تایمش 50 60زدم این که یکی نخونده 50 60 بزنه یعنی آسون بوده دیگه
      دوستای کنکوریم همه رو 80 85 زدن

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-corpo نمایش پست ها
      پس چی فکر کردید !

اصلا امسال 2/3 دانش اموزا عمومیا رو 100 زدن و سنجش تو فکر برگزاری دوباره کنکور 95 هستش فکر میکنن سوالاشون لو رفته ، نمیدونن از بس اسون بوده همه بلد بودن

من خودم یه رفیقی دارم امسال تو 1 ساعت 4 تا اختصاصی رو 100 زد بعدش رفت بیرون 1 پاکت سیگار کشید ، دوباره اومد تو و شروع کرد همه سوالا رو دوباره چک کرد

والا !

الان هر کی تو قلمچی ترازش بالای 4200 بوده شانس پزشکی داره
      نه دیگه در این حد

12. Top | #27
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      اونایی که میگن کنکور امسال آسون بود از خودشون انتظار داشتن منفی بزنن حالا یه 4درصد بالاتر از صفر زدن!!

دیدم که میگم!

13. Top | #28
      fzh
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من کنکوری نبودم و نخونده بودم ولی تو تایمش 50 60زدم این که یکی نخونده 50 60 بزنه یعنی آسون بوده دیگه
      یعنی چی آسون بوده؟پس من نفر اخر میشم با این درصدایی که شما ها می نویسید...من که جرئت نمیکنم بیام اینجا دیگه اصلا استرس نداشتم ولی الان یک استرس بدی گرفتم...لطف کنید انقدر به بچه ها استرس ندید فهمیدیم که شما ها انقدر باهوش هستید که بدون نخوندن 100 بزنید..

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه دقت کنید میبینید ک معدل 19 هم واسه تاثیر معدل مثبت به درد نمیخورهخدایا بیا کنکور 96 رو هم مثبت کن

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ولی من که سوم بودم 93و94 رو تو تایمش 70 80 میزدم
      الان که چهارم هم خوندم بازم همون 80 زدم
      برا من که اسون نبوده .

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن