خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اگه ترک تحصیل هم کردید رشته کار و دانش و فنی حرفه ای نروید

با توجه به بخشنامه آموزش و پرورش مبنی بر اینکه 50 درصد کل دانش آموزان باید اجباراً برن رشته کاردانش از همه شما عزیزان عاجزانه

درخواست میکنم که اگه کسی از دوستان و آشناهاتون خواستن برن کارودانش منصرفشون کنید من خودم گول خوردم و بهم گفتن اگه بری

کاردانش و فنی حرفه ای بازار کار خیلی خوبی داره و مدارکش قابل ترجمه در تمام کشورهای دنیاست

من هم .... شدم رفتم دیپلم کامپیوتر

کاردانش گرفتم (دیپلم دوم) و بعدش کنکور فنی و حرفه ای دادم و رفتم دانشگاه همون ترم 1 انصراف دادم از بس سطح علمی اش بالا

بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اکثر خانواده ها اطلاع ندارن که کاردانش در دانشگاه مدرک کاردانی (فوق دیپلم) میده نه کارشناسی

با گرفتن 19 رشته مهارت کامپیوتر و

صرف 2 سال عمر عزیزم فکر میکردم هر جا برم بهترین شغل گیرم میاد ولی خدا شاهده هر جا رفتم بهم خندیدن و گفتن مگه کاردانش و

فنی حرفه ای آدمه برو خدا روزی تو جای دیگه بده

آموزش و پرورش گرامی فرموده که بازار کار در رشته های کاردانش فوران میکنه اگه کمی عقل سلیم داشته باشیدم می بینید وقتی فارغ

التحصیل دانشگاه شریف با مدرک فوق لیسانس براش کار وجود نداره آیا کار برای فوق دیپلم قراضه کاردانش وجود خواهد داشت ؟؟؟؟؟؟؟

قضاوت به عهده شما
      ویرایش توسط NESTA : 07 مرداد 1395 در ساعت 13:35

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      اي گفتي
      منم دقيقا مثل توام

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NESTA نمایش پست ها
      با توجه به بخشنامه آموزش و پرورش مبنی بر اینکه 50 درصد کل دانش آموزان باید اجباراً برن رشته کاردانش از همه شما عزیزان عاجزانه

درخواست میکنم که اگه کسی از دوستان و آشناهاتون خواستن برن کارودانش منصرفشون کنید من خودم گول خوردم و بهم گفتن اگه بری

کاردانش و فنی حرفه ای بازار کار خیلی خوبی داره و مدارکش قابل ترجمه در تمام کشورهای دنیاست

کاردانش گرفتم (دیپلم دوم) و بعدش کنکور فنی و حرفه ای دادم و رفتم دانشگاه همون ترم 1 انصراف دادم از بس سطح علمی اش بالا

اکثر خانواده ها اطلاع ندارن که کاردانش در دانشگاه مدرک کاردانی (فوق دیپلم) میده نه کارشناسی

صرف 2 سال عمر عزیزم فکر میکردم هر جا برم بهترین شغل گیرم میاد ولی خدا شاهده هر جا رفتم بهم خندیدن و گفتن مگه کاردانش و

آموزش و پرورش گرامی فرموده که بازار کار در رشته های کاردانش فوران میکنه اگه کمی عقل سلیم داشته باشیدم می بینید وقتی فارغ

التحصیل دانشگاه شریف با مدرک فوق لیسانس براش کار وجود نداره آیا کار برای فوق دیپلم قراضه کاردانش وجود خواهد داشت ؟؟؟؟؟؟؟

قضاوت به عهده شما

دقیقا" همین شرایطه.
      کارودانش و فنی حرفه ای ینی بی خیال درس دانشگاه شدن.
      تلاش...
      توکل...
      نتیجه.http://forum.konkur.in/images/smilie...20%2883%29.gif
      ویرایش توسط hassan1993 : 25 مرداد 1395 در ساعت 16:25

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این روزا برای هیچکی کار نیست. بهترین کار اینه حرفه ای یاد بگیرید تو کار آزاد و..

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NESTA نمایش پست ها

قضاوت به عهده شما
      جو ندید
      احتمالا شما دنبال پشت میز نشینی هستید
      نیازی به مدرک لیسانس و فوق لیسانس و .... برای خیلی از شغل ها نیست
      این مد مدرک گرایی و موج دانشگاهی شدن هم ی دوره ای داره بعدا افت میکنه
      دانشگاه تا جایی نیاز هست که بتونه فرد متخصص رشته خاص رو تربیت بکنه وقتی برای مثلا یک تعمیر کار ماشین آموزش های در سطح کاردانی کافی هست فوق لیسانس گرفتن این فرد آیا اتلاف عمر ایشون نیست؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن