خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 127
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      داروسازی روزانه شرف داره...من جای داداجواب دادم

حالا تا دادا جواب بده شما در مورد این موضوع هم یه نظر بده !

چرا دارو بهتر از تعهدی دندون هستش ؟!

مثلا برای کسی که میخواد حتما توی استان خودش کار کنه و اینکه دندون پزشکی عمومی درامد بالایی هم داره ؛ آیا باز هم بده ؟
      ببین پسر

خدا حقمو میگیره

خیالت راحت !

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-corpo نمایش پست ها
      دادا یه سوال !؟!؟

به نظرت تعهدی دندان پزشکی بهتره یا داروسازی روزانه ؟

هر دوتاشون رو هم مثلا جندی شاپور اهواز در نظر بگیریم ؟!
      به نظر من تعهدی یه جوری برده داری نوینه من خودم ازش خوشم نمیاد
      برای پزشکی خودم توصیش نمیکنم ولی از ی طرف دیگه اینجا ایرانه ممکنه پسفردا یه قانون بیا بگن تعهد اینا هم برداشته شد
      بازم به علاقت بستگی داره اگه فرض کنیم دندون رو بیشتر دوس داری میتونی بری دندون چون مث پزشکی نیس که تا تخصص نگیری زیاد پولی گیرت نیاد و تعهدی های پزشکی تا 11 سال نمیتونن تخصص بگیرن و دندون هم حدود9 سال نمیتونه تخصص بگیره ولی دندو بدون تخصص هم پول توشه و از ی طرف دیگه باید تو همون استانی که خوندی سه برابر مدت تحصیل بمونی و اینه که میگم برده داریه
      بازم نمیشه گفت به شرایط فرد هم بستگی داره
      تو این مورد شاید تعهد دندون رو ترجیح بدم

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مثلا برای کسی که میخواد حتما توی استان خودش کار کنه و اینکه دندون پزشکی عمومی درامد بالایی هم داره ؛ آیا باز هم بده ؟

خب بدی تعهدی اینه که رسما برده داریه(با تموم احترامی که برا همه بروبچه های تعهدی فائلم)شما تا 3 برابر مدل تحصیل نمیتونید برا تخصص اقدام کنید...اگه این شرط نبود بله من تعهدی رو ترجیح میدادم اما این شرطو گذاشتن لای تصویباتشون عملا ادم یاد برده ها میفته....بازم نظر من این بود.....و الا برا همشون ارزش قائلیم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها

به نظر من تعهدی یه جوری برده داری نوینه من خودم ازش خوشم نمیاد
      برای پزشکی خودم توصیش نمیکنم ولی از ی طرف دیگه اینجا ایرانه ممکنه پسفردا یه قانون بیا بگن تعهد اینا هم برداشته شد
      بازم به علاقت بستگی داره اگه فرض کنیم دندون رو بیشتر دوس داری میتونی بری دندون چون مث پزشکی نیس که تا تخصص نگیری زیاد پولی گیرت نیاد و تعهدی های پزشکی تا 11 سال نمیتونن تخصص بگیرن و دندون هم حدود9 سال نمیتونه تخصص بگیره ولی دندو بدون تخصص هم پول توشه و از ی طرف دیگه باید تو همون استانی که خوندی سه برابر مدت تحصیل بمونی و اینه که میگم برده داریه
      بازم نمیشه گفت به شرایط فرد هم بستگی داره
      تو این مورد شاید تعهد دندون رو ترجیح بدم
      خیلی هم برده داری نیس
      اونی که بعد از تحصیل کار درستی نمیتونه پیدا کنه و شخصیت شغلی انچنانی هم نداره و درامد خوبی هم نداره از همین برده داری که بدتره

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      خیلی هم برده داری نیس
      اونی که بعد از تحصیل کار درستی نمیتونه پیدا کنه و شخصیت شغلی انچنانی هم نداره و درامد خوبی هم نداره از همین برده داری که بدتره
      گفتم که بستگی به شرایط فرد هم داره

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب بدی تعهدی اینه که رسما برده داریه(با تموم احترامی که برا همه بروبچه های تعهدی فائلم)شما تا 3 برابر مدل تحصیل نمیتونید برا تخصص اقدام کنید...اگه این شرط نبود بله من تعهدی رو ترجیح میدادم اما این شرطو گذاشتن لای تصویباتشون عملا ادم یاد برده ها میفته....بازم نظر من این بود.....و الا برا همشون ارزش قائلیم
      واقعا تصورت اینه هرکسی ادامه تحصیل میده؟ چند درصدد داروسازها و دندونپزشکا ادامه تحصیل دادن تا حالا؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

برای این فرد نه به نظر من بد نیس

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      واقعا تصورت اینه هرکسی ادامه تحصیل میده؟ چند درصدد داروسازها و دندونپزشکا ادامه تحصیل دادن تا حالا؟
      من هیچ تصوری ندارم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بابا دعوا نکنید اصلا ببخشید
      ببین پسر

خدا حقمو میگیره

خیالت راحت !

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.RaDePa نمایش پست ها
      نه عاقا ما هی تند پلک میزنیم نتیجه ها بیاد ولی نمیاد

خب من الان ساکنِ قمم و به طبع نمیتونم در موردِ شهرای دور نظر بدم که سطحِ کدوم دانشگاه بهتره... مثلا الان تبریز یا زاهدان خیلی با من فاصله دارن که بخوام تحقیق کنم در موردشون و تعدادِ بیمارستان و استاد تمام و هیئت علمیشون. شما سایتی رو میشناسین که داده بندی کرده باشه و بشه بهش اعتماد کرد ؟

+ سوالِ دومم مربوط میشه به رتبم که هنوز نیومده من اگر رتبه ی لبِ مرزی داشته باشم... ایا ارزش داره بخاطرش شهرِ دور برم ؟ بدونِ در نظر گرفتنِ تیپ بندیِ دانشگاه ها ( هرچند شهرِ دور قاعدتا باید تیپِ 3 باشه..! )

و یه سوالِ دیگم دارم اونم این که دانشگاه های تیپ یک و سه چقدر باهم فرق دارن مثلا ؟ ارزش داره ادم یه سال بمونه پشتِ کنکور برای تیپِ یکِ شهرای مرکزی ؟

منظورم اینه که تیپ بندی بر چه اساسیه ؟

و اینکه پس فردا برای شغل و استخدام نگاه میکنن به تیپ بندیِ دانشگاه ها و نظر بدن ؟

ممنون... هم بابتِ اطلاعات هم بابتِ خوندنِ سوالاتم
      به سایت دانشگاه ها مراجعه کنید
      +سایت مهروماه هم ی چیزهایی نوشته

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Baq3r نمایش پست ها

منبعت واسه تیپ بندیا چیه - من فک میکردم فقط 8 تا دانشگاه تیپ 1 محسوب میشن
      منظورم تو پزشکیه
      پارسال بود فکر کنم که تیپ بندی ها کمی جا به جا شدن

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      تا 1.5 برابر تحصیل نه سه برابر
      اون سه برابر مدت تعهد شماست

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfancrepsley نمایش پست ها
      راجب رشته های پیراپزشکی هم بگو
      دیروز مرکز فوریت بودم لیست حقوقها بد نبود
      2 2300 پایه حقوق 600تا800 کارانه 70 80 تومن حق ماموریت به ازای حمل مصدوم از خارج محدوده هفته ای 32 یا 34 ساعت شیفت شیفتهای شب هم دوبل حساب میشه تا سقف 350 ساعت هم میشه کار کرد(وظیفه+اضافه کار) یکی همه ساعات اضافه کار ممکن رو وایسه ماهی راحت تا 5 6 تومن در میاره ولی حد معمول و معقولش 3 4 تومن دریافتی داشتن

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      دیروز مرکز فوریت بودم لیست حقوقها بد نبود
      2 2300 پایه حقوق 600تا800 کارانه 70 80 تومن حق ماموریت به ازای حمل مصدوم از خارج محدوده هفته ای 32 یا 34 ساعت شیفت شیفتهای شب هم دوبل حساب میشه تا سقف 350 ساعت هم میشه کار کرد(وظیفه+اضافه کار) یکی همه ساعات اضافه کار ممکن رو وایسه ماهی راحت تا 5 6 تومن در میاره ولی حد معمول و معقولش 3 4 تومن دریافتی داشتن
      میگم در مورد پرستاری و اتاق اطلاعاتی نداری؟!مثه این اطلاعاتی ک در مورد فوریت داشتی منظورمه

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من اینطور برداشت میکنم کسی انتخاب رشته نمیکنه
      قریب 80 درصد یا میرن سه رشته پزشکی و دندون دارو یا پیرا پزشکی فقط به خاطر پول و فخر فرختن به بقیه /یه جوری انگار عقده شده
      خیلی ها هم علاقه ندارن
      قسم میخورم اگه پزشک بیکار داشتیم به مقدار زیاد در عوض علوم انسانی که مهمتره نیاز بود و پول خوبی داخلش بود همه میگفتن من به علوم انسانی علاقه دارم پزشکی که بدرد نمیخوره میگفتن بقالی محل هم پزشکی خونده
      هر که هم گفت من علاقه دارم دروغ میگه و باور نکنین
      علوم انسانی خیلی مهمتر و زیبا تر از علوم تجربی هست
      حتی علوم ریاضی میشه اختراعات زیباتری انجام بدی دوباره به خاطر بی لیاقتی علوم انسانی کشور نخبه ها میرن بیرون
      ولی متاسفم تو مملکت ما بی لیقاتی مسئولین علوم انسانی داره چه به سر جوانا و مردم میاره
      به کسی هم بر نخوره و عین واقیعیت هست
      ویرایش توسط Full Professor : 07 مرداد 1395 در ساعت 11:44

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن