خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 62
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات

Red face لطفا NeRD باشیــد (!)

تو انگلیسی nerd می دونی به کی می گن؟ ما ایرانیا کلمه ی nerd رو به اشتباه به خرخون ترجمه کردیم. یعنی یکی مثل تو . یکی مثل من . که سرامون همیشه تو درسه . هدفای بزرگ داریم و داریم واسش تلاش می کنیم.
      .
      .
      اما همون طور که گفتم ، اشتباه ترجمه شده . ماها nerd نیستیم.
      من و تو فقط ادای درس خونارو در میاریم. همه ی فکر و خیالمون درسه ، اما کمترین کاری که می کنیم درس خوندنه.

شاید به ظاهر روزی 10-12 ساعت درس بخونی ، اما تو این 12 ساعت ، که قراره بین هر یک ساعت مثلا به خودت 10 دقیقه استراحت بدی ، هی ساعت رو نگاه می کنی که کی این یه ساعت تموم میشه تا یک ساعت دیگه به مطالعه ی روزانت اضافه کنی و 10 دقیقه استراحت کنی و این میشه که به ظاهر روزی 12 ساعت درس خوندی ، درسی که می شد تو 4 ساعت خوند. من و تو اگه فقط 4 تا تست مونده باشه تا این صفحه تموم شه ، اگه یک ساعت زمانت تموم شه و وقت استراحتمون فرا برسه ، حاضر نیستیم یه خورده بیشتر بشینیم تا 4 تا رو هم حل کنید و بعد.

چون ماها عاشق درس خوندن نیستیم . یه nerd عاشق درس خوندنه . با درس زندگی می کنه. اون جای این که منتظر باشه تا ساعت رند شه و استراحت کنه ، ناراحته که زمان داره میگزره . دوست داره تو یه ساعت کتاب خوندن ، به اندازه 10 ساعت مطالعه کنه . کتاب رو عضوی از وجودش می دونه .

من و تو نیم ساعت بعد از ناهار و نیم ساعت بعد از شام و از دست می دیم ، به این بهانه که بعد از غذا درس خوندن کار درستی نیست ، بازدهی نداره.
      من و تو روز بعد آزمون تصمیم میگیرم اورست رو فتح کنیم و کاری کنیم که از مایکروسافت و گوگل و دانشگاه هاروارد واسمون دعوت نامه بیاد ولی هنوز سه شنبه نشده ، 4 تا تست فیزیک رو که نمی فهمیم . میگیم ولش کن واسه این آزمونم فیزیک و به همون 30-40 درصد بسنده می کنم. ( حالا اگه 40 درصد داشته باشی)

من و تو عینک می زنیم به چشممون که مثلا اهل علم و دانشیم ، درحالی که اگه مجبور نبودیم صد سال سیاه دنبال عربی و فیزیک و ریاضی و ...... نمی رفتیم . ولی یه nerd از دونستن چگونگی بستن بند کفش تا راز ساهچاله ها و نسریه عام وخاص نسبیت واسش اهمیت داره ، حتی اگه مجبور نباشه .

من و تو تا حالا هزارو یکی از این متنای انگیزشی خوندیم و هنوزم همون آش و همون کاسه ، اما یه nerd ، یه بار انگیزه میگیره ، هدفشو معلوم میکنه ، و تا اخر راه واسش تلاش میکنه.

من و تو اگه کنکور رشته ی مورد علاقمون قبول شیم ، چند ماه آیندشو فقط عشق و صفا می کنیم و خلاصه یکی میره سینما ، یکی میره ( خدا مرگم بده )... ، یکی با رفقا میره بیرون ، یکی فقط میشینه پای تلویزیون . یکی کلا سرور فیس بوک رو تعطیل میکنه از بس اون تو میچرخه. اما یه nerd واسش بودن و نبودن کنکور و حتی تیجه ی کنکور فرقی نمی کنه چون اون عاشق یاد گیریه ، عاشق دونستنه. و اینه که یک nerd رو پیروز میدان میکنه.

پــــس
      لطــــفا
      نــــرد
      باشیــــــــــــــم (!)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      بنظرتون مهندس نیوتون هم نرد بود؟
      .
      .
      .!

حتما بوده که به جای خوردن سیب ترجیح داد دلیل افتادنش رو یاد بگیره ... !

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بابا بیخیال نیوتن. اون سیب هم فراموش کنین خودشونم قبول ندارن زیاد که سیبی تو کار بوده یا نه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      بابا بیخیال نیوتن. اون سیب هم فراموش کنین خودشونم قبول ندارن زیاد که سیبی تو کار بوده یا نه
      والا تو کار خودمون موندیم ... حاشیه تا چه حد آخه ... هـــ : )
      ویرایش توسط dr_zahra : 07 مرداد 1395 در ساعت 00:25

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رنگ فونتتو عوض میکنی؟ خیلی پیدا نیس

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      نیوتون جاذبه رو تو دسشویی کشف کرد
      چون خیلی ضایع بود داستان سیب رو سر هم کرد

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من قبول ندارم واسه همه درسا اینطور نیست یکی میگفت مشکل ما اینکه همه چی می خونیم اگهه فقط روی درس تمرکز کنی خیلی موفقیم.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr_zahra نمایش پست ها
      تو انگلیسی nerd می دونی به کی می گن؟ ما ایرانیا کلمه ی nerd رو به اشتباه به خرخون ترجمه کردیم. یعنی یکی مثل تو . یکی مثل من . که سرامون همیشه تو درسه . هدفای بزرگ داریم و داریم واسش تلاش می کنیم.
      .
      .
      من و تو فقط ادای درس خونارو در میاریم. همه ی فکر و خیالمون درسه ، اما کمترین کاری که می کنیم درس خوندنه.

شاید به ظاهر روزی 10-12 ساعت درس بخونی ، اما تو این 12 ساعت ، که قراره بین هر یک ساعت مثلا به خودت 10 دقیقه استراحت بدی ، هی ساعت رو نگاه می کنی که کی این یه ساعت تموم میشه تا یک ساعت دیگه به مطالعه ی روزانت اضافه کنی و 10 دقیقه استراحت کنی و این میشه که به ظاهر روزی 12 ساعت درس خوندی ، درسی که می شد تو 4 ساعت خوند. من و تو اگه فقط 4 تا تست مونده باشه تا این صفحه تموم شه ، اگه یک ساعت زمانت تموم شه و وقت استراحتمون فرا برسه ، حاضر نیستیم یه خورده بیشتر بشینیم تا 4 تا رو هم حل کنید و بعد.

چون ماها عاشق درس خوندن نیستیم . یه nerd عاشق درس خوندنه . با درس زندگی می کنه. اون جای این که منتظر باشه تا ساعت رند شه و استراحت کنه ، ناراحته که زمان داره میگزره . دوست داره تو یه ساعت کتاب خوندن ، به اندازه 10 ساعت مطالعه کنه . کتاب رو عضوی از وجودش می دونه .

من و تو نیم ساعت بعد از ناهار و نیم ساعت بعد از شام و از دست می دیم ، به این بهانه که بعد از غذا درس خوندن کار درستی نیست ، بازدهی نداره.
      من و تو روز بعد آزمون تصمیم میگیرم اورست رو فتح کنیم و کاری کنیم که از مایکروسافت و گوگل و دانشگاه هاروارد واسمون دعوت نامه بیاد ولی هنوز سه شنبه نشده ، 4 تا تست فیزیک رو که نمی فهمیم . میگیم ولش کن واسه این آزمونم فیزیک و به همون 30-40 درصد بسنده می کنم. ( حالا اگه 40 درصد داشته باشی)

من و تو عینک می زنیم به چشممون که مثلا اهل علم و دانشیم ، درحالی که اگه مجبور نبودیم صد سال سیاه دنبال عربی و فیزیک و ریاضی و ...... نمی رفتیم . ولی یه nerd از دونستن چگونگی بستن بند کفش تا راز ساهچاله ها و نسریه عام وخاص نسبیت واسش اهمیت داره ، حتی اگه مجبور نباشه .

من و تو تا حالا هزارو یکی از این متنای انگیزشی خوندیم و هنوزم همون آش و همون کاسه ، اما یه nerd ، یه بار انگیزه میگیره ، هدفشو معلوم میکنه ، و تا اخر راه واسش تلاش میکنه.

من و تو اگه کنکور رشته ی مورد علاقمون قبول شیم ، چند ماه آیندشو فقط عشق و صفا می کنیم و خلاصه یکی میره سینما ، یکی میره ( خدا مرگم بده )... ، یکی با رفقا میره بیرون ، یکی فقط میشینه پای تلویزیون . یکی کلا سرور فیس بوک رو تعطیل میکنه از بس اون تو میچرخه. اما یه nerd واسش بودن و نبودن کنکور و حتی تیجه ی کنکور فرقی نمی کنه چون اون عاشق یاد گیریه ، عاشق دونستنه. و اینه که یک nerd رو پیروز میدان میکنه.

پــــس
      لطــــفا
      نــــرد
      باشیــــــــــــــم (!)

عااالی...................
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خو که چی ...

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عوض این تاپیک زدنا به درستون بچسبید

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه نرد یعنی این پس باید بگم من نرد نیستم . اصلا به چاله فضایی علاقه ای ندارم . فقط علاقه دارم جون ینفرو بتونم نجات بدم همین برای اینکار هم الزامی در دونستن کرمچاله و محاسبات پیشرفته ریاضی نمیبینم. با توجه به این تعاریف شاید سه چهار نفر در هر قرن در دنیا ظهور کنه مثل نیوتون و پاسکال و انیشتین.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr_zahra نمایش پست ها
      .
      .

پــــس
      لطــــفا
      نــــرد
      باشیــــــــــــــم (!)

این متن رو خودتون نوشتین؟؟؟
      پاسخ به سوالات سربازی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جالب بود

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAh_gol نمایش پست ها
      من قبول ندارم واسه همه درسا اینطور نیست یکی میگفت مشکل ما اینکه همه چی می خونیم اگهه فقط روی درس تمرکز کنی خیلی موفقیم.

انسان بی نهایته ... سعی کنید هیچوقت! تو هیچ چیز! خودتون محدود نکنید

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      در واقع nerd درسته که نابغه هست و علاقه ی شدیدی به کتاب داره ، اما قضیه رو کامل و درست ببینید ، یک Nerd از لحاظ اجتماعی به شدت ضعیفه ، یعنی فوق العاده ضعیف!!!
      من به شخصه حاضر نیستم nerd باشم. پشت پرده این nerd بودن دوری از اجتماع هست که خیلی ویران کننده هست....
      شما پزشک ، مهندس ، هر کسی رو ببینی که نتونه توی اجتماع حرف خودش رو بزنه معمولا نمیتونه موفق باشه
      پس nerd و اینا رو بیخیال شید...

خودتون باشید!

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن