خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 62 از 62
    1. Top | #61
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم یه زمانی به اصطلاح nerd بودم،تقریبا از طرفای 5 سالگی تا حول 14 (یا 15 دقیق نمیدونم)،یعنی همه جوره کتاب میخوندم،پنج ساله بودم پدرم برای من دایره المعارف کودکان رو خرید و خوند و یه سال قبل مدرسه رفتن خوندن رو بلد بودم
      یادمه هر موقع میرفتیم بیرون بجای شمشیر پلاستیکی و اینا از این کتابای جلدسفید کم حجم(مثلا برترین های فلان و ...)رو میخریدم و میخوندم،بعد 14 سالگی و اینا مسائلی پیش اومد که از هر چی کتاب حالم بهم میخورد.
      ولی الان که فکر میکنم اون همه کتابایی که خودنم واقعا فایدش چی بود!و درضمن،به هیچ وجه با آدمای بالاتر یا پایینتر از سطح خودتون(از هر لحظ)به عنوان یه توصیه برادرانه همنشین نشید که بدجور روتون تاثیر میزاره.
      دوستان سعی کنید بجای nerd بودن زندگی کنید نه انکه تک بعدی باشید(البته از ما که گذشت ولی شماها راه درستشو برید)
      ویرایش توسط mohammad1381 : 09 دی 1399 در ساعت 06:30

2. Top | #62
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      منم یه زمانی به اصطلاح nerd بودم،تقریبا از طرفای 5 سالگی تا حول 14 (یا 15 دقیق نمیدونم)،یعنی همه جوره کتاب میخوندم،پنج ساله بودم پدرم برای من دایره المعارف کودکان رو خرید و خوند و یه سال قبل مدرسه رفتن خوندن رو بلد بودم
      یادمه هر موقع میرفتیم بیرون بجای شمشیر پلاستیکی و اینا از این کتابای جلدسفید کم حجم(مثلا برترین های فلان و ...)رو میخریدم و میخوندم،بعد 14 سالگی و اینا مسائلی پیش اومد که از هر چی کتاب حالم بهم میخورد.
      ولی الان که فکر میکنم اون همه کتابایی که خودنم واقعا فایدش چی بود!و درضمن،به هیچ وجه با آدمای بالاتر یا پایینتر از سطح خودتون(از هر لحظ)به عنوان یه توصیه برادرانه همنشین نشید که بدجور روتون تاثیر میزاره.
      دوستان سعی کنید بجای nerd بودن زندگی کنید نه انکه تک بعدی باشید(البته از ما که گذشت ولی شماها راه درستشو برید)
      منم از بچگی علاقه ب کتابای علم و علوم داشتم..فک کنم کتابای چراهای شگفت انگیز و به من بگو چرا منظورته.. من بیشترشونو میگرفتم شده بودم دایره المعارف
      حیف زود گذشت..حیف

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن