خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 62
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh-zahra نمایش پست ها
      :/ خُدایـا جـوانان مـارا بهـ راه راسـت هـدایـت بفـرما!
      الاخص گوینده را

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اصلا نرد بودن لازم نیست به نظر من
      همین کافیه که بتونی بهترین خودت باشی
      اگه بهترینت شیش ساعته با همون شیش ساعت تا کنکور بخون! 😑

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-jh نمایش پست ها
      الاخص گوینده را

مِثـل اینکـه عـادت داریـ همش مِثلـ قاشُق نـشُسته بپـری وسـط

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh-zahra نمایش پست ها
      مِثـل اینکـه عـادت داریـ همش مِثلـ قاشُق نـشُسته بپـری وسـط
      عادت ک مال شماس
      ویرایش توسط Amin-jh : 17 آبان 1395 در ساعت 19:59

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr_zahra نمایش پست ها
      تو انگلیسی nerd می دونی به کی می گن؟ ما ایرانیا کلمه ی nerd رو به اشتباه به خرخون ترجمه کردیم. یعنی یکی مثل تو . یکی مثل من . که سرامون همیشه تو درسه . هدفای بزرگ داریم و داریم واسش تلاش می کنیم.
      .
      .
      اما همون طور که گفتم ، اشتباه ترجمه شده . ماها nerd نیستیم.
      من و تو فقط ادای درس خونارو در میاریم. همه ی فکر و خیالمون درسه ، اما کمترین کاری که می کنیم درس خوندنه.

شاید به ظاهر روزی 10-12 ساعت درس بخونی ، اما تو این 12 ساعت ، که قراره بین هر یک ساعت مثلا به خودت 10 دقیقه استراحت بدی ، هی ساعت رو نگاه می کنی که کی این یه ساعت تموم میشه تا یک ساعت دیگه به مطالعه ی روزانت اضافه کنی و 10 دقیقه استراحت کنی و این میشه که به ظاهر روزی 12 ساعت درس خوندی ، درسی که می شد تو 4 ساعت خوند. من و تو اگه فقط 4 تا تست مونده باشه تا این صفحه تموم شه ، اگه یک ساعت زمانت تموم شه و وقت استراحتمون فرا برسه ، حاضر نیستیم یه خورده بیشتر بشینیم تا 4 تا رو هم حل کنید و بعد.

چون ماها عاشق درس خوندن نیستیم . یه nerd عاشق درس خوندنه . با درس زندگی می کنه. اون جای این که منتظر باشه تا ساعت رند شه و استراحت کنه ، ناراحته که زمان داره میگزره . دوست داره تو یه ساعت کتاب خوندن ، به اندازه 10 ساعت مطالعه کنه . کتاب رو عضوی از وجودش می دونه .

من و تو نیم ساعت بعد از ناهار و نیم ساعت بعد از شام و از دست می دیم ، به این بهانه که بعد از غذا درس خوندن کار درستی نیست ، بازدهی نداره.
      من و تو روز بعد آزمون تصمیم میگیرم اورست رو فتح کنیم و کاری کنیم که از مایکروسافت و گوگل و دانشگاه هاروارد واسمون دعوت نامه بیاد ولی هنوز سه شنبه نشده ، 4 تا تست فیزیک رو که نمی فهمیم . میگیم ولش کن واسه این آزمونم فیزیک و به همون 30-40 درصد بسنده می کنم. ( حالا اگه 40 درصد داشته باشی)

من و تو عینک می زنیم به چشممون که مثلا اهل علم و دانشیم ، درحالی که اگه مجبور نبودیم صد سال سیاه دنبال عربی و فیزیک و ریاضی و ...... نمی رفتیم . ولی یه nerd از دونستن چگونگی بستن بند کفش تا راز ساهچاله ها و نسریه عام وخاص نسبیت واسش اهمیت داره ، حتی اگه مجبور نباشه .

من و تو تا حالا هزارو یکی از این متنای انگیزشی خوندیم و هنوزم همون آش و همون کاسه ، اما یه nerd ، یه بار انگیزه میگیره ، هدفشو معلوم میکنه ، و تا اخر راه واسش تلاش میکنه.

من و تو اگه کنکور رشته ی مورد علاقمون قبول شیم ، چند ماه آیندشو فقط عشق و صفا می کنیم و خلاصه یکی میره سینما ، یکی میره ( خدا مرگم بده )... ، یکی با رفقا میره بیرون ، یکی فقط میشینه پای تلویزیون . یکی کلا سرور فیس بوک رو تعطیل میکنه از بس اون تو میچرخه. اما یه nerd واسش بودن و نبودن کنکور و حتی تیجه ی کنکور فرقی نمی کنه چون اون عاشق یاد گیریه ، عاشق دونستنه. و اینه که یک nerd رو پیروز میدان میکنه.

پــــس
      لطــــفا
      نــــرد
      باشیــــــــــــــم (!)

اون فرد زندگی نمیکنه به قول "بهرام" فقط زندست زندگی اگه قرار به کنکور و شغل باشه تا چشم بهم بزنی ۳۵ سالته هیچ کارم نکردی فقط خوندی و کار کردی درسته باید درس خوند و درسته آینده خوبی داره اما به چ قیمت به قیمت تلف شدن بهترین دوران زندگی؟! باید خوند اما تا حدی که بتونی فرداتو تامین کنی نه اینکه خرابش کنی روزی میرسه به عقب نگاه میکنی و از هیچکاری پشیمون نیستی و از کارایی که میخواستی کنی و نکردی پشیمونی

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza123 نمایش پست ها
      اون فرد زندگی نمیکنه به قول "بهرام" فقط زندست زندگی اگه قرار به کنکور و شغل باشه تا چشم بهم بزنی ۳۵ سالته هیچ کارم نکردی فقط خوندی و کار کردی درسته باید درس خوند و درسته آینده خوبی داره اما به چ قیمت به قیمت تلف شدن بهترین دوران زندگی؟! باید خوند اما تا حدی که بتونی فرداتو تامین کنی نه اینکه خرابش کنی روزی میرسه به عقب نگاه میکنی و از هیچکاری پشیمون نیستی و از کارایی که میخواستی کنی و نکردی پشیمونی
      دوست عزیز، جوری میگی زندگی که آدم یه جوریش میشه! خخخخخخخخخخ
      یعنی مثلا پروفسور سمیعی که الان بزرگترین جراح مغز هستن و اون همه درس خوندن و مطالعه کردن و ...، نتونستن از زندگیشون استفاده بکنن؟! الان ایشون ۸۰ سالشونه و میبینین که چقدر سر پا هستن، یعنی ایشون کم کمش الان دارن ۴۰ ساله از زندگیشون لذت میبرن، در ضمن، من نمی دونم چرا مردم درس خوندن رو جدای از زندگی کردن میدونن، پروفسور سمیعی تو ۲۳ سالگی ازدواج هم کردن، انقدر هم پیشرفت کردن، پس یعنی درس خوندن و نرد شدن و زندگی کردن، هیچ منافاتی با هم ندارن، اینا در طول همن، نه در عرض هم،در ضمن، من از ایجاد کننده تاپیک خیلی تشکر میکنم، واقعا متن خیلی جالبی بود و تاثیر گذار، لااقلش برا من، در ضمن، باید بگم اونایی که میان وسط تاپیک میگن برین سر درستون باید بدونن که کار اونا حاشیه درست کردنه، نه ایجاد کننده تاپیک، اگه شما احساس میکنی که با خوندن این تاپیک وقتت تلف میشه، خب نخون مجبور هم نیستی که حتما نظر بذاری تو تاپیک، مخصوصا از خانوم دکتر انتظار نداشتم بیان وسط تاپیک همچین جمله ای بگن! @درسا20

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      capture.png
      nerd بودن همچینم خوب نیستا !!!!!!!!!!!!
      اصلاح می کنم
      اصلا خوب نیست
      ویرایش توسط SkyWalker313 : 17 آبان 1395 در ساعت 23:18 دلیل: اصلاح کردم خوب نیست باو

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      میلیونی ازم پول درومد تا اینو بفهمم...
      اصللل ماجرای کتکور و موفقیتش همینه...
      ینی رو حساب احساس نیاز بری سمت فصل به فصل درسها... کولاککککک میکنی با این کار...

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojgan*M نمایش پست ها
      این نرد نیست دیگه
      این وسواس خوندن داره -_-
      ینی دختر حاله من ک اونهمه ایراد میگیرم ازش اینجوری نیس
      این نفر اول کنکور 91 هست

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NilouMH نمایش پست ها
      این نفر اول کنکور 91 هست
      همیشه دوست داشتم این افراد رو از نزدیک ببینم الان حس پشیمونی میکنم که چرا همچین آرزویی داشتم
      ~ Because in the End ~
      __
      We are all just Dreams__
      * In an Endless Universe *

(Infinity#)

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NilouMH نمایش پست ها
      این نفر اول کنکور 91 هست
      ایشون خانم فرزانه رحمانی بودن؟

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها

ایشون خانم فرزانه رحمانی بودن؟
      بله

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما 4 تا ادم معروف نام ببرید نرد باشن
      پروفسور سمیعی الان بیاد کنکور بده ببینم حوصله داره کنار زیست ،عربی و دینی و زمین بخونه؟
      این افراد عاشق یه چیز بودن رفتن سمتش مسیرم باز بوده

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      دوست عزیز، جوری میگی زندگی که آدم یه جوریش میشه! خخخخخخخخخخ
      یعنی مثلا پروفسور سمیعی که الان بزرگترین جراح مغز هستن و اون همه درس خوندن و مطالعه کردن و ...، نتونستن از زندگیشون استفاده بکنن؟! الان ایشون ۸۰ سالشونه و میبینین که چقدر سر پا هستن، یعنی ایشون کم کمش الان دارن ۴۰ ساله از زندگیشون لذت میبرن، در ضمن، من نمی دونم چرا مردم درس خوندن رو جدای از زندگی کردن میدونن، پروفسور سمیعی تو ۲۳ سالگی ازدواج هم کردن، انقدر هم پیشرفت کردن، پس یعنی درس خوندن و نرد شدن و زندگی کردن، هیچ منافاتی با هم ندارن، اینا در طول همن، نه در عرض هم،در ضمن، من از ایجاد کننده تاپیک خیلی تشکر میکنم، واقعا متن خیلی جالبی بود و تاثیر گذار، لااقلش برا من، در ضمن، باید بگم اونایی که میان وسط تاپیک میگن برین سر درستون باید بدونن که کار اونا حاشیه درست کردنه، نه ایجاد کننده تاپیک، اگه شما احساس میکنی که با خوندن این تاپیک وقتت تلف میشه، خب نخون مجبور هم نیستی که حتما نظر بذاری تو تاپیک، مخصوصا از خانوم دکتر انتظار نداشتم بیان وسط تاپیک همچین جمله ای بگن! @درسا20
      شما توی ۴۰ سالگی دقیقا دیگه چ لذتی میخوای ببری از زندگیت ؟! جز اینکه کار کنی پول در بیاری ؟! اینها همه رویا هستن که توی ۴۰ سالگی طرف داره عشق زندگی رو میکنه چون بهترین جراح مغز و اعصابه در نظر خودمون بله پول داره و شخصیت اما در واقعیت چی ؟ آیا اون پولهایی که تا الان جمع کرده ۲۰ سال از عمرش کم میکنه؟ آبرو و اعتباری که جمع کرده نمیگم بده ولی الان باعث خوشیش میشه؟ !! تمام افراد موافقن که بهترین دوران زندگی جوانیه ؛ ۴۰ سالگی دیگه میانسالی رو به پیریه و کاری غیر از کار کردن دیگه نمیشه کرد حداقل در ایران.

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza123 نمایش پست ها
      شما توی ۴۰ سالگی دقیقا دیگه چ لذتی میخوای ببری از زندگیت ؟! جز اینکه کار کنی پول در بیاری ؟! اینها همه رویا هستن که توی ۴۰ سالگی طرف داره عشق زندگی رو میکنه چون بهترین جراح مغز و اعصابه در نظر خودمون بله پول داره و شخصیت اما در واقعیت چی ؟ آیا اون پولهایی که تا الان جمع کرده ۲۰ سال از عمرش کم میکنه؟ آبرو و اعتباری که جمع کرده نمیگم بده ولی الان باعث خوشیش میشه؟ !! تمام افراد موافقن که بهترین دوران زندگی جوانیه ؛ ۴۰ سالگی دیگه میانسالی رو به پیریه و کاری غیر از کار کردن دیگه نمیشه کرد حداقل در ایران.
      اگه از خوشی و لذت منظورتون ****ی و ولگردی و این چیزا باشه، بله، حق با شماست، دیگه از ۴۰ سالگی به بعد نمیشه کرد، ولی اگه از خوشی منظورتون مسافرت و گردش و کلی کارای دیگه باشه، زیر ۴۰ و بالای ۴۰ نداره این تفریحا، هر موقع بکنی، بازم لذت بخشه، در ضمن، من عرض کردم تو پست قبلی که، درس مانع هیچ کدوم از خوشی های جوانی نمیشه عزیز، مگه چقد میخوای شما تفریح کنی، اصلا هفته ای یه روزتو کلا بذار برا تفریح، این که اشکالی نداره، هیچ ضربه ای هم به درس نمیزنه، اصلا اگه یکم تفریح نباشه که نمیشه درس خوند، در ضمن، شما چه درس بخونی و چه نخونی، باز به زور از ۴۰ سالگی به بعد فرصت پیدا می کنی که لذت ببری از زندگیت، چرا؟ چون تا ۴۰ سالگی به زور میتونی پس اندازی داشته باشی که بخوای باهاش به تفریحاتت برسی، پس چه بخونی و چه نخونی، باز بالای ۴۰ ساله همه تفریحات، انقدر رویایی فکر نکنین و با این حرفا، بهونه های الکی جور نکنین برا درس خوندن.

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن