خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      والا ادبیات موضوعی های نشرالگو راداشتم تو 2ماه قرابت رو کامل تستاشو زدم ونشاندار کردم بعدش رو آرایه ها وقت گذاشتم وباهمون نشرالگو خوندم اما همزمان با ازمونای کانون متن درس هارو از روی گاج محوری میخوندم و لغات وتاریخ ادبیات رو همزمان باازمون میخوندم اما زیاد جدی نمیخوندم تا بعد عید که تا دوران جمبندی تستای لغت واملا وتاریخ رو حل کردم دوران جمبندی هم4دور دوباره لغات وتاریخ رو خوندم +کتابای خط ویژه ادبیات هم جالبه البته من فقط جلد اولش گیرم اومد اونمیه ماه مونده به کنکور برای همین فقط تونستم بخش لغات واملاشو بخونم ومیتونم بگم فوق العاده بود اون کتاب دیگه من چیزی غیر از این نخوندم اما یادت باشه رو ادبیات باید از اول سال وقت بذاری وبهت توصیه میکنم برای زبان فارسی هم لقمه مهر وماه یا همون نشر الگو روبخونی که من واقعا اززنخوندنشون پشیمون شدم
      امیدوارم موفق باشی(الان که تابستونه رو ارایه وقرابت کار کن باتست فقط البته خط ویژه های گاج رو هم بگیر من یه ماه آخر فهمیدم باید ادبیاتو چجور بخونی!!! ودرضمن من زرد عمومی ها رو هم دوست داشتم البته جالبه بدونی ادبیات درسی بود که همیشه درصدم 40-50 بود تو ازمونایی که ازخودم میگرفتم وتنها درسی بود که خیلی نگرانش بودم اما یه ماه اخر روش کار کردم خدایی)
      ممنونم ولی خوب شمتا به منابع مختلف اشاره کردین ولی من نمیخوام خودمو سرگرم منابع مختلفی بکنم به نظرتون بهترین کتاب قرابت معنایی بعد از هامون سبطی چی میتونه باشه که کمی دک ادبی من رو بالا ببره

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      ممنونم ولی خوب شمتا به منابع مختلف اشاره کردین ولی من نمیخوام خودمو سرگرم منابع مختلفی بکنم به نظرتون بهترین کتاب قرابت معنایی بعد از هامون سبطی چی میتونه باشه که کمی دک ادبی من رو بالا ببره
      به نظرم تا فرصت دارین یه دور گاج خط ویژه رو بخونین یاد میگیرین چجور باید ادبیاتو خوند بعدشم منبع تست هرچی میتونه باشه ولی نشر الگو ها رو قبول دارم..

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam23 نمایش پست ها
      نه منظورم اینه سر جلسه کنکور ادبیات چقدر از شما زمان گرفت؟
      سوالایی رو که بلد بودم تو10-12دقیقه جواب دادم ولی اشتباه بزرگی که کردم این بود که من زبان فارسی نخوندم 3-4دقیقه روخوندن سوالا وقت گذاشتم اخرشم نشد اگه اون وقتو میذاشتم رو زبان شاید رتبه30-40نفر تغییر میکرد
      کلن چیزی رو نخوندی نباید تو کنکور بری سراغش...
      کلن هم تکنیک زمان نقصانی رو رعایت کردم و15دقیقه رو ادبیات گذاشتم

اندیشیدن به پایان هر چیز

4. Top | #34
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم تا فرصت دارین یه دور گاج خط ویژه رو بخونین یاد میگیرین چجور باید ادبیاتو خوند بعدشم منبع تست هرچی میتونه باشه ولی نشر الگو ها رو قبول دارم..
      ببخشید هی سوال میکنم ازتون چون واقعا عالی پاسخ میدین.میخواستم بدونم خط ویژه گاج چه فرقی با بقیه منابع داره از نظر خوندن ادبیات الان تنها مشکل من روی قابت معنایی و اون دک ادبی هست نمیدونم از کجا استارت بزنم که اون مفهوم واقعی ابیات دستم بیاد اگه چیزی باشه که برام استارتو بزنه بقیه راه رو خودم میرم راجب این موضوع چه راهنمایی دارین؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید هی سوال میکنم ازتون چون واقعا عالی پاسخ میدین.میخواستم بدونم خط ویژه گاج چه فرقی با بقیه منابع داره از نظر خوندن ادبیات الان تنها مشکل من روی قابت معنایی و اون دک ادبی هست نمیدونم از کجا استارت بزنم که اون مفهوم واقعی ابیات دستم بیاد اگه چیزی باشه که برام استارتو بزنه بقیه راه رو خودم میرم راجب این موضوع چه راهنمایی دارین؟
      خط ویژه اومده روش خوندن رو بهت یاد داده مثلا فلان فعل رو داده ومعانی رو که میتونه داشته باشه البته به این حالت نیس که بشینی حفظ کنی معنی فعل رو اومده تو بیت اون فعل رو به کار برده و با خوندنش موندگار میشه ی بخش دیگه هم داره اومده کل جملات وعبارات کتاب رو بامعانی ومفهومش اورده که به نظرم برای کسی که درک ادبی بالایی نداره خیلی میتونه مفید باشه چون یادتون نره برای ادبیات باید به کتاب مسلط بود...

اندیشیدن به پایان هر چیز

6. Top | #36
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خط ویژه اومده روش خوندن رو بهت یاد داده مثلا فلان فعل رو داده ومعانی رو که میتونه داشته باشه البته به این حالت نیس که بشینی حفظ کنی معنی فعل رو اومده تو بیت اون فعل رو به کار برده و با خوندنش موندگار میشه ی بخش دیگه هم داره اومده کل جملات وعبارات کتاب رو بامعانی ومفهومش اورده که به نظرم برای کسی که درک ادبی بالایی نداره خیلی میتونه مفید باشه چون یادتون نره برای ادبیات باید به کتاب مسلط بود...

دقیقا درست میفرمایین حالا چه توصیه ای برای قرابت معنایی دارین برای من فکر کنید من یک دانش اموز صفر هستم و تا باقی مانده کنکور میخوام خودمو از صفر به حد 100 برسونم یعنی از صفر تست قرابت به 9 تا تست قرابت برسونم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دقیقا درست میفرمایین حالا چه توصیه ای برای قرابت معنایی دارین برای من فکر کنید من یک دانش اموز صفر هستم و تا باقی مانده کنکور میخوام خودمو از صفر به حد 100 برسونم یعنی از صفر تست قرابت به 9 تا تست قرابت برسونم
      به نظر من باید اول رو تمام ابیات کتاب ونثر های سختی که داره مسلط بشی پس لاز مه اش اینه که یه دور کتاب هاتو بخونی حداقل، بعد اگه باز هم فکر کردی تو تستا اشکال داری قسمت اخر کتاب نشر الگو یه تیکه داره که اومده ابیات مهم کتاب رو داده وبراش قرابت ها رو آورده میتونی از اون هم استفاده کنی ولی من خودم هیچکدوم ا ز این کارهلارو نکردم اومدم باتست مسلط شدم....به این صورت که اول سوال رو میخونی کامل درک میکنی بعد یکی یکی میری سراغ گزینه ها تجزیه تحلیل میکنی ومفهومشونو در میاری و از روی هیچ سوالی سر سری رد نمیشی وهرکدوم رو که بلد نبودی یه علامت بزن وبپرس از دوستا ومعلم هات...تو این وضعیت زمان اصلن برات ملاک نباشه اتو اگه روزی 10تا تست رو حل کن وبرای هرکدوم 5دقیقه وقت بذاری ولی واقعا تجزیه تحلیل کنی مطمئن باش تا بهمن کل تستا رو یه بار کار کردی عالی...
      موفق باشی

اندیشیدن به پایان هر چیز

8. Top | #38
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من باید اول رو تمام ابیات کتاب ونثر های سختی که داره مسلط بشی پس لاز مه اش اینه که یه دور کتاب هاتو بخونی حداقل، بعد اگه باز هم فکر کردی تو تستا اشکال داری قسمت اخر کتاب نشر الگو یه تیکه داره که اومده ابیات مهم کتاب رو داده وبراش قرابت ها رو آورده میتونی از اون هم استفاده کنی ولی من خودم هیچکدوم ا ز این کارهلارو نکردم اومدم باتست مسلط شدم....به این صورت که اول سوال رو میخونی کامل درک میکنی بعد یکی یکی میری سراغ گزینه ها تجزیه تحلیل میکنی ومفهومشونو در میاری و از روی هیچ سوالی سر سری رد نمیشی وهرکدوم رو که بلد نبودی یه علامت بزن وبپرس از دوستا ومعلم هات...تو این وضعیت زمان اصلن برات ملاک نباشه اتو اگه روزی 10تا تست رو حل کن وبرای هرکدوم 5دقیقه وقت بذاری ولی واقعا تجزیه تحلیل کنی مطمئن باش تا بهمن کل تستا رو یه بار کار کردی عالی...
      موفق باشی

خیلی ممنون از پاسخگوییتون واقعا ممنونم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن