خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 100 از 100
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز استارتر گرامی علاقه فقط یک طرف کاره شما صرفا با خوندن کتابای فیزیک دبیرستات نمیتونید کتاب خوبی رو تالیف کنید کتابای فیزیک دبیرستان مطالبشون خیلی محدوده و اصولا کسایی که کتاب مینویسن تحصیلات دانشگاهی در این باره دارنو حداقل چندین کتاب مرجع رو خوندن و خیلی بیشتر از سطح دبیرستان درک و فهم داشتن که تونستن کتابی رو بنویسن حالا خیلیا با این حال توی فروشش موفق نبودن !!
      درباره درصد کنکور قبول دارن که ملاک قوی برای سنجش سطح علمی افراد نیست اما شما بهتره ابتدا به فکر این باشید که به سطح بالایی برسید کتاب های مرجع رو بخونید مثل هالیدی و بعدش بیاید نظرتون رو بگید دوما اگر به فکر کتابی هستید که فروش سراسری داشته باشه باید با انتشارات معتبری همکاری کنید اگرم میخاید توی کلاساتون استفاده کنید اول ببینید اصلا کلاسی براتون تشکیل میشه یا که نه و بعدش اول باید شروع کنید با جزوه بعدش به تدریج تایپی کنید و صفحه ارایی و ..
      ولی این روزا به کسی که رزومه قوی نداشته باشه دانش اموز نمیدن موسسات !!
      الان شما خلاصه بخاید رزومتون رو بگید چی میگید ؟؟

2. Top | #92
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin80 نمایش پست ها
      سلام
      من نمیگم که نمیتونی الان و از این جور حرفها ولی بهترن کاری که میتونی بکنی اینه که تابستون سطح فهمتو از فیزیک بالا ببری برو کتابای دبیرستانو بخون بعدش برو سراغ منابع اصلی فیزیک در دانشگاه و المپیاد از من میشنوی برو سراغ پایه ای ترین و مهمترین کتابای فیزیک از فیزیک مفهومی و فیزیک پایه(ج بلت)که برای انتشارات فاطمی هستند شروع کن بعش برو سراغ هالیدی و کلپر و گریفیث(منابع سطح بالا)اونموقع شروع کن تو اول باید فیزیکو بفهمی یادت باشه انسان از کمتر از 10 درصد قابلیت هاش میتونه استفاده کنه دوست عزیز تو اگه واقعا میخوای بری درس بدی درست (نه مثل خیلیا کم سواد)و کتاب چاپ کنی که دانش اموزات بعنوان منبع استفاده کنن باید خودت خوب خوب بفهمی من فایل اندازه گیریتو دیدم و واقعا با این سطح دانش اموز نتیجه دلخواه نمیبینه
      این پستمو بخون

3. Top | #93
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GUST نمایش پست ها
      ببین منو ! رتبه 23 کشوری دوست داری؟!
      دانشگاه شریف رفته با سابقه 14 سال تدریس گسسته!
      معروف ...! کانادا رفته!
      بیا اینم لنیک : hamid rajaee | Sharif University of Technology - Academia.edu
      معلم گسسته من بود...
      همه جای مشهد هم کلاس داشت...
      گند زد به هرچی گسسته است ! نظریه اعداد رو توی سه ساعت جمع کرد! اونقد قاطی کرده بودم که داشتم به در و دیوار نگاه میکردم!
      اخرین جلسه وقتی که آخرین سئوالشو حل کرد همه اونقد قیافشون داغون شده بود که خودش پرسید زنده این بچه ها!؟!!
      کل هندسه 1 رو توی یک جلسه جمع کرد! حساب کن چجوری مطالب رو گفته!!
      عین بچه دبستانی ها کار میکرد! هر جلسه نهایتا8 تا سئوال حل میکرد
      جزوه 100 صفحه ای میداد دستمون 8تا سئوالش رو حل میکرد
      میگفت بقیه اش توی پاسخنامه هست برین فلان جا پاسخنامم رو بگیرین! حالا پاسخنامه اش هم افتضاح ! پر از غلط املایی و علمی! بدون هیچ توضیح تشریحی!
      هیچی نفهمیدم!!
      برین عشق کنین با اسم و رتبه و .... شما نمیدونین که یاد داشتن مطلب مهم نیست! خوب یاد دادن مهمه!
      من نمیخوام دوروز دیگه برم سر کلاس ولی تا 5 سال دیگه دوست دارم یکی از اساتید برجسته شهرم بشم!
      این کتاب هم قصد چاپ انبوهش رو ندارم! فقط برای شاگردان خودم!... شما تا وقتی دنبال اسم و رتبه باشین امثال مسعودی میچاپنتون!
      رتبه 500 مکانیک که عربی هم خونده بود به یک وضع افتضاحی درس داد که با وجود اینکه عربی نهایی 20 شدم عربی کنکورم 20 درصد نشد!چون همه کلاسا رو میپیچوند میرفت خصوصی ! جزوه اش هم افتضاح...
      دوست عزیز منظور منو خوب نگرفتی... این یه گذاره منطقی هست...
      گفتم برای اینکه معلم خوبی باشی باید سطح علمی خوبی داشته باشی و اون درصد رو خودت بالا زده باشی... برعکس این گذاره لزوما درست نیست. یعنی هر رتبه خوبی معلم خوبی نیست ولی اینو قطعا میگم هرکسی که یه درسی رو زیر 70 زده اصلا نمیتونه اون درس رو درس بده
      در باره فیزیک هم باید بگم اگه توی کسایی که دانش آموز بودن پارسال یه نفر بتونه نظر بده اون منم.... از کسایی که فیزیکشون خیلی خوب بوده مثل سابزیرو بپرسی بهت میگه... یا بری پست های درسی فیزیک رو دنبال کنی میبینی چه سوال هایی و حل کردم.
      اما فیزیک منم یه مشاوری که شریف خونده بود راه انداخت.... حتی بهم درس هم نداد... فقط گفت چیو بخونم و چطوری روی فیزیک فکر کنم... همین.

الانم که میام اینجا دیگه من کنکوری نیستم و فکر میکنم رتبه خوبی بیارم فقط میخوام بیام و کمک کنم که بقیه راه رو درست برن چون 99 درصد بچه های انجمن کسایی اند که هی میمونن پشت کنکور و آخرشم میرن رشته های پایینیو میخونن.
      البته یه نکته خوبی توی حرفاتون بود.... کلا بیشتر کلاس کنکور ها به هیچ دردی نمیخورند و منم اینو باهاتون کاملا موافقم
      95 کنکوری بودم. کنکورمم خوب دادم. برام دعا کنید بمونم توی تهران حالا حتی اگه شدش ایران

4. Top | #94
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ببین منو ! رتبه 23 کشوری دوست داری؟!
      دانشگاه شریف رفته با سابقه 14 سال تدریس گسسته!
      معروف ...! کانادا رفته!
      بیا اینم لنیک : hamid rajaee | Sharif University of Technology - Academia.edu
      معلم گسسته من بود...
      همه جای مشهد هم کلاس داشت...
      گند زد به هرچی گسسته است ! نظریه اعداد رو توی سه ساعت جمع کرد! اونقد قاطی کرده بودم که داشتم به در و دیوار نگاه میکردم!
      اخرین جلسه وقتی که آخرین سئوالشو حل کرد همه اونقد قیافشون داغون شده بود که خودش پرسید زنده این بچه ها!؟!!
      کل هندسه 1 رو توی یک جلسه جمع کرد! حساب کن چجوری مطالب رو گفته!!
      عین بچه دبستانی ها کار میکرد! هر جلسه نهایتا8 تا سئوال حل میکرد
      جزوه 100 صفحه ای میداد دستمون 8تا سئوالش رو حل میکرد
      میگفت بقیه اش توی پاسخنامه هست برین فلان جا پاسخنامم رو بگیرین! حالا پاسخنامه اش هم افتضاح ! پر از غلط املایی و علمی! بدون هیچ توضیح تشریحی!
      هیچی نفهمیدم!!
      برین عشق کنین با اسم و رتبه و .... شما نمیدونین که یاد داشتن مطلب مهم نیست! خوب یاد دادن مهمه!
      من نمیخوام دوروز دیگه برم سر کلاس ولی تا 5 سال دیگه دوست دارم یکی از اساتید برجسته شهرم بشم!
      این کتاب هم قصد چاپ انبوهش رو ندارم! فقط برای شاگردان خودم!... شما تا وقتی دنبال اسم و رتبه باشین امثال مسعودی میچاپنتون!
      رتبه 500 مکانیک که عربی هم خونده بود به یک وضع افتضاحی درس داد که با وجود اینکه عربی نهایی 20 شدم عربی کنکورم 20 درصد نشد!چون همه کلاسا رو میپیچوند میرفت خصوصی ! جزوه اش هم افتضاح...
      ببین دادا . همه چیز سطح اطلاعات نیست . باید فن بیان و نگارش خوبی هم برای نوشتن کتاب و تدریس داشته باشی . ولی سطح اطلاعات علمی نباشه اون ساده نویسی و گیرایی متن هم زیاد به درد نمیخوره . در واقع شما وقتی هنر کردی که مطالب سنگین رو بتونی با نگارش و بیان گیرا به مخاطب بفهمونی ... دبیر یا مولفی خوبه که هر دوی اینها رو کنار هم داشته باشه . قبول داری ؟

پس به نظرم من امسال به خودت یه فرصت بده بشین هرچی که میتونی در مورد ریاضی و فیزیک بخون . از کتاب درسی گرفته تا کتاب های دانشگاهی رو بخون و تدریس های دانشگاه تهران و شریف و شهید بهشتی رو ببین و برای خودت جزوه بنویس . پیشنهاد میکنم حتما توی کنکور هم شرکت کن و درصدت رو بذار توی همین انجمن .به تسلط کامل که رسیدی جزوه هات رو به هر صورتی که میخوای چاپ کن و مطمئن باش در این مرحله میتونی امیدوار باشی که کنکوری ها بهت اعتماد کنن .

ولی اگه بخوای همینجوری فقط ینویسی بهت قول میدم فوقش شاید دبیر کلاسای کانون شهرتون شدی ... چون کسی که خودش نمیتونه فیزیک بالا بزنه شاگردیش چه فایده ای داره ؟ شاید بگی کتاب من ساده و همه فهم خواهد بود ولی آیا خودت با همین کتاب میتونی درصد بالای کنکور رو کسب کنی ؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #95
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      میدونستم تنا ادم جوگیری که این. میگه و میاد تایپک میزنه تویی
      عزیزم کتاب نوشتن کشک نیست رتبه های دو رقمی مثل تو اعتماد به نفس ندارن
      خدایی لپ مطلب این تاپیکو رسوندی......... هردفعه تاپیک زده عین این جوگیرا بوده........ بعد یه مدت هم میاد میگه میخوام فلان کارو بکن بهمان کار فایده نداره!!!

6. Top | #96
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JavADiiI74 نمایش پست ها
      خدایی لپ مطلب این تاپیکو رسوندی......... هردفعه تاپیک زده عین این جوگیرا بوده........ بعد یه مدت هم میاد میگه میخوام فلان کارو بکن بهمان کار فایده نداره!!!
      میدونی حرف من چیع این که ادم بتونه تصمیم بگیره و پشت وایستاده و ادامه حتی اگه غلط باشه ولی این دوست عزیز و فوق العاده جوگیر هر دفعه یه تصمیم میگیره تو هیچ کدوم موفق نیست و مطمن باش در اینده هم اگر همین طرز فکر رو داشته باشه هیچی نمیشه...
      ویرایش توسط _AHMADreza_ : 07 مرداد 1395 در ساعت 21:52

7. Top | #97
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نوشتن کتاب با کورل

با سلام خدمت شما با توجه به سابقه زیادی که برای کتاب و نسیس و کارهای چاپ و تبلیغات داشتم پینهادم کورل دراو هست چون بی نهایت راحت وساده هست که برای دیدن آموزش کورل دراو استفاده نمایید

8. Top | #98
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      لطفا کتابتون تصویر هم داشته باشه
      بعضیاشونم سفید بزارین خودمون رنگ میکنیم

9. Top | #99
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اعتماد به نفس شما رو کاش داشتم...

10. Top | #100
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      میخوام یک کتاب فیزیک بنویسم که توش همه تست های گزینه 2 گاج کانون ، سراسری ،تالیفی به صورت میکرو طبقه بندی باشه و خیلی شیک باشه
      اما مشکل اصلیم اینه با چه نرم افزاری کتابارو مینویسن!؟ بعید میدونم کتابای شیک بازار رو با word نوشته باشن !استادان راهنمایی کنید
      شما اول باید تولید محتوا کنی بعد تایپشم همون وورد خوبه باید وارد باشی
      در مورد کتاب نوشتن اگه ایده ی خوبی داری حتما بنویس و نا امید نشو

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن