خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 100
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin80 نمایش پست ها
      اگه یه ترم بیست شدی یعنی میتونستی و کارت کم بود بعدش هر چه قدر معلم بد باشه هر دانش اموزی میتونه موفق باشه
      کار من خوب نبود!! روش کارش این بود که چهارتا سئوال مضخرف از جزوه اش انتخاب میکرد عدداش رو عوض میکرد با 2 نمره ارفاق تصصیح میکرد همه قبول میشدن دانش آموز های خوب هم 20 میشدن! استدلال درست بکن خواهشا!
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه یه ترم بیست شدی یعنی میتونستی و کارت کم بود بعدش هر چه قدر معلم بد باشه هر دانش اموزی میتونه موفق باشه
      قبول ندارم پیشرفتا یکسان نیست! فرض کن اونی که توی بهترین دبیرستان تهران درحال تحصیله با بنز میخواد برسه به رتبه 1 منه بدبخت با این مافنگی ها با یک پیکان قراضه بی بنزین! وقت هم یکسان و فرصت و منطقه برابر! کدوم ممکنه موفق بشه!؟
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GUST نمایش پست ها
      کار من خوب نبود!! روش کارش این بود که چهارتا سئوال مضخرف از جزوه اش انتخاب میکرد عدداش رو عوض میکرد با 2 نمره ارفاق تصصیح میکرد همه قبول میشدن دانش آموز های خوب هم 20 میشدن! استدلال درست بکن خواهشا!
      دوست عزیز معلم شما بد دوست من معلم پیشش بد ود جزوش همش غلط بود کنکور داد همه سوالات فیزیک پیشش رو درست جواب داد (البته نور و سوم غیر از ترمودینامیک جواب نداد)

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز معلم شما بد دوست من معلم پیشش بد ود جزوش همش غلط بود کنکور داد همه سوالات فیزیک پیشش رو درست جواب داد (البته نور و سوم غیر از ترمودینامیک جواب نداد)
      خب آره قبول !ممکنه یکی موفق بشه !به شرط اینکه توی یکی از دبیرستان های قوی قبلا کار کرده باشه!
      وقتی معلمت خوب نیست باید خودت خودتو راه بندازی که کار سخت و وقت گیر زیادیه ولی ممکن!
      که از ساعت مطالعاتی بقیه درس هات کم میکنه و البته اگر پایه قوی نداشته باشی موفقیتت غیر ممکنه!
      من بین یه عده زبون نفهم قرتی توی لُرد نشین های شهر تحصیل میکردم که میخواستن برن دانشگاه آزاد
      معلم هم فکر میکنی به حرف من توجه میکنه!؟ یک گوشه میشینه خاطره میگه!
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      وقتی به اون سطحی رسیدم که باید میرسیدم برای خوندن متاسفانه کنکور فرا رسیده بود
      من سال کنکورم صرف جبران کم کاری های خودم و معلمانم گذشت!
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

6. Top | #81
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قبول ندارم پیشرفتا یکسان نیست! فرض کن اونی که توی بهترین دبیرستان تهران درحال تحصیله با بنز میخواد برسه به رتبه 1 منه بدبخت با این مافنگی ها با یک پیکان قراضه بی بنزین! وقت هم یکسان و فرصت و منطقه برابر! کدوم ممکنه موفق بشه!؟
      من خودم تهرانی ام و هم خودم هم برادرم علامه طباطبایی خوندیم که یکی از مدارس برتر کشوره اما 99 درصد بچه ها خیلی نمیخوندن حتی خیلی روزا خونه بودن و نمیومدن سر کلاسا
      در ضمن برترین مدارسم تو تهران بیشتر از5 تا دو رقمی ندارن (نمونه اش انرزی با اون همه حرف های زیادی رتبه 6 منطقه رو داشت فقط)

7. Top | #82
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وقتی به اون سطحی رسیدم که باید میرسیدم برای خوندن متاسفانه کنکور فرا رسیده بود
      من سال کنکورم صرف جبران کم کاری های خودم و معلمانم گذشت!
      دوست عزبز اولین پست من رو بخون بهش عمل کن مطمئن باش یکی از برترین معلما میشی

8. Top | #83
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خودم تهرانی ام و هم خودم هم برادرم علامه طباطبایی خوندیم که یکی از مدارس برتر کشوره اما 99 درصد بچه ها خیلی نمیخوندن حتی خیلی روزا خونه بودن و نمیومدن سر کلاسا
      در ضمن برترین مدارسم تو تهران بیشتر از5 تا دو رقمی ندارن (نمونه اش انرزی با اون همه حرف های زیادی رتبه 6 منطقه رو داشت فقط)
      ببین من گفتم پایه قوی به همه فرصت موفقیت رو میده! ولی من این فرصت رو نداشتم ...
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

9. Top | #84
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین من گفتم پایه قوی به همه فرصت موفقیت رو میده! ولی من این فرصت رو نداشتم ...
      1 سال وقت داشتی هی داشتم اروم میگفتم ما ای دگه نو برشه تو قبول شدی یعنی پایه رو بلدی پس حرف نزن پایه قوی
      تو اون یه سال داشتی غاز میچروندی

10. Top | #85
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      1 سال وقت داشتی هی داشتم اروم میگفتم ما ای دگه نو برشه تو قبول شدی یعنی پایه رو بلدی پس حرف نزن پایه قوی
      تو اون یه سال داشتی غاز میچروندی
      من هندسه 1 شدم 4.75 ... ترم دوم هم سئوالات رو با یک جلسه کلاس خصوصی گرفتم!
      سطح امتحان یک مدرسه غیرانتفاعی که بچه هاش ضعیفن رو با امتحانات مدارس علامه حلی یکی میگیری؟!
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

11. Top | #86
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هندسه 1 شدم 4.75 ... ترم دوم هم سئوالات رو با یک جلسه کلاس خصوصی گرفتم!
      سطح امتحان یک مدرسه غیرانتفاعی که بچه هاش ضعیفن رو با امتحانات مدارس علامه حلی یکی میگیری؟!
      نهایی فرق نداره 1 2-علامه حلی که داره کم کم میزنه جاده خاکی

12. Top | #87
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نهایی فرق نداره 1 2-علامه حلی که داره کم کم میزنه جاده خاکی
      نهایی وسیله سنجش خوبی نیست! سطح سئوالات نهایی نمیتونه تفاوت نفر اول کنکور با نفر 1000ام کنکور رو مشخص کنه
      جفتشون ممکنه 20 بشن
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

13. Top | #88
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نهایی وسیله سنجش خوبی نیست! سطح سئوالات نهایی نمیتونه تفاوت نفر اول کنکور با نفر 1000ام کنکور رو مشخص کنه
      جفتشون ممکنه 20 بشن
      دوست عززیزکم کاری خودتو گردن بقیه ندار به جای اینکه الان تو انجمن باش برو فیزیکتو قوی کن که میخواب معلم باشی مثل معلمای خودت نباشی رد ضمن فک نکن معلمای انرژی و علامه شاهکارن (مخصوصا تو دوم و سوم) معلمای این مدارس هم پروفسور نیستن (البته توی المپیاد نه معلما عالین)

14. Top | #89
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دعوا نگیرییییییییین
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

15. Top | #90
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      میدونستم تنا ادم جوگیری که این. میگه و میاد تایپک میزنه تویی
      عزیزم کتاب نوشتن کشک نیست رتبه های دو رقمی مثل تو اعتماد به نفس ندارن

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن