خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 62
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      چرا همین که من اومدم تجربی یهو انقد تعداد تجربی ها زیاد چلوه میکنه
      تا بوده تعداد داوطلبای تجربی همین قدر بوده!

همیشه زیادن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یه انگیزه وحشتناکی برای خوندن زیست دارمخداکنه نا امیدم نکنه
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببینید اینکه از کی شروع کنید به خودتون بستگی داره اگه فکر میکنید اون جاهایی که باید از خیلی ها سبقت بگیرید خسته میشید خوب طبیعتا دیر تر باید شرو کنید....اما هیچکس جز خودتون نباید به این سوال پاسخ بده
      درضمن اینکه من آبرو بردمو و وای وای وای رو بذارید کنار تمرکز خالصتون باید رو درس باشه اگه موقع درس ااین فکرای بیخود بیاد تو ذهنتون نمیشه ادامه داد پس آرامش خودتون رو حفظ کنید و فکرای الکی نکنید

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که از اواسط شهریور شروع میکنم و تنها مشکلم زیست و فیزیکه بقیه مشکلی ندارم و خیلی چیزا هنوز تو ذهنمه... البته تو این دوتا درس هم صفر نیستم.
      سطح خودت رو ببین بعد تصمیم بگیر اگه ضعیفه و یا اگه احساس میکنی فلان درس رو بخونی خیلی ازت وقت میگیره بهتره زودتر شروع کنی... درصدای کنکورت رو هم زیاد جدی نگیر بشین خودت فک کن تو کدوم درس بیشتر اذیت خواهی شد (مثلا من خودم تو 95 چهار تا ریاضی بیشتر نزدم ولی چون اخرا شروع کردم به خوندن میدونم دقیقا چطور بخونم و چقد وقت میگیره واسم برا همین یجورایی خیالم ازش راحته و در طول سال همگام با آزمونا میخونمش)
      امیدوارم منظورمو گرفته باشی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

کنکور 95 که اصلن شروع نکردم....خخخخخ
      خب به این دلیله که راحت تونستین زود شروع کنین

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1220 نمایش پست ها
      من که از اواسط شهریور شروع میکنم و تنها مشکلم زیست و فیزیکه بقیه مشکلی ندارم و خیلی چیزا هنوز تو ذهنمه... البته تو این دوتا درس هم صفر نیستم.
      سطح خودت رو ببین بعد تصمیم بگیر اگه ضعیفه و یا اگه احساس میکنی فلان درس رو بخونی خیلی ازت وقت میگیره بهتره زودتر شروع کنی... درصدای کنکورت رو هم زیاد جدی نگیر بشین خودت فک کن تو کدوم درس بیشتر اذیت خواهی شد (مثلا من خودم تو 95 چهار تا ریاضی بیشتر نزدم ولی چون اخرا شروع کردم به خوندن میدونم دقیقا چطور بخونم و چقد وقت میگیره واسم برا همین یجورایی خیالم ازش راحته و در طول سال همگام با آزمونا میخونمش)
      امیدوارم منظورمو گرفته باشی
      منم میدونم که تو عمومیا به غیر از زبان مشکل خیییلی جدی دارم
      و درسای دیگه رو میدونم چیکار کنم
      و میخواستم تابستون بیشتر رو عمومیا کار کنم
      ولی بدبختی اینجاس که بهم میگن فقط زیست و شیمی بخون الان
      اقاااااا متنفر شدم از همه چی

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.akbari نمایش پست ها
      منم میدونم که تو عمومیا به غیر از زبان مشکل خیییلی جدی دارم
      و درسای دیگه رو میدونم چیکار کنم
      و میخواستم تابستون بیشتر رو عمومیا کار کنم
      ولی بدبختی اینجاس که بهم میگن فقط زیست و شیمی بخون الان
      اقاااااا متنفر شدم از همه چی
      ببین زبان درسی نیست که تو تایستون فول شی بنظرم از همین الان روزی 1 ساعت شروع کن خوندن زبان (بیشتر رو لغت مانور بده و از مهر به بعد قواعد رو شروع کن) چون کسایی که توش ضعیفن زمانی میتونن قوی بشن که مستمر تمرین کنن

در ضمن حتما نباید زیست و شیمی بخونی (البته زیست رو بخون ولی اگه قوی هستی کم وقت بزار در حد مرور مطالب) اگه تو بقیه درسای تخصصی ضعیفی سعی کن خودتو بکشی بالا ولی اگه تو همه ی اینا میدونی چیکار کنی پس بهتره بری سراغ همون زیست و شیمی

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بذار رتبه ات بیاد بعد شروع کن...

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.akbari نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      25 تیر کنکور تجربی دادم تا 1 روز مونده هم خیلی فشرده خوندم
      به نظرتون حداقل و حداکثر کی باید شروع کنم به خوندن برای کنکور 96 ؟
      اینم بگم خیلی داغونم از نظر روحیه ولی پدر داروسازم چون آبروش رو تو فامیل بردم مجبورم کرده از دیروز شروع کنم
      با این حال که خودم برنامه داشتم از 25 مرداد شروع کنم
      از درسا متنفرم کرده
      خودتون بیشتر میدونین حرف اولو تو کنکور و حتی بیشتراز اون واسه پشت کنکور روحیه میزنه احتمال زیاد پدرتون واسه خاطر تلاش خودتون داره سخت میگیره نه ابروشون!!ابروی هیچ پدرومادری واسه خراب کردن کنکور نمیره به نظرم باهاشون حرف بزنین تا حال روحیتون بهتر شه خیلی میتونه رو کیفیت درس خوندن تاثیر بذاره

موفق

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بستگی داره
      1.اگه درسارو خوب خوندی و 40 درصد مطالب یادته،از مهر ماه شروع کن(خودم برای کنکور 95 از مهر شروع کردم)
      2.اگر خوب نخوندی سال قبل و یا پایه ات ضعیفه از همین امروز بسم الله.
      بای بکس

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arian_GNTC نمایش پست ها
      بستگی داره
      1.اگه درسارو خوب خوندی و 40 درصد مطالب یادته،از مهر ماه شروع کن(خودم برای کنکور 95 از مهر شروع کردم)
      2.اگر خوب نخوندی سال قبل و یا پایه ات ضعیفه از همین امروز بسم الله.
      اخه چرا نقطه عطف ؟؟؟؟
      با جرئت میشه گفت هیچ 1 یا 2 یا حتی 3 رقمی ای هم دنبال نقطه عطف نبوده (ازشون پرسیدم هم از یه 2 هم از یه 3 رقمی)
      من خودم دیروز از ساعت 9 شب شروع کردم... با اینکه فقط 3 ساعت شد.. ولی بهتر از اینه ک شروع کارو میذاشتم برای امروز..

بهترین زمان شروع کردن همین الانه
      من نمیگم اینو همه مشاورا و همه موفق ها تو هر زمینه ای میگن...

سعی میکنیم اگ بخوایم بمونیم پشت کنکور دیگه اشتباهات سال قبل رو انجام ندیم...

این همایش رو حتما گوش بدبد:

چرا هنوز شروع نکرده ای ؟ _ آغاز طوفانی کنکور
      ویرایش توسط zkia : 05 مرداد 1395 در ساعت 14:35

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من سال قبل واقعا زحمت کشیدم مخصوصا یه ماه اخر که خیلیا ول میکردن خوندم با این که فشار خیلی زیاد بود و الان به استراحت نیاز دارم
      میخواستم تا اومدن نتایج استراحت کنم 10 تا کتاب رمان گرفتم با چه شوقی میخواستم اونا رو بخونم می خواستم گواهینامه رانندگی بگیرم
      ولی الان میگن باید ازینا بگذرم
      خودم خیلی به درس علاقه داشتم دیگه اشکالای سال قبلمو فهمیده بودم اونا رو نمیخواستم تکرار کنم
      ولی حالم از درس به هم میخوره تو فصل قلب اشکال داشتم میخواستم ریز به ریز از نشر الگو بخونم تموم نکات تستاشو دربیارم
      ولی مجبور کردن دیروز به زور خیلی چرت خوندمش حالم به هم خورد

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima1220 نمایش پست ها
      ببین زبان درسی نیست که تو تایستون فول شی بنظرم از همین الان روزی 1 ساعت شروع کن خوندن زبان (بیشتر رو لغت مانور بده و از مهر به بعد قواعد رو شروع کن) چون کسایی که توش ضعیفن زمانی میتونن قوی بشن که مستمر تمرین کنن

در ضمن حتما نباید زیست و شیمی بخونی (البته زیست رو بخون ولی اگه قوی هستی کم وقت بزار در حد مرور مطالب) اگه تو بقیه درسای تخصصی ضعیفی سعی کن خودتو بکشی بالا ولی اگه تو همه ی اینا میدونی چیکار کنی پس بهتره بری سراغ همون زیست و شیمی
      زبان نقطه قوتمه درسای عمومی به جز زبان مشکل دارم
      ولی در کل منظورتونو فهمیدم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

bazande
      نمایش مشخصات
      آقا يا خانم اكبرى ، من خودم يحتمل پشت كنكورى هستم ! اما از اول مهر با اواخر شهريور شروع ميكنم ! اصلا از الان نخونيد ! البته رشته من رياضى هست هرچند رياضى از تجربى سخت تر نباشه راحت ترم نيس ! پس فعلا استراحتت روو بكن با خيال راحت شروع كن از مهر تا ايشالا عيد تموم خيلي هم كامل و جامع !

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من از شهریور شروع میکنم

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن