خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Question کمک برا شیمی2.. لطفا بیایز

سلام. من دومم الان میخام برم سوم.. طبیعتا استارت اصلی کنکور رو از از سال دیگه میخوست البته... ممنون بزنم... ولی چون زیاد شیمی دو رو زیاد خوب نیوردم امتحانا و اینکه بیکارم تصمیم گرفتم همین الان لخونمش... هم شیمی گاج میکرو 91 رو دارم .. و مبتکران سال85!!!!!!!!با جفتش حال میکنم ولی کدوم بهتره این مبتکران زیاد عوض نشده که تا حالا?? اموزش هست در ضمن..... ممنون اگه کمک کنید.
      درسته که من بنده خوبی نیستم اما تو که خدای خوبی هستی.....

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.ab نمایش پست ها
      سلام. من دومم الان میخام برم سوم.. طبیعتا استارت اصلی کنکور رو از از سال دیگه میخوست البته... ممنون بزنم... ولی چون زیاد شیمی دو رو زیاد خوب نیوردم امتحانا و اینکه بیکارم تصمیم گرفتم همین الان لخونمش... هم شیمی گاج میکرو 91 رو دارم .. و مبتکران سال85!!!!!!!!با جفتش حال میکنم ولی کدوم بهتره این مبتکران زیاد عوض نشده که تا حالا?? اموزش هست در ضمن..... ممنون اگه کمک کنید.
      شیمی دو تصور و تجسمت رو قوی کن , سعی کن هر منبعی رو نخونی اون کتابهایی که سه صفحه مثلا یه مدل اتمی رو توضیح دادن یا هزاران سوال تالیفی مسخره اوردن به هیچ دردت نمیخوره , پیشرفت واقعیت تو حل سوالات کنکور سراسریه اکثرا هم سوالات سال دوم ترکیبی نمیاد برا دانشگاه ازاد سابق که میتونه سوالات ساده ش تثبیت کننده باشه برات , بهترین منبع همون کتاب درسیه و تکمیل کننده ش به نظرم میکروطبقه بندی گاج خوبه , نکته بسیار مهم این که از سوالات و حاشیه های کتاب درسی که نکاتی رو نوشته غافل نشو حتی کوچکترین نکته نباید حفظش کنی باید سعی کنی یاد بگیری لمسش کنی , حتما سعی کن بخش یون ها و فرمول نویسیش و نامگذاریش رو خوب یاد بگیری مستقیما تو استوکیومتری وارد میشه , یا تو بخش ساختار لوئیس که تا اخر سال چهارم بدردت میخوره
      چـیـزِ قـآبـلِ گـفـتـنـی نـیـسـتـ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن