خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      البته دوستان عزیز نظر @artim عزیز در مورد دی وی دی و سبک کار منتظری و سایرین درسته ولی در مورد جزوه باید بگم برای کسی که هیچی بلد نیست بسیار خوب و کاربردی نوشته شده

ممنون اما بازم نه چون اولا کامل درس نمیده دوما ذهنی همه چی حساب میشه نه الگویی نه هیچی نه تخته ای
      مشاور

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری 96 نمایش پست ها
      بس کنید خواهش میکنم . بخدا من نه از طرف موسسه هستم و نه چیزی گیرم میاد از طرفداری احمدی !! همین اقایی که شما مسخره میکنید تلویزیون و رادیو رو از سال 1380 تا به امروز تسخیر کردن . و تلویزیون هم کسی رو که حداقل سطح علمی رو نداشته باشه نمیزاره برنامه اجرا کنه که حالا اون بحث هزینه تبلیغات که میگیره جداست !!! احمدی خودش ادبیات رو در مقطع ارشد در دانشگاه تهران بالاترین نمره یعنی 20 گرفته ! همین روش tb که به گفته بعضی از دوستان خنده داره تو جزوه مبعث قرابت خیلی از موسسات سر و کلش پیدا شده !! خواهشا با این کارتون اون حس حسادت خودشون رو نشون ندین و بزارین یه بنده خدایی بره استفاده نه شاید نتیجه گرفت . از حرف های شما هم یه مشت سنگ هم گیرش نمیاد !!!! ای بابا یکم مفید باشین دیگه

روش هاش خیلی عالیه کنکور اسان اما برا کنکور 90 به قبل بعضا جواب میده نه کنکور 96
      مشاور

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چند جزوه ای دیگه از آقای منتظری در نت وجود داره حتما اگه تونستید دانلود کنید چون بسیار ساده و روان نوشته شده / موفق باشید

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری 96 نمایش پست ها
      بس کنید خواهش میکنم . بخدا من نه از طرف موسسه هستم و نه چیزی گیرم میاد از طرفداری احمدی !! همین اقایی که شما مسخره میکنید تلویزیون و رادیو رو از سال 1380 تا به امروز تسخیر کردن . و تلویزیون هم کسی رو که حداقل سطح علمی رو نداشته باشه نمیزاره برنامه اجرا کنه که حالا اون بحث هزینه تبلیغات که میگیره جداست !!! احمدی خودش ادبیات رو در مقطع ارشد در دانشگاه تهران بالاترین نمره یعنی 20 گرفته ! همین روش tb که به گفته بعضی از دوستان خنده داره تو جزوه مبعث قرابت خیلی از موسسات سر و کلش پیدا شده !! خواهشا با این کارتون اون حس حسادت خودشون رو نشون ندین و بزارین یه بنده خدایی بره استفاده نه شاید نتیجه گرفت . از حرف های شما هم یه مشت سنگ هم گیرش نمیاد !!!! ای بابا یکم مفید باشین دیگه
      میخوای مفید باشم؟!؟ بزار برات بگم.
      من خیلی ضربه از امثال این افراد بخاطر تبلیغات و چرب زبونی هاشون خوردم. داری میگی "شاید نتیجه گرفت" شما توی کنکور فرصت شاید و اگر و کاشکی و اما ندارین ۱ راه هست و بیش از ۵۰۰ هزار رهرو.امثال این افراد که داری طرفداریشونو میکنی فقط به فکر منافع خودشونن اگه برای ما ارزش قائل بودن میومدن حداقل سی دیاشونو بروز رسانی میکردن فیلمای مسعودی که داره آینه ها و عدسی رو درس میده با گچ مینویسه. ۹۹ درصد تکنیک هاش از کار افتادن و فقط برای چند تست معدود کار میکنن.
      مگه کاری داره رفتن توی تلویزیون ؟؟ پول بده هر کار میخوای بکن. من کاری به سواد و مدرکش ندارم بحثم کلاه برداری از دانش آموزیه که تشنه ست و دنبال آبه امثال اینا یه لیوان میدن بهش میگن بخور اونم میخوره ولی غافل از اینکه آب دریاست و تشنه تر میشه.
      من پارسال خیلی ضربه خوردم بخدا اینارو نمیگم که کسی نخره یا نمیگم چی بخره فقط و فقط بخاطر این میگم که کسی مثل من توی دامشون نیوفته.
      اینکه میگن زیر ۳۰ ثانیه تستو بزن بله میزنن اما تستای خودشونو .. تا کنکور برگزار میشه مسعودی میره ۴ فرمول جدید از خودش در میاره بعد میاد میگه اینا توی سی دی ها هست. نیست نیست نیست دروغ میگن.
      ممکنه خیلی هاتون فکر کنین چ حسادتی میکنه ولی اگه شما هم پارسال جای من سر جلسه کنکور بودین میفهمیدین حالمو.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      حق داره

6. Top | #21
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      گول این فیلما رو نخورید پول ندید پاش اگر واقعا چاره ای جز فیلم دیدن ندارید فیلم های رایگان مدرسه صنعتی شریف بهتر از همه این موسسه هاس .. پول الکی ندید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن