خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 175
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      اگه این خبر درست باشه شما میدونی 1200 نفر که ایشون گفتن یعنی چی ؟ بعنی 20 درصد نسبت به پارسال ظرفیت کم شده حالا شما میگی چیزی نیست ؟
      خدایا مثل خر بخونیم اخر از همه چیز که رد میشیم تازه میرسیم به فیلم بازی کردن سر ظرفیت ها خوب به ما چه که بودجشون امسال زیاد نشده به کسایی که کنکور دادن چه ربطی داره اخه بخدا نامردیه
      بایدم بودجه نداشته باشن وگرنه کی فیش حقوقی دزدای بیت المال رو پرداخت کنه???!!!!
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برادر من این قضیه بر می گرده به چند ماه پیش،درگیر معدل بودم که شنیدم ظرفیتا کاهش پیدا کرده حدود ۱۵۰۰ تا بعد گفتن ۳۰۰ تا زیاد شده، یعنی ۱۲۰۰ تا، فکر کنم همین سایت و سنجش اعلام کرده بودن،

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeh نمایش پست ها
      برادر من این قضیه بر می گرده به چند ماه پیش،درگیر معدل بودم که شنیدم ظرفیتا کاهش پیدا کرده حدود ۱۵۰۰ تا بعد گفتن ۳۰۰ تا زیاد شده، یعنی ۱۲۰۰ تا، فکر کنم همین سایت و سنجش اعلام کرده بودن،
      خوب عزیزم این که الان میگی 1500 تا کم شد بعد 300 تا اضافه کردن ماله کنکور 93 بوووووووووووووووووود نه 95
      مارو کشتی از استرس اخه بابا خبرت ماله 2 سال پیشه خوب نیا بگو ای بابا

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میدونم پارسال قرار بود کشوری بشه که نشد اما نگفتن از 95 تو دفترچه هم من 200 بار خوندم اصلا همچین حرفی نزدن خدایی اگه لینکی داری بده چون خیلی مهمه این
      اقای مهدی تو دفتر چه کنار رشته پزشکی نوشته کشوری، تابستون سال ۹۴ هم گفته بودن این تصمیم برای ۹۵ اجراییه، دیگه هر سری که نمیان اعلام کنن

5. Top | #20
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      حالا یکی به ما بگه این کمبود بودجه وضعیتش فقط شامل 95 میشه یا گریبان گیر 96-97 ـم میشه؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      اقای مهدی تو دفتر چه کنار رشته پزشکی نوشته کشوری، تابستون سال ۹۴ هم گفته بودن این تصمیم برای ۹۵ اجراییه، دیگه هر سری که نمیان اعلام کنن
      کشوری شدنش فقط برا منطقه 3 بد میشه اما برا منطقه 1 و 2 خوبه
      اون مهم نیست هر غلطی میخوان بکنن اما ظرفیت هارو بخوان کم کنن بخدا تا جایی که میتونم بچه ها رو (نه تو فروم) مع میکنیم میبریم اعتراض جلو وزارت بهداشت اوسکول نیستیم که بشیم بازیچه دست یه مشت دزد که برا خودشون ازون طرف حقوق 400 میلیونی بزارن

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب عزیزم این که الان میگی 1500 تا کم شد بعد 300 تا اضافه کردن ماله کنکور 93 بوووووووووووووووووود نه 95
      مارو کشتی از استرس اخه بابا خبرت ماله 2 سال پیشه خوب نیا بگو ای بابا
      نه بابا همین امسال بود میگم موقع دیپ مجدد خبرشو اعلام کردن شاید رقمشو درست نگفته باشم ولی هر چی که بود تو زمانی که شنیدم کلی گریه کردم از زمین و اسمون برام میبارید

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نه بابا همین امسال بود میگم موقع دیپ مجدد خبرشو اعلام کردن شاید رقمشو درست نگفته باشم ولی هر چی که بود تو زمانی که شنیدم کلی گریه کردم از زمین و اسمون برام میبارید
      نه ازین خبر خیالت راحت به این یکی مطمئنم اصلا اون موقع هیچ ظرفیتی از دانشگاه ها به سنجش اعلام نمیشه اون خبر ماله 93 بود اما یه عده مثل دکتر افشار که ظاهرا خودش احتیاج به مشاور داره باز پخشش کرده بودن 100 درصد یقین دارم به اون خبر بدون حتی 1 درصد خطا

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      جوک نگو خواهشا 25 درصد سهمیه هیچ ربطی به سهمیه عادی نداره شما اگه امسال 5000 ظرفیت باشه ظرفیت پزشکی شماست ما هزار سهمیه جدا داریم 1200 ما از شما جداست در ضمن هرسال مقدار زیادی از سهمیه ما اضافه میاد میدنش به شما
      k
      نه عزیز من
      اگه توی دفترچه مثلا 4000 تا ظرفیت نوشته به این معنی نیست که 5000 تا ظرفیت است یعنی از این 4000 تا شما 1000 تاشو واسه ایثارگرا در نظر بگیر.تازه تراز آخرین فرد قبولی رو از 80 درصد به 70 رسوندن یعنی اگه مثلا سال 93 تراز آخرین فرد قبولی دانشگاه تهران 12000 بود یه ایثارگر در صورتی میتونست وارد دانشگاه تهران بشه که حداقل تراز 9600 رو کسب کرده بود در غیر اینصورت اصلا دستگاه این کد رشته رو واسش نمی خوند ولی از سال پیش این رقم شد 8400.
      ویرایش توسط omid94 : 04 مرداد 1395 در ساعت 11:32

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کشوری شدنش فقط برا منطقه 3 بد میشه اما برا منطقه 1 و 2 خوبه
      اون مهم نیست هر غلطی میخوان بکنن اما ظرفیت هارو بخوان کم کنن بخدا تا جایی که میتونم بچه ها رو (نه تو فروم) مع میکنیم میبریم اعتراض جلو وزارت بهداشت اوسکول نیستیم که بشیم بازیچه دست یه مشت دزد که برا خودشون ازون طرف حقوق 400 میلیونی بزارن
      درسته که کشوری شده ولی من یبار شنیدم که مثلا اگه دانشگاهی صد نفر و بگیره از این تعداد بیست و پنج تاش منطقه سه هست حالا بر اساس رتبه کشوریشون انتخاب میشن، اول قطبی یا ناحیه ای بود خوش خوشان اونایی میشد که چند تا دانشگاه پزشکی تو منطقه داشتن الان برا اونا سخت شده، مثلا منطقه ما برا رشته پزشکی پنج تا دانشگاه پزشکی تنها داشت، به جز دندان و دارو، به ضرر ما شده و به نفع باقی است اما ولی به نظرم حق به حق دار میرسه اینجوری

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid94 نمایش پست ها
      k
      نه عزیز من
      اگه توی دفترچه مثلا 4000 تا سهمیه نوشته به این معنی نیست که 5000 تا سهمیه است یعنی از این 4000 تا شما 1000 تاشو واسه ایثارگرا در نظر بگیر.تازه تراز آخرین فرد قبولی رو از 80 درصد به 70 رسوندن یعنی اگه مثلا سال 93 تراز آخرین فرد قبولی دانشگاه تهران 12000 بود یه ایثارگر در صورتی میتونست وارد دانشگاه تهران بشه که حداقل تراز 9600 رو کسب کرده بود در غیر اینصورت اصلا دستگاه این کد رشته رو واسش نمی خوند ولی از سال پیش این رقم شد 8400.
      واقعا خسته نباشن به ززززززززززززور میفرستنشون پزشکی خودشون که نمیتونن مگه اینکه هر سال یه پوینت جدید بهشون بدن بلکه برن بشن دکتر اونوقت ما جر میدیم خودمونو . یعنی اوج عدالت

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه کشوری شده باشه یعنی کسایی ک زمین زدن خوش بحالشونه نه؟؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واقعا خسته نباشن به ززززززززززززور میفرستنشون پزشکی خودشون که نمیتونن مگه اینکه هر سال یه پوینت جدید بهشون بدن بلکه برن بشن دکتر اونوقت ما جر میدیم خودمونو . یعنی اوج عدالت
      چرا اینقد حرص میخوری داداش؟؟ هرچی باشه برا همس... من خودمم ی مدت شبیه شما بودم... ولی وقتی دیدم با زور زدنای من و امثال من اب از اب تکون نمیخوره بیخیال شدم...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      درسته که کشوری شده ولی من یبار شنیدم که مثلا اگه دانشگاهی صد نفر و بگیره از این تعداد بیست و پنج تاش منطقه سه هست حالا بر اساس رتبه کشوریشون انتخاب میشن، اول قطبی یا ناحیه ای بود خوش خوشان اونایی میشد که چند تا دانشگاه پزشکی تو منطقه داشتن الان برا اونا سخت شده، مثلا منطقه ما برا رشته پزشکی پنج تا دانشگاه پزشکی تنها داشت، به جز دندان و دارو، به ضرر ما شده و به نفع باقی است اما ولی به نظرم حق به حق دار میرسه اینجوری
      اینا مهم نیست چون بر میگرده به تلاش طرف برا کنکور دادن اما اینکه ظرفیت رو کم کنن نامردیه
      برای کشوری شدن از همه بیشتر منم ضرر میکنم اما اعتراضی ادم نمیکنه چون تا الان بی عدالتی بوده ححالا شاید بخوان درستش کنن

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      اگه کشوری شده باشه یعنی کسایی ک زمین زدن خوش بحالشونه نه؟؟
      نه داداش کشوری یعنی اونی که منطقه 3 میخونه با تراز پایین میره پزشکی چون یه سهمیه ویژه داره اما اگه اگه اگه کشوری بشه همه ی دانشگاه های پزشکی کل کشور فقط بر اساس رتبه زیر گروه طرف رو میگیرن

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن