خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      منابع رو که میدونید..گفتم بهتون
      به نظرم برنامه راهبردی کانون میتونه خیلی بهتون کمک کنه ذهنتون رو از آشفتگی خارج میکنه و شفاف میکنه

راجب اختصاصی عمومی شما باید هر دورو با هم بخونید اول دوم نداره.....در ابتدای سال دروس اختصاصی رو بیشتر بخونید اما هر چی به پایان سال نزدیکتر میشید دروس عمومیو تایمشو بیشتر کنید در مقایسه با ابتدای سال...
      به نظرم شما فیکس پابه پای قلم برید جلو

در ضمن صفر صفرم نیستید تکرار این خودش شما رو از هدف باز میداره.....هرچی حس منفی هست همین الان بریزید تو سطل اشغال
      به نظرتون تو خونه بمون یا برم کتابخونه ؟ ساعت مطالعم خوبه یا نه کلا با کارنامه و چیزای که گفتم تو تاپیک های قبلی وضعیتم معلومه یه راهنمایی کلی بهم کنید تا دیگه اینجا نیام برم بچسبم به درس

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siyahi نمایش پست ها
      به نظرتون تو خونه بمون یا برم کتابخونه ؟ ساعت مطالعم خوبه یا نه کلا با کارنامه و چیزای که گفتم تو تاپیک های قبلی وضعیتم معلومه یه راهنمایی کلی بهم کنید تا دیگه اینجا نیام برم بچسبم به درس

شما میتونید اینجا هم بیاید و کمک بگیرید پس خیلی خودتونو نسبت به نت حساس نکنید

برا شروع خیلی هم خوبه.کم کم میره بالا خودش شما فقط تلاش درست کنید

اینکه تو خونه یا کتابخونه؟من نمیتونم چیزی بگم اگه شرایط خونه اوکی هست که قطعا بهتره اگه نیست خوب قطعا کتابخونه بهتره

ساعت مطالعه رو من نمیدونم چقدر میخونید اما بازم باید بگم حواستون به تایم جوری پرت نشه که کیفیت کارتون پایین بیاد..خوبه که تایم مطالعه رو دستتون دارید اما جوری نباشه که از کیفیت کارتون بزنه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      شما میتونید اینجا هم بیاید و کمک بگیرید پس خیلی خودتونو نسبت به نت حساس نکنید

برا شروع خیلی هم خوبه.کم کم میره بالا خودش شما فقط تلاش درست کنید

اینکه تو خونه یا کتابخونه؟من نمیتونم چیزی بگم اگه شرایط خونه اوکی هست که قطعا بهتره اگه نیست خوب قطعا کتابخونه بهتره

ساعت مطالعه رو من نمیدونم چقدر میخونید اما بازم باید بگم حواستون به تایم جوری پرت نشه که کیفیت کارتون پایین بیاد..خوبه که تایم مطالعه رو دستتون دارید اما جوری نباشه که از کیفیت کارتون بزنه
      8تا 12 و2تا 7 کتابخونه میشه روز 9ساعت

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا بحث زمان مطرح نیست دوست عزیز من خودم شاید در هفته 10 ساعت خونده بودم ولی ازمونی که مدرسه گرفت درصد زیره 50 نداشتم ولی رفیقم از ظهر میره تا شب کتابخونه پایین تر میزنه تو باد معدلم نخواب پفه الکیه تست خیلی فرق داره ولی در کل به نظرم غرق در منابع نشو یه منبع انتخاب کن تا تهش رو برو سعی کن تصویر برداری ذهنی کنی من عادت کردم صفحات رو خوب نگاه میکنم تو درسای عمومی صفحات انگار جلومن میگردم یهو یه متن یادم میاد تو دینی خیلی کمک میکنه زیادم نترس ازمونای اول خراب میکنی قلقش دستت میاد کلا به قوله معلممون تا الان هرچی بودی بریز دور

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام دوستان خیلی نا امید هستم خیلی اصلا اعصابم خورد خورده نمیدونم چرا هر چی تلاش میکنم نتیجش معلوم نمیشه برای آزمون 1 مرداد قلم خودم رو نابود کردم ترازم هیچ تغییر نکرد همون 4500 بود گیر کردم تو منابع و اعصاب خوردی به خاطر نمرات نهایی اصلا اوضاع نابود نوبت اول معدل 19.73 نهایی معدل 16 البته کتبی کلش شد 18 ولی الان نابودم خیلی چون معلم درست نداشتم نمیدونم چیکارکنم دوستان درمورد منابع وکتب و ......... کمکم کنید تورخدا ^_^
      وقتی خودتو نابود کردی انتظار داری نتیجه خوب بگیری؟باید درس بخونی یاد بگیری نه نابود بشی.
      کیفیت مهمه.کمییت اصلا مهم نیست.
      حواس جمع.منابع خوب.دقت به مطالب باعث میشه خوب یاد بگیری.
      نا امیدی بزرگ ترین گناهه.تا وقتی نا امیدی هیچی نیستی.
      امیدت یه طرف.ارزو هات یه طرف.حقیقت هم یه طرف.با تلاشت و اعمالت به این سه مورد خواهی رسید.فقط بپا نا امیدی و سقف بی نهایت ارزوهات تبدیل به حقیقت تلخ نشه.
      آب طلب نکرده همیشه مراد نیست -گاهی بهانه ایست که قربانی ات کنند

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
      وقتی خودتو نابود کردی انتظار داری نتیجه خوب بگیری؟باید درس بخونی یاد بگیری نه نابود بشی.
      کیفیت مهمه.کمییت اصلا مهم نیست.
      حواس جمع.منابع خوب.دقت به مطالب باعث میشه خوب یاد بگیری.
      نا امیدی بزرگ ترین گناهه.تا وقتی نا امیدی هیچی نیستی.
      امیدت یه طرف.ارزو هات یه طرف.حقیقت هم یه طرف.با تلاشت و اعمالت به این سه مورد خواهی رسید.فقط بپا نا امیدی و سقف بی نهایت ارزوهات تبدیل به حقیقت تلخ نشه.
      خود حقیقت تلخ به خاطر همین کل زندگی تلخ میشه!!!

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دادا یه نگاهی به این جمله ها کن..

1-نه موفقیت قطعیست و نه شکست مصیبت. مهم این است که شجاعت ادامه دادنت را به همراه داشته باشم.
      2-گاهی اتفاقات بدی که در زندگی مان می افتد مارا مستقیما در مسیری قرار می دهد که منتهی به بهترین چیزهایی می شود که می تواند برایمان پیش اید.
      3-یک تیر فقط زمانی قابل پرتاب است که زه کمان به عقب کشیده شده باشد پس وقتی زندگی با مشقت درحال عقب کشیدن شماست این یعنی قرار است به سوی چیزی بی نظیر پرتاپ شوید.
      4-برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد.زیرا می دانند یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

5-وقتی دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود
      در دیگری گشوده میشود ولی اینقدر به در بسته زل میزنیم
      که در باز را نمیبینیم

6-

ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺯﻟﺰﻟﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﭼﻨﺪ ﺭﯾﺸﺘﺮ ﺑﻮﺩ...
      ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺯﻟﺰﻟﻪ ﭼﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﯼ!
      ﻣﻬﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺍﺯ ﻧﻮ ﺑﺴﺎﺯﯼ...
      ﺟﻬﺎﻧﺖ ﺭﺍ،
      ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﺭﺍ،
      ﺑﺎﻭﺭﺕ ﺭﺍ...
      " ﻣﻬﻢ ﺷﺮﻭﻉ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺍﺳﺖ

7-

راز موفقیت چیست؟
      "تصمیم گیری درست".
      تصمیم گیری درست از چه ناشی میشود؟
      "از تجربه"
      تجربه از چه بدست می آید؟
      "از تصمیم گیری های غلط !!

8-
      همیشه کسی وجودداردکه سرراهتان سنگ پرتاب کند, این به شمابستگی دارد که باآن سنگهاچه میسازید, پل یادیوار.
      شما معمارزندگیتان هستید سعی کنید معمارخوبی باشید.

9-
      اشک هایی که برای یک شکست میریزی،همان عرق هایی است که برای رسیدن به موفقیت نریخته اید.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این آزمون های قلم و گزینه و... هر سال عده زیادی رو بیچاره میکنن... در نهایت نه به قلم میرسند نه به کنکور... پشتیبان هم که به خاطر منافع خودش هیچی نمیگه... خودت بشین برنامه ریزی کن کتاب ها رو تموم کن. خلاص...

Sent from my D5803 using Tapatalk

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام دوستان خیلی نا امید هستم خیلی اصلا اعصابم خورد خورده نمیدونم چرا هر چی تلاش میکنم نتیجش معلوم نمیشه برای آزمون 1 مرداد قلم خودم رو نابود کردم ترازم هیچ تغییر نکرد همون 4500 بود گیر کردم تو منابع و اعصاب خوردی به خاطر نمرات نهایی اصلا اوضاع نابود نوبت اول معدل 19.73 نهایی معدل 16 البته کتبی کلش شد 18 ولی الان نابودم خیلی چون معلم درست نداشتم نمیدونم چیکارکنم دوستان درمورد منابع وکتب و ......... کمکم کنید تورخدا ^_^
      وقتي ترازت تغيير نكرده،يعني راهت تغيير نكرده!
      تا وقتي كه همون كاراي هميشگي رو بكني،نتيجه هاي هميشگي رو ميگيري!گاهي دست از تلاش بردار و به دور و بر نگاه كن و ببين داري چيكار ميكني،ايا اين كارت واقعا درسته و اصوليه؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      اول اینکه نباید نا امید باشید و همیشه باید امیدتون به خدا باشه دوم اینکه نباید بذاری نا امیدی به شما غلبه کنه و باعث بشه که شما به هدفت نرسی
      درمورد منابع دروس تخصصی من نمیتونم کمکتون کنم اما بعضی از دروس رو بهتون میگم
      من این دروسی رو که میخوام بگم یه پیشنهاده و نظرات بقیه دوستان هم کاملا محترمه:
      فیزیک : گاج نقره ای
      شیمی : مبتکران -- (خیلیا هم میگن مهرو ماه اما بهترینش مبتکران هستش از نظر من )
      ادبیات : هامون سبطی -- گاج موضوعی
      زبان انگلیسی: شبقره -- شهاب اناری
      موفق باشی

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilord نمایش پست ها
      وقتي ترازت تغيير نكرده،يعني راهت تغيير نكرده!
      تا وقتي كه همون كاراي هميشگي رو بكني،نتيجه هاي هميشگي رو ميگيري!گاهي دست از تلاش بردار و به دور و بر نگاه كن و ببين داري چيكار ميكني،ايا اين كارت واقعا درسته و اصوليه؟!

دوست عزیز میشه راهنماییم کنی چه جوری تمرکز داشته باشم ومفهوم رو به طور کلی بفهمم اصلا چه جوری بخونم ؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز میشه راهنماییم کنی چه جوری تمرکز داشته باشم ومفهوم رو به طور کلی بفهمم اصلا چه جوری بخونم ؟
      ببينيد شما درس خواندن رو زيادي سخت گرفتيد!
      من بسيار ساده درس ميخواندم!
      معمولا ٣ درس اختصاصي را در شنبه و ٣ درس ديگر (كه معمولا پايه ي ان درس ها بودند مثلا فيزيك پيش و فيزيك ٣)در روز يكشنبه ميخواندم.خواندن به اين صورت كه كتاب درسي را ميخواندم وفقط مثال هاي ان را حل ميكردم.اگربخشي هم نياز به لايتنر كردن بود مينوشتم،يك شنبه هم يك مروري داشتم.اما واقعا متن كتاب را بخوبي تحليل ميكردم و با هربار خواندن به دنبال اين سوال بودم :" چرا" چرا نويسنده ي كتاب اين را گفته است،چرا اين فعاليت اينجاست و چرا حتي يك خط پايين تر اين فعاليت را. قرار نداده و سوالات از اين قبيل،بعد از روز دوشنبه شروع به حل تست ميكردم،زمان هيچ اهميتي نداشت و چون خنگ بودم مجبور به حل سوالات زيادي بودم تا درس را بفهمم.مثلا من براي شيمي دوم دبيرستان فصل ٤ ،يادمه كه كل تست هاي اين فصل را ٧ يار زدم و در اخر تست هاي قلمچي را بدون لحظه اي تفكر حل ميكردم!به اين صورت اكثر درس اختضاصي را در هفته اول تمام ميكردم و معمولا هفته ي دوم رياضيات گسسته + تحليلي از تخصصي ها ميكاند.در كل روز هاي هفته دوم به صورت تكراري درس هاي عمومي داشتم.
      در طول سال تحصيلي ميانگين ٤ ساعت،روز هاي تعطيل ٦ ساعت داشتم.البته روز هاي ٧-٩ ساعت هم داشتم.اگر خواستيد عكس از دفتر برنامه ريزيم ميدهم.در كل برنامه ي من تكرار زياد داشت.مثلا هفته اول:
      روزي يك ساعت ديف-يك ساعت فيزيك پيش .....
      يعني در كل اين هفته من همين برنامه ي ساده را اجرا ميكردم و اين تكرار در طول هفته موجب تثبيت در ذهن من ميشد به طوري كه هفته بعد بدون مرور به سر جلسه قلمچي ميرفتم!در كل اين روش رو خودم اجرا ميكردم و خب مداروشكر جواب داد و من از ٤١٠٠ به ٧٤٣٧ رسيدم!شما نظرات بقيه اساتيد را بشنويد اما همان را اجرا نكنيد،ان را شخصي سازي كنيد.مثلا من ميدانستم با تكرار زياد نتيجه ميگيرم به همينعلت بود كه در كل ان هفته همان برنامه ي ساده را اجرا ميكردم.باز سوالي داشتيد در خدمتم(البته توضيحاتم كامل نبود منتظر سوالات شما هستم)

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قبل از هر چیز باید بهت بگم که قلم چی چرند ترین چیز ممکنه و ترازاش به درد عمه اش میخوره. خودمو مثال میزنم. من میانگین تراز قلم چیم 5700 بود و هر چی زور میزدم بالاتر نیومد. رتبه ی کشوریم هم حول هوش 17 18 هزار میشد. اما امسال 5 تا ازمون جامع سنجش هر 5 تاشونو شدم 7 هزار و کنکور هم با درصد هایی که زدم احتمالا 7 8 هزار در بدترین حالت میشم. یعنی حدود 10 هزار تا بهتر از قلم چی با اینکه تعداد شونم تقریبا یکی بودن و این پیشرفت بخاطر تفاوت تو نوع سوالاست. سوالا تخیلی قلم چی فقط بدرد. طراحای خودشون میخوره که مشتری جذب کنن.
      نکته دوم اینکه ترازای تابستان خیلی افتضاحن و طول سال تحصیلی میفتن تو رول. تابستان من 4900 بودم ولی زمستان تا 5800 هم رسیدم .
      پس نگران نباش . قلم چی جز کم کردن اعتماد به نفس هیچ فایده ای نداره. اگه من اعتماد به نفس کافی رو داشتم و با ذهنیت 15 هزار نمی رفتم سرجلسه قطعا رتبم خیلی بهتر از الان میشد ولی قلم چی مانع شد.
      امیدوارم شماها دیگه به دام اشتباه من نیفتین

فرستاده شده از LG-K520ِ من با Tapatalk

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن