خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      هیچ روش خاصی برای شروع کردن نداریم ! یه کتاب رو باز کن و شروع کن به خوندن ... من موردهای زیادی رو دیدم که صبح وقتی به جای 6 صبح , 6:30 بیدار میشدن میگفتن دیگه نمیشه خوند .
      زیاد به سایتهای مختلف سر نزن ... شاید بتونی جزوه های فوق العاده و فایل های مشاوره ای خوب پیدا کنی ( که احتمالش خیلی کمه ) ولی وقتت رو تلف میکنی
      همین الان شروع کن ... منتظر برنامه یا روش خاصی نباش /

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ho3einu نمایش پست ها
      اینکه میگی ساعت ۱۱ بیدار میشم و اون موقع هم دیگه وقت خوندن نیست یه تلقینه اشتباهه
      اگه خیلی وقته دیر از خواب بیدار میشی خب سخته ترک کردن این عادت اما از همون ساعت ۱۱ شروع کن به خوندن
      تا نزدیکای کنکور مهم نیست که از چه ساعتی تا چه ساعتی میخوابی
      مهم اینه که خواب بیش از حد نداشته باشی. حداکثر ۹ ساعت خواب
      شما تا ساعت ۲ شب بیدار بمون بخون به جاش
      هر چند که بهتره به ساعت بیولوژیکی بدنت احترام بزاری
      دیر هم نشده بعضیا الکی جو میدن

درسته..اینم حرفیه..
      ممنون از شما..

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      هیچ روش خاصی برای شروع کردن نداریم ! یه کتاب رو باز کن و شروع کن به خوندن ... من موردهای زیادی رو دیدم که صبح وقتی به جای 6 صبح , 6:30 بیدار میشدن میگفتن دیگه نمیشه خوند .
      زیاد به سایتهای مختلف سر نزن ... شاید بتونی جزوه های فوق العاده و فایل های مشاوره ای خوب پیدا کنی ( که احتمالش خیلی کمه ) ولی وقتت رو تلف میکنی
      همین الان شروع کن ... منتظر برنامه یا روش خاصی نباش /
      خودمم ب همین نتیه رسیدم واقعا...مشاورهایی ک فقط ب فکر جیب هستن البته نمیش گفت همه ولی پیداهم نمیشن

مرسی دوست عزیز...وقت گذاشتی برام.
      .

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم...
      اول ازهمه باید تعهدتو بالا ببری نسبت ب درس خوندنت که من این کارونکردم
      حالا بگذریم ...ازالان خودتو درگیرسایت ها و فایل های صوتی نکن چون چیزی نداره جز وقت تلف کردن...
      هیچوقت دیرنیست....خودت مشاور خودت باش..درگیراین نباش ک این کتاب وبخونم ..این منبع وجورکنم
      فقط بخون
      موفق باشی

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajedeh-78 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز..وقتتون بخیر و خوشی باشه
      من اامسال کنکوریم...رشتم انسانی..از زمانیک تعطیل شدم همینجور از این سایت به اون سایت ی فایل کاااااااااامل از کنکور واینا برای خودم ساختم...یعالم مطلب خوندم برای برنامه ریزی و خلاصه هرچیزی ک فکرش بکنید
      ب توصیه آشناها گذاشتم ماه رمضون تموم بشه و بعد شروع کنم..بعد از ماه رمضون هم ی اتفاقاتی افتاد ک اصلا نتونستم شروکنم..
      و البته این نکته هم بگم که هرررررکاااااااار میکنم خابم تنظیم نمیشه..هرموقع هم بخابم بازم11.12پامیشم ک اون هم وقت خوندن نیستش..
      اومدم برنامه ریختم ساعت 5صبح پامیشدم تا7پیاده روی میکردم و بعد از صبحانه شروع بخوندن میکردم..2روز اینکار انجام دادم هر2روز هم فقط تا ساعت9.30میتونستم بخونم از اون ببعد خابم میگرفت

حالا دوستان خاااااااااهشا بگی من چیکار کنم؟میدونم آخر شهریور که بشه خودم پشیمون میشم اگ ب همین منوال ادامه بدم...شما ی راهیی پیش پام بذارین
      هنوز نه برای همه درسام کتاب تست دارم....موندم واقعا...

منتظر نظرات ارزشمندتون هستم...
      فقط و فقط یک چاره داره
      اراده
      تا زمانی که واقعا نخوای نمیشه
      نمیشه که نمیشه
      ولی باید بخوای
      جلوی ی آینه وایسا با خودت سنگاتو وا بکن
      بگو که « ببین خوب میدونی که امسال سال مهمیه و باید تمام تلاشم رو بکنم و با اراده برم جلو ،پس اجازه نمیدم ی خواب کوچولو منو از هدفم دور کنه من میخونم چون هدف دارم بیدار باید بمونم چون هدف دارم ،وقت واسه خواب زیاده ،این زمان ها ارزش دارن نباید مفت از دست برن »

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اامسال کنکوریم...رشتم انسانی..از زمانیک تعطیل شدم همینجور از این سایت به اون سایت ی فایل کاااااااااامل از کنکور واینا برای خودم ساختم...یعالم مطلب خوندم برای برنامه ریزی و خلاصه هرچیزی ک فکرش بکنید
      ب توصیه آشناها گذاشتم ماه رمضون تموم بشه و بعد شروع کنم..بعد از ماه رمضون هم ی اتفاقاتی افتاد ک اصلا نتونستم شروکنم..
      و البته این نکته هم بگم که هرررررکاااااااار میکنم خابم تنظیم نمیشه..هرموقع هم بخابم بازم11.12پامیشم ک اون هم وقت خوندن نیستش..
      اومدم برنامه ریختم ساعت 5صبح پامیشدم تا7پیاده روی میکردم و بعد از صبحانه شروع بخوندن میکردم..2روز اینکار انجام دادم هر2روز هم فقط تا ساعت9.30میتونستم بخونم از اون ببعد خابم میگرفت

حالا دوستان خاااااااااهشا بگی من چیکار کنم؟میدونم آخر شهریور که بشه خودم پشیمون میشم اگ ب همین منوال ادامه بدم...شما ی راهیی پیش پام بذارین

این مشاور چی گفت اون یکی چی گفت!!! من نمیدونم چرا تو ایران رسم شده هر وقت میخوای مطالعه کنی حتی انقلاب کوبا رو هم بخونی باید یکی باشه بهت راه و روششو بگه ببین متاسفانه ما به حرف همه توجه میکنیم الا توانایی و شناخت از خودمون ! بابا هیچ کس شما رو بهتر از خودتون نمیشناسه یه کتاب وردار یزار جلوت اون کتابی که خوشت میاد یشین از روش بخون حتی مهم هم نیست تمرکز داشته باشی حالت خوب باشه یا نه فقط با علاقه بخون به این همه چرت و برت هم گوش نده راه خودت رو برو چون مطمعنا ادم میدونه چی براش خوبه چی نه . چون رشتتم انسانیه حجم مطالب بیشتره اما تستات خیلی منطقی تر و رقابت هم کم تر .بعد هم خلبانا هم 5 صبح بیدار نمیشن اگه ماموریت نداشته باشن شما 9 بلند شو تا 12 که نرمال بیداری میشه چندساعت افرین 15 ساعت! نصفش میشه چقد 7.5 ساعت به نظرت اصلا 6 اصلا نه به میتونی با 5 شروع کنی فقط اگه یه ربع هم که شده درست رو بخون بعد هم این قدر منتظر نظرات ارزشمند ما نباش! یه مفدار خودتو ببین درس خوندن هم دنگ و فنگ نداره . ! والسلام.

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مثثثثثثثثثثثث ی مرررررررررررررررررررررررر رررررررررد اراده محکم داشته باشید و ی کفش آهنننننننننننی پاتون کنید..........ارررررررررررراده !!! قبلشم تعییییین هدف..شما هدفتونو تعیین کنید روی خیلی از چیزا رو خود به خود خط میزنید....و برا رسیدن بهش حاضرید جونتونم بذارید....

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات

خواهشا فک نکنین که وقت نیست خیلی وقت دارین فقط تلف نکنین وقت باقی مانده رو
      منم همین فک رو میکردم که هی وقت نیست و کارم تمومه و...................
      که سرانجامش گند زد به زندگیم ....
      به هیچی فک نکنین فقط تا اخرش ادامه بدین به خوندن
      موفق باشین

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BeHnAz76 نمایش پست ها
      سلام عزیزم...
      اول ازهمه باید تعهدتو بالا ببری نسبت ب درس خوندنت که من این کارونکردم
      حالا بگذریم ...ازالان خودتو درگیرسایت ها و فایل های صوتی نکن چون چیزی نداره جز وقت تلف کردن...
      هیچوقت دیرنیست....خودت مشاور خودت باش..درگیراین نباش ک این کتاب وبخونم ..این منبع وجورکنم
      فقط بخون
      موفق باشی
      خعلی ممنون عزیزم ک وقت گذاشتی و راهنماییم کردی...

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستاااااااااان عالیییییییی بودین همتون..

مطمئئن باشین حرفاتون تاثیر زیادی روم گذاشته

همگی موفق باشید...

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عزیزم تو که پنج بیدار میشی و تا هفت پیاده روی می کنی خب معلومه که بعد صبحونه از خستگی خوابت میبره منی که کنکور ندارم هم این حالتو بهم دست میده وای به حال یه کنکوری

به جاش هفت یا هشت بیدار شو و چهل مین بعدش شروع کن
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این اول کاری بخوای از ساعت 5 بیدار شی خیلی سخته !!! بعدشم ورزش هم یک ربع الی بیست دقیقه که از اون بیحالی بیرون بیای .... 2ساعت پیاده روی که خسته کننده هس !!!
      شما 8 ساعت کامل خواب کافی باید داشته باشی ..... حالا چ 5 بیدار بشی چ 8 !! البته اینو باید در نظر بگیریم که مطالعه اول صبح واقعا حس خوبی داره .... شما فعلا همون 8 صب هم بیدار بشی خوبه ... بعدش کم کم خوابتو تنظیم کن که زودتر پا شی
      موفق باشی

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

واقعا کار خارق العاده ای انجام دادید که ساعت 5 صبح پاشودید و رفتید پیاده روی اگه اینو همچنان ادامه دهید به جاهای خوبی میرسید

ولی درس خوندن انقدر ها که فکر میکنید سخت نیست هرجوری بلدید درس بخونید از ساعت مطالعه پایین شروع کنید فقط یه کارو حتما انجام دهید اونم که « همیشه در حال پیشرفت باشید»

خواب هم زیاد مهم نیست کسی که دیر از خواب پا میشه عوضش میتونه دیر هم بخوابه!

منظور از این که در حال پیشرفت باشید اینه که تعداد ساعت مطالعه و تعداد تست که در روز میزنید رو بدونید که برای فردا یا بیشترش کنید یا تثبیت اش کنید این باعث میشه که هیچ وقت نامید نشید

اگر باز هم نتونستید شروع کنید حتما حتما از مشاور یا پدر و مادر برای کنترل کردن خودتون کمک بگیرید

* * * * * * * اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم * * * * * *

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)